Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Segítsetek! abit siluro gf4 ti4200 és 3dmark... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hacked_3913


Hacked_3913
csendes tag

Sziasztok! Valaki mondja el nekem, hogy miért csak 6700 pontot éerk el egy Abit Siluro GF4 (64MB) Ti4200-assal, mikor UGYANILYEN kártya 10 ezer köröl jár a barátom gépében! Ennyit nem számíthat az Ali chipkészletes ASUS A7A 266-os alaplap mínuszban, ugye? Pedig ebben nekem 512 DDR megy és mégis.....Írjatok

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#2) bLank4


bLank4
csendes tag

Ha a gyári drivert, használod töltsd le az nvidia honlapjáról a Detonatort!

Nekem Abit Siluro Gf4 Mx440 van és a hozzá adott driverrel mindössze 4000 pontot ért el 3d Mark 2001 Se-ben. Aztán letöltöttem és most 5700 körül telejesít. Már ez a 3. eset, hogy Abit kártyákról ilyet hallok.

üdv: bLank4

(#3) divot válasza Hacked_3913 (#1) üzenetére


divot
veterán

Öt napja vettem egy hasonló kártyát, csak 128 MB Rammal. Eleinte nekem is rosszul muzsikált, aztán rájöttem, hogy az alaplap Bios-ában a grafikai eszközök memóriaméretét át kell állítani 64-ről, 128-ra. És azóta minden pöpec.

(#4) Clyde22_ válasza divot (#3) üzenetére


Clyde22_
tag

Az ''AGP aperture size''-re gondolsz? Az nem a vga memória mérete, de szerintem is 128-ra pakoljátok. Bár a 3DMark2001 hatalmas sebességnövekedést biztosan nem fog ettöl produkálni.... :)

Ne egyél a sárga hóból!

(#5) Hacked_3915 válasza Hacked_3913 (#1) üzenetére


Hacked_3915
csendes tag

Ezt kajátok ki: Cel 1,1 GHz(coppermine), 160 megaram, Kyro II(190/190) Acorp ZX alaplap. Ez a gépem. 3D Mark 2001se 1600*1200/32 4*AA: 1498 pont...

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#6) divot válasza Clyde22_ (#4) üzenetére


divot
veterán

Most nem ugrik be, hogy mi a neve az átálítandó izének, de holnapra megnézem.

(#7) Jym válasza divot (#6) üzenetére


Jym
tag

Ez engem is érdekelne, mert nekem is viszonylag szerényen teljesít, már a lehetőségekhez képest

Jym

(#8) tothjozsef válasza Jym (#7) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

Lehet, hogy marhaság, de ne a 3dMark döntse el, hogy jó-e, hanem pl. játékokon próbáld ki. Ha ott okés, akkor minden frankó. Ha nem, akkor TÉNYLEG érdemes utánajárni. Vagy nem?

(#9) aDamker


aDamker
aktív tag

Nekem is A7A 266-om van és abit gef4em, de nekem 8900-9200-et hoz a 3dmark.
Szal vmi gáz van ott....

(#10) aDamker


aDamker
aktív tag

Ja amugy nem irtad milyen procival megy ennyit,mert ha teszem az tegy 600-as duron-al nyomod akkor még jó is az eredmény.

(#11) marcee válasza tothjozsef (#8) üzenetére


marcee
addikt

Ezzel csak az a probléma, hogy a 3dmark éppen direcX játékokat szimulál és az alapján állapitja meg a sebességet (és a szolgáltatásokat). Pont arra jó, hogy ha tudod, hogy egy ilzen konfiggal mennyit lehet (kell) elérni, akkor ellenőrizhesd, hogy nálad minden rendben van-e. (szemre meg ugysem veszed észre, hogy az nfs-hs2 80 vagy 120 fps-t megy, de a jövöre nézve nagyon nem mindegy)

\m/

(#12) divot


divot
veterán

Na, megnéztem, hogy én mit buheráltam ugyanilyen kártyám telepítésekor. Szóval eleinte nekem is a korábbi, TI200-as kártyám eredményeit hozta. Miután a sokk okozta lefagyásból újraindítottam magamat, átnéztem az alaplap BIOS-át, és találtam ott egy 64M-ra állított Graphic Win Size opciót, amit átállítottam 128M-ra. Aztán lettek szép tízezres eredmények a 3DMark2001-ben. Ja, az alaplapom ECSK7S5A.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Segítsetek! abit siluro gf4 ti4200 és 3dmark... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.