Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Robertoredo


Robertoredo
tag

Sziasztok, árulja el nekem valaki aki már megtette.
Hogy lehet egyedi számlapot készíteni rá? :R

(#252) Degeczi válasza syler123 (#250) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jó lenne erről vmi egyértelmű állásfoglalás, mert pl. felkaros vérnyomásmérőnél is gyakran írnak ilyet, pedig az aztán végképp csak 1-2 percre kerül föl vkire (de valóban, karóránál sem életszerű megtagadni, hiszen nem hónapokig, max. 2 hétig használja vki, és könnyen tisztítható a szíj - pláne, h az ezeknél műanyag)

(#253) KissQkta válasza Robertoredo (#251) üzenetére


KissQkta
csendes tag

MiFitnessben óraszámlapok kezelése - egyéni - 5 féle óra elrendezés közül választhatsz. Menj arra ami tetszik, majd görgess le az aljáig. Ott egy halvány szürke négyzetben fehér + jel, majd a telefon galériájából választhatsz háttérképet. Vagy diavetítésben max 8 db-ot

(#254) Robertoredo válasza KissQkta (#253) üzenetére


Robertoredo
tag

köszi szépen :K valamiért az alkalmazás nem aktív,hiába jelölök ki 8 képet.Az always-on display funkcióról hadovál...

[ Szerkesztve ]

(#255) KissQkta válasza Robertoredo (#254) üzenetére


KissQkta
csendes tag

Diavetítéshez egyenként kell kijelölni a képeket. Kijelölés után - folytatás, majd újra + jel, újabb kép, stb. Végén Alkalmazás. Ezután telepíti a frissítést, és már műdödik is.

(#256) Robertoredo válasza KissQkta (#255) üzenetére


Robertoredo
tag

Sajnos nem működik,pedig úgy csináltam,de utána csak az a kép jelenik meg ami alapból benne van…

(#257) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

A fene egye meg, nekem kikezdte a boromet a szíj. Nem szeretem lazan hordani, aztan azert. Most rendeltem legatereszro szijat, meglatjuk, milyen lesz.

(#258) kengyel válasza Jack Oneill (#257) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ez van nekem is, tiszta piros, és viszket. Honnan rendeltél szíjat ? Most nálam is tiszta lazára van téve.

kengyel

(#259) Jack Oneill válasza kengyel (#258) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nocsak. Akkor udv a klubban. Probaltam lazabbra tenni, de nekem a laza annyira fura. Nekem mondjuk csak egy helyen piros, ahol nem tud szellozni, a csuklo alatt kozepen, de bem viszket.
Ezt rendeltem egyebkent(huaweinel is ezt vettem es bevalt)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#260) kengyel válasza Jack Oneill (#259) üzenetére


kengyel
nagyúr

Megnézem, köszi. Igencsak rendelek én is, hátha ez már nem bántja a csuklómat.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#261) pirigabi86


pirigabi86
újonc

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, hogy milyen széles az óra szíja? Nem a csatlakozásnál, ami 27 mm körül van, hanem lejjebb? Arról sajnos nem találtam információt. 20 vagy 22mm?

Köszönöm szépen :)

(#262) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na vegre tokeletesen felraktam az uvegfoliat. Teljesen jol illeszkedik, ha legkozelebb kell, csak ezt rendelem, nagyon rendben van.
Ha esetleg valakit erdekel, Hofi pro+ a neve.
A legatereszto szij meg holnap erkezik.

(#263) scyllarus válasza pirigabi86 (#261) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem szabványos gyorscsatlakozója van, csak a direkt hozzá készültek jók.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#264) kengyel válasza Jack Oneill (#262) üzenetére


kengyel
nagyúr

A szíjra kiváncsi leszek, mert engem is cseszeget. Most lazán van fent, így nem bánt.

kengyel

(#265) gzbotii válasza kengyel (#264) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem nem a légáteresztés volt a cél, hanem simán kényelmetlennek érzem - ezt rendeltem Aliró.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#266) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A Watch 4-et ki lehet kapcsolni? Nekem Watch 3 Active van és ki lehet.

(#267) gzbotii válasza SkyLine3000 (#266) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#268) kengyel válasza gzbotii (#265) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam rosszabb, viszket az óra szíja miatt a bőröm. Nem bírja, valamit ki kell találnom.

kengyel

(#269) SkyLine3000 válasza gzbotii (#267) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Köszi! Gondolkodom egy ilyen Watch 4-en.

(#270) Jack Oneill válasza kengyel (#268) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Van meg lehetőség. Szovet, fem. Persze meg kell venni, de ki kell probalni.

(#271) kengyel válasza Jack Oneill (#270) üzenetére


kengyel
nagyúr

Keresgélem, nézegetem az opciókat.

kengyel

(#272) Jack Oneill válasza kengyel (#264) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Megjott a szíj. Eddig tetszik, kenyelmes, de kell pár nap, mire kiderul, milyen reakcioja lesz a boromnek.

(#273) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#272) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Viszont kepzeljetek! Mostantol barmilyen szijat lehet hozza venni. Ugyanis kulon van a csattos adapter, amihez a szij van rogzitve. Tehat a csattos adapterhez bármilyen szij párosítható, mert ahhoz hagyomanyos modszerrel lehet csatlakoztatni a szíjat ilyen kis tű segítségével. Nem tudom, erthetoen mondtam-e 🤣🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

(#274) gzbotii válasza kengyel (#268) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem az óra alján lévő szenzornál lett valami elváltozás a bőrömön - de ez egyszer az Apple Watch-nál is előjött, két hétig a jobb karomon hordtam az órát.
Most is egy hétig cseréltem, elmúlt, lazábbra vettem a szíjat + kikapcsoltam minden mérést (pulzus, stressz, etc - úgysem nézem ezeket). Eddig nem jött ki újra.

Gondolom az üveggel való kontaktus + szellőzés hiánya volt ott is.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#275) pepimama


pepimama
tag

Sziasztok!
(A tesztet, valamint az első 50 és utolsó 70 kommentet elolvastam.)
Bizonytalan vagyok, hogy kell-e nekem ilyen, alapvetően sima/analóg órát akartam venni, de HA ez annyira hasznos, akkor beruházok.

Alapvetően tavasztól-őszig bicajjal közlekedem, de azt méri a kilóméterórám.
Hetente úszom, amit semmi sem mér, (ennél mutatna távot, vagy mást?) illetve kondizom, de ott a futó és bicaj-gépek kiírják a pulzust (ált. 130-150 között). Alvás általában 6 óra körül, de álmodom és szerintem jól alszom, csak nem eleget.

Szerintetek miért hasznos az ilyen és hasonló órák (van erről vmi összefoglaló vhol? Általában olvastam ezekről, de HA jól értem, akkor se a pulzust, se a véroxigénszintet nem méri pontosan (nagyjábóli érték elég?). Alvásnál nem tudom mit tud segíteni, amit mutat, ha én is éreztem, hogy jól/eleget aludtam-e.

Nem provokálni akarok a kérdéseimmel itt, csak érdekel, hogy elsiklottam vmi fontos funkció felett, vagy csak nem tud sokkal többet, mint alapadatok nem túl pontos mutatása? (ált. én is tudom, hogy sokat, vagy keveset sétáltam-e)
Telefonálás nem érint, NFC-fizetés jó lenne, de még régi telóm van, amiben nincs NFC, így ez ráér 1-2 évet.
Előre is KÖSZÖNÖM a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#276) kengyel válasza gzbotii (#274) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem tudom pontosan mi okozza, most lazára vettem, így semmi gond. Így viszont nem tudom, valósak e a mérései.

kengyel

(#277) KissQkta válasza Jack Oneill (#273) üzenetére


KissQkta
csendes tag

tudnál linket adni ehhez a csatos adapterhez?

(#278) Jack Oneill válasza KissQkta (#277) üzenetére


Jack Oneill
veterán

[link]
Hozzaszolasom vegen ott a link. Azt nem tudom, lehet-e kulon a csatt reszt venni. A keoen szerintem annyira nem latszik, de maga a szij kulon csatlakozik a csattos részhez es leveheto kulon, illetve rakhato ra masik.

Tessek, lefotoztam, mirol beszelek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#279) Jack Oneill válasza pepimama (#275) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ertem a kerdesedet. Nezd, en pl elleneztem az okosorat regen. Mondvan, minek. Aztan Apukamtol kkorabban kaptam Karacsonyra egy Huawei okosorat. Természetesen hordtam, es egyre jobban tetszett. Olyan kényelmi funkciokat adott, ami hasznos volt olyan helyzetben, amikor valamiert nem volt a kezemben a telefon(ertesitesek, hivas kezeles-beszelgetes) Az egeszsegugyi cuccok nem érdekelnek, ezen a Redmi oran is csak a pulzus merese megy. Nem mellekesen modern, de ez az en velemenyem.

(#280) atosan válasza pepimama (#275) üzenetére


atosan
addikt

Csatlakozom Jack Oneill kollégához. Nekem is legfőképp az értesítések, hívások funkció amiért használok okosórát.
Írtad, hogy régebbi telefonnal használnád. Azt azért meg kell nézni, hogy milyen Android vagy iOS verzió a minimum, amivel kompatibilis a Mi egészség alkalmazás.

Maine coon

(#281) Jack Oneill válasza kengyel (#276) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Eddig bevalt a szij. Erzem, ahogy szellozik a kis lyukakon es nem is tapad a boromhoz. Nyilvan a nagy meleg lesz kerdes, de ilyenkor a gyari szijnal mar kenyelmetlen volt.

(#282) pepimama válasza atosan (#280) üzenetére


pepimama
tag

Köszönöm mindkettőtöknek. Neked még külön azt, hogy figyelmeztettél a kompatibilitásra, mert ez lényeges :R

(#283) Ronyn


Ronyn
senior tag

Én egy mágnesesen záródó fémszíjat vettem hozzá, sokkal jobb,(ég és föld) mint az az otromba gyári 'gumi' szíj, így télen mindig beleakadt a ruhába (ugye van az emberen egy-két pulóver melós ruha),nehéz volt felhúzni a ruhát róla hogy megnézzem az órát.
De nyáron sem jobb szerintem, alapból elég otromba, és azok a nagy bújtatók is rontják az összképet.
Még a korábban linkelt Alis szíj is sokkal jobban mutat,így ránézésre(bár azon is itt a két bújtató,de legalább csinosabb,nem olyan bumfordi,mint ezen)

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#284) Jakesz válasza Ronyn (#283) üzenetére


Jakesz
őstag

Tudnál linket adni ahhoz a mágneses fémszíjhoz? :B

(#285) KissQkta válasza Ronyn (#283) üzenetére


KissQkta
csendes tag

ez a mágneses fémszíj engem is érdekelne. Tényleg nagyon bumfordi az eredeti szíj. Tudnál linket adni ?

(#286) KTomi77


KTomi77
tag

A mágneses szíj engem is érdekelne. :)

(#287) Ronyn válasza Jakesz (#284) üzenetére


Ronyn
senior tag

Mágneses szij
Ez is csattal van megoldva,vagyis, utána bármilyen szíj használható hozzá
(Mondjuk én annyira nem örülök neki,mert szerintem az a szíjak gyenge pontja úgy általában)

Ego sum... Ronyn 🧔

(#288) gzbotii válasza Ronyn (#287) üzenetére


gzbotii
veterán

“Ez is csattal van megoldva,vagyis, utána bármilyen szíj használható hozzá”

Ezt nem értem :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#289) Jack Oneill válasza gzbotii (#288) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Gondolom amit en is linkeltem, olyan. Vagyis kulon adapter-csat van hozza, ami az oratestbe megy. A csaton meg kulon van a szij rogzitve, igy barmikor cserelheted teljesen mas tipusu orara valo szijra is.

(#290) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na tobb napos hasznalat utan kijelenthetem, hogy a legatereszto szij nagyon jo, nem pirosodik a borom.

(#291) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Mai nap jo szolgalatot tett az uvegfolia. Fenymasolot szereltem es felhajtottam a fedetelet, ami visszaesett a karomra, ra az orara. Ha nem lett volna rajta uveg, szerintem betorik.

(#292) kengyel válasza Jack Oneill (#290) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor én is bepróbálkozom vele.
Köszi a visszajelzést.

kengyel

(#293) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Frissites jott az orara!

(#294) kengyel válasza Jack Oneill (#293) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szedem is :R

kengyel

(#295) pleslie82


pleslie82
tag

Hát nekem még semmi frissítés terén...🫤

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#296) kengyel válasza pleslie82 (#295) üzenetére


kengyel
nagyúr

Beléptem az appba, máris feldobta.

kengyel

(#297) Ronyn


Ronyn
senior tag

Egyébként számlapot lehet hozzá máshonnan? Esetleg magyar nyelven?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#298) KissQkta válasza Ronyn (#297) üzenetére


KissQkta
csendes tag

kerestem már én is, de sehol sem találtam. Csak egyedi hátteret tudsz csinálni :(

(#299) scyllarus válasza KissQkta (#298) üzenetére


scyllarus
veterán

Idővel biztos lesz. Amazfitre legalábbis rengeteg egyéb program volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#300) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Felesegem szepen leejtette az oramat. Szerencsere csak az uvegfolia tort ossze. Az a vicc, hogy alig fel meterrol ejtette el, megis ugy esett, hogy az uvegfolia megadta magat. Most azon filozok, tegyek-e ra masikat, vagy inkabb hagyjam a fenebe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.