Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Rövid leszek és lényegretörő: adva vagyon egy CD, rajta egy 700 megás AVI file. Felmásolni azonban nem lehet, mivel a CD legelején (1-2%) van párszáz KB sérült rész. Ismer valaki olyan progit, amivel az olvashatatlan terület átugorható és a file felmásolható a vinyóra? Amiatt a pár másodpercnyi sérülés miatt nem lenne jó bukni az egész filmet... :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) SeF válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


SeF
tag

Helló!
Ajánlom a cd roller nevű programot. Kis türelem kell hozzá, lassú kicsit. Nekem a visszaverő nemtómmi jött le a cdről, de egy részét a lemeznek meg tudtam menteni. Crack-et is találsz könnyen hozzá. (www.cracks.am) PSZT! :)))))
Soxerencsét

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#3) Agyzuzo válasza SeF (#2) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Köszi az infot. :) Holnap meglátjuk mit tud.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4) captainbpeti


captainbpeti
csendes tag

Hello!
Tudom, HOGY NEM IDE TARTOZIK, de fontos és nincs időm:
emlékeztek az intel 440lx-es chipsetre?
Ez van az alaplapomban(szóval egy régi acorp 6lx87)
Az a kérdés, milyen merevlemezt kaphatok hozzá, NEM HASZNÁLTAN?
KÖSZ
Bpeti

(#5) NetGod válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


NetGod
tag

Ha az a progi nem megy, akkor a CloneCD biztosan tud rola egy masolatot kesziteni, amit mar tudsz olvasni.

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

(#6) Vaze


Vaze
őstag

na ezt a progit enis megnezem enis ilyen bajokal szenvedek:((

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#7) Sidaries válasza captainbpeti (#4) üzenetére


Sidaries
őstag

Ha az a kérdés, hogy mit fog még látni akkor az biztos, hogy a 20G-t még fogja. Egyik haveromnak van ilyen lapja és a 20G-s Quantumot még látja. Egy másik haveromnak meg Asus p5b vagy valami hasonló lapja van egy k6/2-essel és 60G-s Ibm vinyója van. Szóval szerintem Biosfrissítéssel a 60G menni fog.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#8) doc válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


doc
nagyúr

Én a BadCopyPro-t használom, remekül megy, csak kicsit trükközni kell vele, mert nem töltöttem le hozzá cracket, de kb. 3 perc alatt megoldható a probléma :). Ez nekem remekül leszedett mindent. Esetleg próbáld ki az ISOBustert, ez is le tud szedni fileokat úgy a lemezről, hogy a rossz részeket ugorja. Én pont egy elcseszett avi-s CD-ről akartam filmet leszedni, le is jött, csak mivel a vége már nem volt a lemezen (alighanem BU), egyedül a QV tudta lejátszani.

(#9) Hellas


Hellas
senior tag

Sziasztok!Adott egy cd,ami többmenetesen van írva.3 sáv van rajta.Az utolsó lehet a rossz,mert azóta nem tud vele mit kezdeni a gépem,amióta az rákerült.Most Alcohollal azt elértem,hogy csinálok róla egy kép-filet és a sérült részeketr átugorja.Iszonyat lassan csinálja,sorban ugorja át a rossz részeket.Kérdés:
Ez így valószínűleg jó lesz?Vagy más módszert ajánlotok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.