Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) JKiNG válasza (#148) üzenetére


JKiNG
tag

Hát igen, végül is jobb a mély szivaccsal... de akkor sem az igazi:(

(#152) Breki válasza JKiNG (#147) üzenetére


Breki
veterán

Hát talán énis értek hozzá kicsit :)

Ami nálad van nemtudom, hogy szól, de az a 4-5 Sheni ami megfordult nálam mind jobban szólt a Philipsnél és itt nem a leesésre gondolok.

Nem hallgatok tuc-tuc zenét amúgy sőt utálom P

Ilyesmiket Dire Straitsal kell tesztelni , vagy van ugye a tesztCD amit pl a Hangfalak belövésénél használnak úgymond.

Mondjuk én a hordozható lejátszómhoz használom nem a hangfalra dugom.
Szerintem te a kivétel vagy aki erősíti a....


Amúgy eddig egy Shenyvel volt bajom ott az érintkezéssel volt vmi gubanc a jobb oldalon félév után.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#153) Breki válasza JKiNG (#151) üzenetére


Breki
veterán

kérdés hol lehet szivacsot nagy tételben kapni én mindig elhagyom

és nem a fülemben P

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#154) borob válasza borob (#150) üzenetére


borob
tag

nah, hát így beszereztem és az első dolog, ami feltűnt, hogy tényleg iszonyat hangos :)
szal bőven lehet takarékoskodni a hangerővel :))
és nagyon szépen szól :)
habár amikor a kezembe fogtam, akkor elsőre ilyen bóvli hatását keltette bennem, 55 g... :DD de télleg szinte semmi súlya és elég rugalmas is, szal tetszik :)

(#155) borob válasza borob (#154) üzenetére


borob
tag

basszuuus, most így gépröl hallgatok zenét, winamp 7%-on és már így is atombrutál... :DDD

(#156) borob válasza borob (#155) üzenetére


borob
tag

az az egy hiba, hogy kifelé és nagyon nagyon hallaccik minden... :U

(#157) Cargo


Cargo
tag

Most tervezem egy mx beszerzését csak most teljesen elbizonytalanodtam melyik legyen. Eddig mindig mx 300-at vettem. Hát hogy is mondjam. Életemben nem hallotam még jobb fülest. A philips grundig meg az összes többi egy nagy gagyi volt emelett. Mindenkinek akinek eddig bedugtam diszkmenyébe mp3lejátszójába csak annyit mondott hogy azannya. De olvasva ezt a topikot lehet hogy kipróbálnám én is ezeket az x50-es szériákat. Melyik a legjobb közülük?

nothing

(#158) Mic ACE válasza Cargo (#157) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Nem tudom, én most már a 400-ra szavaznék. Az x50-es szériában gyanusan sok az eltérő vélemény, sőt több a negatív. Mindenesetre ha ilyent akarsz akkor talán a 450-essel próbálkozz, arról még keveset hallani, lehet hogy ő az ász.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#159) bwoay válasza JKiNG (#125) üzenetére


bwoay
nagyúr

''A minap jutottam hozzá egy mx450-eshez, és elkell mondanom, hogy ne vegyen ilyet az eki élvezni is szeretné amit hallgat... Semmi magas, semmi mély, semmi dinamika. Egyszerűen borzalmas. Erről ennyit. Most továbbadok rajta, aztán az első kiszemelt következik majd egy philips ''személyében''. (olyan csonk van rajta, ami bemegy kicsit a fülbe. volt már hasonlóm, de sajnos lába kélt''

ejj, nekem meg ilyen Philipsem volt,
legalábbis hasonló, de az egyik csúcsmodell (580-as),
és az maga volt a horror, egyszerűen nulla hang, élvezhetetlen és fárasztó is.
Igaz, nem is volt drága (kb 2 rugó), de olyan 500 Ft-ot ért volna hang alapján.
Mondjuk hallottam már valakit, aki pozitívan nyilatkozott róla...
Na mindegy, én próbáltam megbarátkozni vele, de aztán áttértem mx300-ra,
ami nagyságrendekkel jobban szól.

ja, még azt elmondom, hogy akik a korábbi mx szériát hasonlítják össze
az újabbal, azokat szvsz könnyen megtévesztheti,
hogy az újak ugye csak 16 Ohmosak, tehát valamivel hangosabbak,
az ember pedig hajlamos a hangosabbat jobbnak hallani.
fura, hogy még így is hány negatív tapasztalat van :D

ja, valaki fejtegette korábban,
hogy az RC talán újabb a simánál, ez nem így van.

az mx400 szép hangját továbbra is csak igazolni tudom,
valamint azt is, hogy az 500-as mélyben erősebb, de nem feltétlenül jobb.
a bejáratásban pedig hiszek, hangfalakat is szokás,
és az egész a membránra ''bemozgatására'' vissza.
(szokták is mondani, hogy a műanyag membrános hangszórókat tovább tart bejáratni)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#160) bwoay válasza bwoay (#159) üzenetére


bwoay
nagyúr

na, a hülyegyerek:

az egész a membrán bemozgatására vezethető vissza :B

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#161) nahat


nahat
tag

Próbáltam ma az MM-ben kipróbálni a füleseket, de nem értem, hogy nektek hogyan sikerül. Ugyan van kirakva pár batár nagy füles, de a madzagjuk be van zárva egy nagy vasálványba:( Vittem a lejátszómat, hogy na most minddel kipróbálom, de nem értem, hogy lehet. Gondolkodtam és nem értettem, hogy akkor mindek vannak kirakva, hogyha nem is lehet őket kipróbálni. Nem tünt logikusnak ez. Esetleg azért van, hogy megnézd kényelmes-e?

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#162) zlaboncz válasza nahat (#161) üzenetére


zlaboncz
tag

Abban a vasállványban el van rejtve egy CD, arról van meghajta az összes füles, így össze tudod hasonlítani őket ugyanazzal a zenével. Meg kellett volna rugdosni valamelyik piros ''merthülyeazér'nemvagyok'' ruhás embert, hogy kapcsolja már be a cuccot.

ZooLee

(#163) c41r0^


c41r0^
őstag

Tudtok arról infót, hogy a PMX 40 és 60 füleseknek mennyi az ára, hol kaphatóak?
No meg persze vélemény van róluk?
Ilyet szeretnék beszerezni, mert nem szeretem a fülbedugósakat, itthonra már van egy HD500-am, amivel nagyon meg vagyok elégedve.

(#164) c41r0^ válasza c41r0^ (#163) üzenetére


c41r0^
őstag

találtam árlistát
Bővebben: link, bár itt pont a pmx 40-es nincs feltüntetve, a 60-as ára pedig azért húzós...

(#165) borob válasza c41r0^ (#164) üzenetére


borob
tag

a 40-es MMben 5k asszem

(#166) achon


achon
aktív tag

Hi

Nos én véletlenül szereztem egy HD570 Senny-t:D (Cseréltem egy gagyi mp3 lejátszóra.)
Nem egy utcai változat, de megérte.
Tapasztalat:
Iszonyatos különbség akusztikailag bármely sztereó hangfalszetthez viszonyítva.
Erőteljes mély, és finom magas hangok. Zenét, mp3-at hallgatni egy élmény. Doom3 este besz*rás. :DDD
Puha, nem fáj a fülem, ha sokáig használom. Na, egyszóval kényelmes. :DD

Bolti ára 25k körül lehet.
Aki régi stereo-őrült (mint, én!) annak csak ajánlani tudom.

A legszebb múzsa a határidô.

(#167) emelon


emelon
csendes tag

Ehhez mit szolna egy iPod?

Bővebben: link

(#168) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Nah, hogy gyarapítsam a PX200 tapasztalatokat, írok én is.
A sztori úgy kezdődött, hogy elromlott a Sony MDR-G54LP (Bővebben: link) típusú fejhallgatóm, amit történetesen a MM-ban vettem. Ugyebár pénzt nem kapok vissza, ezért valamivel le kellett vásárolnom az árát. Hosszan tűnődtem 3 Sennheiser füles mellett. Volt a HD 202 Pro, HD 437 és HD 457. Elsőre a 457-es tetszett meg barátságos ára (8000 Ft), és teljesítménye miatt, de a többi is jónak tűnt, ráadásul drágábbak is voltak, ami egy átlag felhasználó számára azt is jelenti, hogy jobb. Szerencsére én kicsit nézelődtem a technikai adatok körül, és rájöttem, hogy a 437-es a maga 11e ft-s árával egy nagy baromság, mert drágább, és rosszabb, mint a másik kettő, tehát ő egyből kiesett a ringből. Maradt a HD 202 Pro, ami lemegy 18Hz-ig, ellenben a 457-essel, ami csak 25-ig. Ezzel szemben a 202 Pro 15e Ft, tehát majdnem a duplája az előzőnek. Itt következett az, hogy hívtam egy ott dolgozó embert, és tanácsot kértem tőle, hogy vajon melyik éri meg. Azt mondta, hogy a 202 nyilván jobb, mint a 457-es, de azt már döntsem el én, hogy megér e nekem az 7e Ft többletet. Itt vagy 2 percig gondolkodtam, hogy vajon melyik éri meg, amikor mutatott nekem egy 3. alternatívát, ez pedig a PX200 volt. 12e ft, és jobban szól elvileg mindegyiknél. Egyetlen hátránya, hogy nincs nagy fülpárnája, bár ez tárolás szempontjából előny is. A végén e mellett döntöttem, és szerintem nem rosszul! Hazafelé metrózás közben a metró zajának 70%-át kiszűrte (fejemen volt, és csörgött a telefonom, levettem, és olyan zaja volt a metrónak, hogy azt hittem megőrülök :Y Alig lehetett hallani a fülesben), a buszon meg semmi zajt nem hallottam! A mélye (ház ezt tuti nem írtam jól, de mind1 :D) egyáltalán nem nyomja el a többi zajt, nagyon szépen lágyan ottvan mellette, összességében nagyon frankón szól, sokkal jobb, mint az ezelötti Sony fülesem. Egyetlen negatívum számomra, hogy külsőre nem valami szép, legalábbis nekem nem jön be annyira.
Ja, és azt kifelejtettem, hogy nagyon kényelmes.
Merem ajánlani bárkinek! ;)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#169) c41r0^ válasza borob (#154) üzenetére


c41r0^
őstag

te most a PMX60-asról írtál itt?
mert ezek alapján nagyon szimpatikus füles, csak még mindig nem tudom, 40esre megéri-e ráfizetni...bár még 1iket sem hallottam, holnap megyek MMbe

mennyibe került a 60-as MM-ben? Melyik MMben vetted?

(#170) c41r0^


c41r0^
őstag

na megvettem a PMX40-est és az mp3 playert is

először gépen próbáltam a PMX40-et, hát talán kicsit többet vártam volna tőle, kicsit kevés a basszus, amúgy tiszta a hang, magassal és hangszínnel sincs baj

mp3 playeren pedig nincs custom EQ, csak beépített, ott a Rock funkció lenne a legjobb ( mély és magas kiemelés, mert HC-t és Rave-et hallgatok), csak sajnos azzal nem tudom max. hangerőre venni, mert torzít, dehát ez az mp3 playa hibája, úgyhogy marad a ''normal'' szint EQ-n

fülbedugósaknál sztem sokkal jobb a PMX40, bár én már hozzászoktam a Sennheiser HD500-as fülesemhez, és így kicsit csalódott vagyok első körben a PMX40-el kapcsolatban

PMX60-at nem tudtam kipróbálni, mert nem volt MM-ben, de nem is vettem volna meg sztem, PMX40 is 5k volt

(#171) levidos


levidos
csendes tag

up ;)

/* levidos was here */

(#172) peti_sz


peti_sz
tag


MM-ben vagy valami hivatalos Sennheiser kereskedés van valahol??

PX200 jónak tűnik. :)

(#173) peti_sz


peti_sz
tag


Hol lehet olcsón venni ilyen füleseket?

(#174) Mosqu!to válasza peti_sz (#173) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Mo.-n a Basys Magyarország kft. forgalmazza a füleseket, de ha minden igaz, ugyanannyiért, mint az MM.
Most lesz a GPS5 CS LAN Szolnokon, asszem ott ők is ott lesznek, és akciósan lehet majd venni a cuccaikat, de ebben nem vagyok biztos.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#175) altntvx


altntvx
tag

Üdvözlet !

IAudio tulajokhoz:a gyári hozzáadott fülese rosszabb, mint az mx szériás(300,350,400,450) Sennheiser-ek?
Érdemes lecserélni valamejikre?

kköszii előre is...:R

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#176) nahat válasza altntvx (#175) üzenetére


nahat
tag

MX 350-re szerintem ne cseréld. Az rosszab az alap fülesnél. Talán a 400-as jobb, de azt nem próbáltam még.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#177) feise válasza nahat (#176) üzenetére


feise
aktív tag

hmm látom sokan beleestek abba ahibába, hogy nem néztek utána, hogy valójában mit is vesztek. Én megtettem, olvastam is ezena fórumon róla, hogy a sheni füleseket ''be kell járatni'' Hát és valóban.. Amikro MM-ből kijöttem és bedugtam az EZAVomba, háááát.... PFUJJ.. KUKA!aztán ahogy teltek a percek szépen kezdett tisztulni a hangja.. pár nap után már valóban elmondhattam, hogy nagyon szépen szól... Sonykkal, Panakkal stb hasonlítgattuk a többiekkel, és bizony azóta sok ember vett ilyet :D

hopp... MX400-ról volt szó :D

[Szerkesztve]

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#178) altntvx


altntvx
tag

mx 400 v. 450?

ez itt a nagy kérdés?

vagy maradjon a gyári IAudio???:F

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#179) nea


nea
csendes tag

eladósorba került az mx400-am (20 napos, tehát még kb 23 hónap gari van rá)

bevallom, én jobbra számítottam, de lehet hogy csak elkényeztetett az előző fülesem :)
(meggondolatlanul túladtam rajta az előző mp3-lejátszómmal együtt)

részletek itt:

Bővebben: link

(#180) levidos


levidos
csendes tag

na vazze vegigolvastam az egesz forumot, de csak nem tudom hogy milyen MX-et vegyek a Creative N200-asomhoz. Talan az a baj hogy nincs 'best' kozottuk, hanem van akinek az egyik passzol jobban es van akinek masik. x00 es az x50 kozott akkor csak az ellenallas a kulonbseg vagy van hangzasbeli is? Talan egy 5xx-nel fogok maradni, habar a volume control-nak nem orulok, de egy par embertol azt olvastam a forumon hogy eroteljesebb rajta a basszus, amit en nagyon szeretek :). Szal akkor mi a kulonbseg az MX 500 es az MX 550 kozott? Ja, es ugye adnak tokot az 550-eshez is? asszem 550-es lesz belole :)

/* levidos was here */

(#181) [G@B]


[G@B]
tag

Hi all!Csak most látom ezt a topikot.Csatlakoznék én is, nekem egy pc 150esem van (ha armyzok), és csupán zenehallgatásra tavaly befektettem egy hd 202 esre.sztem 6e ft-ért , sőt még 16 ért sem lehet jobbat találni nála, csodálatos hangja van..Régen nekem is integrált volt, azzal is lehengerlően szúlt, de az audigy 2 ZS el...hát vmi csúcs:DD
Van olyan itt, akinek volt hd 202 vel tapasztalata, és leváltotta hd 555 -re?Mert (majd valamikor) váltanék egy ilyen jószágra, s ezért kérdezném előzetesben a tapasztalatokat.(nem arról van szó, h nem vagyok megelégedve a 202 essel,sőt, imádom a hangját, teljesen elkápráztat amikor hallgatom, csak szeretnék egy olyan fülest, ami valszleg akár több 10 évig megörvendeztetne a hangjával:)az árát majd kiböjtölöm).:DDD

VR6 // by vw vento

(#182) válasza [G@B] (#181) üzenetére



addikt

Nekem itthon HD555ösöm van, viszont nincs tapasztalatom 202-vel. De ez már rég nem streetwear.

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#183) [G@B] válasza (#182) üzenetére


[G@B]
tag

Azt tudom h nem streetwear, de a topik címében a hd széria is szerepel, azért bátorkodtam írni.
Te milyen hangkártyával hallgatod?Milyen stílusú zenéket?Tudnál mondani 1-2 dolgot a hangjáról??Mire használod(játék-zene)?Thx a választ.

VR6 // by vw vento

(#184) válasza [G@B] (#183) üzenetére



addikt

Jó, legyen.:)

Audigy 1-em van, de Audigy 2 driverrel hallgatom, úgy elvileg jobb a hangja.
Zenére használom szinte kizárólag, bár pár hónapja végignyomta vele a Call of dutyt, arra is tökéletes, a térhangzást leszámítva.
Stílus? Asszem nem túlzok, ha azt mondom minden féle stílust hallgatok, az ilyen slágerrádiós zenéktől a legújabbakig, rap, rock, punk, metal, R'N'B, tüctüc, klasszikus, van vagy 70 giga zeném szóval minden.:)

Itt egy régi hszem ezt még akkor írtam amikor vettem: Bővebben: link

Annyit tennék még hozzá, hogy ez a bejáratás dolog nem hülyeség, azóta tényleg érezhetően jobb lett, főleg a mélyei lettek szebbek. Abszolút meg vagyok vele elégedve, csilingelnek a magasok, jó a közepe és a mélye is, nagyon egyben van, egyik sem nyomja el a másikat. Ha esetleg csak tüctücre használnád akkor érdemesebb talán egy másikfajta, mert nem az a fő profilja. Akkor kevésnek tünhet a mélye, direkt nem írtam, hogy kevés mert nem az, nagyon szép, erős és természetes(ez a kulcsszó) mélyei vannak és pont annyi amennyi kell, igazából ez lehet a baja a tüctücőrülteknek akik hozzászoktak, hogy a nagy mélynyomóból maxra tekert basszushoz ami minden mást elnyom, na itt ilyen nincs de nem is kell, teljesen lerontaná az összképet.
Ja még annyi, hogy magas hangerőnél ha lazán van a fejeden kicsit berezonál, így ha hangosan hallgatod állítsd jó szorosra.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#185) [G@B] válasza (#184) üzenetére


[G@B]
tag

Köszi szépen a mindent kimerítő választ:)
Én progressive és trance zenét hallgatok, az igényesebb fajtából , szval nem tüc tücc:)
De mikor milyen hangulatom van, lényeg h megfogjon a dallama,szeretem a szép női vokált, és a mély basszusokat.

VR6 // by vw vento

(#186) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ki lehet valahol próbálni ezeket a füleseket a saját lejátszómmal?
Vennék egyet két hét múlva, de a mm-ban nem láttam próbapéldányt.

less qq more pewpew!

(#187) MC Pite


MC Pite
veterán

Üdv!

Kérdésem lenne hozzátok:
Upgradelek fülest, és vagy HD457est, vagy HD 477est szeretnék.
Az érdekes az, hogy a 477 papiron rosszabb,mint a 457.

Tapasztalataitok?

Vagy esetleg mit ajánlotok még nyitott kategóriában, 10es körül max? Még az AKG-66tal szemezek, az is elég szépen szól - de ha 7××× Ftért kapok 457est, és szól kb úgy mint a 477es, akkor ez lesz.

A2@ZS, és Pioneer PD8500 referencia cdplayerekkel hajtanám.

Segítségeteket előre is köszi!
//Ha tudrok olyan helyet, ahol ngyon olcsó a Sennheiser füles, az is hasznos infó lenne. Így a Mediamarktba pororlok el(~útba esik a westend Kecsóra járáskor).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#188) Mic ACE válasza MC Pite (#187) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Csak a HD477-et ismerem, de azt nyagyon tudom ajánlani, kizárt, hogy csalódj benne! Lásd #46: Bővebben: link!

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#189) Mic ACE válasza [G@B] (#183) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

A streetwear széria több jelzést is felölel, amelyek nem csak kizárólagosan a streetwear-eket tartalmazzák, ezért lehet pl. egy HD streetwear is meg nem is. Nyugodtan be lehet ide írni a nagyobb fejhallgatókról is a tapasztalatokat, úgysem mindenkit zavar a nagy méret az utcán.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#190) [G@B] válasza Mic ACE (#189) üzenetére


[G@B]
tag

Én is ezen a véleményen vagyok.Engem érdekel már h egy hd 202 essel járkálok az utcán...A lényeg h szépen szól, nekem jó, s a többi le van tojva:)

VR6 // by vw vento

(#191) d-a-n


d-a-n
csendes tag

vki tomoren ossze tudna foglalni h melyik mx400ast erdemes venni?tudom h van tobb fajta de nem tudom h melyik lenne a legjobb valasztas mp3lejatszohoz.kossz

(#192) MC Pite válasza MC Pite (#187) üzenetére


MC Pite
veterán

Na, megvettem.
Én elsősorban szobában használom, másodsorban utcán.

Még villám tapasztalataim vanna(buszon halgattam, il itt negyed órája), de mivel halottam már pár fülest, ezért mrek máris véleményt írni.

Könnyű, ezért az árért egész jó, tűrhetően szól. Ami engem kicsi zavar, hogy ez nem Nyitott, hanem Fél Nyitott, tehát egy kis mélykiemelése van, ami engem zavar, de igyexem megszokni. Előző fülesemet is azért adtam el(hiába sztereó magazin és Hifi choice tesztgyőzelem-maxel hp 2000), mert zárt volt, és nekem túl sok volt a mélye...

Tere jó, bár lehetne kicsitt több (közel van a driver a fülhöz...), közepek jók, magasak egész jók.
Sajnos nagyobbra nem volt pénzem, pedig a 477essek szívesen összevetettem volna, mivel jobb a neodymiumos tesója...
Kedden jön egy AKG K66(személyes kedvencem) és összemérjük. Addig járatom, kíváncsi vagyok hogy 2/3 árért hogy szól hozzá képest-azt természetesebbnek érzem, de ez is jó. Kicsit jazz/komolyzene felé húz a füles a mélyeivel, de a populárisabb természetes hangszereket használó együtteseknél is jó, bár néha nekem sok egy mély, és úgy érzem hosszú távon ez fárasztani fogja a fülemet.
Ill kicsit meleg hosszab viselés után...

Na, még hallgatom, aztán írok!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#193) MC Pite


MC Pite
veterán

Hmm, a techdoc szerinte ez is neodymiumos...
Hogy lehet enhanced/erősített bass, ha nyitott a füles?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#194) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Hát végigolvastam a topicot, de továbbra sem tudok dönteni, mégjobban elbizonytalanodtam :)

Eddig MX550 tetszett legjobban, de azt mostmár semmiképp nem akarok venni :)
Egyrészt mert el van benne túlozva a basszus, ami rockzenénél nem túl hasznos, másrészt ott az a hangerőszabályozó, ami igen könnyen tönkremegy...

Mindenképp x50-es széria kellene a magasabb hangerő miatt!

Mostmár csak az a kérdés, hogy MX350 v. MX450... ? :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#195) Mic ACE válasza A_ScHuLcZ (#194) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Legyél bátor: 450. Aztán írj egy szép beszámolót nekünk.;) No jó, csak félig gondoltam komolyan. Sajnos neked kell dönteni, mert mi itt annyi infóval tudunk szolgálni, amennyit olvashattál, (hacsak valaki azóta nem tudott meg valami újat, vagy szerzett tapasztalatot).
Azért, ha megvetted, amit akarsz, akkor tényleg írhatsz valami review-t.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#196) A_ScHuLcZ válasza Mic ACE (#195) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

mx450 lett a választott :))

Jövő hét hétfő v keddre ígérték, majd jelentkezem beszámolóval.

Persze nem azonnal, mert akkor be kell járatni, ebben tényleg lehet vmi, bár sose gondoltam volna :C

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#197) válasza A_ScHuLcZ (#196) üzenetére



addikt

Jól döntöttél.
Meg úgyis hiánycikk, az mx450 vélemény a forumban...:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#198) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

ÁÁÁ basszus nem tudtak hozni, mert pont olyan nincs a forgalmazónál, jelenleg hiánycikk :(

Minden más típus volt, csak pont MX450 nem :(

Talán 1-2 hét múlva lesz azt ígérte, úgyhogy akkor lehet másmilyet veszek...

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#199) válasza A_ScHuLcZ (#198) üzenetére



addikt

Nemá, nem hiszem hogy nem tudsz szerezni.
Nem tudom hol laksz, de pl bemész a legközelebbi MM-ba és ott szinte mindig szokott lenni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#200) A_ScHuLcZ válasza (#199) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

kecskeméti Media Markt? :)

Dejó lenne! Bár nemsokára itt is épül majd sztem...

200.hsz :C

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.