Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) vimes


vimes
senior tag

Én is gratulálok!

A programozás témához annyit, hogy mi van azokkal, akik mondjuk 10-11. osztályban ébrednek rá, hogy ezzel akarnak foglalkozni? Ott már nem olyan egyszerű szerintem átmenni egy szakközépbe. Főleg, ha valamilyen teljesen más profilú iskolába jár az ember. Én is ekkortájt jöttem rá, előtte nem tudtam, h mi legyek, így tengődtem a nyelvi előkészítős osztályban (emiatt most +1 évet kell tanulnom, most kezdem a 13. osztályt :( ). 10.-ben letettem a közepet, most tavasszal az emeltet. A tanár, aki az infó fakultációt tartotta, gyakorlatilag nem tudott programozni, én fejlesztettem fel magam. Azt se tudta, mi az a struktúra, stb. Szóbeli szintén saját felkészülés. Végül 86% lett. Lehet, hogy (sőt majdnem biztos) nem tudok olyan jól programozni, mint aki kifejezetten ezt tanulta, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne lenne esélye.

Szerintem Szeged jó hely, én is oda akarok menni, bár én programtervező informatikus szakra. Télen voltam haverral nyílt napon is, jó hely az :)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.