Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Nagyon tetszik!!Az eddigi 2 is nagy kedvenc!
Elő is rendelem..

Köszi a hírt!! :-)

(#2) Találtgyerek válasza Elims (#1) üzenetére


Találtgyerek
veterán

Én kicsit várok még, amíg akcióban lesz. Néha jó vele szórakozni kicsit, de nekem annyira sok pénzt nem ér meg.

06-3o/9759I39

(#3) Elims válasza Találtgyerek (#2) üzenetére


Elims
veterán

2x ezret én sem adnék érte..16e-ért lesz az alzából.
Előrendeltem ahogy elolvastam Oriic hírét.
Egyébként 1-2hónap és 10-11e körül lesz.Úgyhogy megéri várnod. ;-)

(#4) Találtgyerek válasza Elims (#3) üzenetére


Találtgyerek
veterán

Gondolom te sokat játszol vele és több órára leköt.
Neked megéri a teljes árat. Multiban is szoktál játszani az előző részekkel?

06-3o/9759I39

(#5) Elims válasza Találtgyerek (#4) üzenetére


Elims
veterán

:-)) Pont,hogy nem.A ps5 (4) nem tudom mikor volt utoljára bekapcsolva.Legutoljára a sniper elite 5-tel játszottam,azt is szeretném tovább vinni,így ez most megjön és majd vmikor a nyár felé rá jut a sor.Van egy switch-em,azzal szoktam inkább játszani (esténként,azt sem minden nap).
Multiban csak addig játszottam a mudrunner-rel,amíg megszereztem a platinához szükséges trófeákat,snowrunner-ben ha jól emlékszem már nem volt multis.
De ha majd elkezdem,biztos,hogy leköt,persze majd csak annyira,amennyi időm lesz rá.
Nekem most ez a vétel leginkább azért lesz,mert az előzőekből egyiket sem megjelenésekor vettem meg és nem lemezen. :-/
De ha megjön rászánok 10-20percet és kipróbálom,majd írok egy-két szó véleményt ide. :-)

(#6) Találtgyerek válasza Elims (#5) üzenetére


Találtgyerek
veterán

Rendben. Köszi! :R

06-3o/9759I39

(#7) Elims válasza Találtgyerek (#6) üzenetére


Elims
veterán

Megvolt az első 45perc.
Nem lesz rossz.Most sem az,de... biztos jobb lesz. :-)
"Én kicsit várok még..."
Így csak nyersz. ;-)
Csináltam egy videót,de még nem töltötte fel.
A grafika nekem jó,de a snowrunner-től bőven elmarad.Irányíthatóság/kezelhetőség sem rossz,de van hova fejlődni.Maga a játék tetszik,mert mudrunner,de 2x e-t semmiképp nem érne!így kb.15e-ért elmegy,attól többet egy Ft-tal sem.

(#8) Elims


Elims
veterán

[Link]

Azt viszont nem tudom,hogy ps5-re miért a ps4-es verziót rakta fel (lemezről)?
Ps4-es verziót vettem (nem véletlenül),de ilyen esetben ha ingyenes az upgrade akkor a ps5 verziót szokta felmásolni.


A gépen ps4-es van,a cím alatt van a ps4 felirat,vmint a ravaszokon nem érzem az adaptív ravaszokat.Igaz,edge joy-jal próbáltam,lehet az a gond.Van pár játék,ami nem támogatja az edge kontrollert.Persze nem mintha egetverő lenne..így sem rossz.

(#9) Találtgyerek válasza Elims (#7) üzenetére


Találtgyerek
veterán

Köszi! Délután megnézem. :R

06-3o/9759I39

(#10) Tegla80 válasza Elims (#7) üzenetére


Tegla80
addikt

Ennek a mud az alapja igy sztem sose lesz olyan az iranyitas,mint a snowban. Itt pl volt/van vizmelysegjelzo,de a snowba ez(es meg sok mas,koztuk a serverkereso) sem kerult at.Leporoltak a mudot,dobtak bele par uj dolgot es a snowbol jarmuveket meg javitottak picit a grafikan es kesz az expedition. :D

Sony® & PlayStation®

(#11) Elims válasza Találtgyerek (#9) üzenetére


Elims
veterán

:-)

Tegla: Nem gond.Ha teljesen olyan lesz,mint a mud-ban,nagyon jó lesz.Most még kicsit fura.Nem gáz,de a mud kicsit jobb volt. (Bár lehet,hogy ~50 óra játék után megszoknám és nem kellene jobb.)

Ha kipróbálnád írj!!Odaadom egy-két hónapra. :-)

(#12) Találtgyerek válasza Elims (#11) üzenetére


Találtgyerek
veterán

Én kicsit többet vártam grafikában. Igazából olyan nagy újdonság nincs.

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.