Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) borix


borix
őstag

Köszi az infókat.

(#802) rebla válasza rebla (#795) üzenetére


rebla
aktív tag

Újra indítás után jó lett az akkuidő.... :)

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#803) Forestjo válasza Fulár (#798) üzenetére


Forestjo
senior tag

És mikorra várható ez a HyperOS? A feleségem Telekomos gépére egyenlőre csak a januári frissítés jött.
A másik kérdésem, hogy ha ezt letölti az ember, akkor újra ki kell kapcsolni a reklámokat mind a 100 helyen? 😨
És még egy: van a menüben olyan funkció, amivel bekapcsolható az, hogy vissza csörögjön bármi értesítés, ha pl lemaradtam egy hívásról vagy üzenetről? Mert ez az AoD nagyon gáz a 10 ms-es megoldással, csak azt nem értem, hogy miért nevezik annak, hiszen így nem az!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#804) kerobi válasza Forestjo (#803) üzenetére


kerobi
senior tag

EZ nem AoD , hanem AoDWyUi
Always on display when you Unlock it.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#805) rebla válasza kerobi (#804) üzenetére


rebla
aktív tag

Ez az aod funkció hárdveres probléma miatt korlátozott, vagy szoftveresen? Ha a masodik akkor nem érrem miért... Bár annyira nem izgat. A telefon jól teszi a dolgát....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#806) Tschubi válasza Forestjo (#803) üzenetére


Tschubi
tag

Szia,
Nekem ma reggel dobta fel.

(#807) rebla válasza Tschubi (#806) üzenetére


rebla
aktív tag

Nekem is... Valakinek van tapasztalata mi változik? Mert most minden működik amit szeretnék....kicsit félek felrakni. Köszi előre is!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#808) bally4


bally4
tag

Sziasztok. A készüléket honnan megérős megrendelni, hogy biztosan legyen benne nfc?

(#809) Latza válasza rebla (#807) üzenetére


Latza
aktív tag

Teljesen jól működik, egy-két grafikai elem módosult (pl. a képernyőzáron megjelenő óra stílusa - bár ez változtatható lett), de ezen kívül semmi különbséget nem vettem észre a korábbi rendszerhez képest. :)
Talán csak az automatikus fényerőszabályozás lövi be sötétebbre a kijelzőt sötét környezetben.

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#810) Tschubi válasza Latza (#809) üzenetére


Tschubi
tag

Amit kipróbáltam az nálam is mind működik.
Az ikonok szerintem azért jelentősebben változtak, pl. NFC. Illetve a fentről lehúzott menüt most nem oldalra léptetem, hanem fel-le.
Van fordítási hiba az értesítésnél: a hónapot és a napot kínaiul írja ki
De lassulást egyáltalán nem tapasztaltam.

(#811) rebla


rebla
aktív tag

Köszi srácok! :R

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#812) rebla válasza rebla (#811) üzenetére


rebla
aktív tag

Fel is települt, eddig minden ok. A fényerő visszábbvétele kifejezetten tetszik.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#813) Pendragon911 válasza bally4 (#808) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Mediamarkt esetleg vagy valamelyik mobil szolgáltató, én a Telekom-nál vettem, mivel volt készülék kedvezmény, illetve kedvező részletfizetési lehetőség.
Aki mostanában kapta meg az új rendszert, melyik szolgáltatás van? Elvilekben elvileg már talán ez nem számít, hogy kinek, melyik szolgáltatótól van a telefon, de több olyan hsz-t olvastam, miszerint a Telekom-os készülékekhez a sor vége felé vannak, mondjuk ezt én is alá tudom támasztani, mert még nekem sem érkezett meg.

(#814) Tschubi válasza Pendragon911 (#813) üzenetére


Tschubi
tag

Én telekomos vagyok. Szerintem ez nem szolgáltató függő, legalábbis meglepődnék ha igy lenne.

(#815) Qtya123 válasza Tschubi (#810) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem a frissítés óta 2 dolog tűnt fel, ami nem tetszik.
Az egyik, hogy a zárolási képernyőn kétszer jelenik meg a dátum.

Másik, ami nagyon zavaró és nem találom rá a megoldást, hogy az ébresztő eddig úgy működött, hogy halkan kezdte és hangosodott. A frissítés óta nem ez van, hanem rögtön ordít.

(#816) nrg_52 válasza bally4 (#808) üzenetére


nrg_52
addikt

Én konzolvilágtól vettem jó áron.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#817) Alien4


Alien4
tag

Uj rendszer itt is! Megy.
Jobb fent, akku melleti zold "emlekeztetok az erzekeny engedelyekhez" notit hogy kapcsolom ki?
Filmnel is ott van, bemergesitett.
Koszonom! :R

(#818) szabacsik válasza bally4 (#808) üzenetére


szabacsik
őstag

Mstore-tól vettem. Hivatalos. 2év gari, 8gb rammal 123K volt. Nfc tuti van mindben.

/\____/\

(#819) Tschubi válasza Qtya123 (#815) üzenetére


Tschubi
tag

Nálam a dupla dátum nincs meg, csak amit fentebb írtam, hogy az értesítést lehúzva kínaiul van.
Az ébresztő viszont olyan, mint nálad, azaz nem változik a hangerő, hanem a beállított értéken megy végig

(#820) bally4


bally4
tag

Köszönöm a beszerzési tippeket, nézem igen inkább hivatalos helyen..

(#821) rebla válasza Tschubi (#819) üzenetére


rebla
aktív tag

Nekem sincs dupla dátum,az alsó a hőfok lehet azzal keveri.
Nem kínai a redőny alatt nekem.
Az ébresztő meg így beállítható:
Ébresztő, sarokba a hárompötty,beállítások,további riasztási beállítások,emelkedő hangerő :bekapcs.
Én nem használom az emelkedőt mert fel nem kellnék úgy ...

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#822) rebla válasza rebla (#821) üzenetére


rebla
aktív tag

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#823) rebla válasza rebla (#821) üzenetére


rebla
aktív tag

Kipróbáltam nekem se hangosodik..... :DD hiába állítottam be.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#824) Latza válasza Qtya123 (#815) üzenetére


Latza
aktív tag

Ha hosszan rányomsz a zárképernyőn az órára, megjelenik a Testreszabás gomb, amire rábökve lehet változtatni, hogy mi jelenjen meg a zárképernyőn. Ilyen szövegdoboz-szerűségek vannak, és azokban meghatározhatod, hogy mit tartalmazzanak az egyes sorok

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#825) kerobi válasza szabacsik (#818) üzenetére


kerobi
senior tag

Én kb 100K ert vettem fekete penteken itt Uk-ben. A toltot eladom itt kint mert az úgysem jo haza, a volt xiaomi töltője meg úgyis tölti gyorsan.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#826) zsiz válasza rebla (#821) üzenetére


zsiz
őstag

Nálam is dupla a dátum a frissítés óta, ez nem a hőfok. [kép] Még nem szántam rá magam, hogy megnézzem mit lehet kezdeni vele.
A másik számomra zavaró dolog ez az új kereső volt, ami előjön ha fentről lefelé húzol a kezdőképernyőn. Kb két percen belül kapcsoltam is ki.. nekem az értesítések vannak erre a mozdulatra állítva, így nagyon zavart, hogy sose az jött elő, amit én szerettem volna. Persze biztos meg lehetne szokni ezt az újítást is.

#813 Pendragon911 Én mstore-ból rendeltem, vodás és digi sim kártyával használom. Bár én nem hinném, hogy ennek köze van a frissítés ütemezéséhez. Mondjuk régen (15-20 éve) mintha valóban lett volna ilyen.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#827) huberpe


huberpe
aktív tag

ez a hyperos frissítés egyébként az android 14-et is hozza vagy marad a 13?

(#828) zsiz válasza huberpe (#827) üzenetére


zsiz
őstag

Azt írja, hogy Android verzió: 14 [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#829) orso0355 válasza zsiz (#826) üzenetére


orso0355
őstag

Lásd 824-est, az a megoldás ;)

(#830) Qtya123 válasza Latza (#824) üzenetére


Qtya123
őstag

Köszi!

Már csak ez az ébresztő dolog, ami megoldásra vár.

(#831) draco31


draco31
veterán

Végre a kezembe került a teló.
Feldobta, hogy másolhatom a régi teló cuccait, ha összedugom vele.
Kis finomítást amugy ezzel csinálhatnának, mert a régi teló írja, Redmi Note 9 Pro, hogy másolás folyamatban, ez az új meg, hogy csatlakoztassam újra.
Egyébként megy a másolás, mert egyszer már megszakítottam, és írta az új, hogy mennyi kép ment át, és mennyi nem sikerült a megszakítás miatt.
Szóval itt még lehetne finomítani. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#832) draco31


draco31
veterán

Lehet használni egyébként "power banknak" ?
Csak mert fél óra alatt elment 15% az akkuból a másolás alatt eddig, és a 9-es töltődik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#833) Forestjo válasza zsiz (#828) üzenetére


Forestjo
senior tag

És a reklámok ki vannak kapcsolva az új rendszerben is?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#834) rebla


rebla
aktív tag

Most vettem észre, nem volt értesítési hang a gmailnál hyper os frissítés után.... Minden be volt kapcsolva értesítés jött hang nem. A gyorsítótár és az összes adat törlése gmail appnál megoldotta .. aztán playből frissítettem és jó minden. Ha esetleg valakinek ilyen gondja lenne....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#835) draco31


draco31
veterán

Próbálta bárki így kábeles átmásolással a két telót összekötve?
Csak mert 8-kor kezdtem el ma, 10Gb adatom van elvileg, de még mindig tart a dolog.
Lehet lassan áttérek inkább arra, hogy PC-vel másolom át a dolgokat, az úgy pillanatok alatt meg van.
Csak gondoltam így egyszerűbb lesz.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#836) rebla válasza draco31 (#835) üzenetére


rebla
aktív tag

Én úgy költöztem át...de a képeket videókat nem kértem aránylag gyorsan ment... De már a pontos időre nem emlékszem.... Redmi note 7 ről....

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#837) draco31 válasza rebla (#836) üzenetére


draco31
veterán

Közben kiderült, hogy kábelhiba volt, másik kábellel már megy a dolog szépen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#838) draco31


draco31
veterán

Lassan minden apróság is ugyan úgy van már beállítva mint a 9-esen.
Viszont a Youtube meg a Gmail még nem nagyon akar csipogni ha jön valami, pedig minden oké elvileg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#839) draco31


draco31
veterán

Bluetooth menüben az egyes cuccoknak le vannak butítva a dolgok?
pl. a note 9-esben be tudtam kapcsolni, hogy ha mono headseten megnyomom véletlenül 2x a gombot, ne hívja az utolsó számot.
Stereo headsetnél meg lehetett minőséget állítani.
Itt semmi sincs.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#840) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok!
Redmi Note 12 Pro 5G telefonom van. Mostanában ha fotózni szeretnék szaggat a kamera képe. Ennek mi lehet az oka? Illetve ha videót indítok annak is az első pár másodperce.
Tudtok erre esetleg valami ötletet? Szabad helyem az több mint 20GB van a telón. Azzal nem lehet gond.
Köszönöm

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#841) rebla válasza Henker2 (#840) üzenetére


rebla
aktív tag

Beállitások/ alkalmazások /alkalmazás kezelés /keresőbe : kamera / adattörlés /összes adat törlése... ( vissza áll alapra) Hátha segít.Gondolom az újraindítás megvolt.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#842) Henker2 válasza rebla (#841) üzenetére


Henker2
addikt

Köszönöm a segítségedet! :R :R :R
Megoldotta a problémát!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#843) rebla válasza Henker2 (#842) üzenetére


rebla
aktív tag

Szívesen! :)

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#844) Tody56


Tody56
aktív tag

Sziasztok!
Probált valaki Android autot csatlakoztatni a készülékhez a frissítés óta?
Pár napja vettem a 12 Pro-5g-t a feleségemnek és egyből a beüzemelés közben fel is ment a HyperOS szóval nem tudom, hogy frissítés előtte jó volt e.
Sajnos nem tudom csatlakoztatni a telót az autóhoz kábelelel. Pár másodpercenként bontja a kapcsolatot. Próbáltam 2 autón is több kábellel. A másik készüléken megy hibátlanul (note 10pro) ugyan ezeken az autókon szóval 100%, hogy a telón van valami gond.
Köszi

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#845) szabacsik válasza Tody56 (#844) üzenetére


szabacsik
őstag

Hallottam már panaszkodni mást is. Elmondása alapján vett kábelt nem tudom milyen szupert (3A talán) Utána működött neki. Furáltam, hogy a gyári kábelével nem ment az újjal meg igen.

/\____/\

(#846) Tody56 válasza szabacsik (#845) üzenetére


Tody56
aktív tag

Köszi az infót. Próbáltam már több kebellel is amivel a note 10 Pro működik, de egyenlőre semmi. Amit a telóhoz kaptam azt még pont nem probáltam. Megnézem azzal is.

A note 12 Pro 5g 1-2 mp-enként megszakitja a kapcsolatot. A töltés megy, de folyamatosan villog a kijelző a kapcsolodási kérelem majd megszakítás miatt így nem használjuk töltésre sem.

Még annyit tudok kipróbálni, hogy a lányomnak is ugyan ilyan Note 12 Pro 5g-je van. (egyszerre is lett vásárolva) Megnézem azzal.
Azt hiszem neki még nem ment fel az android 14 és HyperOs frissítés.
Legalább az kiderülne , hogy a frissítés után jön elő a hiba, vagy független ettől.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#847) draco31 válasza Tody56 (#846) üzenetére


draco31
veterán

Egy kábel hiba nekem is volt amikor átköltözést akartam csinálni.
De ráfogtam a kábelre, mert igazából töltőkábelnek vettem, és sosem használtam még adatátvitelre.
Gyári samu kábellel viszont ment hibátlanul pár perc alatt.
Majd esetleg azt a bizonyos kábelt kipróbálom másik telóval is, hogy az mit kezd vele.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#848) Tody56 válasza draco31 (#847) üzenetére


Tody56
aktív tag

Én is erre gondoltam először, de mint írtam a note 10 pro-t is ezzel a kábellel használom hibátlanul.
Írok majd ha van fejlemény.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#849) rebla


rebla
aktív tag

Hyper os nektek is jobban meríti az akksit? Én úgy veszem észre.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#850) angelside77 válasza rebla (#849) üzenetére


angelside77
tag

Kis mértékben, igen, ezt tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.