Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Shim válasza Scholes9 (#550) üzenetére


Shim
őstag

inkább az x50-es szériát válaszd, abból is a 450-et, az 500/550 hangerőszabályzója pár nap alattt kontaktos lesz, hangzásben sem jobbb nála annyival.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#552) Scholes9 válasza Shim (#551) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az MX 450-re gondolsz? Most néztem utána és valszeg azt veszem meg.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#553) Shim válasza Scholes9 (#552) üzenetére


Shim
őstag

igen, arra gondolok, pár napja volt alkalmam meghallgatni egyet, nagyon elégedett voltam vele (előtte hallgattam 300-t, 350-t, 500-t)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#554) Scholes9 válasza Shim (#553) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ok, köszi, asszem a héten meg is veszem az MX 450-et.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#555) joergie válasza Scholes9 (#554) üzenetére


joergie
őstag

én *50-est semmiképp nem vennék, sztem az 500 a tutiász befutó.
Ma megvette basysben a pmx60 -ast, mx500-at ki se próbáltam :C Eddig teccik, Prodigy-vel tesztelem :R
Csávó szegény 3szor elmondta hogy elmúlt 6 óra, de télleg nem bírtam odaérni hamarabb, így is a leggyorsabban mentem :O


[Szerkesztve]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#556) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hi. Melyik a jobb, Mx 400 vagy Mx 450?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#557) ZakRob


ZakRob
senior tag

Jön hideg, árt ez mx400-asomnak?
Másik kérdés: mi a különbség a nyitott ás zárt rendszerű fejhallgatók között, a fülbe rakhatók között is van ilyen is meg olyan is?

(#558) Shim válasza Scholes9 (#556) üzenetére


Shim
őstag

450, egyértelműen. 32 ohm helyett csak 16ohm az ellenállása (400hoz viszonyítva), sokkal hangosabb. ráadsául finom törésmentes burkot kapott a jack dugónál. 300nál ezerszer jobb a 350, 450-et magában hallgattam, de nagyon elégedett voltam, 500as meg nagyon nem jött be. 550ről nem tudok nyilatkozni, de kb 99% esélyt látok rá, h kontaktos legyen a csúszkája.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#559) Shim válasza ZakRob (#557) üzenetére


Shim
őstag

ha rákeresel akár itt ebben a topikban is a ''nyitott'' ill. ''zárt'' szavakra, láthatod, hogy párszor már ki lett tárgyalva a téma.
amúgy meg a nyitott a külvilág fele nyitott, a zárt nem, ezért zárttal tudsz nagyobb zajban (pl. bkv-n) is zenét hallgatni.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#560) ZakRob válasza Shim (#559) üzenetére


ZakRob
senior tag

Választ nem nagyon talltam a topic-ban. Ezek szerint a nyitott csak azért nyitott, hogy a külső zajokat is halljuk és nincs semmiféle szerepe a hangzásban. Az mx400-asamon nem találok lyukakat, mint más füleseken, akkor ez zártnak számít?

(#561) Tas


Tas
tag

Udv!

Melyik boltban van hallgatasi/osszehasonlitasi lehetoseg? Vettem egy mx 350est, mert jokat olvastam rola, de nekem nem jon be. A magas es a kozep rendben, de hol a mely? (mely hangok teren egy kommersz philipssel lealaztak) Foleg rock/metal zenet hallgatok (Manowar :R) es kicsit vicces, hogy cirmognak az egyebkent duborgo hangszerek. Esetleg vki tud ajanlani vmi jot a 350 helyett? (10e huf fole nem szeretnek menni :D)

(#562) ZakRob válasza Tas (#561) üzenetére


ZakRob
senior tag

Szerintem az sem mindegy, hogy hogyan teszed a füledbe. A hallójárat előrefele van ezért egy kicsit előre kell fordítani a dugót a fülkagylóban. Ezt egy pár nappal ezelőtt vettem észre, mert egyszer jól szólt máskor pedig nem annyira és először a zeneszámok minőségére gondoltam, de mikor ugyanannál számnál kétféleképpn szólt kezdett gyanús lenni a dolog.

(#563) Tas válasza ZakRob (#562) üzenetére


Tas
tag

Kosz mar probaltam sokfele keppen. Ha nagyon beigazitottam a fulembe, akkor par perc utan annyira nyomta szerencsetlen fulberendezeseimet, hogy ki kellett vennem. Meg igazgatom hatha jobb lesz, de sok javulast nem remelek :O

(#564) zolynet válasza Trak (#6) üzenetére


zolynet
addikt

Nem vagyok nagyfülű, de a HD 497-es nem túl kicsi? Nem nagy batárt akarok venni hanem frankót, de ez számomra kicsinek tűnik...

Life is too short to stay stock!

(#565) joergie válasza pyrannha (#28) üzenetére


joergie
őstag

Tehát ha mx400 veri az mx550-et, akkor mi van az mx500-al?Akkor kimondom, mx500-nak egy szavazat :R

Shim! A kissebb ellenállás minőségi romlással jár, nemde?! Hiába hangosabb, ha torz mint állat!

[Szerkesztve]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#566) Shim válasza joergie (#565) üzenetére


Shim
őstag

nem tudom mit műveltek a fiúk a sennheisernél, de hogy nem torzít az biztos. egyszerűen hangosabb, és még jobb is a hangzása. tudom miről beszélek, kénytelen voltam visszatérni az 50es szériáról az alapra, és egyszerűen fájt mennyivel gyengébb, mind hangerő, mind hangzás terén. ha lesz újra zsém, akkor beújítok (megint) egy 350-re/talán 450re

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#567) Shim válasza Tas (#561) üzenetére


Shim
őstag

nem tudom min hallgatod, de én bekapcsolom a discmanemen a megabasst v mi a halált, anélkül még sose használtam egy fülesem se ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#568) Shim


Shim
őstag

vajon lehet házilag zárttá tenni egy fülest? azonkívül, h rátapasztom az ujjam :D vmivel leragasztani a lyukakat, ilyesmire gondolok.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#569) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Ma reggel elhalálozott az mx400RC-m.. :(
1,5 évig bírta, és most végleg elszakadt a bal oldali vezetéke az illesztésnél...
Átmenetileg marad az mx300-zam, de azután valami Sony MDR-ben gondolkodom... bye-bye sennheiser-bogyók.. :))

(#570) joergie válasza ponti_ak (#569) üzenetére


joergie
őstag

Lehet a hideg csinálta ki.

pmx60 tapasztalat.b@ssza a fülem kegyetlenül, ahol hozzáér, ha soká van a fejemen, néha már fáj-gonosz volt aki kitalálta, de remélem azért még idomul egymáshoz a fejem meg a füles. Folyton vissza kell húzni a nyakamnál, hogy ott maradjon ahol kell neki. Sálamat nem komázza, viszont ha satyekot ráhúzom akár zártnak is nevezhető, és nem mozdul el:D
Hangzásban überfaxa.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#571) ponti_ak válasza joergie (#570) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nem hiszem, hogy a hideg miatt, már kilátszott a vezeték a borkolat alól a nyáron is, jó fél éve használom, már így... van még egy mx300-am, ami hasonló cipőben jár, aztán kifogyok a ''készletből'' :D, és kellene valami igazán jó... Lehet hogy nem mx sorozatú lesz..

A pmx-sorozatnál szerinted ez általános dolog? Mennyi az a ''soká'' :F
Gondolkodtam ilyenben, (pontosabban pmx100-ban) a későbbiekre nézve, szaladgáláshoz kellene majd, a bogyeszek mindig kiesnek, az (asszem) ''intra-aural'' extrém-módon-fülbedugós (pl. Sony mdr, koss-the-plug) típusoktól meg ódzkodok kicsit.. Viszont a px100-at sokan a 200-asnál is jobbnak tartják, és a pmx100 ua. csak hátsó fejpántos verzióban...

MOD: hülye OFF-gomb, mindig azt nyomom az OK helyett.. :)

[Szerkesztve]

(#572) joergie válasza ponti_ak (#571) üzenetére


joergie
őstag

hát ez érdekes. se pmx100 se 200 nincs itthon, de összehasonlítás szinten érdemes megnézni.Ahogy elnézem, a gyakorlati különbség a kettő közt, hogy a pmx100nak el van tolva a frekvenciatartománya, és nyitott, míg a 200-as zárt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#573) lorcsi


lorcsi
veterán

mx-450 em van , kb 4 hónapja.
a szivacs a fülesről egyre többször esik le :F, a múltkor az utcán esett le róla :F
kellemetlen...az rendben van h nem egy ökör ár néhány új szivacs , de egy ilyen színtű fülestől nem ezt várnám el :(

(#574) Pxs


Pxs
aktív tag

Hali all !

Mostanra végigpróbáltam az összes Senn füldugaszt...eléggé bejöttek (főleg az MX350, az MX450-tól meg kb. rosszul voltam) aztán gondoltam egyet és vettem egy olcsó Panasonic fülest. Sose rosszabb befektetést...SZVSZ úgy keni oda az összes Senn MX-et, hogy csak úgy zörög...
Vas helyett neodymium mágneses, talán ezért is.
A Sennheiser csak a komolyabb szériákban alkalmaz ilyen mágnest (PX-ekben már van tudtommal), valószínűleg ez az oka az MX-ek lemaradásának a Pana mögött.

Panasonic RP-HV158 :

Termékjellemzők
Meghajtóegység, mm: 14.8 mm
Impedancia, ohm: 16
Érzékenység (dB/mW): 104
Max. bemenet, mW: 40
Frekvenciaátvitel: 10Hz25KHz
Kábelhossz, m: 1.1
Tömeg, kábel nélkül, g: 6
Mini csatlakozó: +
Mágnes típusa: Nd
Csatlakozó (Ag, Ni): Ag

[link]

Én egy iRiver IHP-120 HDD-s lejátszóval használom, ezzel nagyon ütősen szól (akusztikus koncertanyagokkal tesztelve, gyönyörű magasak és pont elég erős, de nem tolakodó mély, középtartomány is OK). Gondolom, más vassal sem lehet sokkal rosszabb :)
Beszerezhető bármelyik MM-ben. Ja, nem kell hozzá szivacs és elég jól bent marad a fülben (legalábbis séta közben, futni még nem igazán próbáltam vele)...

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#575) Matt-OPT válasza fogtunder (#207) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

A HD 202-est ajánlom, mert ugyan mindekettő supra aurális, de a 202-es zárt ellenben a 437-essel ami zárt. Szóval a 202 sokkal kényelmesebb.

(#576) Matt-OPT válasza Torry (#214) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Egyértelműen HD 202. Eggyel feljebb leírtam miért. Venni MM-ben, Saturnban, Zaj Stúdióban (www.zaj.hu), Basys-nál a MOM Park-ban tudsz. Meg még biztos egy jópár helyen, de én ezekről tudok.

(#577) Matt-OPT válasza vcsabesz (#443) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Valszeg 5900 vagy 6900. Saturnban is.

(#578) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Van egy MX450-es fülesem az mp3lejátszóhoz.
Namost semmi bajom sincs vele, nagyonszépen szól, meg minden.

Azaz mégis lenne ittt vmi:
Elszakadt a kábel a csatlakozó tövében, és most érintkezési hibás :O :O
De nagyon, ugyanis alig tudom elérni, hogy mindkettő szóljon.

A kérdés az, hogy szerintetek érdemes megcsináltatni, vagy inkább újat kell venni belőle?
3,5k a basysnél újonnan.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#579) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

up!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#580) vili13 válasza A_ScHuLcZ (#578) üzenetére


vili13
őstag

Nem túl nehéz feladat levágni a végét, és forrasztani rá egy új dugót, de nincs rá garancia, hogy nem lesz rövidesen máshol is kontakthibás - szvsz. csak akkor érdemes ezzel szórakozni, ha sok időd és kevés pénzed van... (Én a helyedben valószínűleg vennék inkább helyette egy Sony MDR-EX71-et (~10k), mert az SOKKAL jobban szól.)

(#581) vtechun válasza korneel (#223) üzenetére


vtechun
veterán

hát nem tudom, nekem olyan 94-től folyamatosan van a fülemben fülhallgató. Igensok fajtat kiprobaltam mar, egyik sem birt felevnel tobbet. Aztan egyszercsak vettem egy mx300-at, mondván, hogy azért csak nagy név meg mittomén. Először szivacs nélkül raktam be, mondom, nem röhögtetem magam a szivaccsal. Hát elég fancsali ábrázatot vághattam. Mondom kiprobalom szivaccsal. Ekkor történt a rettenet. Ott a Westendben összeszartam magam annyira brutálisan jobb lett szivaccsal. Szoval azota minden létező fórumon hirdetem ezen fülesek nagyszerűségét. Velem is előfordult már, hogy elhagytam a szivacsot, go metro vagy valami mas, veszek egy 300 ft-so gagyi fülest, abbol kiveszem a szivacsot, füles mehet a kukába, aztan azzal a szivaccsal is tökéletes. A vezetéke a téli megdermedések ellenére rendkívül bírjaa strapát. 2 év után tört meg a vezeték a csatlakozonal. és én sokat használok fülest, volt olyan idoszak (meg regi fulesekkel, egyetem alatt) , hogy annyit volt a fulemben, hogy a farmerom kilyukadt oldalt, ahol dörzsöli a vezeték.

kornell Te meg szerintem igencsak szkeptikus vagy, vagy mittomén, attol hogy a Sony nagy név sokmindenben. Fej/fülhallgatók terén igencsak a Senheiser van a Toppon..

[Szerkesztve]

(#582) bAGGER


bAGGER
csendes tag

Hello!
Sennheiser hd sorozatából keresek fülest utcai használatra, zenehallgatáshoz. Ti melyiket javasoljátok?
HD 202, 437,457?
Az is érdekelne, hogy kb mennyire képes kizárni a külső zajokat, pl metró? :D
Köszi előre is a választ!

(#583) lambda5 válasza bAGGER (#582) üzenetére


lambda5
tag

Nekem volt HD 202-es.....

Csak annyit róla, hogy két hét után eladtam....nem bírtam elviselni az eltúlzott mély dübörgés, meg a gyönge közepet... a magasokról ne is beszéljünk... :(
Pedig szeretem a dinamikus hangokat... annó, ezért cseréltem le Sony CD lejátszómat (CDP 397) egy Pioneer-re (PD-S603). De ez a füles szvsz. botrány... :((( , ha rám hallgatsz elkerülöd.

Mellesleg utcára mindenki a PX 200-at ajánlja...vagy az AKG K26 P-t... :)

[Szerkesztve]

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#584) gelbelex válasza lambda5 (#583) üzenetére


gelbelex
őstag

A PX200 tényleg nagyon jó utcára... :C
Metrón nekem éppen jó, másnak még jobb lehet, persze, függ az elviselt hangerőtől.
Én csak közepesen hangosan hallgatom.

Megjelent a PMX100 és a PMX200... (a PX100/200 nyakpántos változata)
Próbálta valaki?
Az érdekelne, hogy a PMX200 rendesen felfekszik-e a fülre...
A PX200-nak ui. ettől függ a mélye.

(#585) Rendi


Rendi
csendes tag

sziasztok!

Milyen fülest ajánlanátok az iAudio g2-hez? Fontos hogy jó legyen a basszus!!!!

(#586) ponti_ak válasza gelbelex (#584) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ha van olyan szerencsés errefelé, aki már próbálta, ne fogja vissza magát, engem is érdekelne. A pxm200 nagyon tutin néz ki... :C ...de a 100-ast miért festették pepitára? Nem igazán tetszik...

Basys árlistában még nincsenek benne... 2005 június óta nem frissítették.. :U

(#587) Csaba....


Csaba....
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Sennheiser HD 555 vs. HD 270-el kapcsolatban?

(#588) válasza Csaba.... (#587) üzenetére



addikt

Épp egy HD555-van a fülemen.
Röviden: zsír.:D

Hosszabban: Mire vagy kíváncsi?


szerk: asszem te kerestél egy másik topicban, 5.1-es fülest 30e körül. Sztem ha inkább zenehallgatásra kell, mindenképpen stereot vegyél, ég és föld. Ha játék és mozi is befigyel akkor elgondolkozhatsz egy 5.1-en de sztem jobban megéri egy minőségi stereo, mint egy gagyi 5.1.

Stereo: zene --> nagyon jó, film+jaték--> jó(térhatást leszámítva jól szól)
5.1: film, játék --> jó+térhatás, zene-->háááát

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#589) Csaba666


Csaba666
csendes tag

2 éve vettem egy MX500-at 5500 forintért Tescoban. Akkor még csak hallásból ismertem a márkát, meg ugye láttam hogy nem egy olcsó darabok vannak belőle. Máris kipróbáltam a discman-emmel. Szerintem korrekt volt, szép mély, szép magas. Gépen hallgatva magas hangerőn azonban már a mély nemigazán volt tiszta, kicsit berecsegett(mondjuk nem kicsit megküldtem). Nekem egyértelműen pozitív élményem van vele, a mai napig ezt használom, kifogástalanul mükszik. Habár azt meg kell jegyeznem, hogy nekem kicsit halk a füles MP3 lejátszóval. Nemtom kinek hogy jön be a hangereje, de a Samsung gyári füles másfélszer hangosabban szólt az MX500-asnál.

(#590) atm*RefeeZ


atm*RefeeZ
tag

hali:)

sennheiser hd477 fülest néztem ki magamnak mint karácsonyi ajándék;) deh addig nem akarom megvenni amíg valaki azt nem mondja ,hogy semmi gixer nem lehet vele mert fasza kis füles,viszont eddig mindenhol leszarták hogy kéne segítség és nem túl sok info-t találtam róla:( zenehallgatásra meg játékra kéne elsősorban,van olyan köztetek akinek volt ilyen fülese és tudna véleményt mondani róla?esetleg vki más aki hozzá tud szólni?előre is köszi:)

(#591) Csaba.... válasza (#588) üzenetére


Csaba....
senior tag

Arra lennék kíváncsi, hogy a HD270-nek milyen a hagja a HD 555-höz képest? (egy árban vannak, csak a HD 270-s zárt)

Igen, korábban kerestem 5.1-s fülest, valami jót, de senki sem segített. :O
Zalman-m volt korábban, nekem nem jött be.
Olvastam külföldi oldalakon a Medusa-ról és a Shark-ról, hát azok sem egy top fülesek, és mivel én speciel több 5.1-s fülest nem ismerek, (ami beszerezhető is) ezért marad a Sennheiser.
De ha valaki tud adni valami jó tippet, azt megköszönném!

(#592) ponti_ak válasza ponti_ak (#586) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ahoi.
7végén Fukaréknál jártam, és megszemléltem az emlegetett pmx100/200-as párost (csak kívülről..), háát a 200-as tényleg nagyon üt! Gondolkodás nélkül elcserélném a px200-amra, ha jól állna a fülemen (a fülre-akasztó műnyagtól kicsit tartok, de egy próba után simán megvenném..) Az ára: 14k-t kértek érte, a 100-as 12k-t kóstált.. (mindegyikből 1-2 db volt már csak kint, elkapkodták a karácsonyi sáskák.. :D)

(#593) Csaba.... válasza ponti_ak (#592) üzenetére


Csaba....
senior tag

Fukarékról csak annyit, hogy a számtech. cuccok náluk a legdrágábbak. Pl.: Speedlink Medusa 18e. Na ezt a fukar mindenit!

(#594) válasza Csaba.... (#591) üzenetére



addikt

Ja, ha az a kérdés, hogy HD270 vagy HD555 akkor szerintem ha teheted mindenképp a nyitottat vedd. Ebben az árkategórában általában szebben szólnak. Mondom ezt úgy, hogy nem ismerem a HD270-et... Szóval nem szentírás, amit mondok.:)

A ''ha teheted'' alatt azt értem, hogy se a be- se a kiszűrődő zaj nem okoz gondot. Pl ha otthonra kell esténként hallgatni egy szobában ahol nem zavarsz vele mást.

Írtad a Zalmanra, hogy a magas hangok katasztrófálisak, nem hallanai a részleteket. 555-tel ilyen problémád nem lesz. Jó, tudom nem ez a csúcs, van még ennél is jobb de a régi fülesemhez képest megváltás volt! Ha olyan a szám, szinte meg tudod számlálni a gitár húrjait, mindegyik külön szépen csilingelve megszólal, nekem nagyon bejött.
Esetleg nem tudom mennyire fontos neked a basszus, van aki azt szokta szídni, mert hogy nyitott a füles, sztem semmi baj nincs vele, nagyon szép természetes basszusa van, egyeseknek pont ez lehet a baja, mert nem nyomja el mesterségesen a többi tartományt, mint ahogy megszokták más hangkeltőknél....

Ami még fontos, rohadt kényelmes, amióta megvan(kb 1 éve), amikor itthon vagyok minden este hallgatom úgy 4-6 órát, általában folyamatosan és semmi fejfájás vagy ilyesmi. Szinte nem is érzem, hogy a fejemen van, de komolyan, sőt ha mondhatom kifejezetten jó érzés.:) Mondjuk hozzá kell tegyem, egy haverom szerint kicsi és Őt nyomta, fogalmam sincs, ilyet egyedül Ő állított de hozzá tartozik. A hangképe is jó hosszú távon sem lesz zavaró.

Nah, asszem most ennyi jutott az eszembe róla, a zártról sajna nem tudok mit mondani.
Egyébként meghallgathatod a westendi MM-ban mindig van kitéve 555-ös, csak az a baj, hogy pont az autohifirészleg mellett ahonnan dübög a basszus és ha veszed a bátorságot, hogy kicsit lehúzd még le is basznak az eladók...:(

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#595) gelbelex válasza ponti_ak (#592) üzenetére


gelbelex
őstag

Ahoj!
Én is csak próba után döntenék. Nekem a PX200 eléggé lecsúsz(tat)va szól jól a fülemen. Csak ott lapos annyira a fülem :D, hogy jól zárjon a párna .
Attól tartok, hogy a PMX fülpántja viszont elég magasan tartaná a fülemen a nyomókat. :F
Meg még az is lehet, hogy szorítaná a cimpámat. Vagy akármi.

Btw. az Árkád MM-ban 15eFt. :(((

(#596) ponti_ak válasza Csaba.... (#593) üzenetére


ponti_ak
addikt

Na igen, ez igaz..

Bár a mostani fülesemet ugyanannyiért vettem a nyáron, mint a hivatalos márkakereskedő listájan szereplő ár, de ha bármi mást (sz.tech cucc) veszek, alapból nem nálunk teszem...csak közelebb esik, mint a Basys..

Köszi! ;)

(#597) ponti_ak válasza gelbelex (#595) üzenetére


ponti_ak
addikt

''Magasan tartja?''
...nem tudom, nem ismerem a füled.. :DDD

Ár: lesz az 12 is jövőre a Basys-ben... egyébként karácsonykor így is simán megveszik, szvsz az a pár ezres talán nem számít ilyenkor annyira.. más nézőpontból viszont: már akinek... :U... de szerintem pl mindenki jobban költekezik ilyenkorm szóval elfogy..

(#598) tusi74


tusi74
őstag

Hát nem tudom. MIndenki agyba főbe dicséri Sennheisert. Nekem 2 hónapja egy mx510-esem van. Azóta az egyik oldal nem megy. Esik szét stb. Ehhez képest több, mint 2 évig használtam egy Samsung discman-hez adott fülest. és 2!!! év után lett kontakthibás.
Szóval engem ez a márka nem győzött meg.

(#599) Csaba.... válasza (#594) üzenetére


Csaba....
senior tag

THX!

(#600) emitter válasza tusi74 (#598) üzenetére


emitter
őstag

ja, én meg a mediában hallgatgattam a fülesek hangját, hát igaz h nem vok vájtfülű, de nem éreztem sok különbséget a sennheiser, panasonic, thomson sony, stb között... pedig volt köztük 50ezres példány ;] meg még drágább is :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.