Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) szabacsik válasza garcia66 (#1150) üzenetére


szabacsik
őstag

De ha más küld sms-t az se jön meg?
Nem lett az sms másik apphoz társítva?
Próbáltál több sms appot is? (alap, hancent sms)

/\____/\

(#1152) rebla válasza garcia66 (#1150) üzenetére


rebla
aktív tag

Beállítások/alkalmazáskezelés/üzenetek/adattörlés. Itt törölj mindent. Nézd meg az engedélyeket is majd indítsd uja. És ha nem jó:
Beállítások/engedélyek/endélykezelő/sms itt be e kellene lennie az engedélyezettek közt az üzenetek-nek. Ha nincs add hozzá...
Esetlek az üzenetek beállitásoknál az sns központja számot ellenőrizd ez szolgáltaló függő

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1153) rebla válasza szabacsik (#1151) üzenetére


rebla
aktív tag

A lidlitöl se kapta meg gondolom akkor sehonnan .. vagy lenne valami spam beállítás? Olyat nem tudok.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1154) garcia66 válasza rebla (#1152) üzenetére


garcia66
tag

Szia!

Mindenhonnan kapok sms-t, csak valószínűleg valamiért szűrheti, vagy spam-nek érzékelheti a rendszer. A Lidl szerint magyar számról küldenek reg.kódot, a Revolut-ról nem tudom. De se spam szűrés, se a külföldi számok tiltása nincs.
Amiket ajánlottál, megcsináltam, de semmi változás. :(

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#1155) rebla válasza garcia66 (#1154) üzenetére


rebla
aktív tag

Akkor sajna nem tudok segíteni. A lidlibe én is regisztráltam és sikerült,szóval nem hiszem hogy a lidli hibája lenne... Szerintem nem a készülék okozza,de ha mégis és úgy döntessz akkor gyári beállítások vissza állítása, de az nagyon macerás tud lenni ha már nagyon belaktad a készüléket :) (nemrég én is így döntöttem az akku fogyás miatt) Elötte mindenképpen biztonsági másolatot érdemes készíteni...Mindenről!

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1156) rebla válasza garcia66 (#1154) üzenetére


rebla
aktív tag

Újonnan vetted a készüléket?

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1157) garcia66 válasza rebla (#1156) üzenetére


garcia66
tag

Igen, újonnan.

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#1158) rebla válasza TRob1 (#1135) üzenetére


rebla
aktív tag

Ma lejárt a bankkártya. El is tünt az otp bank alkalmazásbol a régi. Mondom akkor beaktivállom az uj ugyan olyan visa kártyámat mint a régi a simple meg a waletbe.Egyikell se jó az érintéses fizetés. Nem hiszem el.... :W

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1159) rebla válasza rebla (#1158) üzenetére


rebla
aktív tag

A telekodot is megváltoztattam. Nem jó...
[kép]

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1160) MR ME válasza rebla (#1159) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nem kell előtte beaktiválni a kártyát sima fizetéssel/pénzfelvétellel, és azért nem működik még?

(#1161) steele80 válasza rebla (#1158) üzenetére


steele80
senior tag

Szerintem ez nem telefon probléma lesz. Az OTP-ben hamarabb fognak tudni segíteni. Visa-t viszont csak az új simple kezeli és problémát szokott jelenteni, ha a simple classic is fel van telepítve.

(#1162) rebla válasza steele80 (#1161) üzenetére


rebla
aktív tag

Köszi! Felhivtam a bankot azt mondta hétfőn visszahívnak mert hétvégén nincs ilyen kolléga. Ő nem látott problémát a kártyámnál.Aztán javasolta a simplét is hivjam fel. Megtörtént. A hölgy 2 lépcsős azonositási problémátol beszélt h nem jön meg s kod stb... Nem értett :) Megjön a kod mert a kártya be is aktiválodik. Hozzá lett adva a simpléhez. De utána jönne az érintéses fizetés aktivállás ami már nem megy... Tettem be képet elöbb. Az uj simplét használom a régi nincs fent. Hétfőn remélem megoldódik.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1163) steele80 válasza rebla (#1162) üzenetére


steele80
senior tag

Reméljük sikerül. Annyi megjegyzésem lenne még, hogy az OTP előtt Budapest Bankos voltam, amíg azt nem piszkálták és banknak lehetett nevezni. Ott tökéletes volt az érintéses fizetés működése. Na ez az OTP simple kombóról már nagyon nem mondható el és ezért mindig kell magamnál készpénzt tartani, mert égtem már le benzinkúton, senkinek nem kívánom azt az érzést.

(#1164) rebla válasza steele80 (#1163) üzenetére


rebla
aktív tag

Amióta megvan ez a telefon simplével mindennap használom lassan 1 éve. A walettal is működött az csak biztonsági okból párosítottam. Egyszer a tescoba a simple valami hibát írt ( utolag olvastam hogy fel akarták törni a rendszert és hogy nem volt használható letiltották biztonsági okokbol v valami ilyesmi )és akkor a walettal fizettem.Bankártya asszonynál van pont az nfc miatt sem akartam két kártyát. Plusz költség stb... Remélem megoldódik. Sztem a kártyánál lesz valami azonosítási probléma...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1165) flash-


flash-
veterán

Jol sejtem hogy ebben az árkategóriában (70-80e) ez a leggyorsabb infrás, 5000mah akksis, gyorstöltős keszulek? (márha a szurkeimportos arakat nezem)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1166) draco31 válasza flash- (#1165) üzenetére


draco31
veterán

Esetleg a 11 lehet még olcsóbb, ha kapható.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1167) rebla válasza rebla (#1164) üzenetére


rebla
aktív tag

Továbbra sem működik a simple alatt az érintéses fizetés az otp visa kártyámmal. Egyeztettem az otp vel náluk nincs gond. A simple képernyő videöt meg képernyő képeket kért egy hete azóta semmi válasz. Most írtam rájuk .. elegem van ezekből a szolgáltatókból már nagyon. Másnak is van ilyen problémája?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1168) Buvana válasza rebla (#1167) üzenetére


Buvana
aktív tag

Nincs. A fizikai kártya használata nem engedi hogy gond legyen.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1169) rebla válasza Buvana (#1168) üzenetére


rebla
aktív tag

Mégis van ..Vagyis volt. Csináltam 10 perc alat egy revolut számlát. Go payel lehet fizetni.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1170) rebla válasza Buvana (#1168) üzenetére


rebla
aktív tag

Akkor ez szerinted mi lehet? Sem az otp nem tudja sem a simple. Mindkettővel beszéltem telefonon nem keveset képernyőképet videot mindent küldtem....egyik kártyám lejárt azzal ment az ujjal meg nem....
Kollégámnak ugyan ez....
És a kártya be van azonos
ítva a simplébe fizetni is tudok sárgacsekken stb.... De érintéses az nem megy...
A revolut meg azonnal működik....és semmi infó. Akárhányszor hívatam öket 5 perc beazonosítás után " hát ő sajnos nem látja amit a multkori kollégával beszéltem, de majd indít új hiba lapot.... A simple meg emailben kérdezget, aztán " továbbítják az illetékes kollégához az emailt".... Fszom...a kollégám meg volt az otp be aszonták hívja az ügyfélszolgálatot.. :W

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1171) Buvana válasza rebla (#1170) üzenetére


Buvana
aktív tag

Nem tudom, mert én maradi vagyok. Nem használom a mobilos érintést. Arról van szó ugye? Fizikai bankkártya kisebb a mobilnál, és mindig ott van.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1172) rebla válasza Buvana (#1171) üzenetére


rebla
aktív tag

Az lehet de nekem a feleségemnél van. Nem akartam még egy kártyát x éves díjért azért hogy reggel a büfében fizessek vele... És pont ezért vettem nfc mobilt ami nem működik ezekkel a fentebb felsorolt dolgokkal. Mindegy már megoldódott.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1173) draco31 válasza rebla (#1167) üzenetére


draco31
veterán

Nekünk mindenkinek Mastercard van, nincs lehetőségem Visa-val tesztelni.
De ez működik rendesen, gyakran fizetek így telefonnal.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1174) rebla válasza draco31 (#1173) üzenetére


rebla
aktív tag

Nekem is működött minden míg le nem cserélték a kártyát... Ez az ügyintézés röhelyes magyarországon komolyan... De már nem érdekel. Köszi szépen!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1175) zsiz válasza rebla (#1174) üzenetére


zsiz
őstag

Én Google Pay-t használok a boltban fizetésre. Nálam semmi gond. OTP Visa kártya, meg MBH Mastercard. Mindkettőnél sima ügy volt, mind a kártyák hozzáadása, mind az NFC fizetés. Simple-t csak csekkbefizetésre használom, ha az iCsekk épp használhatatlan. Bár Simple-ben is benne vannak a kártyáim, (szintén nem volt gond a hozzáadásnál), de fizetni nem így szoktam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1176) rebla válasza zsiz (#1175) üzenetére


rebla
aktív tag

köszi! Remélem így is marad... :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1177) ZSBK


ZSBK
újonc

Sziasztok!
Kis segítséget, infót szeretnék kérni. 😅
Adott egy független Redmi Note 12 pro. Tavaly szeptemberben lett vásárolva, eddig hibátlanul működött gyermekem kezei között. Az összes kapott frissítés felment rá, mókolva soha nem volt. Ma reggel 18%-nál töltőre lett rakva, felvillant az Mi logó és azóta se kép se hang... Nem reagál a bekapcsoló gombra, 10 mp hosszan se, + hangerő gombra sem. Töltést nem vesz fel, gépre kapcsolva sem történik semmi.
Vélemény?

(#1178) rebla válasza ZSBK (#1177) üzenetére


rebla
aktív tag

Próbáld tovább hagyni a töltőn.... Mondjuk egy fél órát aztán töltőre dugva ,addig nyomni a bekapcs gombot míg be nem kapcsol.... Ha nem indul akkor nincs ötletem. Szervíz stb... Vagy valaki segít itt a fórumon....

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1179) ZSBK válasza rebla (#1178) üzenetére


ZSBK
újonc

Azt próbáltam már több töltővel is.... :((
Nyílván szervíz lesz, csak reméltem, hogy megúszom a dolgot. Azért köszönöm!

(#1180) Csatsa válasza ZSBK (#1179) üzenetére


Csatsa
tag

Szia!
Próbáld meg mindhárom gombot hosszan egyszerre nyomni, hangerő + / - és a bekapcsoló gomb.
Jártam én is így és csak erre reagált.

(#1181) ZSBK válasza Csatsa (#1180) üzenetére


ZSBK
újonc

Köszönöm a tippet, sajnos ez sem jött be. :(

(#1182) orso0355 válasza ZSBK (#1181) üzenetére


orso0355
őstag

Meddig tartottad nyomva? Nem ennél, de korábbi telónál 20-30 másodperc is volt, vagy még több, mire reagált.

(#1183) MR ME válasza ZSBK (#1181) üzenetére


MR ME
aktív tag

fastboot módba se lép be?

(#1184) draco31 válasza ZSBK (#1179) üzenetére


draco31
veterán

Szomszédnak is volt így, de nem emlékszem melyik modell, most lesz 2 éves. Ott is kellett nyomni majdnem fél percig, mire rezzent, és újraindult.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1185) ZSBK válasza orso0355 (#1182) üzenetére


ZSBK
újonc

Nálam volt az 2 perc is.... :DD
Szerintem az összes létező variációt kipróbáltam, amit 3 gombbal lehet...😅 Volt itt minden kérem szépen: hangerő le, föl, egyszerre, külön, felváltva, csak ez, csak az, variáltam a hosszokat is, 30 mp, 1 perc, 2 perc, sőt a legjobb, hogy volt olyan is amikor egyikhez sem nyúltam...😂
Feladtam, jövő héten szervíz, köszönöm mindenkinek a tanácsot!

(#1186) rebla válasza ZSBK (#1185) üzenetére


rebla
aktív tag

A type-c csatlakozót nézd át hátha van benne valami szemét.... Vagy rendellenesség.Nagyító vagy fényképezd le stb...Talán túl merült, a töltést nem veszi fel, ezért nem indul.
A töltő vezetéket is ellenörizd...
Esetleg másik kábel...
Más ötletem nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#1187) zsiz


zsiz
őstag

Csak én emlékszem úgy, hogy régebben kiírta, hogy hány fokos az akku, nem pedig csak annyit, hogy Normális/Meleg? [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1188) draco31 válasza zsiz (#1187) üzenetére


draco31
veterán

Nem emlékszem, milyen volt.
De lehet azért változtattak, mert így az emberek nagy részének egyszerűbb értelmezni, mint azt, hogy 50 fok. Mert az már melegnek számít-e vagy még jó, stb.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1189) tonyrulez válasza Buvana (#1171) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én fordítva vagyok vele, a telefon van mindig ott :) Mióta NFC képes telefonom van, a bankkártya ott pihen a többi kártya mellett (személyi, jogsi, stb) de elő sosem vettem, ha iratok nem kellenek mert csak leugrok boltba akkor csak telefont viszem magammal. Szerencsére a Google Pay Wallet mindig működik, nem úgy mint kezdetben a bankok saját megoldásai, ezzel nem volt még olyan hogy ne működött volna. Külföldön meg csak átpöccintem saját bankról Revolut kártyára a jobb árfolyam miatt. Következő lépcsőfok az okosórával való fizetés, csak nem érzem ergonomikusnak ahogy csuklótörés közeli helyzetben tudom csak odaforgatni a terminálhoz. Marad a telefon :)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1190) ZSBK válasza ZSBK (#1177) üzenetére


ZSBK
újonc

Csak akit érdekel, ma kaptam vissza a telefont, alaplapcsere + HyperOS frissítés után. :C

(#1191) draco31 válasza ZSBK (#1190) üzenetére


draco31
veterán

Akkor lehet újra kínozni :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1192) draco31


draco31
veterán

Juniusi bizti csomag tölthető.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.