Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58) Dany007


Dany007
veterán

Olvasom a story-t. A végéről kezdtem. Most folytatom az elejétől. :)
Egy dolgon megakadt a szemem:

"a billentyűzettel nem tudok belépni sem a BIOS-ba, se a boot menübe, mivel csak Windows betöltődése után működik...
...és kezdtem beletörődni, hogy ez van, és két billentyűzetet kell használnom ha azt akarom hogy 100% elérjem a funkciókat."

Na most ez egyelőre nem tűnik olyan hatalmas tragédiának. Azért sem a Bios sem a boot-menü nem egy olyan terület amit az ember napi rendszerességgel használ. Legalábbis teljesen fölösleges.
Vagy nem tudom ki hogy van vele, de én belőttem első héten az OC-t meg alap bios beállításokat aztán viszlát... próbálgattam az első héten azóta be se léptem a biosba.

No, olvasom tovább, mert azért a vége szerintem is eléggé vérlázító, kíváncsi vagyok milyen út vezetett el odáig.

Na hát ez elég durva tortúra. Az meg szintén megdöbbentő, hogy te feltudtad hívni azt a bizonyos szervizes céget, de a bolt meg azt mondta nem lehet elérni őket telefonon... Na azért ez így ebben a formában tényleg geciség volt a részükről.

Szóval na, a legjobbakat. Tényleg egyszerűbb lett volna egy tartalékbillentyűzetet tartani mint ezt végigjátszani. Dehát erre azért szerintem senki nem számított.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.