Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Gargouille válasza Alteran-IT (#23) üzenetére


Gargouille
őstag

Nagyon sok okos gondolatot írtál, megpróbálom lényeget összefoglalni:

- Aki nem játszik számítógépes játékokkal, az kőkorszaki körülmények között él és halászó-vadászó életmódod folytat. Én pedig amúgy sem bírnám, mert megenne az irigység, hogy mások milyen jól élnek közben.

- Számítógépes játékokkal csak "valós értéket adó (dolgozó) embereknek" játszanak, tehát mondjuk bűnözők, munkanélküliek, naplopók (ne adj isten kriptovaluta bányászok) nem.

- Az mostani egész világrend (de lehet, hogy itt csak a hazai viszonyokra gondoltál?) szar, rossz benne élni és ezt a kriptovaluta bányászok okozzák.

- Tulajdonképpen a környezetünk pusztulását is ez okozza és ennek eredményeképp még többet kell játszani számítógépes játékokkal, hiszen nincsen már más ami örömet lenne képes okozni.

- Nem értem az összefüggéseket és nincs értelme annak amit írtam (ebben akár igazad is lehet, adom)

- Ha ráfekszenek a szakértők akkor áthágva a matematika szabályait és a talán a fizika törvényeit is, egyszerűen majd meg fogják hamisítani a blokkláncot. (Tulajdonképp ez csak elhatározás kérdése, ha jól értem.)

- A pénz hamisítás egyszerűen megszűntethető a boltokba kihelyezett automatákkal (hogy ez eddig miért nem jutott senkinek az eszébe?), ebben a Tesco már nagyon jól áll.

...hát köszönöm. Átgondolom még, amúgy is nehezen értem az összefüggéseket és ez sok magvas gondolat így egy falatra. :R

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.