Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a.sebi


a.sebi
őstag

esélyük sincs

(#2) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ez nem a nehéz küldetés, hanem a lehetetlen :) 100 millió eladott teló a két cégnél... eszméletlen nagy szám. Az S2-ből fogyott 10-15 millió között világszinten, és az már eszméletlen sikernek számít.

Bár, ott van a teljes kínai piac, ki tudja? :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3) Chosen


Chosen
addikt

ZTE terve még fogható is lenne egy-két Blade szerű (csak 2012-es) telitalálattal.

(#4) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

atom felejtő!!! ez lehetetlen.

(#5) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Ha valami erős vasat jó áron dobnak ki, akkor azért elképzelhető :C

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#6) Sn00k


Sn00k
veterán

Én úgy gondolom a kínai piac nem kicsi, és szerintem ott élveznek némi előnyt a konkurenciával szemben, és akkor ott van még pár kontinensnyi piac :)...

Mindenesetre érdekes lenne, ha megközelítenék ezt az elképzelésüket.

3njoy the Lif3

(#7) crue válasza Chosen (#3) üzenetére


crue
őstag

Annál azért jóval több kellene. Blade-ből is csak valami 2 millió darab kelt el. nem volt az akkora világsiker.

(#8) #19708160


#19708160
törölt tag

Semmi se lehetetlen.

(#10) sz.gabor11 válasza #40993792 (#9) üzenetére


sz.gabor11
tag

a ZTE pocsék telefonokat gyárt, azokat fogja meg akiknek nincs pénze meg venni a normális mobilokat :D

(#12) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Én szurkolok nekik..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#13) hodostamas válasza Chosen (#3) üzenetére


hodostamas
addikt

Sima ügy, még picit lejjebb nyomják a minőséget, darabszámot meg fel, aztán kész :)

(#14) prolad


prolad
őstag

Elég merész, főleg hogy az LG csak 35 milliót akar ha jól emlékszem.

(#15) crue válasza #40993792 (#9) üzenetére


crue
őstag

Itt nem pár évről meg 4 évtizedről van szó, hanem erről az évről és idén biztos nem adnak el ennyi okostelefont. Bár attól függ hogyan számolnak, mert nekem is volt Blade-em és a szűk egy év alatt amíg megvolt, kétszer cserélték kompletten. Az már mindjárt 3 telefon.

(#16) hallerlaller válasza #40993792 (#11) üzenetére


hallerlaller
addikt

Egyébként ha megszórják a piacot zte a tegra3-as telóival úgy 70e körül, a huawei meg a saját procis telefonjaival picit drágábban akkor még össze is jöhet.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18) hallerlaller válasza crue (#15) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nem az a kérdés, hogy ennyit el tudnak-e adni, hanem hogy le tudnak-e gyártani. :U

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#20) hallerlaller válasza #40993792 (#19) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hát ha le tudnak ennyit gyártani akkor össze is jöhet, na nincs itt ellentmondás. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#22) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Ha nem kurvulnának, még sikerülne is..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#23) Moleman válasza sz.gabor11 (#10) üzenetére


Moleman
addikt

Lehet, hogy voltak köztük pocsék darabok (és pocsék modellek), de én pl kifogtam az ország egyik legjobb Blade-jét. Soha semmi baja nem volt, CM7-tel gyorsabb, mint egy gyári Defy, és olyan szép a képe, mint a Desire S-nek. Éppen ezért szinte lehetetlenség utódot találni neki. Most egy Defy-t nyúzok mellette, mert kellett az ARMv7, de annak csúnya a kijelzője, a szívem még mindig a Blade-hez húz. És várom az Erát.

(#24) daniel909


daniel909
addikt

adjanak ki egy sgs2 hardvert stock droiddal nyitott bootloader-el 60k-ért. meglenne ez a szám.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25) Moleman válasza daniel909 (#24) üzenetére


Moleman
addikt

Elég lenne, ha már kiadták volna a Mimosa X-et, 60-ért. Ma még bőven elég a Tegra 2 is a boldogsághoz.

(#26) scyllarus válasza daniel909 (#24) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt nehogy kiadják, utálnám naponta 2x tölteni :)
Nem kicsit vállaltak, de összejöhet nekik. A 15 millió sgs2 meg nem referencia, itt nem egy típusról beszélünk, hanem jó párról. És az idén bemutatott típusok elég jónak látszanak, egy jó árral simán eladhatók milliószámra.
Én kellemesen csalódtam a ZTE minőségében semmiféle problémám nincs vele eddig az 5 hónap alatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27) daniel909 válasza scyllarus (#26) üzenetére


daniel909
addikt

ha nem tudod félnaponta tölteni, ott a nagyobb akku rá, az ázsiaiak iszonyat találékonyak, ne félj.. :)) nem lenne gond ebből..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#28) CHIPman válasza sz.gabor11 (#10) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezért vettél te drágán egy gyári hibás telefont. :C

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#29) scyllarus válasza daniel909 (#27) üzenetére


scyllarus
veterán

Van ismerősöm, aki vett nagyobb akkut az sgs2-jére 9k-ért. Azt mondta, így majdnem kibírta a nap végéig... Most Skate-je van és boldog. Elismeri persze, hogy az gyorsabb, szebb volt, de 3x annyit nem ért szerinte és munkaeszközként használja, így neki nem mindegy, hogy naponta 2x, vagy kétnaponta 1x tölti :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30) HENE


HENE
aktív tag

A cikk is írja, hogy ez 4-szeres növekedés lenne a tavalyihoz. Azért ez iszonyat bővülés, különösen a gyártási kapacitást is figyelembe véve. (nem nagyon tudok, olyan cégről amelyik egyik évről a másikra így meg tudta volna növelni a kapacitását.) A bemutatott modellek nagyon ígéretesek, de már a Q2-ben vagyunk és nem nagyon halljuk, hogy eladási rekordokat döntögetnének. Egyre kevesebb idejük lesz teljesíteni a tervet.

Hiába jó egy termék és jó az ára (ez még kérdés), ilyen növekedéshez már hozzá kell rakni a marketinget és a supportot is, mert anélkül szvsz esélytelen. Marketing nélkül az egyszeri felhasználó nem is nagyon hall ezekről a cégekről, support nélkül meg a nagy megrendeléseket hozó cégek/kormányzati szervek nem fogják venni a telefonjaikat.

Stratégia lehet még az operátorokon keresztül történő értékesítés, de úgy is nagyon kemény ez. Ha viszont csak minden 10. kínai előfizető ilyen telefont vásárol, akkor "mission completed"... :DD

(#31) scyllarus válasza HENE (#30) üzenetére


scyllarus
veterán

Mindkét cég szinte kizárólag az operátorokon keresztül értékesít :) Nem is nagyon állnak szóba az egyszerű halandókkal, ha gondjuk van :( Viszont így a marketingköltség nem őket terheli, és a "nincs javítás, csere van" szervíz is oda vezet, amit egy hozzászóló említett korábban: ha probléma van a cuccal, csak nő az eladott darabszám, hiszen az operátor cserél, az meg megvette a cseredarabot is :) Igaz, hogy a hibás darabot nyilván visszaszámlázzák, de akkor már csak egy kis bűvészkedés a számokkal, és kijön a kívánt eredmény.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#32) HENE válasza scyllarus (#31) üzenetére


HENE
aktív tag

4-szeres bővülést nem tudnak elérni szerintem csak operátorokon keresztül. Ehhez kellenek nagy tételszámú megrendelések, kormányzati szervek, multik. Ezek meg jellemzően nem az operátoroktól vásárolnak. Az USA kormányzati szervek pl Androidos készülékekre terveznek átállni, custom ROMmal. Ilyen tenderekkel van esélyük erre a számra. (Persze kérdés, hogy az USA kormány miért kínai gyártótól szerezze be készülékeket, amikor ott a MOTO)

Vagy tényleg csak a belföldi piac megoldja nekik ezt a kérdést. :) Néhány darab meg jut mutatóba külföldre..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.