Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#604) asturel válasza sgeza (#603) üzenetére


asturel
őstag

Írtam egy regényt, aztán mikor elküldtem volna beléptett újra és nem küldte el. :D
Szerintem nem lenne rossz router ez, leszámítva az 5Ghz wifi-t, de pl az emmc szerintem királyság.
Igazából az 5Ghz wifi-t leszámítva minden működik azt hiszem (mivel élesben nem igazán használtam), de küzdök még vele egy kicsit (ha már relatíve sok időt beleöltem -- napi 10p :D) , csak jelenleg nincs ötletem, hogy merrefelé induljak. Átportoltam a drivert + programot (ami RPC-n vezérli a kis topaz csodát), de inicializálás után egyszerűen nem jön semmi adat és itt megreked, hiba nincs. Mintha a PCIe BAR lenne rosszul konfigurálva, vagy valami apróság, de sajnos nem túl népszerű ez a konstrukció így nincs honnan puskázni (ez a device tree /DTS/ nekem elég új dolog, sok mindent nem lehet / nem tudom hogy kell megoldani vele, pl. zyxelesek megnövelték a PCIe read timeout-ot 20x akkorára, lehet ez kellene nekünk is -- csak nem látom, hogy DTS-el ilyet lehetne, kernel forráshoz meg már nem divat nyúlni -- vagy akkor valószínűleg nem fog bekerülni hivatalos openwrt repoba)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.