Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) z123456789 válasza iday (#1) üzenetére


z123456789
addikt

(#1) iday
Legtöbb műszaki dolgomat szeretem. De azért a helyén kezelem. Itt sem az érzelmek döntöttek.
Nem egy nagy extra, lényegében csak az a felni van rajta, ami dob valamit, szóval kb ezzel a képpel meg is mutattam mindent. :D
Köszönöm a dicséretet, és a jó kívánságot. :R

(#2) Czimby
Én köszi hogy elolvastátok. :)

Ez jó kérdés, nem tudom, de hogy ez az első szériák között volt, az tuti.

Szerviz nem arról híres, hogy olcsón számol. A korábbi szerelőmnél én is magam vettem, ő meg lecserélte. Lacinak jó árai vannak, ha tudom, én is tőle veszek mindent. Jelen esetben csak az EBC-ket és Motul fékolajat tudtam venni, mert különben nem ennyi az óradíj. A 3 l-t majd megnézem, mert lehet hogy a listát nem frissítettem a számlával. És elképzelhető hogy a munka felvételkor 3 l-t mondott hasraütés szerűen, de a számlán már több van. Én meg a 3 l-t rögzítettem a listámban. :)

Hűtőfolyadék és váltóolajhoz nem kellenek valami spéci szerszámok? Megcsinálnám én szívesen amúgy ezeket, csak félek. Ezeket komolyabb műveletnek gondolom, mint egy olajcserét.

Kuplungot miért felkiáltó jelezted? Kuplung folyadékot is cserélni kell? Azt hogyhogy nem írja a szervizkönyv. Illetve a szervo olajat sem, de arra azt mondták, hogy abból csak úgy nem megy el a folyadék. Azt akkor cserélik, ha valami baj van. Fékbetétektől is félek, pedig nem tűnik nehéznek az sem. Azt szívesen megtanulnám még.

(#3) Evil Snowman
Imin én is gondolkoztam, de az Győrből nekem elég nagy macera lenne.
Nem a pénzzel volna gond, hanem a távolsággal.

Bízom benne. A futómű komplett ellenőrzése is benne volt a listában, és a szerelő fazon elvileg 20 éve ott van, azért is került hozzá a kocsim. Ő mondta nekem a vezérmű tengely széria hibáját is. Ebben bízva, remélem, hogy más típushibákkal is képben van, és emiatt erre is odafigyelt. Olvastam már sok helyen erről, de egyértelműen én sem tudom, hogy menet közben is lehet probléma, vagy csak fordulásnál. Sokan azt írták, hogy egyenes haladásnál nem, hanem lassú kanyarodásnál adja meg magát. Valóban elég cink lenne, ha autópályán ez keresztbevágná a kocsit. :/ Én tudom ezt ellenőrizni? Mert aknám van otthon.

(#4) sutszi
Köszönöm szépen. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.