Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#147) Slystyle


Slystyle
őstag

Sziasztok!

Régebben volt már Xonar (DG) kártyám, de sajnos meg kellett váljak tőle régebben, mivel lap csere után már nem volt PCI foglalatom. Azóta elketyegtem az alaplapival, de vásároltam most egy AE kártyát. A probléma a következő lenne: [link]
Pár órás, különféle próbálkozás (idő visszaállítás, Setup.exe kibontás, signature check kikapcsolása, PowerShell-ből Win KB eltávolítás stb.), majd support-nak való írás után egyelőre feladtam a driver telepítést, mivel az FAQ-ben leírt Win KB-k nincsenek a gépemen és ha 20H2 vagy feletti Winver van, akkor azt tanácsolják, hogy várj, míg kiadnak új driver-t. Másik Winver-t nem fogok feltelepíteni és a rollback sem opció már.
Az FAQ Decemberben frissült legutóbb, így nem számítok rá, hogy a közeljövőben ebben lenne változás és gyanítom a support sem fog egyhamar visszaírni, ha egyáltalán válaszolnak.

Kérdésem a következő lenne: van-e itt valaki, akinek AE kártyája van és telepítve van/működik is? Esetleg egy copy-t a telepített Sonic Studio-ról kérnék és természetesen Device Manager -ben a XONAR SOUND CARD tulajdonságai alatt megtalálható Driver eléréseket és sys/dll/inf fájlokat ha tudna valaki küldeni nekem, akkor még azzal megpróbálkoznék, mint "manuális" telepítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.