Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háth én a rajzhoz tehetségtelen vagyok, így hát röviden csak a véleményemet osztom meg! Szerintem egy olyan asztal az igényes ami funkcióiban is teljes! Legyen jó nagy, kényelmes és ezután jöhet a design! Úgy vélem, hogy pl egy színben összepasszoló 1üttes jól nézhet ki, látatja azt, hogy a szobában az egy külön "dimenzió"! Ez pl nálam úgy testesül meg, hogy a fekete gépházhoz,monitorhoz,hangszórókhoz egy fekete asztalt képzeltem el! Lehet egyszerűnek tűnik, de ez szubjektív!

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

(#3) Zolaash válasza Psychonaut (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köszi, de ezzel nem lettem előrébb. :N
Senki? Valaki? Valami? :))

Rip and tear

(#4) Psychonaut válasza Zolaash (#3) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én például ott tenném fel ezt a kérdést, gondolom több hozzáértő látja, mint itt.

(#5) Zolaash válasza Psychonaut (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ott inkább gépekről (fúró, felsőmaró, stb) van szó, meg nem is a szakmai kivitelezéssel van probléma, csak ötleteket várok. Az meg lehet bárkinek. Csak sajna úgy tűnik nincs. Vagy lusták leírni... :B

Rip and tear

(#6) Takemoto


Takemoto
tag

Szerintem előtte el kell dönteni egy-két dolgot:
- Fiókok/polcok legyenek benne vagy nem? Ha igen akkor mennyi?
- A billentyűzet és az egér az asztalon legyen vagy az asztal alatt egy kihúzható polcon?
- A gép hol legyen? Az asztalon, lent a földön a lábad mellett vagy egy külön kialakított részben?
- Designban passzoljon a szoba bútoraihoz?
- Színben is? Vagy esetleg egy ellentétes színnel kontrasztba állítod azt a részt?

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#7) Thunderzolee

Ez a Star Warsos izé ez nagyon hatásos.. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Megszületett. Kisebb lett, egyszerűbb mint szerettem volna. Rengeteg kompromisszumot kellett kötnöm. :(

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.