Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire all-in-wonder hűtése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ash


Ash
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon érdekelne, de sajnos nem találtam rá infót a neten és a boltok sem segítenek:
Aktív vagy Passzív hűtése van a Sapphire 9200SE All-in-wonder kártyának?

Köszi,
Ash

(#2) Szeke válasza Ash (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Jó eséllyel passzív, 9200SE-ken az a divat.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) Szeke


Szeke
senior tag

[L]http://www.sapphiretech.com/vga/aiw-9200se.asp[/L]
Ezt nem találtad?
Ott a kis kép oldalt, szerintem az passzív borda. De elég pici a kép...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) Ash válasza Szeke (#3) üzenetére


Ash
csendes tag

Köszi a gyors választ!

Pontosítanék a kérdésemen: ezen a kis képen _kívül_ nem találtam más infót, persze elvileg ez is elég. Ami egyedül zavar, hogy a magyar boltok árlistáin több helyen ''low profile'' jelzővel illették a cuccot, a képen viszont nem tűnik low profile-nak a kártya. Emiatt vagyok kicsit megzavarodva.

Ash

(#5) Szeke válasza Ash (#4) üzenetére


Szeke
senior tag

Azért low profile, mert a 3D-s teljesítménye nagyon gyenge a mai átlaghoz viszonyítva. Persze kis felbontásban, közepes részletességgel elfutnak rajta a játékok, de nem igazán élvezhető.
Aki AIW kártyát vesz, annak valószínűleg nem az első helyen van a 3D-s teljesítmény, így aztán jó választás lehet.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#6) burgatshow válasza Ash (#4) üzenetére


burgatshow
veterán

Ha az én Connect 3d-s Ati radeon 9600-on passzív van akkor mért ne raknának egy gyengébb karira is passzívat?

(#7) Szeke válasza burgatshow (#6) üzenetére


Szeke
senior tag

Egy 16 megás TNT2 Vantára minek kellett aktív hűtés? Pedig az volt rajta. Egy darab éppen csak barázdált leheletvékony borda, és a szokásos hamar meghaló venti :C Azóta venti nélkül megy, ugyanazzal a bordával, és jó :C

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#8) Ash válasza Szeke (#5) üzenetére


Ash
csendes tag

Akkor most újat tanultam. Eddig azt hittem, hogy a ''low profile'' azt jelenti, hogy alacsonyabb (-> kisebb) NYÁKon van a cucc. Ezek szerint a teljesítményt jelenti?

Ash

(#9) Bagoly válasza Szeke (#5) üzenetére


Bagoly
senior tag

Én meg úgy tudtam, hogy attól Low profile valami, hogy ''alacsonyabb'' az átlagos kártyáknál, ezáltal beépíthető egy barebone rendszerbe is.

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#10) Bagoly válasza Ash (#8) üzenetére


Bagoly
senior tag

Én is a te verziódat osztottam eddig....(sőt tovább megyek, még most is....:DDD)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#11) Szeke válasza Ash (#8) üzenetére


Szeke
senior tag

Ez a sapphire biztos nem low profile... AIW nem is lehet az, ha már a magasságot nézzük. Hova férne el a tuner?

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#12) Szeke válasza Bagoly (#9) üzenetére


Szeke
senior tag

Már tudom mire gondoltok :) A low-profile karik 3D-s teljesítményben is low profile, bár kétségtelenül én használtam rosszul :B :C

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire all-in-wonder hűtése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.