Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Shadow Warrior 2

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Shadow Warrior 2

Megjelenési dátum: 2016. október 13.
Kiadó: Devolver Digital
Fejlesztő: Flying Wild Hog

Rendszerkövetelmények

Minimum:
OS: Windows 7/8/8.1/10 x64
CPU: Intel Core i3-6300 vagy AMD A10-5800K vagy ezekkel egyenértékű
RAM: 8GB
VGA: GeForce GT 560Ti (1024 MB) vagy Radeon HD 6850 (1024 MB) vagy jobb
Tárhely: 14GB szabad hely

Ajánlott:
OS: Windows 7/8/8.1/10 x64
CPU: Intel Core i5-5675C vagy AMD A10-7850K vagy jobb
RAM: 8GB
VGA: Nvidia Geforce GTX 660 (2 GB) vagy AMD Radeon HD 7970 (3 GB) vagy jobb
Tárhely: 14GB szabad hely

Idén folytatódik a Flying Wild Hog által feltámasztott és hihetetlenül remekül sikerült Shadow Warrior. Az előző rész után végre többedmagunkkal is szétcsaphatunk a szörnyetegek között. Hatalmas, vérben úszó tetemhegyeket magunk mögött hagyva, hatalmas poénokat eregetve eshetünk csapdába eme elképesztő világ bugyraiban. Először PC-re látogat el az új jövevény majd valamikor a későbbiekben újgenerációs konzolokra is megérkezik.

Steam oldal

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Instant Gaming-en is árat kapott. 27,5EUR. Mondjuk én már elővételben megvettem Steamen, de akinek nincs rá 20% annak ez még jó ajánlat lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Xaels


Xaels
félisten

[link] egy újabb kedvcsináló videó így a megjelenés napjára. Hát nagyon várom már, csak COOP-ra kellene 1-2 embert találni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) mad1 válasza Xaels (#3) üzenetére


mad1
veterán

Mejelent a jatek?Es senki nem ir?Erdekes...
Nem lesz igy 3. resz. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#5) Xaels válasza mad1 (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Látod. Én csinálom a screenshotokat dögivel. Ha más nem akkor Logoutra írok egy bemutatót. Egyébként szerintem nagyon jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Megjött az első Patch is. ~35MB.

Shadow Warrior 2 Patch Notes:

Shadow Warrior 2 ver. 1.1.1.0

- Fixed cutscene FOV, when playing with non standard FOV
- Fixed game stuck on loading on 2 core CPUs
- Added safe mode (add -safe to properties->general->set launch options) in order to fix startup crashes on some configurations
- Added option to disable AlienFX (add -noalienware to properties->general->set launch options) in order to fix startup crashes on some configurations
- Added option to disable videos (add -novideos to properties->general->set launch options) in order to fix startup crashes on some configurations
- Fixed PAX MP avatar skin
- Fixed weapon select menu blur constantly rendering on screen, even when weapon select menu is hidden
- Added HDR Display Brightness slider
- Fixed co-op bug, which in rare cases could corrupt saves
- Added lobby filtering by difficulty and player level
- Added list of previous saves, so in case of corrupted save you can load previous one
- Localization fixes
- Fixed hitching of intro movie
- UI improvements: Allow replace gem inserted in weapon
- Fixed AlienFX crash on startup on some configurations
- Fixed corrupted saves bug


Azért nem olyan rossz. A Wolfenstein: TNO volt 11óra körül mire a végére értem. A DOOM is valahol olyantájt volt elsőre. Itt sem nézek be az utolsó bokor mögé.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) #20655360 válasza mad1 (#4) üzenetére


#20655360
törölt tag

Aki beszerezte sztem tolja ezerrel. :D
Nehezen lehet abbahagyni. Nem gondoltam volna hogy 2016-ban, a PC gaming halálának küszöbén, a fostengerben, kapunk egy olyan játékot, mely szinte a Painkiller szintjét súrolja.
Annyira ki voltam éhezve már egy ilyenre.

Nem is értem hogy maradhatott ki az első rész. Pótolom nemsokára. Nem is hallottam róla megjelenéskor. :(((

(#8) forintuser válasza Xaels (#3) üzenetére


forintuser
őstag

Coop-ra majd lehet jelölt leszek.Csak még se miki, se semmi.

Holnapkészítést vállalok.

(#9) Xaels válasza #20655360 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Az első rész teljesen más. Mármint a nagy dumák és a hentelés meg van, de nem ilyen lootolós nyitott játékmenetes. Gyakorlatilag ott meg kell tanulni azokat a képességeket amikkel Wang rendelkezik már itt az elején. A gyógyítás is például kombó, nem külön gomb. Nekem ott például sokkal inkább a lőfegyverek voltak az alap, itt valahogy a kardokat sokkal jobban bírom.

(#8) forintuser majd megbeszéljük akkor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) nofi


nofi
őstag

Tegnap kezdtem el a játékot. Az idei Doom után reméltem, hogy nem kell sokáig várni egy hasonlóan jól újjáélesztett igazi FPS után. Bejött. :C

Xbox GT: nozsolt

(#11) tomsolo


tomsolo
őstag

Nagyon jó cucc lett. A grafika nagyszerű, a játékmenet egyszerű, de mindig tud hozni vmi meglepetést. A pályák oltári jók, ez a kötetlen mászkálás is bejön a sok felfedezni valóval. A fegyverek mennyisége elképesztő, ráadásul mind teljesen különböző.

Idei év egyik legjobbb előrendelésem. :B

Egy kis kép spam :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#12) forintuser


forintuser
őstag

Nekem hihetetlenül bejön a Japán vonal... :)

Holnapkészítést vállalok.

(#13) Xaels válasza forintuser (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Mire gondolsz?
Egyébként az első rész is erre épül. Itt még bejött a High Tech is kicsit.

Jelenleg 24 különböző fegyverem van és láttam még egy csomó félét amit meg lehet venni. Rendesen beletoltak tartalmat a srácok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) forintuser válasza Xaels (#13) üzenetére


forintuser
őstag

A Japán házak, Jakuzák, a szamuráj kardok...Az első résszel nem játszottam.

Holnapkészítést vállalok.

(#15) Xaels válasza forintuser (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Érdemes lehet előkapni, mostmár aprópénzért meg lehet venni mert a játék harmadától egyre több utalás van az első részre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Xaels


Xaels
félisten

Itt vannak a Steamre feltöltött shotjaim. Van még ezen kívül jópár, de majd a játék befejeztével írt teszthez kell sok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) torik


torik
senior tag

Hát, őszinte leszek, nekem az első rész nagyon bejött az egyszerű mégis szórakoztató játékmenettel, és bár a folytatás nem rossz, nálam valahogy minden téren elmarad az elődjétől.

Leginkább az zavart hogy megbomlott a folyamatosság az első részhez képest. Ott tényleg annyi volt az egész hogy mentél folyamatosan előre és öltél. Itt az hogy több rövid küldetésre kell menni nekem nagyon megtörte a játék folyamatosságát. Amikor már pont kezdtem volna belemerülni a mészárlásba hopp, vége a küldetésnek, irány Dragon Mountain.

A helyszínek nagyon jók, de elég egyhangúak egy idő után. Ugyan azon néhány pálya között kell váltogatni, amikor harmadjára kellett visszamenni Zilla City-be ugyan oda már elég vontatott volt a dolog. Az előző részben is voltak erősen egymásra hajazó pályarészek de érezni lehetett a haladást, itt csak szambázol oda-vissza.

A fejlesztések szerintem tök fölöslegesek voltak, bár ez már csak szubjektív, én az első részt is 95%-ban katanával kaszaboltam végig, csak akkor lövöldöztem ha nagyon muszáj volt. A töménytelen mennyiségű upgrade abszolút szükségtelen, anélkül is simán le lehet irtani az ellent, de behelyezés után sem volt szembetűnő különbség, nem mellesleg a legvégén vettem észre hogy volt 34 elköltetlen tapasztalati pontom (elköltés után sem változott sok minden).

Végül pedig a társ. Hoji hatalmas arc volt az előző részben, tényleg jó dumája volt és működött a kémia közte és Wang között. Látszott hogy valami hasonlót akartak elérni ezzel a kiscsajjal is de messze nem volt olyan szórakoztató az ő tépelődésüket hallgatni.

Összességében nem volt ez rossz, de nekem csalódás. Aki nem tolta az első részt annak erősen ajánlom, a folytatás kb. annak a felhígított változata :)

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#18) tomsolo válasza torik (#17) üzenetére


tomsolo
őstag

> Amikor már pont kezdtem volna belemerülni a mészárlásba hopp, vége a küldetésnek, irány Dragon Mountain.

De nem muszáj visszamenni! Én egy csomószor maradtam és megérte, durva bossokba lehet belefutni a pályákon máshol - mondjuk jó párszor kerestem még vmi nagyobb tömeget, kipróbálni vmilyen új fegyvert. :)

Most fejeztem be, már csak a N+ on az insane van vissza de az majd ráér.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#19) Xaels válasza tomsolo (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így van, de ettől függetlenül hiányoznak a változatos BOSS harcok mint az elsőben. Ezek a Superior cuccok nem olyanok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) torik válasza tomsolo (#18) üzenetére


torik
senior tag

Akkor meg már csak pocsékolnám az időt és nem haladnék a dologgal :D ugyan úgy nem vinné előre a dolgokat.

All that and a bag of chips

(#21) Xaels


Xaels
félisten

IGN Hungary teszt

Reggel én is a végére értem közben. A vége nem olyan epikus mint vártam, de összességében nagyon tartalmas 11órám volt. Már csak a COOP-ot kell majd kipróbálni jól feltekert nehézséggel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) tomsolo válasza Xaels (#21) üzenetére


tomsolo
őstag

El nem tudom képzelni, hogy jön ki sokaknak ez a 11 óra. Én 21 óra alatt finisheltem ki, pedig jó pár cut scenet átugrottam és össze se szedtem mindent. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#23) Xaels válasza tomsolo (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Én a történet miatt végignéztem az átvezetőket is, megcsináltam a mellékküldetéseket is amiket Master Smith, Gozu, Kamiko meg az ikrek adtak. Persze célirányosan mentem, általában nem időztem feleslegesen tovább mint kellett volna. Így lett közepes erősségen 11óra és pár perc a vége.

[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) tomsolo válasza Xaels (#23) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem sok jóbol kimaradtatok, simán futva pl a kapcsolós taskokat ölés nélkül is lehet teljesíteni pár perc alatt, nekem az igazi epic harcaim azok mindig ilyen barangolások közben születtek, és irgalmatlan nagy darálda lett vége, egyébként ilyenkor dobál fegyvereket is.

Mindegy, én még végig tolom N+ Insanity-n is mert ahogy nézem egy csomó fegyver nincs még meg, na meg hadd hízzon a skill fa. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#25) torik válasza tomsolo (#22) üzenetére


torik
senior tag

Nekem 8 óra volt, és csak az utolsó adag mellékküldetést hagytam ki :U

All that and a bag of chips

(#26) Xaels válasza tomsolo (#24) üzenetére


Xaels
félisten

A helyszínek nagy részére vissza lehet menni utólag is szabadon garázdálkodni. Elsőre nekem erre nem volt időm és lehet nem is lesz, ha elindul a BF1. Család és munka mellett csoda ha naponta 2órácskát tudok erre áldozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) #20655360


#20655360
törölt tag

Am jó hosszú. Hatalmas plusz pont. Van már benne 10 órám és még csak a felénél tartok.
Próbálok mindent összeszedni a pályákon+minden átvezetőt megnéztem. (kivéve egyes mellékküldiknél)

Am van egy olyan fejlesztés, amivel auto turretként lehet használni az egyik bazookát. Az mekkora már. Főleg amikor engem kapott telibe. lol

[ Szerkesztve ]

(#28) #20655360 válasza tomsolo (#24) üzenetére


#20655360
törölt tag

Am fegyókat mlyen mobok dobnak? Dobott már nekem is sokat, de nem figyeltem az ellenség típusát.
Vagy tök random?

Van mondjuk már vagy 40, azt se tom mikor melyiket használjam. :D

(#29) Venyera7 válasza #20655360 (#28) üzenetére


Venyera7
senior tag

Szerintem random. Viszont elsőre tartottam a játéktól, de azt kell hogy mondjam tetszik. Egyébként beleraktam 5 órát és csak 18%-nál tartok vele. Kíváncsi vagyok mikor unom meg.

(#30) davidsone


davidsone
addikt

Nagyon ütős cucc lett! Iszonyat forma ez a Wang :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#31) Xaels válasza davidsone (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Tényleg van egy karaktere.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) davidsone válasza Xaels (#31) üzenetére


davidsone
addikt

:K És mennyi játékból hiányzik :Y Hihetetlen látszik milyen szürke, kedvenincs emberek "fejlesztenek" kötelezőből játékot de az FWH szívből tolja...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#33) forintuser


forintuser
őstag

Aki multizik, szóljon már legyen szíves mert csatlakoznék.:)

Holnapkészítést vállalok.

(#34) forintuser


forintuser
őstag

Senki sem nyomja? Hétvégén senki?

Holnapkészítést vállalok.

(#35) Xaels


Xaels
félisten

Free DLC :))

"The free DLC opens up a new area within the game’s hub town, presenting seven special trials for Lo Wang to unlock and overcome. Players will be able to earn new crafting abilities, weapon gem slots, and base weapon upgrade perks upon completing each new trial with the prized Fist of Gozu weapon waiting for those that complete the final Trial of the Ancient God mission. Shadow Warrior 2 fans will also find three new 'Insane' difficulty levels for the game and five new achievements awaiting for them in the DLC pack."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) forintuser válasza Xaels (#35) üzenetére


forintuser
őstag

Jó lett.Viszont nem válaszoltál a privátra, ezért leírom itt.Hihetetlen módon nekem is olyan fasz be osztásom van mint neked.Hajnal háromkor kelek, meló egyig.Aztán ügyes bajos dolgok, jó ha van időm két órát délután játszani.Este meg korai lefekvés..

Holnapkészítést vállalok.

(#37) Xaels válasza forintuser (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Ááá bocsesz csak elvállaltam a BF1 topikgazda szerepet és tele lettem szórva privivel. 2-3 naponta tudok néha leülni játszani, most a hónapban még annyi sem lesz, tiszta mókuskerék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) L_ajos


L_ajos
őstag

Ez mitől lehet?

R9 380 + 16gb RAM + I5 - az első missziótól csinálja. A játék elején nem volt ilyen. Eredeti persze.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#39) davidsone


davidsone
addikt

Ez a cucc tényleg elsőosztályú! 21:9 tökéletes még átvezetőknél sem vágja le, optimalizálás is nagyon jól sikerült pofás látvány mellett! Nem győzöm eleget dicsérni :D Nagyobb hírverést érdemelne egy mostani pl. cod-nak rendesen kifújja az orrát!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#40) Xaels válasza davidsone (#39) üzenetére


Xaels
félisten

Írtam róla Logoutra is anno, de ott maradt a személyes bejegyzések között [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) davidsone válasza Xaels (#40) üzenetére


davidsone
addikt

Elolvastam fasza kis teszt lett kb én is így vélekedek az igazi boss fight-ok tényleg hiányoznak, grafika nekem nagyon bejön lehet inkább a stílusa meg h 120-140FPS is megvan sokszor, úgy elég kasza egy 144Hz monitoron :K
Mondjuk ebben a DOOM kicsit jobb a vulkan-nal ott akár 160 is megvan és ritkán esik be 120 alá meg azért szebb
de élményben nálam 1szinten vannak...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#42) Xaels válasza davidsone (#41) üzenetére


Xaels
félisten

A Doom hihetetlen, mind grafikailag mind játékmenetre hibátlan. Mondjuk az ID és a Bethesda is kicsit más kategória mint a FWH és a Devolver párosa.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) davidsone válasza Xaels (#42) üzenetére


davidsone
addikt

Hát ja azért más a múltjuk, DOOM-ot unalmasabb pillanataimban csak bedurrantom választok egy mapot és hentelgetek, multit is nyomom néha de már nem adja azt mint pl a q3 arena...
...régi szép idők v csak kezdek kiöregedni :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#44) Xaels válasza davidsone (#43) üzenetére


Xaels
félisten

Nem rég eladtam a PC-met, így sajnos most ezek az FPS-ek pihenőn vannak. A Wolfenstein The New Order-t meg a The Old Blood-ot is ajánlom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) davidsone válasza Xaels (#44) üzenetére


davidsone
addikt

Megvolt, többször is :D Nagy fps fan vagyok én is uh szinte mindent kitoltam ami létezik talán a stalker meg a metro-k azok amiket valamiért félbehagytam...
Most a DeusEx MD-ét toltam véresre 3 végigjátszás rengeteg random játék Jensen story-k is legalább 2x :DDD

Gondolom nem végleges a PC off

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#46) Xaels válasza davidsone (#45) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom, hogy végleges lesz-e. Szeretem bütykölni, de amióta nem csak magamról kell gondoskodnom azóta a fizetésemhez mérve túl sokba kerül. Követem a Ryzen-t, de még az is sok ha egy középkategóriás gépet akarok összerakni. A hardcore FPS-eket pihentetem, de minden másra ott a PS4. Mondjuk a Destinyvel jól el vagyok, annyira nem is megy szarul, igaz a PVP-t nem erőltetem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) davidsone válasza Xaels (#46) üzenetére


davidsone
addikt

Az biztos nem olcsó mulatság én is néha fogom a fejemet, pedig sokszor használtat veszek de mindig rájövök: nem kellett volna :DDD Nekünk is van PS4 Killzone pl nagyon bejött de ég és a föld PC-hez képest mondjuk primal-t is ps-en toljuk de azt mondom PC az FPS melegágya!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#48) Xaels válasza davidsone (#47) üzenetére


Xaels
félisten

Legutóbb szinte csak használt cuccokból raktam össze, alkudoztam is de monitorral együtt még úgy is majdnem 200k-t elvertem egy 5éves hardverre. Nézem az AM4-et és 30ka lap és 50-60k lesz egy R5 bele...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) davidsone válasza Xaels (#48) üzenetére


davidsone
addikt

ez ilyen, csak zabálja a pénzt és mindig kell rá költeni...
...ha kell ha nem :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#50) Xaels válasza davidsone (#49) üzenetére


Xaels
félisten

Majd meglátom, hogy alakul. Most a motoromat akarom patentre hozni, ha marad utána akkor talán apránként összerakok megint valamit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Shadow Warrior 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.