Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Komesz


Komesz
csendes tag

Sziasztok,

Velemenyeteket szeretnem kikerni, hogy melyik videokartyat valasszam (ma delutan kell dontenem):
Inno3D 6800GT vs Sapphire X800XT non-PE
Az ardifferencia brutto 20 ezer ft.

Az elsodleges szempont, hogy ad-e akkora teljesitmeny-tobbletet altalaban a jatekokban az X800XT, hogy erdemes azt venni az arkulonbozetet figyelembe veve?

Koszi elore is a valaszokat!

(#2) mirrmur


mirrmur
aktív tag

nem. a 6800GT-t vedd.

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#3) Sárpac válasza Komesz (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vegyél 6800gt-t tegyél rá gainward bios + egy nvsilencer 5öt hűtésnek és garantált a 430/1200as órajel!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4) Draki válasza Komesz (#1) üzenetére


Draki
aktív tag

6800GT jobb vétel szerintem. Bár az x800xt (talán) gyorsabb, de a GT-t nagyon nagy valószinüséggel lehet ultrásítani :) és akkor elhanyagolható a differencia a két kártya között... és spóroltál 20K-t. :)

De ha esetleg vmi csoda folytán nem menne ultra órajelen akkor se lenne sokkal lasabb az xt-nél. 20K pedig elég húzós különbség... szerintem. :)

[Szerkesztve]

(#5) Komesz


Komesz
csendes tag

Koszi az eddigi valaszaitokat. Eddig eleg egyertelmu a dontes. Senki sem szol a Sapphire mellett? :)

(#6) HunChris


HunChris
senior tag

X800pro vivo-t vegyél @XT :)

(#7) Antibá válasza Komesz (#5) üzenetére


Antibá
tag

Nézz be a 6800 topicba ,most írtam .

(#8) Komesz


Komesz
csendes tag

Ok, nagyon ugy latszik, hogy a 6800GT lesz a befuto...

(#9) anulu válasza Komesz (#8) üzenetére


anulu
félisten

helyes döntés. én is GT-t vennék! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Komesz


Komesz
csendes tag

Megmondom oszinten, sokat segitettetek. Nagyon sok penz a 6800GT is, es valamivel nyugodtabb szivvel veszem meg, olvasva a Ti velemenyeiteket.
Megegyszer koszonom a segitseget!

(#11) DopeBob


DopeBob
addikt

Nem tudjátok hogy inno 6800GTn milyen ramok vannak? Én is ezzel szemezgetek, és nem ártana, ha lenne benne tartalék, gondolva a jovore :DDD

MZ/X

(#12) Tsunami válasza DopeBob (#11) üzenetére


Tsunami
senior tag

Ha jól tudom 1,6ns Hynix gddr3

''három a kettő tizen''

(#13) Sárpac válasza Tsunami (#12) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én úgy tudom, hogy csak egy két tuning gyártónak van. Pl biztosan van 1.6nanossal szerelt karija a Gainwardnak!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14) Komesz válasza Sárpac (#13) üzenetére


Komesz
csendes tag

Elvileg 2 nanos Samsung van rajta.

(#15) faster válasza Tsunami (#12) üzenetére


faster
nagyúr

Én úgy tudom, csak az Ultrákon van 1,6-os, illetve ATI-nál az X800XT PE-n. A többin 2.0-s

(#16) Tsunami válasza faster (#15) üzenetére


Tsunami
senior tag

Ja bocs, szerintem keverem a 6600gt vel

''három a kettő tizen''

(#17) faster válasza Tsunami (#16) üzenetére


faster
nagyúr

A referencia 6600GT-n is 2,0-s ramok vannak. Az X700XT-n vannak 1,6-osok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.