Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Silenzio és iszoke, ezt itt fejezzétek be legyetek szívesek, nem kell a személyeskedés!

(#104) laposonly11


laposonly11
senior tag

Na ez egy nagyon jó cikk: [link]

Ordo est anima rerum.

(#105) laposonly11 válasza Bad Pritt (#65) üzenetére


laposonly11
senior tag

Érdekes, PC-n Xbox kontrollerrel nincs ilyen gondom.

Ordo est anima rerum.

(#106) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kicsit félbe kellett hagynom a játékot, mert sok volt a dolog mostanság. De most már "felszabadultam" és amikor van időm meg kedvem akkor tolom a játékot. Szerintem ez az első Resident Evil. aminek a végigjátszása eddig húzódik, többit egy héten belül letudtam. :D Kezd most már durvulni a dolog, Ramón-nal szívtam egy keveset, első próbálkozásnál azt hittem hogy csak akkor érdemes lőni, amikor nyitva a szája. De ma délután rájöttem, hogy akkor is kapja, ha csukva van. Aztán egy erődben vagyok most, ahol zombi katonák vannak, már lassan átmegyünk Wolfenstein-be. :D Nem hiszem, hogy olyan sok lenne már hátra. Kis technikai adat, Steam Deck-en most már simán megy 45 (kültér)-60 (zárt tér) képkockával. Kézi módban lock-olom 40-re.

Sic Parvis Magna

(#107) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Új DLC trailer.... [link] :P ;]

(#108) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kissé megkésve ugyan, de én is befejeztem a Resident Evil 4-et. Ez a játék is egy mestermű lett, mint ahogy a többi Remake is. Nekem nem volt meg a story, nagyon jó kis kaland volt. :C Steam Deck-en pedig meglepően jó élmény volt végigtolni.

Sic Parvis Magna

(#109) ScomComputer válasza 30z.Samu (#108) üzenetére


ScomComputer
veterán

Akkor nézd meg az új an.filmet is...mindenki egy helyen...Alcatraz is ON! :P :DDD

(#110) 30z.Samu válasza ScomComputer (#109) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az már kint van? Akkor belenézek, köszi! :D

Sic Parvis Magna

(#111) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok! Megtudná valaki nézni nekem, hogy van olyan felbontás lehetőség benne, hogy 1366x768? (Igen tudom, elég régi a felbontás)

(#112) Incubus válasza 30z.Samu (#110) üzenetére


Incubus
tag

Hol lehet megnézni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.