Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) madstunt válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


madstunt
addikt

látom érdekelnek az álmok:)

#16 mraco: ilenyem nekem is volt, amikor tavaly ugyanekkor ellopták a telóm. xaktás ügyek tuti

[ Szerkesztve ]

(#22) - = Zk = - válasza madstunt (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, mivel (péntek?) 13.-án születtem... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) - = Zk = - válasza madstunt (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

valamint igencsak érdekelnek az "álmok", ugyanis ettől az itókától aztán lehet álmodni olyat, hogy még Krúdy Gyula is csak vakarja a tarkóját a saját álmoskönyvének belső borítóján:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) tibi666


tibi666
senior tag

én imádtam, aztán jó egy éve óriásit hánytam tőle, azóta nem ittam.
de lehet fogok még. a rumtól is nagyon készen voltam, arra se néztem rá sokáig, aztán ma azt toltam.

(#25) - = Zk = - válasza tibi666 (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igazi sikersztori:C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) tibi666 válasza - = Zk = - (#25) üzenetére


tibi666
senior tag

a kitartás meghozza a gyümölcsét. újra vedelhetem azt, amit régen.

(#27) - = Zk = - válasza tibi666 (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

közepes hanyatlás után, egy igen erős kezdést látok ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) Gergő_


Gergő_
őstag

kösz nem kérek, enélkül is szarul vagyok most.
Azé' mindenkinek egészségére!!

(#30) nyunyu


nyunyu
félisten

Beton az eleg alattomos kombo, nem eleg, hogy kulon-kulon szar ize van mindket osszetevojenek, kemenyen fejbevag, plusz eleg hamar elobujik a roka az odujabol tole.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) - = Zk = - válasza deathtania (#29) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C....
poharat hoztál?:))

#28: okés..

#30 picit bővebben?:U....valahogy nem értem ezt a hszt :B

#32:ááá, köszönöm. :R ismét tanultam valamit:R....
jövőhéten lehet rákostolok, és véleményt formálok...tonik+vodka alap, de betont még nem ittam...köszönöm...
bár lehet inkább idehaza csalogatom elő a rókát az oduból. mégse egy kricsmiben

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) nyunyu válasza - = Zk = - (#31) üzenetére


nyunyu
félisten

Becherovka+tonik.

(Tonikot max ginnel tudom elkepzelni, esetleg whiskyvel, de utobbit gyomberrel jobban szeretem.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) - = Zk = - válasza nyunyu (#32) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyömbérrel?..hm. megkóstolandó...
bár én ink tisztán ivós vagyok. max a sört "mocskolom" be kólával.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) No-kia


No-kia
őstag

gratulálok, ucscó mondattal hoztad a formádat :W :DDD :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#35) #19617792


#19617792
törölt tag

Én is kérek, mert szomjazom. Porzik a vesém. :DDD Pohár nincs, csak vödör. :DDD

(#36) No-kia válasza #19617792 (#35) üzenetére


No-kia
őstag

elóeló vödörből nem iszunk odava írv, menjél haza :((( ;] ;] :DDD :DDD :DDD nézd meg, idepofátlankodik a drága italhoz, oszt' még pohárja sincsen' :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#37) #19617792 válasza No-kia (#36) üzenetére


#19617792
törölt tag

Na jó van pohár méretű vödör is. ;]:P De ha nagyon muszáj, akkor van pohár is, de akkor kettő is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) - = Zk = - válasza No-kia (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezen jót nevettem:C
bár már megválaszoltam neki, hogy a vödörbe is csak 4 centet töltök:))

te hozál poharat? vagy még kéreted magad?:))

nameg az Earl az alkoholfogyasztó-csomagjából csak a "pofáját" és a gyomrát hozta ;]

#37: a franc a pofádat:)) nincs! :((( na:DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) ABE válasza nyunyu (#32) üzenetére


ABE
őstag

Becher+Schweppes Mediterrán egész jó kombinációt ad. :)

(#40) - = Zk = - válasza ABE (#39) üzenetére


- = Zk = -
félisten

felírtam! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.