Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem olvastam végig mert annyira egyben van a szöveg hogy rossz a szemnek. Néhány üres sor igazán jót tenne a bejegyzésnek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) DieHard válasza Winner_hun (#1) üzenetére


DieHard
senior tag

Fogyasztóvédelem! Jelentsed befele a korrekt cégeket!

(#3) westcoastog


westcoastog
veterán

Itt az ideje más gyártót is kipróbálni. :)

(#4) DieHard válasza westcoastog (#3) üzenetére


DieHard
senior tag

Razer, jah!

(#5) 7 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


7
addikt

Most nagyon bennem van a kisordog, hogy az elejere es a vegere berakjak vagy 10 ures sort, de a szovegblokkot ugy hagyjam, ahogy most is van ;]

(#6) westcoastog válasza DieHard (#4) üzenetére


westcoastog
veterán

Gondolok itt az Ozone-ra, csak egy egérpadom van tőlük, az nem romlik el, de elégedett vagyok eddig. :D

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha jól értem ez nem is garanciális, hanem kompatibilitási probléma?

ui.: Mit vártál volna a Logitechtől?
ui2.: Mit vártál volna a bolttól?(feltételezem a vételárat)

[ Szerkesztve ]

(#8) v-paci


v-paci
aktív tag

Többen panaszkodtak már, hogy amióta van hivatalos itthoni szervizük, azóta sajnos már nem annyira gördülékeny a legendás logitech garanciáztatás.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#9) Attix82


Attix82
őstag

Valójában nem hiba, hanem kompatibilitási hiba. Ha a szervizbe megy , akkor nincs miről beszélni véleményem szerint.

A másik meg, hogy 3 munkanap után a Logitechnek is foglalkoznia kéne az üggyel...ha jól tudom háztól házigos a garanciájuk.

(#10) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Gyakorlatilad nem ertem miert nem te regisztraltal a fixitre es kulted el nekik, futar kijon elviszi, visszahozza. Szoval a pc landet nem hibaztatom, mert ok megkuldtek nekik. Az hogy nem minden lappal kompatibilis erre csak azt tudom mondani nem csak ennel a gyartonal van ami komolyabb modell es kellemetlen hiba, de ezert nem haborodnek fel. Nekem kellemes csalodas volt a fixites szerviz megha nem is 3 nap alatt oldottak meg a problemam.

(#11) kemotox


kemotox
addikt

Én ezért óvakodom az ilyen hiperszuper hájtekk cuccoktól. Lehet, hogy sok jó funkciója van meg minden, de ez semmi mást nem rejt, mint egy ici pici plusz kényelmet, viszont soksoksoksok plusz hibalehetőséget. "A kevesebb néha több".

(#12) XtremLor


XtremLor
őstag

A fixites garancia nalam ugy ment hogy jott a futar aki elvitte a csomagot amirol kaptam papirt termeszetesen, es 1,5 het mulva hozott egy ujat mivel a regit nem tudtak javitani. 24-48 oras atfutassal valaszolt a garanciaztato ceg az uzenetekre is, en nem hivtam oket feleslegesen. Regebben egyszerubb volt az biztos, de annyira nem veszes most se, a termekek minosege lehet ne olyan jo mint regen, de azert meg mindig ki lehet fogni jo cuccokat toluk.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13) mackosajt


mackosajt
addikt

Egy alapvető probléma van az írásodban.

Te a PC Land-tól vetted a billentyűzetet, így te velük állsz garanciális viszonyban.
Ha a Logitechtől vetted volna közvetlen, akkor velük állnál.
Az, hogy a PC Land és a Fixit 2 trehány és hanyag cég, mert nem képesek kommunikálni egymással, meg csomagot kibontani, az nem a Logitech hibája.
Ők gondolom kötöttek egy szerződést a Fixit-tel, mert olcsóbbnak tűnt a javítások intézése, mint az állandó csere.
Nem kell keverni a dolgokat.

Most amikor nekem a Corsair ram volt hibás, és 3-4 hét volt a kicserélése, akkor a Corsair-t kellett volna szidnom, vagy a bolt+nagyker kombót, mert 1 hét volt, mire a bolt letesztelte és elküldte, majd még 1 hét, mire a nagyker kicserélte, és még 1 hét, mire megérkezett a boltba és átvehettem.

Amúgy elhiszem, hogy bosszantó a bios belépési gond, nekem is vicces az MK710 ilyen téren, mert egyik usb-ben megy a belépés, másikban nem.
Mégsem szidom őket.
Mondjuk én közvetlen tőlük vettem, és kb. 1 hónapja szó nélkül cserélték is. Pedig már majdnem 2 éves. Semmi fixit.

Illetve csak csendben jegyzem meg, hogy 37499 Ft a Logitech webshopban, ingyen szállítással

Ezt nézted, mielőtt megvetted?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#14) kemotox válasza Fail3D! (#10) üzenetére


kemotox
addikt

"miert nem te regisztraltal a fixitre" Talán mert az logikus és általános dolog, hogy oda viszed vissza a terméket, ahol vetted? Vagy a fixitesek, vagy a pclandesek már egy hete nyomják a gamest azzal a klaviatúrával. Najó, ez nagyon rosszmájú komment volt. Mint tudjuk ilyen nem létezik. Nyilván valahol az éterben tűnt el. Lehet pont mikor elpostázták a cuccot, akkor egy feketelyuk nyílt valahol és beleesett.

(#15) zack válasza Winner_hun (#1) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor beiktatok pár üres sort. Rosszul aludnék ha ezért nem tudnád végig olvasni. ;]

(#7) D1Rect

Csak a PC Land-nál 7-ből 3 gépen nem ment. Általában az a kompatibilitási gond, amit nem tudnak szimulálni szervizben, tehát kipróbálják, és náluk jó 7-ből 7x, csak az ügyfélnél nem. Tisztában vagyok vele, mi a kompatibilitási gond, de szerintem te nem annyira. ;)
Ez gyártási hiba, és ezt ők is tudják, csak nem tesznek semmit. Az, hogy arra hivatkoztak, arról ők nem tehetnek, hogy pár új alaplap nem szereti, megcáfoltam, hogy akkor a G15 miért volt tökéletes ezzel a lappal.
Elolvastad rendesen? :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16) Fail3D! válasza kemotox (#14) üzenetére


Fail3D!
addikt

En kihagytam az ipont. Lehetoseg szerint inkabb kihagyom a kiskert es kozvetlenul veszem fel a kapcsolatot, mert latvanyosan gyorsabb tud lenni.

(#17) Chrys_ válasza zack (#15) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem egy G19-m van. Ezzel szintén fellépett ez a hiba (nem ment csak op-rendszer alatt), de egy újabb BIOS-szal (ASUS lap) már működött.

(#18) zack válasza mackosajt (#13) üzenetére


zack
nagyúr

Igazából azonnal kellett, mert a G15 elhalálozott (beleborult az ablaktisztító), és ott volt a hosszú hétvége halottak napja előtt, és volt fél napom hogy bill-t találjak.
A Logi-tól meg csak köv hét közepére kaptam volna meg a futáros kézbesítés miatt.

Egyébként ezt veszem, ha sikeres lesz az ügymenet:

Corsair Vengeance K95

Itt legalább tuti hogy lassú lesz az ügymenet ha gariról lesz szó. De legalább fele annyit fizetek érte, mint itt, csodázmányos országunkban, ha majd egyszer kapható lesz. A K70 40k itthon. Ez lesz vagy 50-55...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ez pech, hogy 10 nap múlva vitted vissza a billentyűzetet.
Most nézem PClandnál 3 napon belül vagy cserére jogosult, iPonnál 8 munkanap ez.
Az olcsóságnak ára van. :(

⭐ Stella

(#20) mackosajt válasza zack (#18) üzenetére


mackosajt
addikt

Én lehet bevállaltam volna a helyedben a gagyi teszkós billentyűt addig, amíg megérkezik a futárral. ;)

@radiator: Még olcsó sem volt, ha megnézed a logiteches oldalt. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21) D1Rect válasza zack (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez a hiba érint minden G510-et bizonyos alaplapoknál?
"Tisztában vagyok vele, mi a kompatibilitási gond, de szerintem te nem annyira."
Elolvasva a szösszenetet én ezt kétségbe vonnám.

[ Szerkesztve ]

(#22) makaveli666 válasza zack (#18) üzenetére


makaveli666
senior tag

Csak nehogy befürödj vele... Jó bill, de ha gariztatni kell, akkor megint fog készülni egy logout azt hiszem, míg a gigabytenál nem lenne ilyen gond, arról nem is beszélve, hogy az magyar kiosztás.

(#23) zack válasza radi8tor (#19) üzenetére


zack
nagyúr

Nem volt túl olcsó. 6-7k-val olcsóbban is be tudtam volna szerezni, de várnom kellett volna 1,5-2 hetet, mert sehol sem volt.

(#21) D1Rect

Tele van a net hasonló hibával...[link]

Nem egyedi a hiba. :(( Persze persze...Ez kompatibilitási gond, amivel tele van a Google kereső. :U

#22) makaveli666

Jogos. Ezt majd még eldöntöm. Ipon-nál is kardozni kell a jogaidért. Az se különb mint a PC Land.
K95 különlegesebb.

Corsair-nek nincs képviselete itthon?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24) mackosajt válasza zack (#23) üzenetére


mackosajt
addikt

meg még számtalan USB-s billentyűzet küzd hasonló hibával

Nem egyedi eset, nem logitech specifikus.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#25) makaveli666 válasza zack (#23) üzenetére


makaveli666
senior tag

Én se vagyok nagy ipon fun, de az én billemet szó nélkül gariztatták, cserélték stb... Corsairnak nincs itthoni kirdeneltsége. Úgy gondolom, hogy a 2 bill között szinte semmi különbség nincs, kikéve ha Te kihasználod a mondjuk 3*18 makro gombot, amit teljesen feleslegesnek érzek, és emiatt 2* akkora a billzet, nem mellesleg magyar a giga.

(#26) D1Rect válasza zack (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nem egyedi a hiba. :(( Persze persze...Ez kompatibilitási gond, amivel tele van a Google kereső."
Igen, azért kompatibilitási gond, hiába cserélnék ki 10x valószínűleg ugyanez lenne az eredmény.

Ha a gépet kikapcsoltad akkor is világított a bill?

(#27) zack válasza makaveli666 (#25) üzenetére


zack
nagyúr

Igazad van. Még ez is benne van a pakliban. Legalább nem kell rá annyit várnom. ;)

(#26) D1Rect

És akkor mi is különbözteti meg a széria hibát az inkompatibilitástól?

Igen. Világított. Mielőtt említed, BIOS szinten be volt kapcsolva minden ehhez szükséges funkció. G15-nek semmi baja nem volt. Az is Logitech, az is LCD-s, és szinte nem is volt látható különbség külsőleg, csak apróságok. Mégis tökéletes volt, és ment boot alatt is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28) Predator2


Predator2
addikt

Akkor jártál volna jól, ha még 8 napon belül vagy. Kérted volna vissza a pénzed ők meg csináljanak a billentyűzetükkel azt amit akarnak.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#29) zack válasza Predator2 (#28) üzenetére


zack
nagyúr

Utólag már én is okosabban csináltam volna. De én f@sz kerestem a megoldást a hibára. Mire rájöttem, hogy ez nem lesz jó így hosszútávon, addigra kifutottam az időből. Nem vagyok az a mindenért visszarohangálós típus.
Értem, hogy most mindenki leírja mit kellett volna, de ez elmúlt. Utólag én is okos vagyok, minden esetben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30) Attix82 válasza zack (#29) üzenetére


Attix82
őstag

Ha belegondolsz hányszor lépsz be a Biosba? Vagy mikor fogsz oda belemenni legközelebb?

(#31) Predator2 válasza zack (#29) üzenetére


Predator2
addikt

Megnéztem volna másik gépben, hogy ott mit csinál. Ha ott is vacakol, akkor rögtön csere. Gondolkodjanak ők a megoldáson.

Attix82

Ha öt év alatt 1x és nem lehet az akkor is hiba! Ráadásul a bill hibája.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#32) zack válasza Attix82 (#30) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a része nem érdekel. Nem lehet rendeltetésszerűen használni. De egyébként a BIOS egy dolog. F9 Boot menü? :U Ezért nem akarok 2 bill-t használni. Nem ezért vettem 40k-ért bill-t. :W

(#31) Predator2

Benne van a cikkben. A PC Land szervizében 7 gépből 3-nál nem működött.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33) D1Rect válasza zack (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

"És akkor mi is különbözteti meg a széria hibát az inkompatibilitástól?"

Széria hibát nem javít egy BIOS frissítés.

(#34) zack válasza D1Rect (#33) üzenetére


zack
nagyúr

Közel se biztos hogy nálam is ez volt. Van kismillió júzer a neten, akiknek nem működik. Mindenki lúzer lenne, azért mert nem frissített BIOS-t? Kétlem. Már rég rájöttek volna ha csak ennyi lenne, és a Logi is ajánlotta volna megoldásként.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35) Predator2 válasza zack (#32) üzenetére


Predator2
addikt

Arra gondoltam, hogy ha 8 napon belül tapasztalom a hibát másik gépen is az otthonomban. Rögtön kértem volna vissza a pénzem gari helyett.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#36) D1Rect válasza zack (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

A billentyűzet működik, csak bizonyos alaplapoknál nem működik a biosban.
Van akinél megoldja a BIOS frissítés, azaz feltételezhetően nem a bill az ami hibás.

Ezért küldött a logi ügyfélszolgálat az alaplapgyártóhoz.

Ugye ez a BIOS van fent neked is?
"Z77CF822.BST Fix USB KB and mouse in BIOS problem ( Beta ) 4096 KB 2012-08-22"

(#37) zack válasza Predator2 (#35) üzenetére


zack
nagyúr

Sajnos ez a hajó elúszott már. A gond ott volt hogy kezdtem beletörődni, hogy ez ilyen, és 2 bill volt a gépre dugva. Aztán egyik napról a másikra 180 fokos fordulatot vett a dolog, és úgy döntöttem drága ez ahhoz, hogy annyiban hagyjam.

mod: Tudtommal ez. Nem mai.

De egyébként ha ez ennyire komoly probléma, hogy csak ennyi, miért nem ajánlotta a Logi hogy ők tudják, hogy ez a gond, és írjak az alaplap gyártójának? Ezért van a support. Nem azért hogy azt írja a Creative is arra a problémára, ha rossz a sztereó-surround keverés: Tegye át másik PCI-e slot-ba a kártyát. Ebben ki is merült a support tevékenység. Nekik az a dolguk, ha hiba van, utánajárjanak, és segítsenek. De ennek még a nyomait sem véltem felfedezni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Inkompatibilitás nem garanciális probléma.

BIOS-ban be van kapcsolva a legacy USB mód? ;]

(#39) D1Rect válasza zack (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

Oké, azért nézd már meg, hátha elfelejtetted(a bejegyzésben sem írtál ilyesmiről).

(#40) zack válasza D1Rect (#39) üzenetére


zack
nagyúr

Az volt, de újraraktam. Volt már ilyenből gond. Ha garizzák, akkor úgyis mindegy, ha nem, akkor viszont ki fog derülni. De ha már heteket fogok rá várni, remélem sikeres lesz a gari.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41) Predator2 válasza zack (#40) üzenetére


Predator2
addikt

De ilyen esetben, hogy fognak garizni?
Ha kapsz egy ugya ilyet az neked megint nem jó. Ragaszkodj a levásárláshoz, vagy a pénz visszatérítéshez.

Mindenképpen írj majd kíváncsi vagyok.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42) zack válasza Predator2 (#41) üzenetére


zack
nagyúr

Én csak a pénz visszábban gondolkodom. Nem kell ezektől semmi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Ha evente megjelenik 40-50 lap minimum, gondolom es abbol akar a 40% al mukodik foleg megjelenes utan megjelent lappal. Akkor ugye nem lehet csak a logitechet hibaztatni?:) Akar adott markju lapnal is egyikkel megy masikkal nem.... Nem akarom nagyon vedeni a logitechet, de nem olyan helyzetben van, mint aki csak appeles termekre gyart, igy ilyen minimalis de fajo kompatibilitast becsuszik. A lightningal valo mizzeria inkabb idegesito mint ez... bar a magyarok talalekonyak es csinalnak uj verzioju vid karit:)

(#44) zack


zack
nagyúr

Update

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45) Attix82 válasza zack (#44) üzenetére


Attix82
őstag

Szabályba úgy van, hogy 3 munkanap után javítás, ha nem lehet akkor csere ugyan olyanra. Ha egyik sem teljesíthető, akkor jótállás keretén belül pénz vissza.

Te meg akarod kerülni a cserét, hisz tudnak adni egy ugyan olyat. Nem ők tehetnek róla, hogy a Logitech ilyen hulladékot gyártott.

[ Szerkesztve ]

(#46) zack válasza Attix82 (#45) üzenetére


zack
nagyúr

Nem erről van szó. A PC Land ígért valamit, ezért is mentem bele a cserébe, hogy utána már sínen legyen a dolog. FixIT-nek volt egy jó ötlete erre, egyelőre nem mondok konkrétumot, de ez lesz majd az "update2".

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47) ConnorG válasza zack (#15) üzenetére


ConnorG
csendes tag

Kedves zack!

Elso ranezesre picit sok az ellentmondas ebben a cikkben.

Volt 8 napod elallni a szerzodestol, de te sajnos hagytad magad rabeszelni a PC Land megoldasara.
Valoban ugy tunik az altalad leirtakbol, hogy nem kuldtek el a billentyuzezetet a FIXIT-hez, de ezt a PC Landdel jatsszd le.
Rakeresve a "keyboard not working in bios" kulcsszavakra valoban van jopar talalat hasonlo problemakrol, erdemes megnezni hany szazalekuk panaszkodik Logitech termekre.
Nekem is volt hasonlo problemam, felhivtam az angliai kozpontot, elmagyaraztak a problema okat, atallitottam a BIOS-ban az USB Legacy beallitasokat, es megoldotott a problema.

Mindezekbol arra kovetkeztetni, hogy "Ez gyártási hiba" minimum hozza nem ertes kerdese...

Egyetertek az elottem szoloval, "Nem egyedi eset, nem logitech specifikus", annyit tennek hozza, hogy hatasvadasz egy cikk lett belole...

Udv,

Connor

(#48) Chrys_ válasza ConnorG (#47) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez a "gyártási hiba" kijelentésed max. részben igaz, mivel nálma be volt állítvaa legacy mód, mégis kellett hozzá UEFI update.

(#49) zack válasza ConnorG (#47) üzenetére


zack
nagyúr

"Elso ranezesre picit sok az ellentmondas ebben a cikkben"

Nem igazán érzek ellentmondást. :U Azért mondod ezt mert, nem rohantam egyből vissza, és mert próbáltam keresni a megoldást? Elsőre mire is gondol a vásárló? Biztos valahogy megoldható. Aztán meg úgy voltam vele, megtartom, lett mellé egy olcsó PS2 billentyűzet, de napok múlva megváltozott a véleményem, és úgy voltam vele, mindent megpróbáltam, kipróbáltam és nincs megoldása, és hosszútávon egy tartalék bill-t egy 40k modell mellett nem szeretnék használni.
Rád is igaz ami sokakra, hogy utólag már mindenki okos, és szeret okoskodni. Ha tudom, hogy ilyen inkorrektek a PC LAnd-nál, akkor biztos 3 napon belül visszaviszem, de erre nem gondoltam, így 2013 végén, hogy ennyire gáncsoskodni fognak egy 9 napos terméknél, pláne úgy, hogy nem olcsó termékről van szó, és igen sok mindent vettem már tőlük, tetemes összegekért.
Csak hogy kicsit helyretegyem a véleményedet, a Logi ügyintéző komoly szankciókat helyezett kilátásba a PC Land ellen, mert erről az egészről már jegyzőkönyv is készült náluk, amit már továbbítottak a Logi központjába, mert az ő álláspontjuk is az, hogy amit a PC Land csinál velem, az nekik is árt, holott ők lényegében mit sem tehetnek az egészről.

Az okoskodásod második felével szintén nem értek egyet. :U
Leírtam világosan, hogy előtte G15-öt használtam, kettőt is. Az első egy V1-es modell volt kék világítással, a második egy V2 narancssárga világítással. Egyikkel sem volt semmi gond, tehát innentől kezdve hogy mi van engedélyezve a BIOS-ban és mi nincs, tárgytalan, mivel a BIOS-ban eleve engedélyezettnek kell lennie minden funkciónak. Az, hogy ezt a részt nem tudtad értelmezni, azt sajnálom, én érthetően leírtam.

A Logi a kezébe vette az ügyet, és ha más nem, ők fognak kártalanítani, a PC Land ellen meg megteszik a szükséges lépéseket. Az egészben az a szomorú, ha nem veszem kézbe az ügyet a vérmérsékletemből adódóan, akkor ez az egész el sem jut a Logi "fülébe".

mod:

"Valoban ugy tunik az altalad leirtakbol, hogy nem kuldtek el a billentyuzezetet a FIXIT-hez, de ezt a PC Landdel jatsszd le."

Ebben az egy részben úgy néz ki, nem a PC Land a hibás, ők tényleg elküldték, csak a FixIT-nél belső építészeti munkák zajlanak, és elég nagy a kavarodás, ezért mondhatták, illetve ezért láthatták azt, hogy még nem érkezett be a billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#50) ConnorG válasza zack (#49) üzenetére


ConnorG
csendes tag

Ertem en az allaspontodat, es reszben igazad is van.
Valoszinuleg szerepet jatszik a stilus, biztos van akit konnyen leraznak es van aki rajukboritja az asztalt.
A Logitech biztos segiteni akar, nekem mindig azt hangsulyozzak a telefonban, bar a FIXIT -tel nem csak jo tapasztalataim vannak.
Amennyiben UEFI BIOS van, akkor valoban segithet az update, sot, minden BIOS eseteben en azzal probalkoznek eloszor ha a Legacy mode nem segit.

Bocs ha megsertettelek, nem allt szandekomban, teny, hogy utolag konnyu okosnak lenni :)

Udv,

Connor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.