Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Segítség!!!!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sharker


sharker
aktív tag

Alaplapi BIOS-t frissitettem.Elöször kiírta azt hogy Erasing Done/Törlés megtörtént/ Majd elkezdte telepíteni és megált hogy a floppyt nem tudja olvasni.Kikapcsoltam a gépet, majd be és hát elszállt a BIOS!!!!
Mit csináljak???

Help!!!!!

(#2) Flashy válasza sharker (#1) üzenetére


Flashy
veterán

használd a keresőt, aztán a bios-os topikokban a bios hotswap égetésről olvass. vagy Mikronikában 150Ft-ért beleírják amit akarsz.

(#3) sharker


sharker
aktív tag

Ez a bioszégetés arról szól hogy van egy gép ami újrarakja a bioszt???Mert fLeSs ezt ajánlotta!

(#4) sharker


sharker
aktív tag

Ez a mikronika hol van?

(#5) Angie™ válasza sharker (#4) üzenetére


Angie™
addikt

ha jol tudom akkor a 11.kerben van, a Muegyetem kornyékén.. egész pontosan nem tudom, de valahol a Bertalan Lajos utca és a Budafoki ut keresztezödésében..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#6) Bencom


Bencom
senior tag

Ha legközelebb valami bajod van ,írd be a keresőbe a kucsszavakat, vagy pedíg ne nyiss olyan topicot, hogy ''Segítség!'', mert ez igen tág fogalom. Nyiss ilyet, hogy ''Elszállt a BIOSOM'' és kész.

Mellesleg én is azt mondom, mint az első hozzászóló.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#7) Bencom válasza Angie™ (#5) üzenetére


Bencom
senior tag

Cső!
Rég láttalak...:)

Mod: Ez off:U...

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Segítség!!!!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.