Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Kedd-szerda magassábágan megy postára a dq6 lipi számára. Tehát 28k-ért eladtam.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Én is ilyen vagyok. Húsvétkor lett király gépem, nyáron elcseréltem notira, nem jöttbe elcseréltem egy király gépre, nem akartam új procit venni bele, mert inkább elszórakoztam a lóvét. lett egy egymagos gépem, fejlesztés. meglett a q6600-am, lap sehol azmeg csak c2d readys volt az egymagos procim alatt. mondom valami nagy silent pipe kell, mert milyen menőő máár.. (előző gépemben ep35-ds4 volt) de minek nekem a silet pipe? mert jól néz ki,, hát az anyja p*csáját.. nem a kinézet a lényeg.. vettem egy asus p5q se-t bőven jó, a silent pipe nemis látszana a v60 miatt meg asok kábel..

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#3) yolan válasza sislaciii (#2) üzenetére


yolan
őstag

ep35-ds4-em is volt, ott kellett volna megállni :)
c2d alá az egyik ha nem a legjobb lap.
Hát hőcsöves hűtés, bevallom neked olyan ratyi a gépházam nézegeti azt a fene :D, tartsa hűvösen a cuccokat és kész :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#4) Thunderzolee

Ohhh, ez olyan szép írás volt.

Hasonló filozofálgatást a szerelemről, az életről, a magányról általában kínkeservesen olvasok végig, de ez most végre más volt. Te szavakba öntötted egy kocka életét. Nagyon jó volt elolvasni. :R

Nice, nice.. very nice. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) yolan válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


yolan
őstag

Köfi :B
Igazából csak írtam és írtam, meg néha ütöttem egy space-t. Átolvasni is csak most olvastam át, ilyen enm meg emg meg mirt ne leghyen máér benne. :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#6) usza


usza
tag

Yó kis írás, olyan kis szívhez szóló...
Viszont nem találok rá, ha nem keresgélek dq6-om miatt. Ha még visszajársz ide, kérdeznék a szívedhez nem nőtt dq6-ról. Úgy hallottam valakitől, hogy sata problémás jószág. Olvastál Te erről anno valamit? Én nem találtam hossza guglizás után sem erre utaló nyomokat, itt ph-n sem igazán jellemző az ilyen írás.
:R

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.