Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez a reklám video nagyon mesze van a valóságtól........ :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A videó tetszik, DE!
Ez mi a rettenet?

Komolyan ilyen fülest akarnak hozzá csomagolni? Pláne, hogy ha jól sejtem SE-hez híven lesz vagy 200k az ára... :W

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) joey04 válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


joey04
titán

ez a 2 videó is tetszik? ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) joey04


joey04
titán

arról nem is beszélve, hogy az volt a duma, hogy csak az android 2.0 érkezése miatt csúszik ennyit a bejelentés. erre kijön 1.6-tal. és érkezik valamikor februárban? vicc. no akkor várjuk a HTC Dragont.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

A videòk alapjàn elèg lassù, de azèrt korai lenne következtetèseket levonni egy alfås modellröl.
A kijelzöt sajnàlom, lehetett volna OLED, igaz nincs bajom a TFT-vel, csak az akksi miatt cèlszerübb lett volna az elöbbi :(
A megjelenèsre meg lehet hogy kicsit erös az a 6-8 hònap, lehet, hogy elöbb is megjelenik. :U

(#6) joey04 válasza HardSanyeee (#5) üzenetére


joey04
titán

jó lesz max 4 hónapnak szvsz. de az is késő

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Murderer69 válasza HardSanyeee (#5) üzenetére


Murderer69
őstag

alfás modellről? :Y WTF? :DDD (bétás ;) )

amúgy megmondtam vagy megmondtam?[link] mondjuk nagy átlagban a SE modelleknél nem kell Uri Gellernek lenni hogy ezt megjósolja az ember ;]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#8) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Vajon frissithető lesz 2.0-ás Androidra? Mert ha nem az elég nagy gáz...

You are not prepared.

(#9) szamovar


szamovar
tag

Harmadik bekezdésben található egy elírás ... apacsomagjában :U ... javítsátok légyszíves.

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#10) AS


AS
félisten

Újabb videó!
LOL!
link

Pár hsz: :D
Horrible Lag....Makes me wonder how much that Snapdragon really helps without other processors for graphic's and etc..

thats the slowest preforming phone iv seen in months. its toooooooooo laggy

Jó 2010 ben lehet már jó lesz de kétlem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) bope87


bope87
aktív tag

Még 6-8 hónap a piaci bevezetésig LOL Többi gyártó addig hány Androidos telót fog piacra dobni? Többet mint az SE az tuti :D

(#12) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Szerintem a video veszett jo es a cucc is gyorsnak tunik... persze ilyenkor beugrik az iphone reklam es az amikor melle raktak, h a valosagban mennyi ido betolteni a cuccokat es mokazni rajta...
Ahogy az utobbi ket marha jol kinezo SE modell eseten itt is a lassu reagalas es a bazi magas ar lesz ami kinyirja a keszuleket a nem kiforrott es nem jol optimalizalt UI mellett...

Ejj de szeretnem h ne legyen igazam,,,

(#13) Malory


Malory
tag

Lesz egy olyan telefonod, aminek folyamatosan animálódik a kijelzője és nem is igazán érted, hogy miért... de nem tudsz semmi ikon megérinteni, mert csak pörög-forog-pörög-forog-pörög.... ;] ;]

Egyébként hajrá. csinálják meg ezt a kezelőfelületet olyan folyamatosra/reccenésmentesre, mint ami most van az iPhone-nak, legyen neki android 2.0 és akkor egy év múlva elgondolkodok, mikor android storeban is lesznek már alkalmazások 10-ed olyan mennyiségben, mint appstore-ban

nekem tetszik a kereszthivatkozásos kezelőfelület koncepció... de hogy ez a valóságban mit jelent...

[ Szerkesztve ]

(#14) AS válasza bope87 (#11) üzenetére


AS
félisten

Motorola legalább 3-at és Samsung is.
Na és HTC röl már ne is beszéljünk.... :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) papi77


papi77
addikt

Ezt a formavilágot átvihetné az SE az olcsóbb modellekre is...nagyon szépre sikerült! :C
Tuti,h nem lesz olcsó...

Az első: NOKIA 1611

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

6-8 hónap, akkor jövő karácsonyra meg lehet majd venni, csak kár hogy akkor már nem lesz nagy durranás.
Vagy már most sem az? :U

(#17) starwars56


starwars56
csendes tag

Ezt komolyan mondom nem hiszem el minden SE-re kerestek egy kifogást vagy mi??? Azon elkezdtek problémázni meg röhögni hogy milyen sz@r most még Amikor csak most jelenteték be(és még midenki várta hogy huha csak jelentsétek be erre mivan .... :W ) és még változtathatnak rajta komolyan kezdem azt gondolni hogy a SE-t csak szidni tudjátok szerintem ha jól árazák be nagyot fog ütni és meg mondom őszintén engemet az sem érdekel hogy ha 1.6-os android-ról nem lehetne felfrissíteni 2.0-ra (mondjuk szerintem biztos lehet...)Végre legalább valamit alkotot a SE és nagyot alkotot (véleményem szerint az AINO-val is de ezt hagyuk) Aki csak szidni tudja az inkább ne is kommenteljen kb szerintem ilyenektől a falra tudok mászni :W

(#18) total90


total90
veterán

Szépnek szép, de én továbbra is tartózkodom az érintő képernyős telefonoktól.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) Taybore


Taybore
aktív tag

Mondjuk fikázó videót könnyű csinálni, ha elindítasz pár zabáló programot a háttérben. Ettől függetlenül még lehet persze, hogy tényleg lassú. Amúgy egy kicsit baltával van faragva ez a teló, neeeem?

(#20) fourgee


fourgee
csendes tag

A másik két videót nem szabad figyelembe venni, azért piacra olyan lassú telefont nem fognak kitenni. Bár mondjuk az Ericsson T68 "béta" tesztváltozata jobb volt mint a végleges. :)

De, egy dolog senkinek sem tűnt fel? Eltűnt végre a qrva Ericsson-os átok, az az idióta csatlakozó, helyette van végre jack meg usb...

Ja, arra azért kíváncsi lennék, hogy ezt is a HTC fogja gyártani?

Acer Timeline Ultra M3 / Core i5, Geforce GT640M, 4GB, 20SSD, 500HDD

(#21) opera11


opera11
tag

Hát ez kész.. Miért van az az érzésem, hogy csak elfogják rontani az anroidot. Inkább adnák ki a gyári droid 2.0-vel, de most rögtön... Mert hardveresen és külsőre is nagyon jó

Vicces aláírás helye

(#22) Murderer69 válasza starwars56 (#17) üzenetére


Murderer69
őstag

1. szvsz a jó beárazást már most el is felejtheted
2. a nagyot alkotott az max a méretére igaz ;]
3. amire ez piacon lesz messze nem lesz akkora durranás(folyamatosan jönnek az új cuccok és a többi gyártó nem csak bejelenti hanem ki is adja ;] )

tudod ez akkor lett volna nagy dobás ha bejelentést követően a polcokra is került volna és nem bétás hoki szoft-al (a videók alapján)
amire ezt az ui-t rendbe rakják addigra szinte minden gyártó már 10 lépésel elötte lesz
a SE az összes """"nagyágyujával"""" ezt csinálta vagy elbaltázta vagy bétás szoft és szinte minden esetben akár 1 éves csúszás is
ezt ha beveszi a gyomrod ha nem ezek tények nincs ebbe semmi fika ;)

joey20 ennyire nem akartam drasztikus lenni ;]
amúgy szvsz az x1 elég használható ám az xpaneles hoki nélkül én szerttem is meg nem is :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#23) joey04 válasza Murderer69 (#22) üzenetére


joey04
titán

de legalább illik az xperia sorozatba. mindegyik egy nagy 0. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) hans87


hans87
tag

Marha jól néz ki!
De, 6-8 hónap bevezetésig? Addigra még a Motorola is kiad pár Anrdroidos telót, hogy a többieket ne is említsem.
Félek hogy, 1 iszonyú drága lesz, 2 a SE szokásához híven ezt is elrontja, nem nagyon, csak picit, de az bőven elég lehet.....

Nokia 5530

(#25) joey04 válasza Murderer69 (#22) üzenetére


joey04
titán

na igen, az X1 is csak abban az egy dologban volt gyenge, amihez a SE-nak köze van. amúgy ugye egy szimpla HTC, persze hogy jó. Csak a SE sikeresen elszabta azt is.

Még írtam is, hogy elvileg ez az X10 biztos jó lesz, mert android van rajta azt meg csak nem tudják már elrontani... de aztán írtam is, hogy a SE-ról beszélünk, bármit képesek elcseszni. és lám...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Murderer69 válasza joey04 (#25) üzenetére


Murderer69
őstag

kezdem azt hinni hogy a következő helyzet áll fent a SE-éknál:

elindultak a lejtőn a vezetőség befosott mindenki azzal foglalkozik hogy saját magát mentse
ezért a kutya sem nézi a fejlesztő mérnökök munkáját..
ők meg ugye biztos kevesebbet is keresnek a lejtő miatt
igy bele is sz@rnak az egészbe csak a havi fix cash legyen meg :DDD :DDD

asszem komolyabban rá kellene feküdnöm az össze esküvés elmélet gyártásra muhaha :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#27) f.begbie


f.begbie
tag

A lány szép a videón, a telefon meg jó lenne, ha nem lenne szar. Oké, hogy milyen jó a 4', de minek? csak bazinagy lesz az egész készülék tőle, sokat fogyaszt, stb. Arról már nem is beszélve, hogy itt a szépséges reklámfilm, de beláthatatlan időn belül nem jelenik meg? Szánalom az egész. Viszont az tuti, hogy egy külön plecsnit kellene kreálni az SE-nek, ha még az androidot is sikerül elcseszniük...

(#28) bope87 válasza AS (#14) üzenetére


bope87
aktív tag

Hát igen, valami hasonló :D Gratuláljuk az SE-nek

(#29) plus44


plus44
veterán

Bár ne lenne drága....jó nem ábrándozom.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) Murderer69 válasza f.begbie (#27) üzenetére


Murderer69
őstag

Kérésed parancs :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#31) joey04 válasza Murderer69 (#30) üzenetére


joey04
titán

:D
ez már a második egyedi plecsni, amit a SE kiérdemelt. itt az első:

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Murderer69 válasza joey04 (#31) üzenetére


Murderer69
őstag

Jaja erre emlékszem:D
amúgy ezt lehetne még fokozni s60-al winmo-val saját ui-el stbstb ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#33) Enjoy


Enjoy
addikt

Még csak most találtam rá azokra a videókra, mit korábban linkeltetek... :(
Azt hittem, hogy a Moto mellett az SE is megélénkül, de nem változott semmi.
Gamma állapotú szoftver... fél év, mire boltokba kerül bétás szofttal, aztán úgy 1év múlva jön egy tűrhető szoftver.. (vagy nem) :D

► més que un club ◄

(#34) Lirion


Lirion
addikt

(#1) AS
Mint ahogy minden más reklám.

(#4) joey20
Frissíthető lesz a 2.0-ra.

(#7) Murderer69
A videoban szereplő készüléken a timescape és mediascape alkalmazások mindenféle optimalizálás nélkül kerültek fel azért, hogy teszteljék, működik-e egyáltalán. Az ilyet én nem nevezném beta-nak..
Egyébként meg mit mondtál meg? Semmit nem mondtál meg, csak ami nyilvánvaló volt, hogy kiderül az időpont. A késéses fantazmagóriád egyelőre csak képzelet..

(#11) bope87
Én nem tudom, milyen számolás után jött ki ez a 6-8 hónap.. Q1ről volt szó, ami az első 3 hónap, így összesen max 5 hónap várakozás lehet hivatalosan, de nem akarják a Q1 végéig húzni a megjelenést, így inkább a 4 hónap vszinü.

(#14) AS
Jah, csak kérdés, azok milyenek lesznek és milyen androiddal.

(#35) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

szerintem eléggé hasonlít a touch hd-re

(#36) Murderer69 válasza Lirion (#34) üzenetére


Murderer69
őstag

"Egyébként meg mit mondtál meg? Semmit nem mondtál meg, csak ami nyilvánvaló volt, hogy kiderül az időpont. A késéses fantazmagóriád egyelőre csak képzelet.."

van rá egy söröm ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#37) joey04 válasza Lirion (#34) üzenetére


joey04
titán

akkor miért hazudoztak, hogy a 2.0 miatt csúszott idáig a bejelentés? áh vicc ez a cég meg az elvakult (szerencsére egyre kevesebb) fan.
frissíthető lesz, hurrá. ha holnap megjelenne már akkor is csak éppen időben lenne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) papi77 válasza joey04 (#37) üzenetére


papi77
addikt

;)

Az első: NOKIA 1611

(#39) nota bene válasza joey04 (#37) üzenetére


nota bene
csendes tag

Sajnos úgy hírlik, hogy sok baj van Eclair-ral. Ez olvasható néhány android fejlesztői blogban. Talán azért maradt az 1.6.

(#40) joey04 válasza nota bene (#39) üzenetére


joey04
titán

nem érdekel, bemutatni be lehetett volna már korábban is 1.6 alapon
arról nem is beszélve, hogy ha feltételezzük, hogy ez igaz, akkor is rettenetes ez a lassúság pl. Mert akkor már korábban is be tudták volna mutatni, ha igaz a gondolat, tehát elég rég fabrikálják ezt a förtelmet.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) nota bene válasza joey04 (#40) üzenetére


nota bene
csendes tag

Ebben tökéletesen igazad van! Gyakorlatilag egy éve tudunk a Sony Ericsson Android projectjéről.

(#42) Lirion válasza nota bene (#41) üzenetére


Lirion
addikt

Tudtommal azok csak rajongói pletykák voltak, senki se tudja, valójában mikor kezdték el fejleszteni. Az első képek július közepe után jelentek meg és esetleg azért nem mutatták be, mert sokáig csak koncepció volt.
Az UI-t meg gondolom a 2.0-ra fejlesztették és most a hirtelen döntés miatt kell átrakni 1.6-ra is, amire nincs optimalizálva és azért ilyen lassú lagos szar most.
Én reménykedem, hogy jól sikerül, a Satioban kicsit csalódtam, ezt remélem, beváltja a hozzá fűzött reményeimet.

(#43) Lirion válasza joey04 (#37) üzenetére


Lirion
addikt

Miért lenne éppen időben? Ha most jelenne meg, szerintem magasan a legdurvább ajánlat lenne a piacon és nem hiszem, hogy ennél lényegesen jobb készülék megjelenne január-február előtt.
Amit pedig nem értek, hogy pár nappal ezelőttig még isntecsászárüberkirálymegadurva telefonnak tartotta szinte mindenki, most meg hirtelen egy kalap fos és már most is majdnem elavult? Elég jelentős pálfordulás ez..

(#44) Murderer69 válasza Lirion (#43) üzenetére


Murderer69
őstag

tudom joeynak címezted de azért 1 dologra reagálnék :U

" Ha most jelenne meg, szerintem magasan a legdurvább ajánlat lenne a piacon és nem hiszem, hogy ennél lényegesen jobb készülék megjelenne január-február előtt. "

szerintem a 2.0-ra célzott

messze a legdúrvább ajánlat azért egy kicsit erős nem?
hogy miért?
1 nem tudod az árát(vagy igen :F )
2 a SE áraiból ki indúlva lesz vagy 2kiló annyiért nem picit nem éri meg
3 főleg ha ilyen bugos lesz amire megint csak a SE-ból kiindúlva nagy az esélye

most őszintén mondj egy olyan SE "zászlóshajót" ami ahogy ki jött rendben volt vele minden vagy egyáltalán mondj egy olyat ami időben jött ki.....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#45) rep3at válasza Lirion (#43) üzenetére


rep3at
őstag

A gyári videó tetszett, de ilyet nem nehéz csinálni :)
Miért csalódunk ennyit a SE-ben? Már nem tudja tartani a lépést sajnos. Kár, pedig nagyon imádtam őket régen..

Forward thinking. كرر

(#46) joey04


joey04
titán

most őszintén mondj egy olyan SE "zászlóshajót" ami ahogy ki jött rendben volt vele minden vagy egyáltalán mondj egy olyat ami időben jött ki.....
Miért csalódunk ennyit a SE-ben? Már nem tudja tartani a lépést sajnos. Kár, pedig nagyon imádtam őket régen..
Így van. Ezek után nem érdemes azon csodálkozni, hogy eleve negatívan állnak hozzá emberek egy -egy új modellhez. a bizalmat, és a pozitív hozzáállást már nagyon rég elvesztette a SE. :(
én már eddig is mondtam, hogy várjunk még az üneppel, meglátjuk mit hoz ki ebből a SE. Eddig azt amit "vártam". Megejelenésre lehet, hogy jó lesz, a de a fentiek miatt erre nem sok esélyt lát a legtöbb ember. Egyébként a SE-nak pont ezért már nem elég ugyanolyan készülékkel kijönnie, valami jobb kéne mint a konkurencia. Ehelyett folyamatosan gyengébb, de drágább modellek jönnek. Mostanában a HW rendben van, de ahogy az a mai hírben is le lett írva: a kezelőfelület és a jó szoftveres támogatás sokkal fontosabb mint maga a hardver

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) Lirion válasza Murderer69 (#44) üzenetére


Lirion
addikt

Te sem tudod az árát, de nem hinném, hogy drágább lesz, mint mondjuk a htc hd2, azt meg, hogy bugos lesz-e vagy sem, szintén nem tudni, de a SE telefonkban jellemzően kevesebb az idegesítő hiba és bug, mint más telefonokban (szoftveresen, nem hardveresen).

Kb. 2 éve szarakodik a SE, előtte a telefonok rendben jöttek ki és nem is volt velük gond. De visszakérdezek: mondj egy olyan SE-t a P990-en és X1-en kívül, ami nem időben jött ki.. Csendben megjegyzem, hogy se a htc hd2, se a motorola droid nem jelenik meg időben, mint ahogy késett a samu i8910 vagy pixon12 is.. Tehát akkor egyik gyártó sem képes időben kiadni a telefonokat.

(#48) skajwa


skajwa
senior tag

Megjelenés 6-8 hónap múlva? Nem hiszem el, hogy ezek annyira hülyék, hogy eljátszák ezt harmadjára is.....Okos ember más kárán tanul, a hülye a sajátján, az SE a sajátján sem.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#49) joey04 válasza Lirion (#47) üzenetére


joey04
titán

az hogy a se által megszabott időben kijön egy készülék az egy dolog. attól még a piac szerint elkésett elég sok SE

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) fairi válasza Lirion (#47) üzenetére


fairi
addikt

"mondj egy olyan SE-t a P990-en és X1-en kívül, ami nem időben jött ki.."
satio,aino 8 hónapot késtek!
satio volt az első bemutatott európai 12 Mp kamera,samsung később mutatta be a pixon12,de mégis hamarabb boltba került!
i8910-et nézzük,mára szépen kiforrta magát mára,satio ,meg csak most jelent meg,"enyhén" bétásan :((( :(((
itt nem kis késésekről van szó!Ezek túl komolyak!
Apropó az SE x2-vel mi van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.