Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Végre kapahtó ez a tela!

16 900 Ft mindösze káryásan a pannonál!!!!

AZoknakl ajánlom:

Nem kell kamera se mp3 se ilyen dolgok..
Hanem minöség, elegancia, megbizhatoság ez a Samsung x200, végre also kategoriában is bevezete a fekete szint..


És 2 kép rola:
Bővebben: link

Bővebben: link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Pompi válasza AS (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nagyon szimpi! Ennyiért meg tökéletes akinek tényleg egyszerü tella kell. De második telefonnak is tökéletes. Lehet megnézek egyet közelebbről :DDD

Feel Good Inc.

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Itt egy review a mobile-arena-ról: [link]

Feel Good Inc.

(#4) AS


AS
félisten

És +ban alsó kategoriához képest kapot infrát is!

GSM 900/1800/1900
85x44x20 mm 70 g
128 x 160 képpontos 65000 színű UBF kijelző
2 MB belső memória
infra

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) RadeonExClÛB válasza AS (#1) üzenetére


RadeonExClÛB
tag

tyú de baró teló naon fankón néz ki egyszerü és egyben nagyszerü szép kis telefon. :C

(#6) Pompi válasza AS (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen a mobilereview-s képeken nekem is rögtön feltünt az infra. Abszolute pozitiv egy ilyen áru telefonban!
A méretei és a súlya is nagyon szimpatikus.

Lehet nyugdíjazom a jelenlegi második telefonomat, vagyis egy Nokia 6610-et és lecserélem egy ilyenre

Feel Good Inc.

(#7) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Még pár kép eredendően a mobilmania.cz-ről:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#8) a_tesz


a_tesz
Korrektor

és ez is olyan infra, mint az eddigi alacsony kategóriás samsungokban? mert azokkal telefon-telefon között nem sokra lehetett menni.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#9) Pompi válasza a_tesz (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen. Valahol olvastam, hogy telefon-telefon között csak kb. névjegy átküldésre jó.

Feel Good Inc.

(#10) a_tesz válasza Pompi (#9) üzenetére


a_tesz
Korrektor

hát... végülis... legalább van benne :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#11) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Feleségemnek megmutattam a belinkelt képeiteket, (most egy x480-asa van) egyszerre azt kérdezte, hogy ugye ez lesz majd a vodánál is. Tetszik nekem is, de számomra van az asszony x480-asának pár olyan tulajdonsága, ami nekem furcsa:
- A külső led nem jelzi ki, ha van nem fogadott hívás
- a midi csengőhangokat nagyon halkan játsza le, csengőhangnak szinte alkalmatlanok.
- Bizonyos MMF csengőhangoknál tud egyszerre rezegni, és csöngeni. Egyébként egymás után.
- Csengetési profilok (üzemmód) hiánya.

Ami tetszik az asszony készülékébe, hogy hangminőségben minden eddig látott telót überel. A szoba másik végében tisztán hallom, mit mondanak neki mikor telefonál. Olyan érzés vele telefonálni, mintha vezetékesről hívnék. Érdeklődnék tőletek, ha valakinek van ilyen telója, hogy a fentebb leírt, furcsállott dolgokból változtattak valamin?

(#12) Pompi válasza Zoli bácsi (#11) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha minden jól megy akkor még a délelőtt (remélhetőleg boldog) tulajdonos leszek.
Addig is amiket felvetettél fórumok és reviewek alapján:

- a külső led még mindig buta,
- a csengetési hangerőről azt olvastam, hogy elég hangos:

''Both loudspeaker's volume and microphone sensitivity are on a good level. The 40-tones polyphony sounding is wholly satisfactory, and mmf files can be set as a call signal. Call signal volume is higher than average. However the power of vibra is lower than it should. A speakerphone is also present and works without a problem.'' - www.mobile-review.com

- erről a rezgés dologról nem olvastam,
- profilok továbbra sincsenek.

Egyelőre ennyi.

Feel Good Inc.

(#13) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Megvettem.

Sajnos nem sikerült a meglévő praktikumos számomra, mert keveset használom, inkább csak hívnak rajta, mint mondtam második telefon. Így most van egy újabb praktikumos kártyám, cserébe választottam hozzá egy viszonylag jó számot.

Még nagyon az ismerkedsi fázisban vagyok, még soha nem volt Samsung telefonom, max a barátnőm x480-asát nyomkodom néha, ez ahhoz nagyon hasonló. Szóval a belbecsről nem sokat tudok még mondani, ha egyáltalán van mit, hiszen egy nagyon egyszerü telefonról van szó.

Külsőleg a telefon nagyon tetszik. Kézbe fogva még jobb, mint a képeken. Összecsukva elég kicsi (és könnyű), fémhatású műanyag borítás, olyan ''egyben van'' érzés. Sejtelmesen felvillan néha a kék led :)

A gombok jók, nagyok és jól kezelhetőek.

Egyelőre ennyi. Örülök, hogy AS topikot csinált neki és megláttam, hogy ilyen is van :)

Feel Good Inc.

(#14) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Első találkozásom az X200-zal...

A telefont bekapcsolva nagyon szép kép fogadott (val.sz.leg TFT), viszont nem volt hajlandó a céges kártyánkat elfogadni, így nem tudtam kipróbálni...
Itt le is írta magát a készülék nálam, pedig tetszett a kinyítható kivitel és az infra megléte... :(
Most v.ok készülékvásárlás előtt a Pannonnál.

Samsung Galaxy A54

(#15) Tonyo válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


Tonyo
őstag

és a Samsung SGH-X660 nem jön szóba?

(#16) Viktor0610 válasza Tonyo (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, mert jelen pillanatban van egy vodás GX25-öm , a pannonos telcsi ebből fakadóan csak egy fapados kell legyen (pl. X200 ill. SE J300i) -a két telcsit egyszerre használom.

Samsung Galaxy A54

(#17) Tonyo válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


Tonyo
őstag

értem...Nekem viszont kell valamilyen telcsi!Eddig V3at akartam de most itt ez az olcsó X660-as és nemtom melyik legyen.

(#18) Viktor0610 válasza Tonyo (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézz be az Azonnali (mobilos) kérdések órája topikba!
További kérdéseket ott beszéljük meg!

Samsung Galaxy A54

(#19) AS


AS
félisten

Na Tré már biztos nem fogja árulni helyete jött ez (Csak a t-mobilnak) X490 ez nagyon nöies lett. viszotn van külső kijelzö..
X490 már nagyon régen kapahtó USÁ-ban.

X200 viszont vadonat uj model...:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) pschio


pschio
őstag

nekem is nagyon bejon a telefon. es csak amiatt nem fogom megvenni mert nincsenek benne csengesi profilok :( azert sztem ez eleg alap..... :O

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#21) ponggi


ponggi
csendes tag

Valaki írta, hogy a szoftvere az X480-ra hasonlít... Ha így lenne az jó lenne! Sajnos nem így van... :O az X450-esre hasonlít! A gyorsbillentyűkre (pl.: le) nem lehet kiválasztani a keresés a telefonkönyvben funkciót... :(

(#22) blueMerle


blueMerle
veterán

Kedves tulajok!

Az lenen a kérdésem, hogy egy V500-ast Motot megéri-e erre lecserélni? Nem fotózok, nem blútúszozok. A kulsö kijelzö hiánya az, ami talán picit zavarna. Egyszóval: minöségibb mint a V500?

(#23) AS válasza blueMerle (#22) üzenetére


AS
félisten

Hát ha nem fotozol meg Bt-zel ...
Akkor ez te telod
Nagyon minöségi pedig csak alsó kategoria...
Probáld ki élöben.. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) blueMerle válasza AS (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Jahh hát ha ki tudnám póbálni, nem kérdezösködnék itt. :))

Hirdetés útján venném a telót, vadiúj, bontatlan gyári csomagolás.

Miután meglesz, beszámolok róla mennyivel több a + mint a V500-nál. :)

(#25) AS válasza blueMerle (#24) üzenetére


AS
félisten

Gondoltam, csak azért hogy más mit ir és te mit szeretnél nem biztos hogy egyezik.
De szerencséd van mert én jol ismerem a telokat. és biztosan álthatom hogy ha egy minöségi telot akkarsz ami még jol is néz és könyü, akkor a x200 legjobb választás! :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) wec


wec
csendes tag

Üdv, érdeklõdni szertnék, hogy a x200-as külsõ led-e:), bekapcsolt, és bezár állapotba állapotban villog?, vagy csak hívás és egyéb esetekben? Valamint hogy beszélgetés hangerejét lehet szabályozni?
Elõre is kösz az infót. :R
és még egy fontos közelítõleg hány smst tud tárolni?
Üdv.

(#27) FP


FP
csendes tag

Valakinek van ilyen készüléke, kérem, írja meg mennyit bír egy feltöltéssel.

(#28) K123456


K123456
tag

Hogy és mivel lehet csinálni olyan speciális mmf csengőhangot amivel tud rezegni és csörögni egyszerre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.