Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domos


domos
senior tag

Brutál jól néz ki, gratula nektek! :C

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2) Syl


Syl
nagyúr

6 év! Huh...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) távcsőves válasza Syl (#2) üzenetére


távcsőves
senior tag

Gratulálok! Én 9 évet vártam.... :P

(#4) flymi válasza távcsőves (#3) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mi sem kapkodtuk el. 6 év után kértem meg a kezét és 9 év után vettem el tavaly.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) #56573440


#56573440
törölt tag

Gratulálok!

Mi is idén tavasszal. Egy év után eljegyzés, rá egy évre esküvő, most meg érkezőben az első utód:) Nem igazán tokolunk :)

(#6) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Szóval önként vonultál börtönbe.

Perszegratulálok :)

(#7) Syl válasza távcsőves (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

Félreértetted.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) távcsőves válasza Syl (#7) üzenetére


távcsőves
senior tag

Inkább elhibáztam. 15 kellett volna. :((( Ha ránézek/eszembe jut a cuki kislányom, akkor pedig rögtön abban a hónapban kellett volna amikor megismertem. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem mindig azt mondják, hogy sosenősüljmegfiam.. Ehhez tartom magam :D

Viccet félretéve:
Sok boldogságot!

(#10) #77646080


#77646080
törölt tag

Üdv a klubban. 😃 16. évben járunk a párommal, egy csemetével. Nagyon jó dolognak tartom a házasságot, mindig jó ilyet olvasni. Sok boldogságot kívánok nektek is. 😎

(#11) Samus


Samus
addikt

A piros hangulatfényeket mi szolgáltatja?

Amúgy gratulálok :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) 8th


8th
addikt

Részvétem!

;]

(#13) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Óriási hiba volt! ;]

(#14) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagy hiba volt. :)

Thanos was right.

(#15) kenwood


kenwood
veterán

nem szivesen eszi az ember a hazikosztot mindennap,ha tele van a varos etkezdevel :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16) távcsőves válasza kenwood (#15) üzenetére


távcsőves
senior tag

Ilyen gyönyörű hasonlatot nem mostanában olvastam. :Y

(#17) ->Raizen<- válasza kenwood (#15) üzenetére


->Raizen<-
veterán

;] Ez nagyon betalált! Minden értelemben! ;)

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

Csak a nős ember tudja mi az igazi boldogság!

de akkor már késő

(#19) juliabrilke


juliabrilke
addikt

2 év múlva majd megint beírhatsz ide, hogy mi a véleményed az egész házasságról. :DDD

(#20) total90


total90
veterán

Így jártál:DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) ->Raizen<- válasza total90 (#20) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A punci oltárán föláldozni mindent.. Önmagadat is.. ;] Ez olyan gyönyörű. :DDD

(#22) Joccc07


Joccc07
addikt

Gratulálok!

Nekünk a jövőhét végén lesz. De már 10 éve együtt vagyunk.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23) Syl válasza Joccc07 (#22) üzenetére


Syl
nagyúr

Tíz év együttélés után már minek esküvő?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#24) juliabrilke válasza Syl (#23) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nálunk is ez van. 12 éve vagyunk együtt, ebből 10 évet összeköltözve.
Nem érezzük azt, hogy az esküvő lenne a legnagyobb prioritás.

(#25) mephi666 válasza juliabrilke (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi 6éve vagyunk együtt, pusztán formalitás volt nálunk az esküvő... :K lényegében összeraktunk egy 7napos hazai körutat (1500km fölött), ami a nászút volt, hétfő délelőtt első állomáson összeházasodtunk... tanúkat ott láttuk először, aztán haladtunk tovább :) most pénteken lesz a 3. házassági évforduló

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) #77646080 válasza Syl (#23) üzenetére


#77646080
törölt tag

Miért NE, ha mindkét érintett szeretné?

(#27) ->Raizen<- válasza #77646080 (#26) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egy borg implantosnak hiába beszélsz akinek magánélete max a holo szobában van a képzeletbeli barátjával. :DDD

(#28) Syl válasza ->Raizen<- (#27) üzenetére


Syl
nagyúr

Kinyalhatod ám a ...

a szilvalekváros üveget! ;]

Egyébként meg:
Szerelem (betegség) - Biokémiai reakció, mely érzelmi instabilitást és testműködési zavart okoz

szerk.
Régebben már mintha leírtam volna itt valamelyik topikba, de álljon itt még egyszer (figyelmeztetésként az utókor számára ;] )
Anno egy hét ismeretség után összeköltöztünk. Egy hónapra rá eljegyzés, újabb két hónap esküvő. Majd együtt leéltünk 18 évet. :B
Igaz nyolc éve elváltunk, de azóta is nagyon jóban vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#29) updog válasza ->Raizen<- (#27) üzenetére


updog
senior tag

:DDD ;]

Nálunk is a 10. együtt töltött évben volt a lánykérés, következő évben az esküvő. Szerintem akárhogy is tagadják, a nők >90%-ának az álma, hogy legyen esküvője és az összes velejáró dolog.

Gratula a posztírónak! Szuperül nézett ki a helyszín.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#30) Eastman


Eastman
őstag

Feleség vs. egészség. ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#31) ->Raizen<- válasza Eastman (#30) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Igen, választani kell melyik a fontosabb.. ;]

(#32) #77646080 válasza ->Raizen<- (#27) üzenetére


#77646080
törölt tag

:DDD

Touché...

(#33) zarayg


zarayg
aktív tag

Köszi srácok, jól esnek a viccek és a jókívánságok :) pacsi!

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#34) kenwood válasza mephi666 (#25) üzenetére


kenwood
veterán

Azert ez picit szomoru is valahol.
Ha nincsenek barataitok,azert, ha vannak, akkor meg azert :(

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#35) mephi666 válasza kenwood (#34) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem az volt az első számú ok: számolgattunk és egyik oldalról sem akartuk nagy költségbe verni a családot, sem pedig magunkat még több hitelbe azzal, hogy nagy lagzit tartunk... mert azt nem lehet megoldani, hogy csak 1-2 embert hívunk... ha 1-2-t hívunk, akkor "ha őt hívjuk, akkor őt is kell" és hirtelen lennénk 60-80-an... meg úgy gondoltuk, hogy ez igazából rólunk kell hogy szóljon, hogy összekötjük az életünket :K kicsit önzőség, de ez van... barátok meg tényleg nincsenek sokan, akik vannak, ők a rokonságba tartoznak, vagy elköltöztek már külföldre... utólag visszagondolva sem csinálnánk másképp :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) #56573440 válasza kenwood (#34) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hát egy közepesen áltagos családnál is simán 70-80 főre duzzad hamar a násznép, és akkor szerintem még nem mondtam sokat. Nekünk úgy, hogy nem igazán volt habonyozás simán elment 76 főnél két milla tokkal meg vonóval. Kaja pia, étterem kereken kb 1, zenészek 3 kiló fényképészek még kettő talán, és akkor még nem volt ruha asszonynak, meghívók, ültetőbszok, megatöbbi. Basszus annyiért vettem kocsit... Végülis minimál bukó lett a vége anyagilag, nagyjából visszajött, és hatalmas party volt, ettől még értem maximálisan aki ilyet nem akar csinálni. Persze laptop dj-vel meg anyu főztjével, apu pálinkájával biztos olcsóbb sátorban falun, dehát az nem játszott...

(#37) kenwood válasza mephi666 (#35) üzenetére


kenwood
veterán

Nem - csak- az anyagi reszere gondoltam.
Azt eleve ugy szoktak megoldani,hogy a fillerdugokat csak az eskuvore hivjak meg,a lagzira nem.
Igy lenyegeben visszajon a lagziba fektetett penz, mert normalis ember nem fog kevesebbet aldozni egy eskuvoi ajandekra,mint amennyibe az ellatasa kerul.

Amerikaban az a modi, hogy ir egy listat a par,hogy mire van szukseguk,es a vendegek szepen elosztjak egymas kozott.Igy elkerulheto,hogy legyen 50 tanyerkeszleted es 0 db villad :D

En inkabb arra gondoltam, hogy keves dologgal lehet jobban megserteni a legjobb baratodat,mint azzal,hogy mast kersz fel eskuvoi tanunak. De a kozeli ismerosoknek sem biztos , hogy jol esik egy ilyen lepes.

persze ha nincsenek sokan,az ertheto.
Ismerek en is egy csomo part,akik a rokonokon es a szomszedokon kivul 10 nel kevesebb emberrel tartanak fent aktiv haveri/barati kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38) mephi666 válasza kenwood (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

igazából a barátok lemorzsolódtak nálunk az évek során mindkét oldalról... a család pedig elfogadta, hogy ez a mi döntésünk :K nővéreméknél volt 15éve, hogy összesen kb 10-15en voltunk az esküvőn, utána pedig egy vendéglőben volt egy vacsora és annyi... ezt mi most így nem tudtuk volna megcsinálni, mert bővült a család az én oldalamon is, asszonyén pedig még nagyobb a rokonság... fejenként meg ha egy 20-ast rászámolunk, akkor ott vagyunk 1.5millió környékén... rendben, hogy ez kb vissza is jön, de nem akartuk úgy kiszámolni, mint más az ismerősi körben, ahol nem jött ki, elmentek külföldre nyaralni és -300 lett a vége... kihoztuk szépen 100 alatt a nászutat szállásokkal, benzinnel, éttermekkel, mindennel :) és volt az egésznek egy hangulata, ahogy körbejártuk az országot és egyik nap kempingben-lepukkant bungalóban aludtunk, másik nap pedig szállodában :D az esküvő is úgy ment, hogy 1. helyen kis faluban leszerveztük a polgári részt, hivatali dolgozók voltak a tanúk... az időpont előtt pedig a hivatal melletti cukrászda mosdójába mentünk átöltözni "szépruhába" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) zarayg


zarayg
aktív tag

Mi azt hiszem 50 körüli létszámmal ünnepeltünk, ezen felül volt 5 pici gyerkőc illetve először 5 majd 3 szolgáltató (2 szolgáltató csak rövid ideig tevékenykedett). Ez nekünk a szűk családi kör volt illetve a közeli barátok. Haverok nem voltak egyáltalán, akkor 100 fő fölé is simán mentünk volna. Így is, a család egy része nem tudott megjelenni (külföldön való dolgozás miatt), így az 50 fő teljesen reális szerintem.

Ámbár mi nem vagyunk egy nagyon "vastag" család, sőt a barátok sem azok, így nem számoltunk azzal, hogy az egész végösszege visszajön, nem is azért csináltuk, illetve nem is vártuk el senkitől, hogy tömje a zsebünket. Mi magunkért illetve a két család együttes szórakozásáért illetve a baráti körött összeavanzsálása miatt csináltuk ezt. Sem feleségemet, sem engem nem érdekelt a pénz, 2 éve aktívan erre raktunk félre havonta és meg kell mondjam, nem bántam meg :) 2 guriga nálunk is simán elment, ha komolyabban utána számolnék, akkor még talán még egy, de ezzel már nem is akarok foglalkozni, lényeg, hogy minden úgy zajlott, ahogy szerettük volna és mindenki jól érezte magát és ez a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#40) sunavlys


sunavlys
senior tag

nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindeninek

hogy milyen fórumon közölted volna ezt a nagyvilággal a net előtti időkben, elképzelni sem tudom :)

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.