Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4D1K


L4D1K
őstag

Belehalgattam.

Érdekes, de semmi képp nem rossz, csak szokni kell :))

Mellesleg az ingyenes letöltés azért félig mosolygós. Töltsd le ingyen a 192 Kb/s -es mp3-akat vagy vedd meg a jó minőségű zenei cd-t. Ha utóbbi is ingyenes lenne, már le is szedtem volna...

# ANTAL Tuning #

(#2) Samus


Samus
addikt

erre mondják azt, hogy -kedvenc Borat-unkat idézve": "jóféle" . nekem tetszik. imádom az ilyen dallamos zenéket. köszi, hogy felhívtad a figyelmet erre a "jóféle" előadóra :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Cathfaern válasza L4D1K (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem pedig ez a letöltési modell lenne az, amivel a zeneipar kihúzhatná magát a csávából. Ingyen letöltheted, meghallgathatod, de ha szeretnél jobb minőséget / extrákat, akkor vedd meg.
Ja hogy így a 96kbps-es mp3 minőségét idéző, s "magas" zenei élményt nyújtó Britney és társ. CD-ket nem venné senki? Nos kérem...:U

(#4) 7


7
addikt

Bizony, tényleg jó.

@Cathfaern: Naja, bár én még ennél is alacsonyabbra venném a bitrátát, mondjuk 64-esre. Azon már tényleg serceg. :D

(#5) L4D1K válasza Cathfaern (#3) üzenetére


L4D1K
őstag

Csak ahogy én tapasztalom, legalábbis az ismerősi körömből kiindúlva, csak azért senki sem fog cd-t venni, mert az jobb minőségű. Nem egy ismerősöm olyan jól elvan a 128 kbps es mp3 aikkal, hogy mikor bettettem neki egy flac-et, azt mondta nincs különbség.

Az ingyenes CD-t meg úgy értettem, hogy ha ez az első albuma az előadónak. Itt Győrben nem egyszer kaptam már utcán úgy zenei CD-t névtelen magyar együttesekről, hogy csak a kezembe nyomták, és azt mondták hallgasd meg.

# ANTAL Tuning #

(#6) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Hello!

Köszönöm!Megnéztem,letöltöttem,örülök.Ahhoz képest hogy alapvetően rock zenéket hallgatok,ez valamiért nagyon tetszik.Köszönöm még egyszer :K

Smoke & Torque

(#7) 3psilon


3psilon
aktív tag

Na, látom tetszik Nektek :)

Hát... megnéztem, ezek VBR számok, dehát attól még jó minőségűek.
Az az igazság, hogy a jót (CD minőség, FLAC) könnyű megszokni - de a rosszat is. Mindenkinek más az igényszintje, de a legtöbb embernek nagyon alacsony. Gagyi kínai lejátszó gagyi kínai fülessel, onnantól mindegy mi van rajta.

Én ott álltam meg, hogy vettem egy CX300-as Sennheisert, ami nekem tökéletesen jól szól, nem kell több. Mert a mindenféle gyári stb. fülesektől a falra mászom.
A 192-es MP3 és a CD minőség közt van különbség, de nem észveszejtő. Ha az ember csak fülessel hallgatja, buszon stb. akkor mindegy. Hi-fi persze más téma, de a mai sok gagyi műanyagdobozos hifi megint nem csúcstechnológia. Azt tükrözi, hogy a legtöbb embernek elég, ha "nagy" meg sok karika van rajta ami hangszórónak néz ki.

@Cathfaern: (főleg)
Ezt csak azért mondtam el, mert szerintem a jobb minőség reményében az emberek nem fognak lemezt venni - nekem eszembe se jutott ez Lunar kapcsán. Csak hogy ott lehet a polcomon, meg ugye lesz mit ennie a t. zeneszerzőnek.
Hogy mi a jövő, teljesen más téma, szerintem a fix díjas korlátlan elérés (ha egyáltalán nyereséges lehet az ilyen) és a "tessék, pár dal, adj érte amennyit akarsz, az album másik fele a boltban van" Radiohead modell hangzik jól.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#8) DarkByte


DarkByte
addikt

Köszi, tényleg nagyon jó albumnak tűnik. Belehallgattam pár track elejébe, most pedig töltöm le az albumot (kár hogy nem lossless). Engem ezek a Half Life: Black Mesa Source (megnyitás után jobb oldalt automatikusan elindul a Flash-es lejátszó) illetve a Half Life 2 zenéire emlékeztetnek.

[ Szerkesztve ]

(#9) DarkByte válasza DarkByte (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

Minőségre borzalmasak ezek a 192-es mp3-mak. Ennél sokkal jobb minőséget is el lehet érni ilyen bitsűrűségen. Akit ezt készítette sem hallott még sosem a LAME preset-ekről. :(

(#10) 3psilon válasza DarkByte (#8) üzenetére


3psilon
aktív tag

Hú ez a Black Mesa: source nagyon jól hangzik! (a zenéje is ott van :) )

Kiváncsi vagyok, mikorra lesz kész.
Egyébként nem tudom, hogy a Valve ezt miért hagyja! Hiszen ellopják a Half-Life-ot ezzel. Elveszik tőlük a HL és a HL:S eladásokat, na nem mintha nem keresnék magukat gennyesre így is. (a Steam a legnagyobb pofátlanság a világon, kisker áron adni valamit, nagyker, vám, kisker és egyéb adók nélkül.)

Ja és ehhez minek kell CS:S? No de mindegy. Azt írják hogy kell. Bár nincs meg.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#11) Cathfaern válasza 3psilon (#10) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha veszel valamit ott, arra megy vám vagy adó, nem tudom pontosan melyik, csak nem verik nagydobra :) $9.99-os játék olyan $11 ha Mo-ról veszed. Amúgy én nagyon várom amikor végre minden kiadó ilyen pofátlan lesz és nem kell boltba járkálni programokért, hanem szépen meg lehet venni és letölteni neten.

(#12) 3psilon válasza Cathfaern (#11) üzenetére


3psilon
aktív tag

Sajnos ilyen sosem lesz. Másrészt a "pofátlanság" érthető, mert ha olcsóbban adnák, akkor a kutya se vásárolna boltban.
Így a boltok is jól járnak, mert maradnak vásárlóik, meg a Valve is, de hajjaj. Amolyan íratlan egyezség ez, ahol csak a felhasználó veszít :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#13) sto1911


sto1911
veterán

Letoltottem, belehallgattam, es eddig tetszik, koszonom az ajanlast!

Hasonlit az Infected Mushroom nehany szamahoz, csak azok a tobbit nagyon kemenyen nyomjak.

Igazabol ez valahol tenyleg a "valodi" hangszeres, mar-mar klasszikus zene es az elektronikus kevereke. Sok embernek - koztuk jomagamnak - sem tetszenek a klasszikus zenek, de a Lunar hangszereleseben igazan modernek es fogyaszthatoak lettek.

(#14) 3psilon válasza sto1911 (#13) üzenetére


3psilon
aktív tag

Inkább csak a hangszerek klasszikusak, mondhatni nem elektronikusak.
A zene abszolút nem klasszikus, és pont ez benne a jó, hogy a "régi" hangszerekkel ad valami egészen újat. Szerintem egyetlen gitárszóló se lesz majd olyan jó, mint pl. egy zongorajáték. Igazából titkon mindig is szerettem volna zongorát tanulni. Későn jöttem erre rá :)

Ja, hallgasd meg ennek a zenéjét, szerintem félelmetes: [link]

Vagy ez, ettől is lepihensz :) [link]

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#15) sto1911 válasza 3psilon (#14) üzenetére


sto1911
veterán

Nem ugy ertettem, hogy klasszikus, ahogyan sztem te, hanem, hogy a mar majdhogynem elfelejtett, klasszikus hangszerek is megszolalnak benne. :)

Meghallgatttam azokat, amiket belinkeltel, azok is nagyon szepek, bar kisse szomorkas volt a amasodik :)

(#16) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon tetszik, imádom az ilyen számokat. Úgyhogy köszi, hogy ajánlottad :R

(#17) drizzt1666


drizzt1666
tag

Egy köszönömöt én is tolok :) Tetszik, kifejezetten tetszik, most jól passzol a hangulatomhoz

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#18) MarioAna


MarioAna
senior tag

Csak nekem nem engedi kitömöríteni az első albumot? (wall of sound) Mindig valami hibát ír ki: :( . A másodikkal nem volt semmi baj :)

(#19) MarioAna


MarioAna
senior tag

Valaki nem tudna adni egy másik linket, ahonnan le lehet szedni? Mert ezzel sz@r a zip:(((.

(#20) celeron


celeron
senior tag

Kössz az ajánlást :)
Egyre jobban tetszenek. Olyan kicsit elvontak de éppen ezért izgalmas :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Nus


Nus
tag

Köszi az ajánlást, a Wall Of Sound-ot szedtem le azt hallgatom tetszik. Kedvencem a Flying Colours, és a Chaos Light.

The sky was pink...

(#22) MarioAna


MarioAna
senior tag

Na megoldódott a problémám :DD . Tényleg nagyon jó, tetszik a stílusuk :C .

(#23) Franklin válasza Cathfaern (#11) üzenetére


Franklin
addikt

Igen, áfa megy rá. Most vettem meg a Portal-t, a 20 dolcsira még 4 ment rá VAT címén.

De így is megérte, zsír kis játék :-)

(#24) celeron


celeron
senior tag

Végülis olyan mint egy light Concord Dawn :)

(#25) sNORh válasza celeron (#24) üzenetére


sNORh
addikt

nana azért ahoz nehasonlítsuk.
elvont eléggé.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#26) eddie17


eddie17
addikt

Remélem nem gond, hogy kicsit felhozom a blogot.
Amikor kiraktad ezt az írást, akkor kezdtem el hallgatni. A mai napig tolom:) Mindkét album már "rongyos" :K
Aki még nem hallgatta, töltse le nagyon-nagyon jó. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.