Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bod101


bod101
aktív tag

Van egy ilyen vincsi és az xp csak 130Gb-osnak ismerte fel miért van ez?
Ha volt ilyen topic bocs most tényleg kerestem mielőtt nyitottam, de nem találtam.:B

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#2) Fade_Away válasza bod101 (#1) üzenetére


Fade_Away
őstag

particionald 2 részre 130+30giganak pl és máris menni fog

(#3) bod101 válasza Fade_Away (#2) üzenetére


bod101
aktív tag

3 partició van rajta 2 30-as és egy 100-ast szerettem volna de csak 80gb-os engedett.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#4) Kobe válasza bod101 (#3) üzenetére


Kobe
veterán

ööö...izé...az xp be kell egy registry bejegyzés, ami engedi láttatni a teljes méretét, mert ha jól tom csak 130 valahány gigáig tudja egyben kezelni...vagy futtatásba chkdsk /f , ezt mondta nekem valaki, és mukodott...vmiért 20 GB tot elnyelt a frissen telepített win

(#5) adamsX


adamsX
aktív tag

Így mellékesen érdemes ilyen vinyót venni?

(#6) Kobe válasza adamsX (#5) üzenetére


Kobe
veterán

mellékesen ...nekem ez van egy fél éve, és k*rvára teccik....csendes (jó, egy kis rezgéscsillapító nem ártott neki) de nagyon csendes és alig melegszik

[Szerkesztve]

(#7) adamsX válasza Kobe (#6) üzenetére


adamsX
aktív tag

én is így tudom, szóval akkor jövő hónapban esedékes lesz egy ilyen vinyó vétele. Csa kiváncsi voltam, hogy milyen más embereknél is.

(#8) bod101 válasza Kobe (#4) üzenetére


bod101
aktív tag

Mi az a regisztri bejegyzés?:F

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#9) Kobe válasza bod101 (#8) üzenetére


Kobe
veterán

hmm....nincs már meg vinyón, pedig elküldtem volna ...megpróbálom levadászni...vmi EnableBig... a neve de utánanézek ...csak nincs már meg mert először kellett, csak mikor uj volt a vinyo...azota reinstallkor mindig felismeri

(#10) bod101 válasza Kobe (#9) üzenetére


bod101
aktív tag

Köszi és várom:C

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#11) Kobe válasza adamsX (#7) üzenetére


Kobe
veterán

ha nekem nem is hiszel, grafkus ismerősöm 3db 160 GB tos samsungon tárolja az esedékes, visszamenő munkáit és egyszer nem panaszkodott hogy vinyóhiba miatt nem tud dolgozni :)

(#12) #64791808


#64791808
törölt tag

SP2 fennvan?

(#13) Kobe válasza bod101 (#10) üzenetére


Kobe
veterán

nah úgy néz ki a dolog hogy ... nekem jelenleg nincs gépen, de amint haver gépközelbe lesz áttolja nekem és ha megkaptam küldöm vmilyen formában...délutánra várható vagy estefelé...addig próbáld meg a chkdsk /f parancsot, nekem eredetileg ez 'szabadította' fel a nem látott területet

(#14) bod101 válasza Kobe (#13) üzenetére


bod101
aktív tag

Köszi ismét!!!
Nincs még fent az sp2!

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#15) Fade_Away válasza bod101 (#3) üzenetére


Fade_Away
őstag

hmm érdekes mert ugyanilyen hddm van, ugyanúgy winxp-t ahsználok kb ugyanígy van particionalva és tökéletesen müxik, ilyen problémát nemtapasztaltam se nf2es lappal se nf4es lappal....

(#16) bod101 válasza Fade_Away (#15) üzenetére


bod101
aktív tag

Nálam nf3-as az alaplap.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#17) Red Rebcs


Red Rebcs
tag

Amig nincs az XP re SP1 V SP2 nincs feltelepitve
addig csak 128 Gb lát

netre 1 magós semprón játékra 4 magós athlon

(#18) arccsabi


arccsabi
csendes tag

Szia asztok!!!
olyan problémám van hogy nem látja a WD 200GB-os vinyómból csak 130 GB-ig miért???
mit tegyek??

(#19) steve@prhw válasza arccsabi (#18) üzenetére


steve@prhw
őstag

Olvass vissza... :U

(sp1-sp2 fennvan? alaplapod rendesen felismeri?...)

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#20) Sancho79


Sancho79
csendes tag

Sziasztok! Nekem is ilyen vinyóm van és én is szívtam vele az elején, mert csak 130 Gb-ot látott. Én úgy tudtam megcsinálni, hogy nem engedtem az xp-vel particioálni, hanem bebootoltam egy hirens boot cd-ről, amin van partition magic. És az tökéletesen látja a vinyó pontos méretét, ezzel megcsináltam a partíciókat, és utána már a win xp telepítő is rendesen látja a méretet. Érdekessss...nem értem előtte miért nem látta...de mindenesetre ez a megoldás. És az enable big akármi is müxik...de ennek ellenére mindenkinek a apartition magicat ajánlom. Viszont nekem is van egy kérdésem, ha majd sikerül beállítani a vinyót próbáljatok ti is utánba nézni, hogy miért csak udma 5-ös üzemmódban megy , amikor ezeke a vinycsik udma 7-et tudnak. Olyan mintha IDE-ként látná az xp...és pont azért vettem satat , mert az sata150 szabvány, az IDE vezérlőm az alaplapon meg csak ata100-at tud. Ha valaki tud vmi okosat ossza meg tapasztalatait.

(#21) Devil84 válasza Sancho79 (#20) üzenetére


Devil84
tag

Nem biztos, hogy ide tartozik, de van egy 200 gb -os vinyom, de a winfos csak 5ből 1x megy fel rendesen, de akkor is elsőindításnál hibát jelez, és javasolja. hogy winfos indíto cd-vel javíthatom. Mit javasoltok, ja amúgy 80 eres kábellal

Neuroanatómiai károsodás zavarja a retikuláris aktiválási rendszeremet :)

(#22) ebx válasza Devil84 (#21) üzenetére


ebx
aktív tag

Nekem is ilyen gondom van...
táp milyen? bírja?

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#23) Devil84 válasza ebx (#22) üzenetére


Devil84
tag

Passz nem tom, mert az a gép a barátnőmé. De az az érdekes, ha másolokrá akkor nincs semmi baj, csak ha rendszer vinyonak akarom használni akkor.
De az a helyzet, hogy az egyik ismerős gépe szintén ezt csinálja, csak Seagate 160gb vinyóval, de neki néha elindul.

Neuroanatómiai károsodás zavarja a retikuláris aktiválási rendszeremet :)

(#24) Mauzes


Mauzes
őstag

Nekem is van egy ilyen vinyóm,és egy elég erős,zavaró,mély búgó hangot ad ki.Ez normális,mert szerintem nem teljesen.Lehet ezen javítani valahogy?Kérlek segítsetek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.