Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Shareware programnál mit lehet tenni? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37) klepto válasza Superman (#11) üzenetére


klepto
addikt

Vállakozó voltam, videótékában utaztam. Sajnos az évenkénti betörések, és az ezálltal keletkezett anyagi veszteség miatt hagytam abba. Ezenkívűl több szakmával is rendelkezem; Férfiruha-készítő, Cukrász, Buszsofőr. Ezen szakmák egyikével sem találok munkát már 1,5 éve. Most ismét a szülők tartanak el, és ez bánt a legjobban. A kis öröm az ürömben, hogy anyu is vállalkozó, és nyáron nála dolgoztam, ezért egy alkalmazottal kevesebbet kellett felvennie. De sajnos az csak 3 hónap :O Most, hogy valahogy el tudjam viselni a semmittevést, internetezek, és suliba járok. Estin éretségizek, ha minden jól megy már májusban kezemben lesz az a papír is. Hát röviden ennyi, és egyenlőre nem látok kiutat. Dunaújvárosi vagyok... :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Shareware programnál mit lehet tenni? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.