Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DieHard


DieHard
senior tag

Nekem a kék G15-öm van, nincs az az Isten, hogy én lecseréljem mig be nem szarik.

(#52) zack válasza DieHard (#51) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem se szart be, csak lekopott a bill festés, és gariban cserélték narancssárgára. Kéket akartam, de arra már nem tudták cserélni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#53) DieHard válasza zack (#52) üzenetére


DieHard
senior tag

Anno havernak 1 év használat után behalt a hp nyomtató. MM-ba egy uj szériás példányt kapott! Ja, Németországról beszélek :S :)

(#54) zack válasza DieHard (#53) üzenetére


zack
nagyúr

Ipon-ról is írhattam volna egy cikket... Ők még gázosabbak. Egy pár napos VGA-t vittem vissza, és megvádoltak, hogy le lett szedve a hátoldalán levő matrica, azért mert 1mm fel volt pöndörödve, és csak feltételes gariba vették át e miatt. Ott olyan balhét csináltam, hogy összefosták magukat, és a végén kaptam egy új kártyát, de ott is más lett volna a kimenetele, ha nyugiban tudomásul veszem a sorsomat. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#55) DieHard válasza zack (#54) üzenetére


DieHard
senior tag

Ez itt Magyarország. Szomoru. Igy EU, ugy EU csináljunk mindent ugy mint Eu-ba. Napersze. Elsőnek fizut, utána meg az ilyen dolgokhoz való hozzállást.

(#56) zack


zack
nagyúr

Update

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#57) Attix82 válasza zack (#56) üzenetére


Attix82
őstag

1. Jogi út nem járható mivel a cseretermék ott van a Pclandba.
2. 30 napjuk van a válaszra és az még nem telt le, ha jól gondolom.

Nagyon nincs mit idegeskedni.

(#58) Dany007


Dany007
veterán

Olvasom a story-t. A végéről kezdtem. Most folytatom az elejétől. :)
Egy dolgon megakadt a szemem:

"a billentyűzettel nem tudok belépni sem a BIOS-ba, se a boot menübe, mivel csak Windows betöltődése után működik...
...és kezdtem beletörődni, hogy ez van, és két billentyűzetet kell használnom ha azt akarom hogy 100% elérjem a funkciókat."

Na most ez egyelőre nem tűnik olyan hatalmas tragédiának. Azért sem a Bios sem a boot-menü nem egy olyan terület amit az ember napi rendszerességgel használ. Legalábbis teljesen fölösleges.
Vagy nem tudom ki hogy van vele, de én belőttem első héten az OC-t meg alap bios beállításokat aztán viszlát... próbálgattam az első héten azóta be se léptem a biosba.

No, olvasom tovább, mert azért a vége szerintem is eléggé vérlázító, kíváncsi vagyok milyen út vezetett el odáig.

Na hát ez elég durva tortúra. Az meg szintén megdöbbentő, hogy te feltudtad hívni azt a bizonyos szervizes céget, de a bolt meg azt mondta nem lehet elérni őket telefonon... Na azért ez így ebben a formában tényleg geciség volt a részükről.

Szóval na, a legjobbakat. Tényleg egyszerűbb lett volna egy tartalékbillentyűzetet tartani mint ezt végigjátszani. Dehát erre azért szerintem senki nem számított.

(#59) zack válasza Attix82 (#57) üzenetére


zack
nagyúr

Jogász vagy? Ha az, akkor nem lehetsz túl jó a szakmában. Ott kezdődik, hogy ahogy a Logi rábólintott a G710+ ra onnantól kezdve nem a G510 a csere termék, hanem a G710+.
Meg aztán nem is sikerült értelmezni amit írtam. Nem a 30 nap a probléma, hanem hogy megint egymásra mutogatnak, és mindketten azt várják hogy a másik fél küldje vissza előbb a terméket. Nem azt mondta a PC Land, hogy türelem van még időnk elküldeni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#60) Attix82 válasza zack (#59) üzenetére


Attix82
őstag

Nem vagyok jogász :D

De azt vágod, hogy Pclandal vagy viszonyba és nem a Logitechel. Ha a Pcland azt mondja, hogy itt a csere termék el kell fogadnod. Az, hogy utána vagy közben a Logitechel mit beszéltél a PcLandnak semmi köze.

Logitech írt egy emailt (állítólag) a Pclandnak, hogy elfogadja e a cserét. 30 napjuk van a válaszra.

Ha nem válaszol vagy elutasítja, akkor ott a cserterméked (G510).

Miből gondolod, hogy ki mond igazat? Nem hinném, hogy ennyire érthetetlen a 2 cég egymás között :) és egymásra várnak.....

(#61) zack válasza Attix82 (#60) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyon nem értünk egyet. De nem akarok vitázni hülyesègekről. Az hogy én mit beszéltem a Logitech-kel az nem mérvadó. Eddig sem volt az, pusztán információt kérek hogy áll az ügymenet. Ellenben az, hogy a Logitech felvette velük a kapcsolatot, az viszont hivatalos.
Sokat baxakodnak még szerintem a Logi meg fogja unni. Lényegében ők kártalanítottak, csak a bolt betart, ami nekik sem túl jó. Hétfőn telefonálok aztán megkérem őket továbbítsák Svájcba a híreket...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62) Viktoár válasza zack (#61) üzenetére


Viktoár
addikt

Végigolvastam mindnet,hogy áll a dolog? :))

Üdv:Viktor

(#63) zack válasza Viktoár (#62) üzenetére


zack
nagyúr

Jól. A végéhez közelít a sztori. Sokadik felszólításra sikerült megértenie a PC Landnak, mit is kell tennie a Logitech által küldött levéllel. A G510 már a hollandiai raktárban van, és elméletileg jövő hét közepéig nálam lesz a G710+.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#64) zack


zack
nagyúr

Utolsó update!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.