Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39301) kungzi válasza Peti N95 (#39300) üzenetére


kungzi
veterán

kezeli a 64GB-sat is :K

(#39302) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Lett ezzel valami cseh nyelvű program, Wooky samsung, vagy mi? Ezt el sem lehet tüntetni?

(#39303) Peti N95 válasza kungzi (#39301) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Ez nagyon komoly! :)
Lehet lesz eladó ilyen kártyám is, mert németböl küldött párat ismerősöm! Mi lehet a reális ár értük?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#39304) Peti N95 válasza Peti N95 (#39303) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Kifutottam a szerkesztési időből.
Az lényeges lehet a telefon szempontjából, hogy a 64gb - os kártya nem micro sdhc, hanem micro sdxc?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#39305) R2D20208 válasza GJ70 (#39294) üzenetére


R2D20208
addikt

Örülök hogy segíthettem. AOSP, AOKP végülis ezek valahol hasonlóak a CM9 / 10 - re,illetve az az alapjuk. Ha neked "gyári" Custom Rom kell, akkor ne azokat rakd. Kernelnél csak arra figyelj, hogy vannak Kernelek amik csak ICS - hez vannak, és amik AOSP / AOKP - hez. Ez jelezve van általában mindegyik Kernelnél. Vagy van ami mind2 - höz okés. Ha valami nem sikerül nyugodtan keress privátban, és ha tudok segítek.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#39306) GJ70 válasza R2D20208 (#39305) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm a segítséged, keresnélek majd ha nem zavarok.

Kezd körvonalazódni a dolog,a linket néztem, valóban van rajta olyan amin sok romot és kernelt ajánlanak, de sajnos pld. a német romnál azt is írja : "This works on all I9100Gs except the Chinese variant!" , hogy minden más régióval működik de a kinai verzióval nem kompatibilis, hogy miért azt nem.
Furcsa.

Mindegy most meló, aztán újra belemerülök.

:R

[ Szerkesztve ]

(#39307) Szelley válasza ERPY (#39293) üzenetére


Szelley
senior tag

kíváncsi leszek erre az xScope-ra...felraktam, 5perc netezéssel 3 %-ot merített. Maga a böngésző tetszik, viszont a szöveget sajnos ez sem tördeli. Pár napig megpróbálom hátha sikerül összebarátkoznunk, de az ilyen böngészősdinek mindig az a vége hogy visszakerülök OperaMobilehoz :U

(#39308) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A fene tudja... Mintha az lp7 gyorsabb lett volna, mint az LPU... Simán vissza lehet térni rá, csak az LPU-nál nem szabad wipe-olni, ugye?

(#39310) znagy69 válasza Grande Ale (#39308) üzenetére


znagy69
őstag

Nekem ez a visszatérés vált be. KK5, majd ICS 4.0.3.

(#39311) Grande Ale válasza znagy69 (#39310) üzenetére


Grande Ale
őstag

Te miért tértél vissza? Neked is lassabnak tűnt, mint az lp7? KK5 az három fájols, pit-el, wipe, és utána LP7?

[ Szerkesztve ]

(#39312) znagy69 válasza Grande Ale (#39311) üzenetére


znagy69
őstag

Én nem nagyon használok ICS-t, de kiszoktam próbálni. Már kb 1-2 hónapja volt. Mindig MIUI-nál vagy CM-nél kötök ki. Most is e kettő van fent és váltva használom. Szerintem a legstabilabb és simább a CM, a maga hiányosságaival.

(#39313) R2D20208 válasza R2D20208 (#39309) üzenetére


R2D20208
addikt

Eltévedt hsz sorry. :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#39314) ferrari1 válasza R2D20208 (#39309) üzenetére


ferrari1
őstag

Kukkants rá légyszi a privát üzijeidre! :R

(#39315) R2D20208 válasza ferrari1 (#39314) üzenetére


R2D20208
addikt

Re PÜ ! :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#39316) kalapaacs válasza Rotate (#39277) üzenetére


kalapaacs
tag

Mitől ment tönkre a telefonod?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#39317) BigT válasza Grande Ale (#39311) üzenetére


BigT
senior tag

Bár nem tőlem kérdezted, de én is használtam lp7-et és most lpu-t. nem lassabb (szerintem), aksi használatban pedig össze sem hasonlítható. Nálam ez volt a fő szempont az lp7 lecserélésénél.

Samsung S7 edge

(#39318) Oldman2 válasza znagy69 (#39312) üzenetére


Oldman2
veterán

Te miket tekintesz a CM jelenlegi hiányosságainak?

_Most_ elkezdtem én is a CM-en gondolkodni, az FM Rádióról úgy tűnik le tudok mondani...

Érdemes a CM10-est feltenni vagy inkább a stable CM9-et tegyem fel?

(#39319) znagy69 válasza Oldman2 (#39318) üzenetére


znagy69
őstag

Teljesen stabil a CM10 is. Én a tegnapi kiadást használom. Hiányosság a rádió ami nekem sem kell. SIM tools is megy ami nekem szükséges.

(#39320) Jessus81 válasza Grande Ale (#39302) üzenetére


Jessus81
tag

titaniummal simán le lehet szedni mindent, én pl tegnap szedtem le ezt a wookyt, mert én is a csehet tettem fel. 1 nap után nekem pl gyorsabb az LPU, de a fő szempont, hogy nem ragad be a wifi:)) és az aksi is tovább bírja így 1 nap után :)

PSN: Thorpapa

(#39321) TOZ válasza znagy69 (#39319) üzenetére


TOZ
addikt

Mass Storage mód van már? A. Nomedia issuet javították?

(#39322) nfsu17 válasza Jessus81 (#39320) üzenetére


nfsu17
veterán

Szia.

Mi az, hogy beragad a wifi? Ez mit takar pontosan?

(#39323) Jessus81 válasza nfsu17 (#39322) üzenetére


Jessus81
tag

rányomsz a wifire az értesítéseknél, és nem lesz aktív, csak akar az lenni majd a végén újraindul... ahogy olvastam nekem nekem volt ilyen problémám vele a 4.0.3.nál, aztán itt megtérítettek, hogy tegyek fel 4.0.4.et:)

PSN: Thorpapa

(#39324) nfsu17 válasza Jessus81 (#39323) üzenetére


nfsu17
veterán

Értem. Vagyis próbálom elképzelni. :D Újraindul az egész teló?
Nekem végülis még csak 1 hetes a teló, lehet később elő fog jönni, de én semmilyen wifi problémát még nem tapasztaltam (403). Nem tudom, hogy ez szerencse kérdése-e, vagy ez egy újabb 403, vagy nem mindenkinél jön elő, nem tudom. Mikor rányomok a wifire, pár sec múlva már írja is, hogy tp-link csatlakozva. Ha kinyomom a wifit, akkor meg elszürkül. Ha hatótávon kívülre érek, akkor persze megszakad, majd ha visszaérek, akkor újra online. Nem is talál nekem ota-n 404-et (most már tudom miért), más módszerrel meg nem frissítenék még, eddig semmi bajt nem találtam ebben a sw-ben.

(#39325) Jessus81 válasza nfsu17 (#39324) üzenetére


Jessus81
tag

nekem baromi sokszor csinálta, majd itt olvastam, hogy törölni kellet egy fájlt... utána nem is volt gond 2 hétig, majd egyik nap megint... nekem sem talál sehol sem frissítést, és a sammobileon is csak a független magyarhoz a 403 van, cseheknek van 404 amiben magyar nyelv is van és 08.01.es frissítésű...
azért zavart nagyon, mert LAMAval megtanítottam, hogy mikor hazaérek lője be a wifit, azt hallom, hogy tekerek haza, és a ház előtt újraindul a teló...

PSN: Thorpapa

(#39326) nfsu17 válasza Jessus81 (#39325) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi, hogy leírtad. Ha előjön a hiba, akkor tudom, majd miért.
Ha bevinném samu szervízbe, akkor nem is tennék fel a 404-et, mondván, hogy olyan még nincs is (nálunk)?

(#39327) znagy69 válasza TOZ (#39321) üzenetére


znagy69
őstag

Gondolom ezek zenehallgatásnál kavarnak be. Nem tudok hozzászólni, mert nem hallgatok zenét a telefonon. Egyébként meg nem zavar be nála semmibe, ha nem javították.

(#39328) Grande Ale válasza BigT (#39317) üzenetére


Grande Ale
őstag

Visszaraktam az LP7-et, nem tudom, valahogy gyorsabbnak tűnik, de lehet valami placebo hatás csak. Az is idegesített, hogy ott volt valami cseh program, nem magyar product kód volt. Szerintem ezzel kivárom a Jelly Beant, vagy talán kijön ebből is a 4.0.4....

(#39329) BigT válasza Grande Ale (#39328) üzenetére


BigT
senior tag

Én a felesleges cuccokat titaniummal kitakarítom, ha zavar. először jegelek, ha nincs belőle gond egy hétig, akkor töröl.

Samsung S7 edge

(#39330) ERPY válasza Szelley (#39307) üzenetére


ERPY
őstag

5 perc alatt 3%, ott akkor valami bibi lesz.
A tördelést meg sosem értettem, miért is jó, mivel nem elfordítva használjátok a telót böngészés közben? Vagy csak én? Mert így faszán látom az oldalt, kettőt koppintva meg tökéletesen olalvasható nagyba, és tördelni sem kell. Az xScope-ba meg szerencsére belehet állítani hogy mondjuk csak fektetve legyen a kép, így nem forog össze-vissza. Nálam ez is egy nagy piros pont már kapásból.

(#39331) TOZ válasza znagy69 (#39327) üzenetére


TOZ
addikt

Nomedia dolog esetében az sd kártyán semmilyen média filet nem talált meg. Mass Storage nekem a Linux miatt jobb, ha van, de nem akkora gond a hiánya.

(#39332) Grande Ale válasza BigT (#39329) üzenetére


Grande Ale
őstag

Az alkalmazásokat érdemes áttenni a belső tárolóra? Az automta fényerő alapból ki van kapcsolva, jobb lenne bekapcsolni? Hülye kérdések, tudom, de nem vagyok még teljesen képben ezzel a telefonnal.

(#39333) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Nem is engedi áttenni, azt írja, hogy nincs elég hely. Nincs benne külső sd kártya, de nem a belső tárolót látja sd kártyának? Miért nem lehet áttenni ide az alkalmazásokat? Megmagyarázni valaki, hogy hogyis van ez?

[ Szerkesztve ]

(#39334) BigT válasza Grande Ale (#39333) üzenetére


BigT
senior tag

nem kell áthelyezni semmit (szerintem), van bőven tárhely, ez már nem a 128 megás kategória. Én használom az automata fényerőt, legtöbb esetben megfelelő.

Samsung S7 edge

(#39335) Grande Ale válasza BigT (#39334) üzenetére


Grande Ale
őstag

De nem is engedi áttenni. Nálad? Megnéznéd, hogy megy-e, lehet nálam a gond.

(#39336) sippet válasza TOZ (#39331) üzenetére


sippet
senior tag

én még egy augusztus közepi CM10-et használok, de se ezzel, se a korábbi verziókkal nem volt olyan gondom, hogy ne látná a zenéimet a telefon, pedig azokat mind az sd kártyán tárolom.

(#39337) BigT válasza Grande Ale (#39335) üzenetére


BigT
senior tag

nekem van plusz sd kártyám, így nekem arra átrakná, ha akarnám.

Samsung S7 edge

(#39338) kungzi válasza Peti N95 (#39304) üzenetére


kungzi
veterán

(#39339) Grande Ale válasza BigT (#39337) üzenetére


Grande Ale
őstag

De csak arra, a belsőre nem?

(#39340) hdman


hdman
őstag

Ti milyen tokot használtok 2A-s akkuhoz? Ebay link is jöhet! köszi :R

Sopron city :)

(#39341) Oldman2 válasza Peti N95 (#39304) üzenetére


Oldman2
veterán

Mivel ezek a megnevezések valójában (burkolva) a kártyák kapacitást jelölik, a kérdés szinte értelmetlen.

SD (SDCS) - Standard Capacity kártya, max. 2GB
SDHC - High Capacity kártya (max 32GB)
SDXC - Extreme Capacity kártya (elvileg max 2TB)

További részletek itt...

(#39342) BigT válasza Grande Ale (#39339) üzenetére


BigT
senior tag

igen. csak oda, ha jól látom. De mint említettem, nem volt ilyen gondom és nem is hiszem, hogy lesz.

Samsung S7 edge

(#39343) TOZ válasza hdman (#39340) üzenetére


TOZ
addikt

XDAn van erről egy topic.

(#39344) Szelley válasza hdman (#39340) üzenetére


Szelley
senior tag

ilyet feketében :) abszolút elégedett vagyok vele! június eleje óta van meg, picit nyúlt azóta, de imádom! :K Ha tudtam volna már akkor hogy veszek 2Ah-s akksit, lehet fehér tokot rendelek, + fehér hátlappal az akksit. :)

(#39345) Rotate válasza kalapaacs (#39316) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom, egyszer csak rossz lett...

viszont van fejlemény:

Ugyebár a szerviztől megjött a diagnosztika, alaplapcsere szükséges, viszont mivel náluk nem érvényes a garim, a telefont visszaküldik javítatlanul, és fizethetek nekik €12,50-et a diagnosztikáért :) bazinga

Irtam a boltnak az FB oldalára, hogy milyen jól jártam, azt mondták a diagnosztikát átfizetik, de az előző mailemre még mindig nem válaszoltak, és láss csodát, törölték a hsz-em FB-ról... gondolom kínos nekik a dolog... úgyhogy írtam új posztot, bemásoltam a mailem tartalmát, hogy tessék válaszolni...

a mailben egyébként azt írom le dióhéjban, hogy köszi hogy átbasztatok, ne javítsátok ti sem, vissza a pénzt, vagy megyünk a bíróságra...

asszem egy darabig még nem lesz telefonom...

(#39346) milanmylo válasza znagy69 (#39319) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Honnan töltötted le a tegnapi kiadást? :) Nekem 0821 van fent, ennek már egész baráti az akku ideje, de még mindig nem az igazi..

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#39347) #59816064 válasza Rotate (#39345) üzenetére


#59816064
törölt tag

Sajnálom hogy így alakult :(
Ne hagyd magad, szívasd meg a mocskokat ;]

(#39348) Oldman2 válasza milanmylo (#39346) üzenetére


Oldman2
veterán

Olvasd rendszeresen a megfelelő fórumot...
:-)

(#39349) Szelley válasza Rotate (#39345) üzenetére


Szelley
senior tag

:( ne hagyd rájuk! Baszogassad őket folyamatosan, vagy fenyegetőzz ügyvéddel + bírósággal. Ha ezután is szarnak bele, jelentsd fel őket. Szarjon sünt az ilyen bagázs :W

(#39350) znagy69 válasza milanmylo (#39346) üzenetére


znagy69
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.