Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) scyllarus válasza Alborosie (#195) üzenetére


scyllarus
veterán

Azért a pénzért, amit kifizetsz, nem csak egy csupasz telefont kapsz. Igenis beleértendő a garancia is, amit az Atlas árában megkapsz, a példáidban nem. A "kipótolod egy kicsivel"(+50%, 15k) példád meg vicces, ezen az árszinten ez nem kicsi.
Az Ace meg egy hulladék, akármilyen áron, nemhogy drágábban.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#202) laci1978 válasza tamu (#200) üzenetére


laci1978
tag

Ez nagyon jó,nem tudna nekem küldeni egy darabot belőle,Vagy hasonlót??? Persze nem ingyen kérem!!!!
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#203) laci1978


laci1978
tag

Gyerekek.gyerekek!Ne vitatkozzatok.Ahány ember annyi .......
Van aki rá néz és azt mondja sza..,és példálózik nem mondja ki.Mert a kezébe nem vette még,nem próbálta stb.
Ki lett tesztelve.A teszt nem hazudik mert az egy általános.A többihez összehasonlítva kap egy átlagpontszámot ami több részpontból áll össze.Senki nem mondta,hogy csúcs szuper ezért az árért,de úgy gondolom 2év garral,tudással megéri.Viszont vannak hibái amit még fejleszteniük kell,pl:hátlap,és ami engem illet ami nagyobb zavaró tényező az-az akku kapacitás,ha reggeltől (8.00-tól)nyomom a facebookot,a vaterát az e-mail,a youtube-t,stb.akkor du.1-és töltő!!Bár a mai okostelók sem tudnak sokkal többet.
A lényeg,hogy az én tapasztalatom az-az,hogy ár-érték arány egyensúlyban van.Ez ilyen!!!

(#204) laci1978 válasza laci1978 (#202) üzenetére


laci1978
tag

Úgy értem valaki. :)

(#205) tamu válasza laci1978 (#202) üzenetére


tamu
csendes tag

Hali!

Sajna még nekem sincs viszont már rendeltem, de egyenlőre még telcsim sincs ;(
Ha gondolod írj privit és beszélünk.
Viszont érdekelnének majd az eddigi tapasztalataid a telcsiről!
Hely gyorsaság kezelhetőség meg ilyesmi.
Üdv,
Tamu

AS for ever >)

(#206) sbe561 válasza laci1978 (#203) üzenetére


sbe561
tag

Neked akkor sötétben világítanak a funkció billentyűk a képernyővel együtt?

(#207) Alborosie válasza tamu (#205) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Egyenlőre? :U

(#208) tamu válasza Alborosie (#207) üzenetére


tamu
csendes tag

Igen egyenlőre! Mert ilyet szándékozom venni csak még némi tőke kell hozzá :)

AS for ever >)

(#209) laci1978 válasza sbe561 (#206) üzenetére


laci1978
tag

igen

(#210) laci1978 válasza tamu (#205) üzenetére


laci1978
tag

Szia.A tapasztalataim,(nem sok de nem leszek itthon 1 hétig,de tal.be tudok lépni )
Nos,a matrica az nagyon kellene,a kapcsolatot majd akkor felveszem veled ha van eladó darabod.Iszonyat ez a lakkozott fekete :(
Mivel írtam,hogy nekem még nem volt okos telcsim így csak azokat a tap.tudom leírni amiről a sógorom beszámolt.
kölcsön adtam neki 1 napra és az akkuval ő sem volt megelégedve.
Gyorsaságra annyit mondott,hogy az android 2.3-as opr.mezei átlagos felhasználásra kitűnő.
Nem fagy le egyszer sem kellett újraindítania.
Az alkalmazásokat át tekintve ha nincs olyan amira szükséged van pillanatok alatt le tudod tölteni rá.
Az asztalra ikonokat ki tudsz tenni a leggyorsabb,egyszerűbb kezelhetőségre.
A szinkronizálás mind a bluetooth-al mind pedig az usb csatlakozós(egyben töltő csatl.is)a számítógéppel tárhelyként ismeri fel és bár mit lehet vele csinálni.A képernyő felbontás nem az igazi,videók,filmek lejátszását jobb kijelzővel élvezhetőbbé tette volna a gyártó.
A hangzás szép tiszta,de a rezgő funkció egy kicsit gyengére sikerült.
tér erő,wifi-jel erőssége jó,nem szakadozik,a hálózatról nem dobál le.
Hát nagyjából ennyi amit 2 nap alatt ki tudtunk tesztelni belőle.
Szerintem ennyi pénzért elég jó kis telót kapsz.Csak ugye sokan a márkára voksolnak,és igazuk van(én is azt tenném),de ha nincs rá több kess akkor meg kell elégedned az arany középúttal :)
Remélem nem lesz vele gond.Majd még beszám.a tapasztalatokkal.
Üdv:Laci

[ Szerkesztve ]

(#211) Alborosie válasza tamu (#208) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Egyenlőre? :U

Maximum a hentes darabol egyenlőre... Olvass utána inkább az egyeNlőre szónak...

(#212) scyllarus válasza laci1978 (#210) üzenetére


scyllarus
veterán

"A képernyő felbontás nem az igazi,"
3,5"-on a 480x800 nem az igazi???? Ekkora kijelzőn nincs nagyobb felbontása, csak az Iphosnak. Főleg a Galaxy Mini után mondja a sógorod, a 320x240 után? Valami itt félrement...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#213) wwenigma válasza scyllarus (#212) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem nem a felbontasra gondolt hanem a minőségére a kijelzőnek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#214) scyllarus válasza wwenigma (#213) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is arra tippelek, de felbontást írt :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#215) tamu válasza Alborosie (#211) üzenetére


tamu
csendes tag

Okés már leesett! Tehát a helyes szó amit írni akartam az egyelőre :)
Üdv,
Tamu

AS for ever >)

(#216) laci1978 válasza scyllarus (#214) üzenetére


laci1978
tag

Bocsesz. :Y
Igazatok van.
A minőségre gondoltam.

(#217) zsonex válasza NoMagix (#8) üzenetére


zsonex
csendes tag

Miért? egy olyan embernek akinek nincs sok pénze anak jó!

[ Szerkesztve ]

(#218) NoMagix válasza zsonex (#217) üzenetére


NoMagix
addikt

Ebben igazad van, de én, mint volt elégedett blade tulaj, kicsit "lehúzásnak" érzem ezt a kiadást.

(#219) kelzsoca válasza NoMagix (#218) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez a készülék nem a Blade volt és jelenlegi tulajdonosainak készült. :)

https://vertigostore.eu

(#220) NoMagix válasza kelzsoca (#219) üzenetére


NoMagix
addikt

Igazad van, csak arra akartam kitérni, hogy ez a telefon nem nagyon lehet jó alternatíva egy volt pengésnek! :R

(#221) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Csak hogy visszataláljak... és hogy elmondjam.. van első hsz... :B

(#222) Tgdt159


Tgdt159
tag

Valaki aki használt/használ Atlast! írja már le, hogy milyen ? azt hallottam jó telefon, csak lassúság miatt szidják, mit értenek lassúság alatt ? tovább tölt a program be néhány másodperccel ? nagyon durva hibák ? aki ilyet használ mennyiben vette észre ezeket ?

köszi előre is..

(#223) Keeperv85 válasza Tgdt159 (#222) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem nem régen van meg. Ha azt mondom neked, hogy ez egy gyári ZTE Blade sebességén megy, akkor tudsz hasonlítási alapot formálni, vagy részletezzem?

(#224) Tgdt159 válasza Keeperv85 (#223) üzenetére


Tgdt159
tag

igen részletezd! én blade-t nem használtam!! ha megveszem megbánom, vagy tudom rendesen használni ? :D

(#225) Tgdt159 válasza Tgdt159 (#224) üzenetére


Tgdt159
tag

jaa, meg aksi hogy bírja ?

(#226) Keeperv85 válasza Tgdt159 (#225) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A sebessége valahol az Xperia Mini és a Galaxy Ace között van. Nem tapasztaltam komolyabb akadásokat, vagy fagyásokat. Nem azt mondom, hogy nem lehetne gyorsabb, de nálam messze a "Vállalható" a legjobb szó, amivel illetni tudom. Teljesen korrekt, ha nem csodát vár tőle az ember. Nyilvánvalón nincs értelme persze egy csúcs készülékkel összemérni.

Mindenkinek mások az igényei. Nem tudom, hogy neked milyenek, vagy neked mennyire tetszik. Ezt neked kell az első benyomás alapján eldönteni és az igényeidhez hasonlítani.

Az akkuról nem tudok nyilatkozni. Az enyém mióta megvan nem szál le szegény a gépről. Nem azért mert csak itt bírná ki, hanem mert nem volt időm foglalkozni vele. :D

[ Szerkesztve ]

(#227) Tgdt159 válasza Keeperv85 (#226) üzenetére


Tgdt159
tag

az igényeim közé sorolnám: netezés, facebook, youtube, zenehallgatás leginkább fülessel, képnézegetés, stb (ilyen alap dolgok) ... néhány alap játék... és néhány hasznos kis program..

leginkább huawei y200-t ajánlották, nincs is vele bajom, viszont a zte atlas annyira megnyert első pillanattól kezdve (leginkább a kinézete), hogy bármit is ajánlanak vagy akárhogy szidják, mégis ott van másod lehetőségként :)

amit írtál pozitív, a tesztek (pl: mobilaréna) alapján sokkal rosszabbnak gondoltam..

tudom hogy armv6 proci van benne, de szerintem arra amire szeretném használni és első android telefonnak elégnek kell h legyen..

írták h lassú, de ha te úgy véled messze a vállalhatón belül van, az nekem mindenképp biztató :)

esetleg még egy olyat kérdeznék, h fülessel (és nélküle) milyen a telefon hangzása ? elég hangos e ? :D mert /most ne néz hülyének/ én úgy szeretem a számokat hallgatni, ha jó hangosan szólnak.. :) eddig nokia 5800-m volt, ahhoz mérten nem akarom lehetőleg sokkal lentebb adni a szintet...

és ha kérhetnék egy olyat h az aksit nézd már meg hogy bírja annak örülnék :)

telenornál lerendeltem, de persze nem akarok s*art venni..

ezzel a néhány aprósággal sokat segítenél :) köszönöm előre is!

ui: nem vagyok androidban otthon, ezért szerinted későbbiekben, néhány héten belül lehet olyan frissítés ami javít a hibán /hibákon/ ?

(#228) Keeperv85 válasza Tgdt159 (#227) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"az igényeim közé sorolnám: netezés, facebook, youtube, zenehallgatás leginkább fülessel, képnézegetés, stb (ilyen alap dolgok) ... néhány alap játék... és néhány hasznos kis program.."

Ezekre bőven elég lesz.

esetleg még egy olyat kérdeznék, h fülessel (és nélküle) milyen a telefon hangzása ? elég hangos e ?

Szerencsére nem erőltetik a gyári fülest, az ha jól tudom nincs a csomagban. Nekem két SE fülesem van. Szépen szól vele. Kellően hangos is. Füles nélkül elég doboz hangja van, amit elősegít a műanyag hátlap is. Tűrhető, de nem egy HiFi.

"és ha kérhetnék egy olyat h az aksit nézd már meg hogy bírja annak örülnék"

Megnézem, de ehhez nyilván idő kell. Ha nem nyomkodja az ember egész nap, akkor a kis tesó (Blade) is elhúzza 6-8 napig (asztalfiók üzemmód :DD), amúgy szerintem átlagban 2 nap.

"ui: nem vagyok androidban otthon, ezért szerinted későbbiekben, néhány héten belül lehet olyan frissítés ami javít a hibán /hibákon/ ?"

Nem várunk gyártói frissítést. A készüléken futó rendszer elérte a készülék és a saját határait. Többet nem lehet belőle már kihozni.

Custom romok vannak, de némi előkészületre van szükségem, hogy bármit is tudjak mondani róluk, illetve kezdeni velük. Azt pl. tudom hogy azokkal egyelőre az FM rádió és a front kamera szokott gond lenni.

[ Szerkesztve ]

(#229) Tgdt159 válasza Keeperv85 (#228) üzenetére


Tgdt159
tag

köszi a válaszokat! ezek alapján elég jónak tűnik :) aksi "tesztet" meg várom ! ;)

(#230) laci1978 válasza Tgdt159 (#229) üzenetére


laci1978
tag

Nézd vissza az előző hozzászólásaimat is.

[ Szerkesztve ]

(#231) Tgdt159 válasza laci1978 (#230) üzenetére


Tgdt159
tag

már olvastam :) de úgy vettem ki a szavaidból, hogy te sem csalódtál benne azért ...
aksi mennyit bír ? olvastam fél napot is, de ha nem intenzíven használom csak napi 1-2 órát, gondolom nem annyira gázos...

első androidos telómat készülök venni, huawei y200 meg e között gondolkodtam, de arra jutottam h nem csinálok rossz vételt evvel a típussal se..

(#232) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Kipróbáltam a CM9 bétát.

Egyszerűbb leírni mi nem megy:

- nincs WiFi hitelesítés, de ettől a WiFi működik, csak az ikon soha sem fog színesre váltani
- a főkamera működik, az előlapi nem, viszont nem megy a villanó
- az FM rádió a múlté /nem is hiszem, hogy meg tudják oldani/
- hiányzik az Open Max Layerből két komponens. Ezek miatt a videózás nem éppen vállalható. Semmi formában. Pláne a HD nem, de az amúgy sem menne.

A sok negatívum után viszont had mondjam el, hogy a cucc valami egészen elképesztő! Most kb. annyira pörög, mint a kis Xperia Mini, amiben ugye egy generációval frissebb CPU van. (1GHz@armv7). Bámulatosan gördülékeny, szinte folyik minden rajta. Ráadásul azonnal ugrik mindenre.

Nagy kár, hogy soha sem lesz készen... :O

(#233) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Megpróbálok összerakni a CM7-ből egy működő példányt... hátha többre jutok vele, mint a srácok akik elkezdték. (Nem hiszem... de majd kiderül.)

(#234) Tgdt159 válasza Keeperv85 (#233) üzenetére


Tgdt159
tag

aksi ? :)

(#235) Keeperv85 válasza Tgdt159 (#234) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Még kihúzza azzal, amennyit a gépen volt. Nem töltöttem külön. Saccra sem több egy óránál az az idő összesen.

Szerintem elmegy két napot átlag használat mellett. Kis netezés, némi zene, telefonálás volt. Meg kb 4 rom csere...

[ Szerkesztve ]

(#236) sbe561


sbe561
tag

2,5 hét várakozás után végre ki cserélték az Atlast! Egyenlőre az újjal nincs semmi baj, remélem ez így is marad! :)

(#237) Keeperv85 válasza sbe561 (#236) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nálad voltak a gomb világítás gondok ugye? :)

(#238) sbe561 válasza Keeperv85 (#237) üzenetére


sbe561
tag

Igen! :W

(#239) sbe561


sbe561
tag

Van esély arra, hogy erre is jönnek ki főzött romok, vagy kezdjem kigyomlálni a számomra felesleges gyári cuccokat?

CM7 is elég lenne...

(#240) kelzsoca válasza sbe561 (#239) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze hogy van :)

Itt, már folynak az előkészületek :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#241) sbe561 válasza kelzsoca (#240) üzenetére


sbe561
tag

:R :DD

(#242) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni egy dologban, amihez egy teljesen "érintetlen", tehát nem rootolt, nem flashelt, nem függetlenített Atlas tulajdonos ember jelentkezését várom pü.-ben.

Nem kell nagy dologra gondolni, a készüléket sem fogjuk semmi extra dolognak kitenni, csupán egy log kimenetre lenne szükségem róla, hogy be tudjam határolni, hogy a sajátom hibás, vagy csak szimplán nem vettem eddig észre valamit!

Előre is köszönöm! :R

(#243) sbe561 válasza Keeperv85 (#242) üzenetére


sbe561
tag

Priv. ment!

(#244) lamarc47


lamarc47
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném a segítségetek kérni.
Telenor bónuszban kapnék ZTE Atlas 3.5W, vagy Telenor one touch mobilt. Szerintetek melyik a jobb?
(Nekem a foto lényeges lenne!)

(#245) Keeperv85 válasza lamarc47 (#244) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ugyan az a kész készülék tudomásom szerint!

(#246) dokee78 válasza Keeperv85 (#245) üzenetére


dokee78
félisten

Miért lenne ugyanaz?

(#247) Keeperv85 válasza dokee78 (#246) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Upsz... sikerült összekevernem a Telenor one touch-t a Telenor Touch Plus-szal... Elnézést kérek... Nem figyeltem eléggé a kérdésre! :B

[ Szerkesztve ]

(#248) dokee78 válasza Keeperv85 (#247) üzenetére


dokee78
félisten

A Telenor Touch Plus-ról nem is hallottam,az viszont nam ugyaez?

(#249) Keeperv85 válasza dokee78 (#248) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

De, az pont ugyan ez, ezért is kevertem össze... :B

(#250) lamarc47


lamarc47
csendes tag

Ez most azt jelenti, hogy az Atlasz jobb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.