Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) #81556480


#81556480
törölt tag

Egyébként én nem is tudtam hogy a gta gyárakhoz hasonlóan be tudják támadni a tradert. Le lőtték Crippst vagy kit, és elvitték a cuccot. Máskor meg félúton kiírta a játék hogy meghiúsult az üzlet mert megölték a vevőket. Lehet valamelyik játékos arra járt és kinyírta őket ? :((

(#7452) Wesder válasza #81556480 (#7450) üzenetére


Wesder
félisten

Hoppà o.O Na mindegy:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7453) szajmi222 válasza #81556480 (#7444) üzenetére


szajmi222
csendes tag

Ott az a nagy kör a célzópötty körül. Az jelzi a pontosságot. Ha vársz egy kicsit, akkor kisebb lesz, és jóval nagyobb eséllyel találod el ott, ahol akartad.

(#7454) negyven2 válasza #81556480 (#7451) üzenetére


negyven2
veterán

Simán benne van az, hogy arra járt valaki és leölte őket. Nekem ilyen még nem volt, de pl. Bounty Hunter-nél volt olyan, hogy elindulok a célpont felé és az egy perc után hallott, vagy hogy még ott se vagyok, de kiírja, hogy menekül és kapjam el (ekkor voltam a Cornwall Kerosene & Tar-nál a célpont meg Saint Denis-be. Úgyhogy azt buktam. Kiszállítást igazából eddig csak egyszer rontottam el félig (ráadásul üres session-ben), mert beállítottam a félautópilótát a kocsin, majd csináltam mást. Egyszer csak azt veszem észre, hogy a hegyoldóban vagyok összetört kocsival. Ugyanis a kedves GPS olyan úton vitt el ahol még gyalog is alig férek (kedves meredek hegyi szerpentin). Úgyhogy lóval vittem tovább a cuccot).

Amúgy a táborba lehet venni őrkutyát, bár igazán nem láttam még hasznát, mert eddig soha sem támadtak meg.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7455) szajmi222 válasza #81556480 (#7447) üzenetére


szajmi222
csendes tag

Bocs, hogy 2 hsz-ben válaszolok. Szóval, ha úgy érzed, nem megy annyira a lövés, akkor a slow and steady a neked való skill. Szép kényelmesen tudsz vele célozni, téged pedig jóval nehezebben ölnek meg addig, míg becélzod az ellent. Chewing tobaccoval fel tudod tölteni a dead eye-t, az a legolcsóbb megoldás, bár amióta ilyen sokat lehet keresni, mindig miracle vagy potent miracle tonicot használok, az abban is segít, hogy tovább életben maradj.

Negyven2:

Távolodtam a táboromtól, egyszer csak megjelent a kutya mellettem és ugatott. Akkor gyors vissza, Cripps megkötözve, NPC-k lopták az árut, le kellett vadászni őket.
Nyilatkozták Rockstar részéről, hogy a kutyának több szerepe lesz a későbbiekben. pl. lesznek kûldetések, ahol jön velûnk.

[ Szerkesztve ]

(#7456) #81556480 válasza negyven2 (#7454) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mi ? van ilyen autopilot vagy mi ?

szajmi: oké megnézem, bár most már minden kártyám fullos, csak azt nem tudom mi mire jó. Amúgy nemnagyon pvp-zek szóval nem számít.

(#7457) szajmi222 válasza #81556480 (#7456) üzenetére


szajmi222
csendes tag

A slow and steady NPC-k ellen is nagyon hasznos. Jóval kisebbet sebeznek, amíg aktív.

(#7458) negyven2 válasza #81556480 (#7456) üzenetére


negyven2
veterán

Szekér esetén ha ki van jelölve a cél, bent jelzett úton vagy és folyamatosan nyomod az A/X gombott akkor automatikusan megy a célhoz, mint a ló (ott ugye ha dupla A/X-re gombot se kell nyomni, max., sebességet adni)

A kártyák PvE-re is nagyon jók. Én pl. a sokak által nem igazán kedvelt unfair Tank Build-et használom. Slow And Steady+Gunslinger's Choice+Iron Lung+Fool Me Once. 5*-os Legendary Bounty esetén pedig a Gunslinger's Choice lecserélem a Strange Medicine-re. Bár igaz, ez utóbbival még Dead Eye se kell, ha előtte feltöltöm magam Mentás Big Game-el (arany szív).

Plusz jól jön amikor, bár Defensivbe vagyok és valami kisszintű (de igazából a nagyok is) belémköt. Ekkor van, hogy előveszem a Rolling Blockot, a Gunslinger's Choice helyett beállítom a Sharpshooter-et és után elkezdem blokkolni az üzeneteit :D.

De itt is vannak összeállítások, különböző szituációkhoz.

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7459) szajmi222


szajmi222
csendes tag

A vevőket tudtommal nem lehet megölni, de a támadó NPC-k ott kuksolnak a cél környékén, és egy játékos ki tudja őket ugrasztani a bokorból, utána azok leölhetik szerintem a vevőt, amíg úton vagy.

Ha a sárga, kijelölt GPS úton mész, akkor mindig olyan utat mutat, ahol kényelmesen elférsz a szekérrel. A fél autopilot gondolom a saját magad által kijelölt utat követte, az meg a legrövidebb, nem a legszélesebb.
Ezért tuti a negyed automata pilot😁 Fegyver kézbe, célzás vagy a lefele gomb nyomva tartása, és akkor követi a sárga utat.

[ Szerkesztve ]

(#7460) negyven2 válasza szajmi222 (#7459) üzenetére


negyven2
veterán

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy sárga kijelölés esetében megpróbál jó utat adni. Ugyanis ezen szituáción kívül azért volt már, hogy pl. a Bounty Wagon-nak a Fort Wallace melletti sziklás ösvényt ajánlotta útvonalnak.

Ami a lényeg a lényeg mind a az általatok kijelölt piros, mind a küldetés által adott sárga kijelölését azért nézzétek meg, hogy merre megy, nehogy olyan helyre vigyen be, ahol nem tudok majd normálisan tovább menni.

Amúgy ha már Bounty Wagon. Nagyon élvezetes Mount Hagen tetejéről lejönni úgy Bounty Wagon-al 6 célponttal, hogy ne törd össze magad a nagyon nagy lejtőn... nekünk eddig nem sikerült a kettőből... :D

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7461) #81556480


#81556480
törölt tag

Na átneveződtek a topikok

(#7462) Wesder válasza #81556480 (#7461) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye te S-en tolod az RDR2-t?
Hogy fut S-en?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7463) #81556480 válasza Wesder (#7462) üzenetére


#81556480
törölt tag

Minden jó, és szép, csak az alacsony felbontás néhol nagyon sokat ront az élményen.

Tegnap elindítottam PC-n is, de csak GTX 960-am van így full low-on próbáltam, és így is szebb a one S-nél, mivel legalább full HD.

(#7464) Wesder válasza #81556480 (#7463) üzenetére


Wesder
félisten

Köszi:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7465) N@idia válasza #81556480 (#7463) üzenetére


N@idia
őstag

Én ps4-en toltam végig a játékot és nem tudtam megállni, hogy pc-re ne vegyem meg igy megvettem és azt kell mondjam leesett az állam rettentően szép a játék és ahhoz képest egész jól is fut nekem. Ultra beállitáson nálam full hd-ban 45-60fps van nyilván, ha lentebb veszem med-high közé akkor 75+fps kiharcolható, de ez a játék nem a pörgős játékmenetről szól, igy nem is nagyon zavar az fps szám a látvány mindenért kárpótol :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#7466) #81556480 válasza N@idia (#7465) üzenetére


#81556480
törölt tag

engem se zavar az fps szám, mert megvan 45-50 de 10percenként megáll 4 másodpercre a kép ami nem jó. erre keresek megoldást

(#7467) negyven2


negyven2
veterán

Ilyen PC-s beállításokkal fut One X-en a Red Dead Redemption 2 4K/30fps-el

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7468) Wesder válasza negyven2 (#7467) üzenetére


Wesder
félisten

Rendben. Ezt egy X arú PC-ből ki lehet hozni? (Új 160 és hasznàlt 120 àr)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7469) negyven2 válasza Wesder (#7468) üzenetére


negyven2
veterán

Logikusan gondolkodva nem hiszem.

Véresszájú Vérpisit szerint meg könnyedén, hiszen ö az elmúlt 25 évben maximum 5000 Ft költött pluszba a gépére, (mert mindig eladta a régit és abból vette az új alkatrészt) és jelenleg olyan konfiguráció mellet ül, amint néha a NASA is kölcsönkér szimulációk futtatáshoz :DDD

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7470) Wesder


Wesder
félisten

Sikerült meglepnie a jàtéknak.
Lovagolok, erre segítséget kér a hölgy, hogy leesett a lóról, és eltört a làba. Mondom segítek. Odamegyek, erre egy pillanat alatt felpattan és az arcomba nyomja a pisztolyt, én meg nézek hülyén hogy mit csinàltam? o.O
(Olyan gyorsan àllt talpra a karakter, hogy azt hittem bug) Kellett egy 5-10mp mire ràjöttem hogy ki akarnak rabolni. Nyomtam egy surrendert, és mikor közelebb jött egy rövidcsövű sörétessel leszedtem a fejét a hölgynek, a màsik kettőt meg lòval együtt lőttem szitàvà. (Sajnos ugye a sörétes nem igazàn pontos).
Lootoltam és volt a 3 embernél összesen 2$. Kicsit rosszul éreztem magam a 4.2k$-ral a zsebemben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7471) negyven2 válasza Wesder (#7470) üzenetére


negyven2
veterán

Online-ban volt olyan is, hogy Posse-ban voltunk és egy random NPC megkért, hogy szeretne velünk fényképet csinálni, ezért az egyikünk álljon mellé. Pár nappal később egyedül voltam és összefutottam ismét ezzel az NPC-vel. Mondta is, hogy nagyon tetszett neki a múltkori fénykép és szeretne mégegyet, de most ha nem gond akkor ráülne a lovamra és úgy fényképezem le. Mondom. ok. Ráült, majd mondta, hogy arrébb megy egy kicsit mert ott jobbak a fények. Elindult, majd hirtelen vágtázni kezdet a lovamal és mondta, hogy akkor most menjek úgy ahogy szeretnék, mert ő viszi a lovam.

Én meg nyugodtan fütyültem a lovamnak, az ledobta az NPC-t akit megkötözöttem, majd felvittem a havas hegyekbe, és otthagytam őt egy kunyhóba. Ő is mehetett aztán úgy, ahogy csak tudott.

Persze aztán megint találkoztam vele, de akkor megint kellett neki Posse fénykép (de bocsánatot kért a múltkori dologért).

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7472) Wesder válasza negyven2 (#7471) üzenetére


Wesder
félisten

Az igen:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7476) NemMo


NemMo
őstag

Boxon melyik gombbal kell kijelölni az ellenfeleket a dead eye-ban?

(#7477) Mike válasza NemMo (#7476) üzenetére


Mike
veterán

nem csak végighúzod?

(#7478) kiserik válasza Mike (#7477) üzenetére


kiserik
senior tag

Onlineban de, de story módban külön gombbal lehet jelölni.

NemMo: azt hiszem RB, ha megvan a lvl2.

(#7479) Wesder válasza NemMo (#7476) üzenetére


Wesder
félisten

RB

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7480) NemMo válasza Wesder (#7479) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm szépen és neked is kiserik!

(#7481) szajmi222


szajmi222
csendes tag

(#7482) Wesder válasza szajmi222 (#7481) üzenetére


Wesder
félisten

Vàrom mikor lesz csillàmpònis revolver a jàtékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7483) negyven2 válasza Wesder (#7482) üzenetére


negyven2
veterán

A szeptemberi update óta (de már előtte is azért) nagyon sz*r ruhákat raknak be a játékba. Legalábbis, olyanokat, amiket én semmiképpen nem vennék fel.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7484) Wesder válasza negyven2 (#7483) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jàtszottam még online. A single még szòrakoztat. Majd ha lesz rendes net, akkor esetleg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7485) szajmi222 válasza Wesder (#7482) üzenetére


szajmi222
csendes tag

Ez egy glitch. Szerintem igyekeznek nagyjából korhűek maradni.

(#7486) szajmi222 válasza negyven2 (#7483) üzenetére


szajmi222
csendes tag

Az szerintem abszolút egyéni ízlés dolga, hogy kinek mi tetszik. Nekem minden szakmára külön kollekcióm van, más hétvégére, ez éppen az egyik hétköznapi lazulós öltözékem.:)
Nekem tetszik.

(#7487) Mike válasza szajmi222 (#7481) üzenetére


Mike
veterán

a puska mitől zöld?

(#7488) Mike válasza negyven2 (#7483) üzenetére


Mike
veterán

fiúknak jókat :P

(#7489) kiserik válasza Mike (#7487) üzenetére


kiserik
senior tag

Van egy glitch. Neten megtalálható.

(#7490) Mike válasza kiserik (#7489) üzenetére


Mike
veterán

a réz elszíneződik? én nem vagyok glitcher, szóval nem csinálok ilyeneket

(#7491) kiserik válasza Mike (#7490) üzenetére


kiserik
senior tag

Nem. Pontosan nem tudom, hogy hogy működik, nézd meg youtube-on, de programhiba kihasználása. Valamit kell variálni a színekkel, azt hiszem a BH-s skin miatt bebugol a játék és ilyen neon zöld lesz az agyazás (a fa a fegyveren) színe. Gyakorlatilag nem tölti rá a BHs skint, csak a fegyver alapja jelenik meg (ugye, mint a filmekben a zöld háttér, amire a végén bármit oda tudnak tenni digitálisan).

[ Szerkesztve ]

(#7492) negyven2


negyven2
veterán

Akkor itt hivatalos heti akciós lista

Új Legendary Bounty: Red Ben Clempson aki New Austin-ban egy mozgó vonaton talajuk meg.

A heti kiemelt PvP meccs a Sport of Kings, de most nem fizet pluszban semmit, csak Free Aim-ben játszható.

Érkezettek új ruhák is, és van ami csak limitált ideig érhető el (Cardozo Vest).

Ahogy írtam a Collector-ban most 25%-al többért tudjuk eladni a teljes kollekciókat, illetve 25%-al olcsóban tudjuk megvenni a Pennington Field Shovel-et (ásó), és fél áron vannak a Collector térképek.

Illetve a hivatalos kiírás szerint még mindig ingyenes Bounty Hunter Role akik összekapcsolták a Social Club fiókjukat a Twitch Prime fiókjukkal. Valamint mint mindig most is plusz 10 kedvezményt kapnak a heti akciókból (vagyis 35%-al olcsóbb vehetik meg a kollektoros ásót, és 60%-al olcsóbb a kollektoros térképeket.

Mi konzolosok még ezeket kapják ezeken felül

Azok az Outlaw Pass tulajok (ne felejtsétek el, hogy november 18-ig tart, és addig unlockoljuk ami kell belőle), akik elérték a maximális 70-es szintet azok ingyen kapnak egy fehér Cardozo Vest-et.

A PlayStaion Plus tulajok pedig, ha november 18-ig játszanak az Online-al, akkor ezeket a tarotkátyákat kapják meg ajándékba: Page of Pentacles, Knight of Pentacles, Queen of Pentacles, King of Pentacles.

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7493) wolf13


wolf13
őstag

Multiba mivel lehet növelni az invertoryt?

(#7494) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Dominóban segítsetek. Annyi órát beleraktam a játékba,hogy 100 %-ot nem akarom kihagyni,pedig már kezdem elengedni. 3x kell nyerni zsinorban. Lehetetlen. Nincs valami megoldás? Gambler 8 esküszöm sokkal könnyebb volt.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7495) Mike válasza wolf13 (#7493) üzenetére


Mike
veterán

collector role-lal

(#7496) szajmi222 válasza Mike (#7495) üzenetére


szajmi222
csendes tag

Mikor jössz Mike, van 2 100as szekér?

(#7497) Wlac válasza FIREBLADE78 (#7494) üzenetére


Wlac
Ármester

Régen volt, talán igaz se volt, de ha jól emlékszem, az volt a titok, hogy egy ellenfél ellen játssz. Nem emlékszem pontosan, hogy hol csináltam, de vagy az Emerald Ranch-nél lévő állomáson, vagy Blackwater melletti sátortáborban. Mintha azt a fajtát lehetett volna a legjobban nyerni. Sajnos nincs glitch, egyedül annyi trükköt vethetsz be, hogyha látod hogy veszíteni fogsz, és a te köröd van, akkor állj fel az asztaltól és nem számolja. De egyébként meg kell tanulni játszani, sajnos nincs mese.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#7498) FIREBLADE78 válasza Wlac (#7497) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Igen. Ezt mondják jutubon is. Tudom a szabályokat,de rittig olyat rak le,amiből nekem nincs és a gép vetet fel felem 5-10 dominot mire rakni tudok. :W :W
Amúgy a 100 %-hoz mióta kell minden állatot megnyúzni,tanulmányozni? Találtam egy cikket amibe x db állat kell csak. Vagy ez egy trófea?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7499) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy végre javítva lett a Social Club-os játékidő számláló. Na persze a régi játékosoknak akiknek nagyon mínusz órában volt azoknak még lehet, hogy mínuszba mutatja az időt, de már közeledik lassan a nullához :D

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7500) #81556480 válasza negyven2 (#7499) üzenetére


#81556480
törölt tag

EZER ARANY
EZER ARANY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.