Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire atlantis radeon 9600 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) uzsz


uzsz
senior tag

Nemrégiben hozzájutottam egy ilyen kártyához, 128Mb-s, 128bites verzió, Hynix ramokkal. Ha valaki tud bővebben nyilatkozni erről a kártyáról, vagy van már vele tapasztalata kérem írjon!
A gyári passzív hűtéssel 411/560-on még stabil, szeretném tudni, hogy érdemes-e 1általán aktív hűttést rárakni, vagy annyit nem dobna rajta?!

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#2) divot válasza uzsz (#1) üzenetére


divot
veterán

Nényány információ itt:

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=sapphire%209600&show=AND&ssep=%20&sid=[/L]

(#3) uzsz


uzsz
senior tag

Köszi, de ott a sima 9600-ról vaj mi keveset találtam. A másik, meg hogy ha jól tudom samsung ramokkal szerelik többnyire ezt a típust, ennek ellenére enyémen nem az van. Konkrétan ilyen kártyáról kéne valami.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#4) divot válasza uzsz (#3) üzenetére


divot
veterán

Nem igazán értem, hogy mire vagy kíváncsi. Kipróbálod, hogy mit tud a kártya (hiszen már nem vásárlás előtt vagy), és azonnal választ kapsz minden kérdésedre.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire atlantis radeon 9600 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.