Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nem a D900 legvékonyabb slider! haenm a d840 11.9 mm el.

Azoknak készült akiknek nem kell 3 megapixels kamera, kicsit egyszerübb dizájn.
Vagy akinek elég a E900 tudása de nem jönek be az érintőgombok, na azoknak készült a D840

SGH-D840 specifikációk
• EDGE/GPRS/GSM (900/1800/1900 MHz)
• Beépített 2 megapixeles kamera mobilfény
• 262 144 színű belső TFT LCD (240x320)
• Videó-felvétel és videó-üzenetküldés (MPEG 4/H.263)
• MP3 / AAC / AAC+ / AAC+ (e) Háttérben is)
• Fájlnézegető/TV-kimenet
• Bluetooth/USB/Pict Bridge 2.0
• 80 MB beépített memória, bővíthető külső memória (microSD)
• 11.9 mm vékony
* Uj fekete menü és fejhasználói felület
* saját menü

Többi kép itt: [link]
[kép]
[kép]
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

A Samsung nem nagyon preferálja a 3G-t itt európában :(

(#3) AS válasza Ricardo (#2) üzenetére


AS
félisten

Na azt elárulom hogy már készül a 3g verzioja enek is egy kicsit vastagabb lesz,
és többi modelnek is ell készül a 3g verzioja d900 d830 x820
Szoval jön a 3g invázio is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Ricardo válasza AS (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondoltam hogy jönnek, a többi gyártó már rég kinn van több 3G-s modellel.
A Samsung valahogy mindent ''később'' hoz be ide. A D500 Még nem rendelkezett bővíthető memóriával.... Most a 3G modellek ''késése''.
Véleményem szerint sokkal nagyobb piaca lenne itt az öreg kontinensen is ha időben hozná be a tudást is a készülékeivel. A minőség vitathatatlan, a tudást is bele tudná tenni (a máshol kiadott telefonjai alapján) így nem értem ezt az üzleti döntést.

Szerk: Okostelefonokkal sem igazán foglalkozik :(

[Szerkesztve]

(#5) AS válasza Ricardo (#4) üzenetére


AS
félisten

Hát samung már a 3g-nél elöbb jár,

hamarosan kaphato lesz ithon (T-mobile) a HSPDa telefonuk ami 7* gyorsabb mint a 3g.

De igaz mostani csucs modelekben nics benne, csak párban.

Igen pontosan az okostefon piacot kelene megerösiteni. na ez már folyamatban van.

Sajnos windoz téren..

2007-es terv a penge okostelefonok,invázioja.

Na már most a i320 az elsö képviselö ami még csak francia országban kapható.

De jön egy nagy ágyu na figyeld a okostefon topikot mindjárt megcsinálom a topikját. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) AS válasza Ricardo (#4) üzenetére


AS
félisten

Kész is:
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) ZR92


ZR92
tag

Jó kis telo.Nekem tetszik.

(#8) Ricardo válasza AS (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Értem hogy előrébb jár, de én európáról beszélek, és pont ez az amit nem értek. Ha ennyire élen jár akkor nem lenne nagyon megerőltető nálunk is(Europában) piacra dobni néhány ketyerét, mert valljuk be, elég szegényes ezen a téren a kínálat.

(#9) AS válasza Ricardo (#8) üzenetére


AS
félisten

De ez europára vonatkozott a HSPDA, már 4 ilyen készülékük van (ami persze a 3g is tudja.) nokiának se-nek nicns..
És már magyaroszágon 7 városban müködik. És ezért lesz kapahtó a z560 (van topikja)

Nokia csak 2007 közepe felé tervez ilyen telefont..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) copypaste válasza AS (#9) üzenetére


copypaste
csendes tag

HSDPA, de a többi igaz.
A z560-ast a T-Mobile mobilenet előfizetéshez fogják adni.
1.5 mbit/sec egy telefonban nem roszz ;)

(#11) AS


AS
félisten

Érdekes dolgog történt. Samsung magyaroszág forgalmazni fogja ezüst szinben nagyon jo áron!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) AS


AS
félisten

Ok samsung elvileg 1 hét mulva forgalmaza nézétek az mm-t. ha ezüst szinben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Ricardo válasza AS (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Mennyi az a jó ár?

(#14) Viktor0610 válasza Ricardo (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

65-70 e Ft.

Samsung Galaxy A54

(#15) Ricardo válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Az valóban nem rossz. egyre jobbak a samsungok. Egyszer lehet hogy benevezek egyre :U

(#16) EQMontoya válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


EQMontoya
veterán

soknak tünik az, specifikációk alapján a d900 izmosabb, és az is ennyi...

Same rules apply!

(#17) Viktor0610 válasza EQMontoya (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig annyi az: [link]. ;)

Samsung Galaxy A54

(#18) Enjoy válasza EQMontoya (#16) üzenetére


Enjoy
addikt

az lehet, de ez egy kezdőár! szval ez nem jelent semmít! ...

► més que un club ◄

(#19) AS


AS
félisten

Régi fekete nem volt hivatalos , most krom a hivatalos.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) AS


AS
félisten

64 ezer ft
[link]
Elég jó ár. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a telefon sokkal szebb mint az U600 , de a slide ebben is elég gázos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) AS válasza AMD Power (#21) üzenetére


AS
félisten

Szerintem nicns semmi baj vele,
Legalábis amit én probáltam az jo volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) AMD Power válasza AS (#22) üzenetére


AMD Power
titán

Hát pedig ami itt bent van naálam az elég gáz. De ez igaz az U600 is. Főleg ,hogy itt van mellettük a D900 és a LG Shine.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) AS válasza AMD Power (#23) üzenetére


AS
félisten

Elöfordul, hogy hibásakat kapsz.
Én u600 am kegyetlenül jol csuszik. :)

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) AMD Power válasza AS (#24) üzenetére


AMD Power
titán

Majd ha lesz időm átnézem a többi D840 illetve U600-t. De tényleg mind a D840 mind a U600 elég gyengusz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Ma láttam egy D840-et 73-ért, króm színben. Ez vajon mennyire gagyi? lekopik, mint a krómozott matchbox? :DDD nagyon megtetszett, el tudnám viselni...

(#27) AS válasza Coyote2000 (#26) üzenetére


AS
félisten

Samsungok nem szoktak kopni. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) jorgi22 válasza Coyote2000 (#26) üzenetére


jorgi22
tag

Szia! Én a múlt héten vettem egy D840-et! Króm és egyáltalán nem kopik, persze ezt egy hét alatt nehéz megtélni! :) De elég masszív, úgyhogy nem hiszem h kopn fog! De a helyedben nem venném meg 73-ért.. Én 62-ért vettem!!!!

(#29) AS


AS
félisten

64 e
[link]

60 e
[link]
62e
[link]

Mindegyik gyári gari

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) jorgi22


jorgi22
tag

Illetve:
[link]:)

[Szerkesztve]

(#31) Coyote2000 válasza jorgi22 (#28) üzenetére


Coyote2000
őstag

oké oké köszi
persze én se annyiért vettem volna, csak most láttam olyat életemben először...
egyébként szerintem rondán kopni fog, mivel nem fém hanem műanyag, de ne legyen igazam.

Mindenesetre szép telcsi!!!

(#32) AS válasza Coyote2000 (#31) üzenetére


AS
félisten

D500 D600 E900 (D830 (na az részben magnézium)
Egyik sem kopik, jo mafta müanygbol vannak.
d500 pedig már 3 éves.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) Coyote2000 válasza AS (#32) üzenetére


Coyote2000
őstag

szanaszét kopott D600 van egyik kollégámnak, de most ebbe ne menjünk bele...

Mindenesetre jó esélyei vannak a D840-nek marhára tetszik... talán az ára húzós kicsit... inkább az U600, nem?

(#34) AS válasza Coyote2000 (#33) üzenetére


AS
félisten

Igen, az okosabb szoftveresen és hardveresen is .
Talám még D900I (az is kromozot lett) jövöhéten érkezik.-

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) jorgi22 válasza Coyote2000 (#33) üzenetére


jorgi22
tag

De a D840 felső része tényleg króm! Szóval fémből van!! :) Csak az alsó rész műanyag, vagyis többnyire a hátlap! És tuti, hogy fém, mert nem egy könnyű darab! :)

(#36) Coyote2000 válasza jorgi22 (#35) üzenetére


Coyote2000
őstag

ja, ezt nem tudtam! köszi

(#37) AMD Power


AMD Power
titán

rezegni és csengeni sem tud egyszerre

Ez igaz? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) jorgi22 válasza AMD Power (#37) üzenetére


jorgi22
tag

Sajnos ez igaz! :( És ami még fura nekem, hogy csengésnél az elején kb 2 másodpercig halkan szól, aztán felhangosodik (de nem folyamatosan hanem hirtelen). Nekem ez az első Samsungom, úgyhogy nem tudom, hogy ezt a többi típus is csinálja, vagy csak ennek a sajátossága! Egyébként nagyon jó kis telefon, persze tudás terén azért le van maradva már az u600-tól, de szerintem designban veri! :) A slide is nagyon jó benne, nagyon masszív, de könnyen csúszik, kinyitva egy egészen picit mozog, kb fél milliméter, de nem zavaró! A software tekintetében van egy-két számomra idegen dolog (2 Sony Ericsson után nem meglepő), de ezeket túlélem, és tényleg nagyon könnyen átlátható és kezelhető! Ha van még egyéb kérdés, szívesen válaszolok!

(#39) AMD Power válasza jorgi22 (#38) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem azért ebből már ideje lenne kinőnie a Samsungnak. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40) jorgi22 válasza AMD Power (#39) üzenetére


jorgi22
tag

Ez igaz, de a D840 nem egy új konstrukció! Az eredetit még 2006 júniusában mutatták be! Csak most ért el hozzánk + ez az ezüst szín lett új, de a belső nem változott!

(#41) AMD Power válasza jorgi22 (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől függetlenűl azért nem ártana ha tudná. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) AS


AS
félisten

Igen mert e900 szoftverje van rajta.
Az uj telokon amin e250 vagy legujabb u600 szofver lesz azok mind tudnak majd rezgni csengeni, és persze böviteni fogják az u600 szoftverét is más telefonokban igy hamarosan már u600 szoftvere is elavult lesz. :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) AMD Power


AMD Power
titán

Jöttek megint D840. Ezeknek is nagyon gáz a slideja. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.