Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Infomaker


Infomaker
tag

Nagyon szívesen vennék ilyet, de ezekben pont a lényeg veszik el azzal, hogy nem tud SIM kártyát kezelni...szvsz otthon sok pluszt nem ad (ad, de nem sokat), és pont a vonaton, stb volna értelme, mivel utálok wifit vadászni állandóan.
Az USB 3G-t meg inkább hagyjuk :U

(#2) FPéter


FPéter
aktív tag

Engem meglehetősen hidegen hagynak az érintőkijelzős eszközök, de a szánokon sírtam, az nagyon váratlan volt. :O

(#3) #13260800


#13260800
törölt tag

jó cucc tényleg de ha van egy okostelefonod nagy kijelzővel akkor ez mire jó? Még az e-tintás eszközöknek látom is az értelmét ennek egyszerűen nem. Tudom, hogy ezzel is lehet olvasni ám nekem volt szerencsém mindkét eszközhöz és egy e-tintás szerkezetet nagyságrendekkel tovább lehet olvasni, kevésbé bántó a szemnek mint ezen kütyük kijelzője.

(#4) sbazsi


sbazsi
veterán

ez a második olyan zenithink cikk, aminek a megjelenésével egyidőben a szerző annak ellenére, hogy az egekig magasztalja, el akarja adni. :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Misály


Misály
addikt

Kis kritika:

Egyszer volt-al nem kezdunk cikket, kreativitas teljes hianyat jelenti. A vicceskedes eroltetett.
Az meg hogy bejelented hogy karacsonyi penzhianyba futottal ugyhogy szivesen szerzel barkinek, eleg durva beszolas, ha mar le akarsz huzni emberkeket csinald okosan:)

(#6) Tristis


Tristis
őstag

Inkább Archos 70, az 275 dodó. :R

ui.: Rohadjon rajtad a karácsonyi pénzhiányoddal együtt :W

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#7) HPAA


HPAA
őstag

hát igen ha gps lenne benne én speciel nem sokat vacilálnék egy ilyen vételénél
de jövő ilyenkorra szerintem xarásig leszünk hasonlókkal...

************* censored

(#8) oxox


oxox
addikt

jo cikk...

annyi csak, hogy az "á"jfonon nagyon fontos volt az erintokepernyo, mert kettot is raktak bele :)) ezek szerint

"Érintőképernyő, wifi, komoly hardveralap, érintőképernyő, miegymás."

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9) *Szájber* válasza Misály (#5) üzenetére


*Szájber*
tag

Szerintem Jócikk...Nekem Tetszik, erőltetett poén kellet bele, így legalább végigolvastam. Megnéztem a Te cikkedet is...a kutyus jópofa!Az, hogy ki és mivel kezd egy mondatot vagy egy cikket...ugyan már...Te sem vagy újságíró ez itt a PH!A lényeget tartalmazza a cikk és ez a lényeg!Az, hogy milyen módon ábrázolja, milyen eszközöket használ...Az Ő dolga!Ott van példának okáért Benny Hill!!!ÉN UTÁLOM az angol humorral együtt az egy szar!Mégis több millióan szeretik!Az, hogy Neked nem tetszik nem jelenti azt, hogy a maga nemében nem jó!ABBAN viszont egyetértünk, hogy a karácsonyi válság nem kellet volna a végére!

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#10) Entryy válasza Misály (#5) üzenetére


Entryy
aktív tag

Nem azt írta,h beszerez ilyeneket korlátlan mennyiségben, hanem azt,h az övé eladó.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#11) Stukker1987 válasza Misály (#5) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Szerintem nem voltak erőltetettek a poénok :N

Kritika:
Alkalmazásokból többet is kipróbálhattál volna és az sem volt benne konkrétan h használható-e a Market,mert ha jól emlékszem akkor a másik cikkíró csak buherálással hozzáférhetőnek nyilvánította.

Egyébként a stílusa kifejezetten tetszik :R

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#12) KrAt


KrAt
veterán

Azért jó, hogy mindenki leoltja, hogy ("rohadjon rajta, üzletszerűen lehúz, stbstb") amikor az egyetlen SAJÁT PÉLDÁNYÁT akarja eladni.. Vagy már azt sem szabad? :U

(#13) simonzé válasza sbazsi (#4) üzenetére


simonzé
addikt

Kettőt vettem, az egyiket adtam el. Egyébként az új gazdája nagyon örült neki. :)

I don't fit in. I fit out.

(#14) Jim Tonic válasza sbazsi (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem a Zenithink hibája. A tablet nem való semmire. Jól néz ki, kiváltja a birtoklási vágyat, két nap múlva meg rájössz, hogy tökéletesen haszontalan.
Ha halvány értelme lehetne, akkor is csak belső 3g modemmel.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) simonzé válasza Misály (#5) üzenetére


simonzé
addikt

Nem tudom te hol olvastad ezt a "bárkinek szerzek" dumát, én ilyet soha nem írtam...

I don't fit in. I fit out.

(#16) simonzé


simonzé
addikt

A market elérhető róla mindenféle trükközés és kötöttség nélkül.
A kritikát köszönöm mindenkinek. Írtam hogy ez az első cikkem, persze hogy nem tökéletes.
Az erőltetett poénokra: Lehet hogy az, de illyen a stílusom. Akinek ez nem jön be, az ne olvassa az írásaimat, mert mind ilyen lesz. Ez vagyok én.

I don't fit in. I fit out.

(#17) Suker10 válasza Jim Tonic (#14) üzenetére


Suker10
aktív tag

Valóban nem sok értelme van. Amire használható lenne, arra nem jó, másra meg nem való.
További hátrányai: túl nagy, nehéz, hamar lemerül.
Az lenne az igazi, ha nem kellene tölteni, hanem saját maga állítaná elő a használatához szükséges energiát. :D
Egy hordozható és kis fogyasztású eszköztől elvárnám.
Ezenkívül tartós és újrahasznosítható anyagokból készüljön, mert ezeket is dobálni fogják, mint a telefonokat és a végén egy kupac ilyenben fogunk járkálni. Tekintve, hogy a bővíthetősége nulla. Több veszélyes hulladékra meg nincs szükség.

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

(#18) harry válasza Jim Tonic (#14) üzenetére


harry
veterán

Az igen, csillogó értelem. Troll.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#19) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Szerintem jó kis cikk És maga a gép is elég jó vólt nekem is :C

(#20) aram01


aram01
nagyúr

Majd ha kicsit olcsóbb,és kicsit jobb lesz,csak veszek egyet ;)
Nekem tetszett az írás

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) sbazsi válasza simonzé (#16) üzenetére


sbazsi
veterán

ezt a market dolgot kifejtenéd???

(#22) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Annyit tud, mint a 100k-s dezirém, csak még nagyobb is. Gonosz. Egyébként patent kütyü, netbook helyett ideális, nem kérdés. Frankó teszt :)

mod:

Nem igaz, visszaszívom, nem vennék netbook helyett. Azon lehet Heroes 3-at és NfS Undergrondot tolni, ezek megdönthetetlen érvek :D Egyébként meg ha vennék, komoly laptop, semmi más, de alapverően 50k-ért nem rossz ketyere.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) sbazsi válasza hoffman_ (#22) üzenetére


sbazsi
veterán

ez azért eros, hogy annyit tud mint a desire.
ahhoz képest lassú, és nagyon nyogvenyelos a kezelése.

(#24) hoffman_ válasza sbazsi (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem kell szószerint venni, amit a hülyegyerek összehord :D Egyébiránt akkor is feleannyi, nekem egy szavam sincs :) Más kérdés, hogy én fölös 50k-t benzinre, bringára vagy az asztali gépre költenék. Vagy ínyenc kajákra.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) simonzé válasza sbazsi (#23) üzenetére


simonzé
addikt

Kérésedre odaírtam a 3. oldal végére még pár mondatot a Marketről.

A Desire-vel nem kell összevetni. Ha lenne benne a használatot pörgőssé tevő 3D-s koprocesszor, akkor lehetne, így kicsit értelmetlen.

Az életrevalóságáról: nem véletlen hogy annyira népszerű mostanság a tablet, ti is mind érdeklődtök iránta. Nektek nem ez a megoldás, mert értettek hozzá, és ki is használjátok a PC tudását az átlagnál nagyobb mértékben. Az átlag user viszont sokszor csak emailt néz, youtube-ot, Fészbúkozik, meg blikk.hu-t olvas. Több nem kell neki. Ezen mindet megkapja. Ha a Skype is stabil lesz, akkor az emberek 50-90%-ának (magánemberekről beszélek, nem cégekről) meg fog felelni a tablet. Ráadásul olyan trendi... Higgyétek el, megvan a célpiaca, akinek lefedi az igényeit. Nem a PH olvasói azok elsősorban. Viszont a barátnőitek/szüleitek már azok lehetnek.

Faterom rá se néz a PC-re, erre rögtön rástartolt amikor behoztam neki az Origo sportrovatát...

I don't fit in. I fit out.

(#26) simonzé válasza hoffman_ (#24) üzenetére


simonzé
addikt

Bringára.

I don't fit in. I fit out.

(#27) hoffman_ válasza simonzé (#26) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Valami gond van? :D

a használatot pörgőssé tevő 3D-s koprocesszor

Amire a HTC nem vett licence-et, tehát gyakorlatilag mintha nem is lenne :) Egyébként félre ne érts, szerintem is van nekije pijacja, előlem aztán nem szívja el a levegőt a tablet :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) Xaels válasza hoffman_ (#27) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyet ne mondj mert jön cqr fórumtárs és hamar helyesbít :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) maláj


maláj
őstag

érdekesen megírt 1 szösszenet volt - engem nem győzött + :U

(#30) hoffman_ válasza Xaels (#28) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Állok elébe ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31) saguaro


saguaro
tag

Jó a stílusod, tetszett nagyon a cikk, még több ilyet kérünk! :K

iPad-nek látom értelmét, 3G modemmel, illetve a mögötte levő hatalmas App Store-al, egy ilyen kínai mütyürnek sok értelme nincs. Ha már valamire kiadok pénzt, szeretem, ha, minőségi, és nem kell nekem tákolgatni itthon. Szóval ez nem az én eszközöm, de a cikk az frenetikus. :C

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#32) Tim82


Tim82
nagyúr

USB eszközök közül csak egeret és pendrive-ot kezel, 3G modemet nem?

Régóta gondolkodom egy tablet-en, mert pont az X41t-m és a Galaxy S-em közé eső űrt töltené be (= kényelmesen tudnék vele olvasgatni e-könyveket, képregényeket cbr formátumban, ha kell, netezni is BKV-n, vonaton), de mindig arra jutok, hogy érdemesebb félretennem egy kis pénzt egy Galaxy Tab-re/iPad-re. Ha a Zenithink tudna USB-s 3G modemet kezelni, akkor nem jutnék erre a következtetésre, de - legalábbis az előző user review idején még - nem volt képes erre.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33) harry válasza saguaro (#31) üzenetére


harry
veterán

Ja, csak az majdnem négyszer ennyibe kerül, hogy lehetne így a két gépet összehasonlítani? :U

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#34) szaszabee válasza Tim82 (#32) üzenetére


szaszabee
aktív tag

A 3G usb modemet is kezeli

[ Szerkesztve ]

(#35) Tim82 válasza szaszabee (#34) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm a gyors választ. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36) simonzé válasza Tim82 (#32) üzenetére


simonzé
addikt

Ne következtess. :) Bizonyos 3G modemeket kezel. Bővebb infót szerintem a weboldalán találsz. De az mind Pendrive méretű, és kilóg a testéből, nekem így nem tetszene.

I don't fit in. I fit out.

(#37) Tim82 válasza simonzé (#36) üzenetére


Tim82
nagyúr

Itthon főleg Huawei cuccok érhetőek el (nekem is az van), régebben legalábbis még nem volt képes ezek kezelésére (de azóta gondolom, már volt pár újabb firmware-verzió).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38) saguaro válasza harry (#33) üzenetére


saguaro
tag

Ha kijön az iPad 2, a mostani 3G-s modell ára 100k környékére fog süllyedni. Annyival nem olcsóbb a kínai csoda, amennyivel több a nyűg vele. Számomra.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#39) sbazsi válasza simonzé (#25) üzenetére


sbazsi
veterán

Kérésedre odaírtam a 3. oldal végére még pár mondatot a Marketről.
De ez most a teljes market, vagy a butított :F
Mert ez még nem derült ki. Amikor nekem volt, akkor valami ház market volt, kevés progival. Mellette a Desire-n teljesen más volt a market, mind programok szempontjából, mind design szempontjából.
Ahogy a tácsszkrín és tácsszkrín között is van, úgy market és market között is. :U

Más:
Az volt az érdekes, hogy a 720p videókat gond nélkül vitte, mig a Desire a mai napig nem képes erre. Ugyanakkor Zenithink minden másban nagyon lassú. Lassan töltődnek be a programok, lassan a weboldalak, stb. Számomra kezelhetetlenül lassú volt.

[ Szerkesztve ]

(#40) harry válasza saguaro (#38) üzenetére


harry
veterán

Szóval az ipad ára csökkenni fog idővel (ráadásul a ~felére), a kínai csodák ára meg konstans? :U
Idővel minden tablet csökkenni fog, a jelenlegi helyzetről beszéltem, hogy a jövőben mi lesz, azt meg nem tudni, így arra fölösleges komoly számításokat alapozni.

Megjegyzem, most is vannak középpályás versenyzők, a 3G-s ViewPad 130k körül, és a 3G nélküli Archos70 90k körül, engem ezek érdekelnének, csak olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#41) szaszabee válasza simonzé (#36) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Én probáltam t-mobilossal meg vodafone nal mindkettövel müködik Persze nem árt a szoftverét néha frissiteni

(#42) PH-User


PH-User
addikt

Irigylem azokat, akiknek laptop, notebook, asztali PC, 150k-s okos telefon mellé még egy ilyenre vagy hasonló táblára befektetnek. :U
A cikket viszont köszönjük, jó kis olvasmány volt. :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#43) pető bá' válasza PH-User (#42) üzenetére


pető bá'
őstag

hatalmas +1!!

"... and I hope you have a great day!"

(#44) RepeatSector válasza saguaro (#38) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nézd meg szerintem az iphone 2g árát ugye hogy még most is horribilis használtban, max 10k-t fog esni az ipad 3g ára, ha kijönne a 2.
Azt hiszed egy ipaddal nincs sok nyűg?? nekem annó 2g iphone-om volt ebből tudok következtetni, szépen tokban hordtam és mégis betörött a kijelzője, és vigyátam rá.
+ softwareileg sem volt valami nagy dolog

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#45) MALK


MALK
tag

nekem tetszett a cikk
örülök hogy valaki foglalkozik ilyen dolgokkal nem csak az Apple cuccait nyomják mindenhol.
szivesen kiprobálnék egyet.

(#46) nuke7 válasza Jim Tonic (#14) üzenetére


nuke7
veterán

+1
Tim82 (#32) az laza :Y

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#47) sbazsi válasza PH-User (#42) üzenetére


sbazsi
veterán

laptop és notebook mellé :U ;]

(#48) nuke7 válasza Tim82 (#32) üzenetére


nuke7
veterán

dupla

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#49) Jim Tonic válasza harry (#18) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Miert mindig azok beszelnek az ertelemrol, akiknek a legkevesebb jutott?
Te kialtasz trollt? :(
Pont ezeket a szavakat irtam le a notebookok terjedesenel, pont ugyanigy megjelent 1-2 kedves ember. Ma tele a hasznalt piac netbookokkal, senkinek nem kell. Se ujonnan, se hasznaltan.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#50) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Annyira bírom ezeket az idióta összehasonlító táblázatokat, amiket mindig annak a terméknek kedvezően alakítanak ki, amelyiket éppen reklámozni akarják, hogy még véletlenül se legyen egy pipa se a konkurencia alatt.

Ezzel az erővel a két funkció közé betehetnénk azt is, hogy "Apple", aztán csak az iPad-nál lenne pipa. Tudom, hogy az első oldalon lévő éppenséggel poén akart lenni, csak sajnos a legtöbb review oldalon tényleg ilyenek vannak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.