Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) nrg_52 válasza MR ME (#750) üzenetére


nrg_52
addikt

Megjelenités a többi alkalmazás fölött nem segít?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#752) MR ME válasza nrg_52 (#751) üzenetére


MR ME
aktív tag

sajnos nem :(

(#753) rebla válasza MR ME (#752) üzenetére


rebla
aktív tag

Olvass vissza... Itt páran már lecserélték a tárcsázót... Kérdezd meg privátba.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#754) kerobi


kerobi
senior tag

Hellotok, ha a telo bealszik nem ertesit bejovo uzenetekrol, pl messenger, telegram etc.
raadasul a reklmaot nem tudom kiirtani a fbmessengerbol sem.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#755) szabacsik válasza kerobi (#754) üzenetére


szabacsik
őstag

Az értesítés csak rövid ideig van nálam is. Messengeren milyen reklámjaid vannak. Én nem találkoztam vele.

/\____/\

(#756) kerobi válasza szabacsik (#755) üzenetére


kerobi
senior tag

A Push ertesites nem azonnal, hanem kesobb jon meg. A Mi note 10-en egybol megjon. ugy gondolom ez oprendszer hiba, mert a note 10-en stock droid van.
A FB messengeren az uzenetlista kozt van reklam. Es anyam realme-jen szinten.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#757) nrg_52 válasza kerobi (#756) üzenetére


nrg_52
addikt

Ott lesz is, ha nem fizetsz erte, hogy máshogy legyen.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#758) kerobi válasza nrg_52 (#757) üzenetére


kerobi
senior tag

A galaxy s23 es Iphone-on nincs. Lehet azert mert UK-ben telepitettem fel? Hajrá MO :D

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#759) dtamashu


dtamashu
újonc

Az EU channelen ez: V14.0.12.0.TMOEUXM
A Global channelen az: V14.0.6.0.TMOMIXM

https://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/ruby/

(#760) dtamashu válasza dtamashu (#759) üzenetére


dtamashu
újonc

A V14 MIUI az Android 13. Nincs még hivatalos HyperOS ROM kint e két channelen.

(#761) draco31


draco31
veterán

Hello!
Kinéztem egy ilyen készüléket a vodánál.
Note 9 pro van nekem jelenleg 3 éve. Előtte meg kis Samsung kitérővel Note 4 volt szintén 3 évet.
Nem olvastam teljesen vissza, van bármi nagy hibája ami előjött már, vagy jól megcsinálták ezt is?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#762) szemesi69 válasza draco31 (#761) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv! Nálam teljesen rendben van, mondom úgy, hogy korábban nem kedveltem a márkát, ez az első. Nem tudok róla rosszat mondani.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#763) Buvana válasza szemesi69 (#762) üzenetére


Buvana
aktív tag

Én korábban is kedveltem. Mi3-al kezdtem, imádtam, de egy napon megadta magát. Aztán note5, majd egy más márka, amit megbántam, és most újra ez. (Note 12 Pro)

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#764) Pendragon911 válasza draco31 (#761) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Nálam is ugyanez a csere volt, amit esetleg te is tervezel. Számomra ég és föld a kettő, még úgy is, hogy szerintem a 9-es a mai napig egy kimondottan jó telefon. Ami viszont szembeötlő különbség, az akksi idő és ez a 9-es javára, de azt is naponta töltöttem és ezt is ugyanúgy, csak annyi különbséggel, hogy mikor ezt este töltőre teszem, akkor 30-40% körül van, az pedig 50 körül volt ugyanolyan felhasználás mellett. Cserébe viszont van gyorstöltő hozzá, ami bőven jó, percek alatt feltölti annyira, hogy az hosszú órákig elégséges tud lenni. A kijelző már Amoled, de az AOD csak 10 másodperc, viszont én ezzel teljes mértékben együtt tudok élni, számomra felesleges, hogy állandóan lássam az órát, hiszen mindig van a karomon is ;) Az üzenetről pedig értesít a karkötő. Nekem tetszik a telefonnak a formája, hogy lapos a hátulja, nem ívelt és nagyon bejön a kék színe :D Biztosan van jobb telefon is, még akár ebben az árkategóriában is, viszont szerintem ennyi pénzért ez egy tökéletes választás lehet.

(#765) draco31 válasza Pendragon911 (#764) üzenetére


draco31
veterán

Akkor jól döntöttem, bár még 1-2 hét mire kézhez kapom. Addig lesz időm lelkileg felkészülni a költözésre. :DDD
Az akku az nálam teljesen változó, van hogy délre 50% on vagyok, van hogy 70 felett még. Nyúzva kibírja a napot, nekem elég.
AOD annyira nem izgat, bár azt lehet bekapcsolom majd rajta. Kocogtatásra most is felébred a 9-esem, jó az a pár másodperc.
Nekem is lóg a karomon egy óra, de nincs minden megadva, hogy mindenre értesítsen, csak 4-5 app. A többi vagy túl gyakori, vagy túl ritka, de nem fontosak, pl a bizti kamera.
Még azt nem tudom, kamerára rakjak-e védőt, vagy sem, itt már elég nagy a kivágás a tokon, amit venni fogok hozzá. Ugyan azt a karbon hatásút használom kb 10 éve minden telómon, már túlságosan megszoktam, hogy váltsak róla. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#766) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Van rá android14 HiperOS xiaomi.eu verzió is, még tesztelem, eddig hibátlan :)

Xiaomi.Eu_multi_Ruby_OS1.0.2.0 UMOCNXM_os1-14 (HyperOS)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#767) nrg_52 válasza Zsoleszhun (#766) üzenetére


nrg_52
addikt

Azt hittem nincs ra xiaomi.eu ROM. Hol bukkantal ra?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#768) juve600 válasza nrg_52 (#767) üzenetére


juve600
nagyúr

[link]
itt még nincs

(#769) nrg_52 válasza juve600 (#768) üzenetére


nrg_52
addikt

Igen, en is ott neztem eloszor. Raadasul mediatek, amire nem szokott lenni tamogatas. Erdekes.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#770) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok!

Jelenleg ez a Miui verzió van a telefonomon:

Miui Global 14.0.6(TMOEUXM)

Android verzió: 13

Android biztonsági frissítés: 2023.08.01

A telefon magától nem ajánl fel semmilyen új romot és ha telepíteni akarok egy másikat akkor azt írja ki, hogy a frissítés ellenőrzése sikertelen other reason.

Rányomok a miui verziónál a 3 kis pontra és ott a frissítőcsomag kiválasztására nyomok, onnan próbálok meg új romot telepíteni de nem engedi pedig próbáltam már több féle romot is.

Ennek mi lehet az oka? Nem kellett volna már alapból felajánlania, hogy van új elérhető rom?

Amit legutóbb próbáltam az a Global 14.0.11(TMOEUXM)

(#771) Zsoleszhun válasza nrg_52 (#767) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Úgy értelmeztem, hogy a xiaomi.eu n nem is lesz kint csak egy havi fizetős telegram csoportban elérhető.

¯\_(ツ)_/¯

(#772) nrg_52 válasza Zsoleszhun (#771) üzenetére


nrg_52
addikt

Hosszas kutatás utan raakadtam, koszi. Erdekes.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#773) mr.nagy válasza Zsoleszhun (#771) üzenetére


mr.nagy
tag

Van valami leírás, hogyan kell telepíteni?

HMNote10Pro

(#774) Zsoleszhun válasza mr.nagy (#773) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nyitott bootloader feltétel, egyébként minden ugyan az mint a snapdradonos verzióknál, kicsomagolás után fastboot +.bat script.

¯\_(ツ)_/¯

(#775) mr.nagy válasza Zsoleszhun (#774) üzenetére


mr.nagy
tag

Köszönöm! :R

HMNote10Pro

(#776) Csatsa válasza Zsoleszhun (#774) üzenetére


Csatsa
tag

Köszi! Felraktam én is, sőt még ABD-vel jobban kipucoltam a rom-ból sok felesleges programot. Tetszik, kissé hybrid a nyelvezete, magyar-angol vegyesen, galéria szerkesztő folyamatosan leáll benne. Eddig ennyi hibát találtam, jó lesz ez ha kijön hivatalosan is, akkor teszem fel egyből és személyre szabom magamnak. Mégegyszer köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#777) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Van MIUI verzió is de ez még android13 alapon:
Xiaomi.Eu_Multi_Ruby_V14.0.5.0 TMOCNXM_V14_13 (MIUI)

¯\_(ツ)_/¯

(#778) Csatsa válasza Zsoleszhun (#777) üzenetére


Csatsa
tag

Köszi ezt is, lehet ránézek ha engedi az időm.

(#779) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro+ 5G – Global Stable OS1.0.1.0.UMOMIXM [link]

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro+ 5G – EEA Stable OS1.0.1.0.UMOEUXM [link]

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro+ 5G - China Stable Beta OS1.0.3.0.UMOCNXM [link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#780) Demokatona válasza Zsoleszhun (#779) üzenetére


Demokatona
tag

Nem sikerült frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#781) Zsoleszhun válasza Demokatona (#780) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ezt egyelőre csak nyitott bootloaderrel lehet feltenni, később lehet lesz egy választási lehetőség hyperOS re váltani.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#782) Demokatona válasza Zsoleszhun (#781) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi.Majd felteszem ha jelez a telefon.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#783) Alien4


Alien4
tag

Sziasztok! AODre van racionalis megoldas mar esetleg?
MIUI optimalizaicio offot hagyjuk a makodo indiaiakkal egyutt pls, thx :R

(#784) Pendragon911 válasza Alien4 (#783) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Időnként nézem én is a lehetőségeket, bár nem azért, mert annyira szükségem lenne rá, csak kíváncsiságból. Nem találtam olyan megoldást, ami majdnem egyenértékű egy gyári beállítással. Én szerintem ilyen jellegű update nem lesz az új rendszer alatt sem, bár azért még várjuk ki a végét. Nagy dolgokra eleve nem számítok, viszont egy kis akksi kímélőbb működést elfogadnék, ha csak egyet lehetne kérni :D

(#785) Alien4 válasza Pendragon911 (#784) üzenetére


Alien4
tag

Ca 2 eves note 9 prot letarhalta asszony. HWt erzem h erosebb (gyorsabb). Akku is szerintem optimalisabban merul es a 75W toltes is eleg kenyelmes nekem
De az AODt nem ertem. Bar a "home" cuccainknal mar megszoktam h neha lustak/balfekek stb...
De ez. Amoled lenyege pont ez lenne. Most van egymas mellett egy note9pro es note12pro... Ne keverjuk ossze :D
Mondom akkor AOD on, akkor tudjuk egybol. Fck'd...
Hihetetlen ez is, hogy nincs egy kezzel irhato cfg file az ilyenekre :/

(#786) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok vettem egy ilyen telefont de nincs szükségem a töltőjére. Meg tudnátok nekem mondani, hogy ez a töltő milyen szabványú és milyen telefonokkal kompatibilis? Csak azért kérdezem mert szeretném eladni és a hirdetésnél azért jó feltüntetni hogy milyen telefonokkal működik együtt.

Ok megtalaltam, de az lenne a lényeg hogy más telefonokkal is kompatibilis legyen

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#787) rebla


rebla
aktív tag

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#788) athomi válasza rebla (#787) üzenetére


athomi
veterán

Nekem is ma jött.

(#789) rebla válasza athomi (#788) üzenetére


rebla
aktív tag

Az app mall program nagyon hiányzott... Le se lehet törölni. :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#790) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Köszönöm! Jót röhögtem amikor a tesztvideónál azt mondják: "van benne stabilizátor is" ... Hát ez nem at! Egyszerüen ez borzalmas....

(#791) orso0355


orso0355
őstag

Xiaomi Hyper OS???? :F
Ez miez ez? :DD

(#792) Demokatona válasza orso0355 (#791) üzenetére


Demokatona
tag

A Xiaomi egyik legutóbbi nagy dobása az volt, amikor bejelentette új Android felületét, a HyperOS-t. Az interfész a Xiaomi 14 telefonokkal együtt érkezett, és Kínában már bevezetésre is került. Most pedig eljött az ideje a globális terjesztésnek, és a gyártó azt is nyilvánosságra hozta, hogy mely készülékek kapják meg elsőként a megújult szoftvert.
A HyperOS fejlesztésekor az volt a cél, hogy egy olyan szoftveres ökoszisztéma legyen a végeredmény, amely egyszerre képes hajtani a különféle otthoni eszközöket, az okostelefont, vagy akár az autó infotainment rendszerét. Az új felület egy picit eltérően néz ki, mint a nyugdíjazott MIUI. Hogy csinosabb lett vagy csúnyább, azt mindenki eldönti majd magának, sokkal fontosabb, hogy az alapot ezúttal egy gyorsabb kernel szolgáltatja, ráadásul a HyperOS telepítése kevesebb időt igényel.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#793) draco31 válasza kerobi (#786) üzenetére


draco31
veterán

Mindent fog tölteni, kábel és telefon függő, hogy mit milyen sebességgel. Illetve a töltendő eszközön is múlik, hogy mennyit kér, minek ismeri fel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#794) orso0355 válasza Demokatona (#792) üzenetére


orso0355
őstag

Köszi!

(#795) rebla válasza athomi (#788) üzenetére


rebla
aktív tag

Nekem brutalisan merül ezzel a frissítéseel. Ilyentájt kb 60-70% körül szokott lenni reggeltöl 100% ról. Most meg 21% van ... :( újra indítottam ,hátha valami beragadtt ....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#796) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt



1.0.1.0.UMOEUXM Android 14 [link]

Public Release Changelog:
(System)
Updated Android Security Patch to January 2024. Increased system security.
(Vibrant aesthetics)
Global aesthetics draw inspiration from life itself and change the way your device looks and feels
New animation language makes interactions with your device wholesome and intuitive
Natural colors bring vibrancy and vitality to every corner of your device
Our all-new system font supports multiple writing systems
Redesigned Weather app not only gives you important information, but also shows you how it feels outside
Notifications are focused on important information, presenting it to you in the most efficient way
Every photo can look like an art poster on your Lock screen, enhanced by multiple effects and dynamic rendering
New Home screen icons refresh familiar items with new shapes and colors
Our in-house multi-rendering technology makes visuals delicate and comfortable across the whole system
Multitasking is now even more straightforward and convenient with an upgraded multi-window interface

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#797) borix


borix
őstag

HyperOS-ben ugyan úgy meghagyták a reklámokat?

(#798) Fulár válasza borix (#797) üzenetére


Fulár
senior tag

De meg ám.Bár ugyanúgy kikapcsolható az összes .

(#799) borix válasza Fulár (#798) üzenetére


borix
őstag

Kinőhetnék már végre a reklámmal való tele szemetelést, ahhoz már annyira nem jelentős a Redmi telefonok ár előnye, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#800) tonyrulez válasza borix (#797) üzenetére


tonyrulez
őstag

HyperOS = ugyanaz mint eddig is volt, csak a beállítások közé már ezt is odaírták (ahogy a HyperOS mellett ott figyel az Android-verzió és MIUI-verzió is). Értelmetlen branding.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.