Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Kb úgy néz ki mint ha a telómra, vagy Ps2 re készült volna.Nagyon jó hangulatúnak kellene lennie, hogy ezen a grafikán túl tegyem magam. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Dealer95


Dealer95
őstag

Ezmiez? :D Kösz, de kihagyom..
Azért egy minimum elvárás van grafika terén is, akár milyen jó a játékmenet... 2013 van, nem 2003

[ Szerkesztve ]

(#3) ricshard444


ricshard444
veterán

Az előző sem volt szebb, mégis szerették sokan. Én speciel utáltam, de nem a grafika miatt.

Vannak dolgok...

(#4) gbors válasza ricshard444 (#3) üzenetére


gbors
nagyúr

én nagyon szeretem az első részt, de ebből a videoból nem jött át ugyanaz a zsigeri agresszió :F remélem, csak a video nézése teszi, de ha kiherélték azt az egyetlen aspektusát a játéknak, ami különlegessé tette, akkor tényleg nem marad más, csak a csúnyácska gfx meg az elmebeteg kinézetű lények. jó volna egy demo...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Első részt nem láttam (az amúgy milyen platformokra jött ki?) de ez tetsztős, ha lesz igazi hangulat és nem fásulnak el a bunyók, nagyon jó játék lehet ez (a grafika meg kit érdekel).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#6) NKing válasza sad_Vamp (#5) üzenetére


NKing
tag

Az első rész kijött PC-re is. Nekem se nyerte el a tetszésemet, hamar unalomba fulladt a bunyó és a történet se volt egyben...

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Emlékszem az első részre, a pcguru adta az újsághoz, mint steames mellékletet. A játékbókl annyira maradt meg, hogy 10 percet játszottam vele, és fél órát keresgéltem a neten, hogy hogy lehet egy játékot törölni a steames accountomról, mert egyszerűen zavart, hogy ott ocsmánykodik a játéklistámban....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) sad_Vamp válasza GeryFlash (#7) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Végig nyomtam az 1est bőven jó gémecske ez, néha kicsit rövid néha kicsit idegesítő, de legalább kreatív és nem szokványos. :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#9) GeryFlash válasza sad_Vamp (#8) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem. Hát ízlések és pofonok, de sztem a pisilős-szex sem szokványos, mégse jön be nekem :D

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) b. válasza GeryFlash (#9) üzenetére


b.
félisten

Hazudol :C

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.