Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) Akidobos74 válasza cikasz (#10188) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Jelenleg szervízben van a kicsikém, erősen gondolkodok egy ilyenen, amennyiben kapok új kijelzőt.

(#10202) Watt25 válasza m1lan (#10200) üzenetére


Watt25
veterán

Csak kíváncsiságból: milyért zavar, hogy az SD-n van? :) Gondolom nincsen Widget-jeik...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#10203) Ronyn válasza glaci (#10194) üzenetére


Ronyn
senior tag

És rootolni hogyan??
Mert nekem - visszaolvasva - nem igazán egyértelmű hogy a 4.4.4-et lehet-e, és hogyan lehet rootolni?!

Más:
Az ebay-en kapható 4300mAh akkuszettel van valakinek tapasztalata??

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#10204) glaci válasza Ronyn (#10203) üzenetére


glaci
őstag

Hát a 4.4.4 -et csak akkor ajánlom rootolni, ha már nem garis, mert tudomásom szerint csak úgy lehet, hogy ugrik a knox is.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10205) Ronyn válasza glaci (#10204) üzenetére


Ronyn
senior tag

Már nem garis, ha újrarakom a gyári 4.4-et, nem lesz gyári állapotú?
Mint pl. a 4.1.2 esetén?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#10206) glaci válasza Ronyn (#10205) üzenetére


glaci
őstag

De az lesz.
Viszont ha a Knox számláló egyszer átvált, akkor azt már nem lehet visszaállítani.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10207) m1lan válasza Watt25 (#10202) üzenetére


m1lan
őstag

Biztos csak az én hülyeségem, de szerintem azért van a belső tároló, hogy azon legyenek az appok. A 4 gigás SD kártyám így meg tud maradni a zenéknek, videóknak, képeknek, dokumentumoknak stb. Másrészt írási/olvasási sebességre jóval gyorsabb a belső tároló, így a pl. előbb nyílnak meg a játékok, és nincsen egy pillanatnyi döcögés sem az SD miatt.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#10208) Ronyn válasza glaci (#10206) üzenetére


Ronyn
senior tag

Értem, és a rootolás menete le van írva valahol?
Amit én találtam az nem a 4.4 ről szól...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#10209) glaci válasza Ronyn (#10208) üzenetére


glaci
őstag

Valahol az XDA -n mintha láttam volna régebben.
(Őszintén megmondom, hogy én maradtam 4.1.2 -n, így az ilyesmin csak mint érdekesség szoktam átfutni.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10210) balinlin válasza Ronyn (#10208) üzenetére


balinlin
senior tag

Ha jól emlékszem, ugyanúgy csináltam, mint korábbi verzióknál: feltettem odinnal egy costum recoveryt, majd recoveryből telepítettem a superSU-t.

(#10211) Rem-X


Rem-X
senior tag

sziasztok!

Mi most a leggyorsabb legegyszerűbb, legbiztonságosabb módja a 4.4.4 rootolásnak? :)

Köszi!

Try again, fail again, fail better!

(#10212) Gergosz2 válasza Rem-X (#10211) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem még mindig nincs.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10213) Prien


Prien
addikt

XXUEMK1 4.3 stabil romnak számít?

Oké,hogy van már sok 4.4.4, de ajándékba szánom, nem piszkálom,ha nem muszáj...

A kevés is több a semminél.

(#10214) KD6-3.7 válasza Prien (#10213) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Gyári 4.4.4. Full stabil! Nem kell ide semmi costume cucc. :R

(#10215) szabakaa válasza balinlin (#10210) üzenetére


szabakaa
aktív tag

+1. Ez a módszer.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#10216) Ronyn


Ronyn
senior tag

Na, most akkor van vagy nincs módszer a 4.4.4 rootolásához? :))
Olyat is láttam az xda-n, hogy cf autorootot feltenni odinnal...???
Bár azt nem tudom végülis hogy jó e a 444hez
[XDA]

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#10217) balinlin válasza Ronyn (#10216) üzenetére


balinlin
senior tag

Rootolás van, de nem tudom, hogy Knox ugratás nélküli van-e. (Knox engem már nem érdekel)

(#10218) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Kész a telcsim. :DD :C
Szép új keret, kijelzőstül. :)

(#10219) pucz


pucz
senior tag

Üdv.

A sima S3 között, és az LTE között mi a különbség? Úgy tudom, hogy proci különbözik, meg RAM, meg ugye a hálózat. De neten utána nézve, a simára is 4 magot ír. Most nem tudom, hogy akkor honnan vettem a simánál a 2 magot. :F
Meg tudtommal az LTE-t csak a T-Mobile forgalmazta. Javítson ki valaki, ha nem így van.

(#10220) Watt25 válasza pucz (#10219) üzenetére


Watt25
veterán

Most nem tudom, hogy akkor honnan vettem a simánál a 2 magot
És az a megoldás, hogy ezt a feladatot kiadod nekünk? :) Mi találjuk, hogy hogy honnan veszed ezt? :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#10221) kungzi válasza Watt25 (#10220) üzenetére


kungzi
veterán

lte modul az nincs egybeépítve a procival, mint az újabb készülékeknél, ugyanaz a proci meg minden, csak a ram nagysága külnbözik

(#10222) Sanyi.il válasza pucz (#10219) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Mind a kettő 4 magos, az LTE az 2gb RAM-os, és ugye LTE hálózat képes, és nincs benne rádió.

(#10223) pucz válasza Watt25 (#10220) üzenetére


pucz
senior tag

Unatkozol? Adok egy vödröt, hord el magad. :)

A többieknek köszönöm. Gyorsan kiverem a fejemből ezt a marhaságot, hogy a sima 2 magos. Kajakra nem tudom honnan szedtem. :D

Szép napot mindenkinek.

(#10224) glaci válasza pucz (#10223) üzenetére


glaci
őstag

Onnét szerintem, hogy külhonban volt Snapdragon procis változat is belőle, és az 2 magos volt. Vagy nem?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10225) dobzy


dobzy
tag

Sziasztok!
A telefonomon meg van repedve a keret az usb csatlakozónál. Ugye ezt általában kicserélik. A kérdésem az lenne, hogy ezt hogyan írjam be az igénylőlapra, hogy nem hangozzon úgy, mintha összetörtem volna? A másik meg az sd kártya slot. Az elmúlt napokban sokszor leválasztotta a kártyát magától, általában akkor, amikor letettem az asztalra. Ezt lehet a kártya hibája? Mert egyből a slotra gyanakodtam, de ezt ugye bizonyítani nem lehet.

Előre is köszi.

(#10226) freeknight válasza dobzy (#10225) üzenetére


freeknight
őstag

Szia!

Nyugodtan írd rá, hogy repedt a keret, nagyon jól ismert típushiba. Ha házhozjövő szervizt hívsz, akkor valószínűleg fog cserélni alaplapot is az sd-kártya lecsatlakozás miatt, mert azt ő nem tudja ott megmondani, hogy a kártyának, vagy a csatlakozónak van baja.

(#10227) dobzy válasza freeknight (#10226) üzenetére


dobzy
tag

Köszi.

(#10228) babence93


babence93
csendes tag

Sziasztok!

A telefonom pár napja elkezdte azt csinálni, hogy kb fél óra aktív használat után elkezd vibrálni a kijelző és a gombok, ledob a hálózatról és teljesen megadja magát a telefon, néha újraindul, néha alig tudom visszakapcsolni. Ha hagyom egy 10 percet kikapcsolva pihenni, és újra bekapcsolom, akkor abbahagyja.

1. Találkozott már valaki ilyen problémával? Mindenképpen az akkuval van baj, vagy lehet hogy más a gondja?
2. A T-Mobilos garanciával már a +1 egy évben vagyok. Akkor pl. az akku cseréléséért már perkálnom kell?
3. Ha tényleg akkut kell cserélni, akkor lehet hogy jobban járok ha nem a hivatalos szervizben veszem meg, hanem valami kisebb elektronikai boltban, vagy ez rizikós? Nyilván nem olyan mintha ebayről rendelnék. Vagy az is jó? :DD

Előre is köszönöm a segítséget!!!

[ Szerkesztve ]

(#10229) kungzi válasza dobzy (#10225) üzenetére


kungzi
veterán

így van, nekem 2 hete cserélték házi szereléssel, srác 15 perc alatt kicserélte a keretet és kijelzőt + ajándék fóliát is kaptam :)

(#10230) pucz válasza glaci (#10224) üzenetére


pucz
senior tag

Nem tudom. Lehetséges. :D

(#10231) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Dobzy: Nekem mind a 4 oldala repedt volt, ezt is írattam a lapra. Keret repedés. Szó nélkül ment a csere. ( Mysamsung-on regisztráld a telcsit )

Babence93: Akku csere! Elvileg akksira is él a gari, legalábbis ismerősöm cserélt akksit gariban (én is megpróbálok még, mielőtt lejár a gari). Mindenképp gyári akksit vegyél, ha saját zsebből finanszírozod. Én a Szpídsopból rendeltem pl.

[ Szerkesztve ]

(#10232) glaci válasza pucz (#10230) üzenetére


glaci
őstag

Tuti! ;)

pdadb.net/index.php?m=pdacomparer&id=70&c=quad-core_and_dual-core_galaxy_s_iii_variants_-_updated

(Bocs, hogy így, mobilról vagyok.)

(#10231) Akidobos74:

Az a baj, hogy az akksit tartozéknak tekintik és csak 1 év garit adnak rá. (Nem 2 -t, mint a készülékre.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10233) Akidobos74 válasza glaci (#10232) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Ahh, értem, köszi!

(#10234) glaci válasza Akidobos74 (#10233) üzenetére


glaci
őstag

Akkor jó! Szívesen!

Most, hogy visszaolvastam magam rájöttem, hogy azt még odaírhattam volna, hogy Ő, már a 2. évében van és akkor teljesen egyértelmű lettem volna!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10235) babence93 válasza Akidobos74 (#10231) üzenetére


babence93
csendes tag

Rendben, hát köszönöm!

Viszont megnéztem az általad említett speedshopot meg találtam egy másik boltot is, miért lehet ekkora árkülönbség a kettő között?

http://www.mobilehome.hu/Akkumulatorok/Samsung11/Samsung_i9300_Galaxy_S3_akkumulator_gyari-MutatAlap.html
http://www.speedshop.hu/termekek/60190/samsung-ebl1g6llu-2100mah-li-ion-akku-gyari.html

(#10236) Watt25 válasza babence93 (#10235) üzenetére


Watt25
veterán

Még talán van időd javítani a rossz linkeket. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#10237) babence93 válasza Watt25 (#10236) üzenetére


babence93
csendes tag

Valami anomáliát észlelek, mert ma se szerkeszteni, se törölni nem tudom az előző bejegyzésem, ezért elnézést kérek :/ :D meg a hibás linkekért is, nagyon korán volt még :D

A linkek:
Mobilehome
Speedshop

illetve a sablonválaszt sem találtam meg rá :(

(#10238) Akidobos74 válasza babence93 (#10237) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Vadkapitalizmus van :D
Az is számít, hogy eredeti gyári csomagolásban adják, vagy csak egy kis nylon tasiban kapod. Én gyáriban kértem, drága volt, de így 100% az eredetiség. Alig bírtam kibontani :) ( nem is értem, hogyan lehet úgy árulni, mert akkor az szerintem -bár nem vagyok jogász- használtnak minősül. Lehet ezért olcsóbb.. Fura dolgok vannak itt, amit az egyszerű halandó nem is érthet :) )

Glaci, én is a 2. évemben vagyok, májusban telik le. Köszi az infót, mert terveztem egy akksi cserét a garival még a lejárat előtt, de akkor meg sem próbálom.

[ Szerkesztve ]

(#10239) glaci válasza Akidobos74 (#10238) üzenetére


glaci
őstag

Szívesen, nincs mit!
Én is terveztem cserélni annak idején, csak pechemre rosszúl emlékeztem a vásárlás dátumára, így egy héttel elkéstem a dologról ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10240) KovA válasza babence93 (#10228) üzenetére


KovA
tag

Az akkura csak egy év garancia vonatkozik .. :(
Sajnos tapasztaltam ... alig egy hónapja az asszony S3LTE jében elkezdett púposodni az akksi .. nem cserélték .. vettünk bele új gyárit azóta minden ok vele..

Szerk :
Jahh látom előttem már megírták .. .:)

[ Szerkesztve ]

https://kova.hu/konfig

(#10241) Akidobos74 válasza glaci (#10239) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Én januárban vettem egyet, mert már nyomta a hátlapot a púpos... Gondoltam ezzel a púpossal még búcsúzóul lehúzom őket, de így már nem. :(

(#10242) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Szellőzőrácsra rögzíthető autóstartót keresek, tudnátok valami jót ajánlani?
Én ezt néztem ki. Elég jó árban van még szállítással is. Bár nem írnak méretet, de gondolom az S3 csak belefér.

[ Szerkesztve ]

(#10243) glaci válasza Akidobos74 (#10241) üzenetére


glaci
őstag

Nekem még nem (felfűnően) púpos, de szerintem nemsokára az lesz majd, mert már érezhetően rövidebb ideig bírja.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#10244) Dzsimmy válasza -B- (#10242) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

Bár nem szellőzőrácsra rögzíthető,de ezt nagyon tudom ajánlani:[link]

(#10245) -B- válasza Dzsimmy (#10244) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi!

(#10246) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok. Nagy baj van a haverom telefonjàt ellopták. Tudtok segíteni hogy valami alakalmazásal esetleg meg tudjuk keresni? Természetesen tettünk feljelentést, de mi se szeretnénk ölbetett kézzel várni. 4.1.2 van a telefonon. Mindenkinek előre is köszönöm a választ.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#10247) Gergosz2 válasza Csarli85 (#10246) üzenetére


Gergosz2
veterán

az ilyenek csak akkor működnek általában ha valamilyen appot felraktatok előtte a telefonra.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10248) freeknight válasza Csarli85 (#10246) üzenetére


freeknight
őstag

2 módon lehet: ha haverod regisztrált mysamsungon, ezen az oldalon keresztül, vagy az Android Eszközkezelővel, ez nem igényel külön regisztrációt, de nekem azt írja, hogy "Az eszköz hozzáférése a helyadatokhoz ki van kapcsolva", de reméljük, alaphelyzetben be van, csak én kapcsoltam ki utólag.

De ezen kívül sajnos az is kell, hogy neten legyen a telefon, és hogy a tolvaj ne nyomjon neki egy FR-t mert akkor már nem találja meg.

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#10249) kyx


kyx
csendes tag

Sziasztok,szeretnek kerni egy linket a 4.4.4-hez, ami nem dropboxos.ha a knox ugras nem szamit, akkor a root folyamata es eszkozei megegyeznek a sima s3-eval, ugye?

(#10250) Ronyn válasza kyx (#10249) üzenetére


Ronyn
senior tag

Gt i9305
Szerintem nem jó hozzá ugyanaz... csak a supersu ugyanaz

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.