Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AGE-T


AGE-T
senior tag

Egy vagy két Roti megoldja a problémát :)

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#2) nemlehet


nemlehet
őstag

Amúgy nem úgy van, hogy visszaesőként halmazati büntetést kap? Mert a lopás értéke egy dolog, de itt ugye magánlaksértés és társai is bejönnek.

Nem lehet esetleg bolond vagy ilyesmi? Mert ha többször elkapták akkor nekem elég fura, hogy piti bűnözőként nem kap 1-2 évet.
A rotival, ilyesmivel csak óvatosan, mert nem biztos, hogy az adott településen/kerületben legálisan tarthatod, meg kell nézni hogyan kell jelezni, hogy őrkutya van stb.. Ha meggondolatlanul csinálod akkor lehet azelőtt kapsz egy súlyos bírságot hogy bármi haszna lenne a dolognak.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) Mister_X válasza nemlehet (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Őrkutyára egy sztorim van: tizenévesként (14 talán) átmentem barátomékhoz nyáron, elvoltunk bent is, majd kimentünk csocsózni a teraszra. Játszunk, aztán csak feljött a komondorjuk.

- Nem is tudtam, hogy van kutyátok.

Abban a pillanatban elfehéredtek mind a négyen, hárman ráugrottak a kutyára (kellett nekem megszólalnom, kiszúrt), a legkisebbik meg kézen fogott és bevitt a házba. Mondták, hogy még akkor is be szokták zárni, amikor a nagyi jön, mert csak a házban lakókat szereti :DDD Fifikét elfelejtették bezárni, reggel még a kert végében szundizott.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Regen is voltak jogai es emiatt jogellenesen bantottak a rendorok, ha bantottak.

(#5) Mi5u válasza Lauda (#4) üzenetére


Mi5u
tag

Most meg kiröhögik a rendőrt.Melyik is jobb? :U

(#6) Lauda válasza Mi5u (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, nem vagyok besurrano tolvaj.

(#7) mephi666 válasza Mister_X (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pedig itt egy komondor megoldaná a problémát... lehetőleg vak legyen, ami véletlenül fellökhetné a tolvajt :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azért az nem semmi, hogy egy celebtolvaj járt nálatok. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) kenwood válasza AGE-T (#1) üzenetére


kenwood
veterán

Inkabb meg tobbet okoz.
Vannak kedves-jatekos rotik,es van olyan is,ami a vaskeritest is megeszi.
Olyan viszont nem nagyon van,hogy a rosszfiukat kergeti,mindenki mast pedig beken hagy.
Egy hazorzo igazi idozitett bomba,es szerencsere mar nem lehet meguszni egy ejnye-bejnyevel,ha a kutyad egy artatlan embernek letepi a fel arcat.

Azoknak,akik allandoan ketrecben tartjak a hazorzot,es csar akkor engedik ki,ha elmennek otthonrol,siman letoltendot adnek.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10) zsopu válasza mephi666 (#7) üzenetére


zsopu
tag

Kérdeztem a rendőrt, hogy mi van ha bejön a tolvaj és véletlenül beleszalad egy fa testápolóba...
Röhögés után csak annyit mondott...
ketten láttuk, hogy ráborult egy nagy szekrény.

(#11) mephi666 válasza zsopu (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

tizenéve polgárőrködtem, volt hogy városból jöttek magasabb rangú rendőrök oktatni, hogy mit szabad és mit nem... polgárőrként jogunk kb semmi nem volt, de minimum 2-3 fős csapatokban járőröztünk éjszakánként és védtük a falut :) mondták, hogy jogunk nincs ott tartani pl a tolvajt, ha látjuk hogy ugrik kifelé a kerítésen, de véletlenül "eleshet" úgy, hogy nem bír felkelni, amíg ki nem ér a körzeti megbízott :) (lényeg, hogy többen állítsuk ezt)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) AGE-T válasza kenwood (#9) üzenetére


AGE-T
senior tag

Nem egy ketrecharcos megbolondul állatot kell otthon tartani. Az állattal foglalkozni kell, mint egy gyerekkel. Ha hülyét nevelsz belőle az is lesz. Rokonságban nem egy Roti volt, van. Meg van mindenkinek az arca... Saját telken korrekt keretek között tartva egy állatot, nem lesz belőle pszichopata. Az, hogy valaki bemászik a tiltás ellenére a kerítésen, ignorálva minden jelzést, kapucsengőt, telefont és ott leszedi az arcát az eb, hát...

[ Szerkesztve ]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#13) Lauda válasza kenwood (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Nem sok fogalmad van a kutyakrol ahogy latom. :D

(#14) nemlehet válasza AGE-T (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Azért az őrzővédő kutya képzése egy külön szakma, nem olyan egyszerű ám az... A rendőrkutyákat sem viszik haza nyunyurkázni műszakon kívül. Egy őrzővédő kutya sose lesz családi kedvenc is...

Ettől függetlenül akinek van kiállása, kapacitása ilyesmire annak nem egy rossz megoldás, de én átlagembernek tuti nem javasolnám.

(#11) mephi666

Nem úgy van, hogyha bűncselekményt látsz akkor az elkövetőt állampolgári jogod feltartani a hatóság megérkezéséig?
Szerintem ez sokkal tisztább jogilag mint azt bizonygatni, hogy hát futás közben megbotlott és úgy esett el, hogy eltört a keze.. Meg aztán mégegyszer akkor meg a lába.. Oszt még hatszor amitől 3 bordája szilánkos lett.
Persze lehet, hogy (már) nem így van de én határozottan emlékszek, hogy nagyapáméknál a bolti szarkát elkapta a hentes srác (vagy 140 kilós csávó), szépen ráült a hátára amíg kiértek a körzetisek. Nem volt utána semmi probléma ezzel, pedig nagy bűnöző família tagja volt a gyerek.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) kenwood válasza Lauda (#13) üzenetére


kenwood
veterán

inkabb nektek nincs a random gazdarol. a legtobb nagytestu kutya valoban nevelheto, csak a problemasabb egyedek nevelese olyan kovetkezetes, hatarozott szemelyiseget igenyel,amivel az emberek 10-20 szazaleka rendelkezik. Egy ismeretlennek rotit,staffordot ajanlani elkepeszto felelotlenseg. evente szazas nagysagrendben okoznak maradando karosodast artatlanoknak ( szomszed,postas,ismeros, szokes eseten a jarokelo az utcan) a hazorzok. letoltendot adnek az osszes gazdajanak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16) Mi5u válasza kenwood (#15) üzenetére


Mi5u
tag

Én jobban tartok a miniatűr szobacirkálóktól, mert azok legtöbbször max. "gyere ide Fifike" nevelést kapnak.
Tapasztalat, hogy a legtöbb ilyen vicsorogva mozdul mindenre ami mozog, míg a legtöbb nagytestű kutya jólnevelten sétál a gazdájával mindenféle allűr nélkül.
Persze mindkét táborban erősen gazdafüggő, hogy milyen lesz a kutya viselkedése.

[ Szerkesztve ]

(#17) AGE-T válasza kenwood (#15) üzenetére


AGE-T
senior tag

Valami gond van szoftverben...

Ha most azt írtam volna, hogy vegyen egy Berettát a feketepiacon, akkor arról vitáznánk milyen veszélyes egy fegyver? Feltételes módban írtam egy smileval a végén. Meglepődnék, ha estére a blog írója beszerezne két 60 kilós full izom rotit egy hozzászólás hatására :U

Btw. biztos van általad említett eset is, de szerintem nem ez a jellemző. Még meg van az arca mindenkinek rokonságból. Feltételezem te is azoknak adnál letöltendőt, akinek a házi kedvence sérülést okozott jogilag egyértelmű szituációban, nem minden nagytestű kutyát tartóra gondolsz?!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#18) kenwood válasza Mi5u (#16) üzenetére


kenwood
veterán

ez inkabb azert van,mert az agyhalott szobacirkalot ugyanugy engedik szaladgalni,mint a jolneveltet, nagy kart ugyse tud okozni egy havanese.

Egy nagytestu kutyanal azert az elso,de legkesobb a masodik incidens utan szajkosar,fojtoporaz,igy poraz nelkul csak a nyugodtabbakat latod az utcan.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#19) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"sokszor elkapják, beviszik, kijön, folytatja."

Nem ismerem az ide vonatkozó törvényt, de hogy jöhet ilyen simán ki, főleg, ha sokadjára kapják el? Mert akkor én is elkezdek házakat rabolni.. :)

(#20) bambano


bambano
titán

igen, felismerhető képet kirakni jogellenes.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) Warpig válasza AGE-T (#1) üzenetére


Warpig
aktív tag

Az első gondolatom nekem is ez volt :DDD

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#22) Lauda válasza bambano (#20) üzenetére


Lauda
félisten

Nem csak akkor jogellenes, ha kered, hogy tavolitsak el es te nem teszed meg? Onmagaban egy kepet ugy kitenni, hogy azon emberek latszodnak nem lehet jogellenes.

(#23) maláj válasza zsopu (#10) üzenetére


maláj
őstag

íme a megoldás :K

(#24) bambano válasza Lauda (#22) üzenetére


bambano
titán

képmást, amin felismerhető valaki, önmagában necces kitenni.
képmást, amin felismerhető valaki, ez itt a besurranó tolvaj posztban kitenni duplán necces, mert meg is vádolod, ami nincs bizonyítva.

nem véletlen, hogy az újságok is kitakart arccal, monogrammal teszik ki a gyanúsítottat mindaddig, amíg jogerős nem lesz az ítélet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) Lauda válasza bambano (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Az elobb azt irtad jogellenes.

(#26) zsopu válasza bambano (#24) üzenetére


zsopu
tag

Pont ezt mondom, jogai vannak a tolvajnak!
Nekem meg jogomban áll hallgatni, nem szólni senkinek (mert járhatok bíróságra), tétlenül nézni, hogy garázdálkodnak emberek!
Nem vádolom semmivel, ezek sajnos a tények.
Remélem feljelent! :D

[ Szerkesztve ]

(#27) bullseye válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


bullseye
addikt

Ez a része nekem sem kerek. Gizi is "kijött folytatta", csak X évvel azután, hogy bevitték.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.