Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) body007 válasza Matada2.3 (#48) üzenetére


body007
addikt

Így szétb@szni egy telót, rendesen nekem fájt :( (RN3 pro fekszik itt az asztalon)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#102) davenport válasza kano (#98) üzenetére


davenport
aktív tag

Erről sajnos lövésem sincsen.

No money, no honey.

(#103) aelod válasza davenport (#94) üzenetére


aelod
veterán

Redmi 4 proból nincs b20as?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#104) aelod válasza pdave (#91) üzenetére


aelod
veterán

Pedig az nagyon kézre áll.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#105) jUUh


jUUh
addikt

Nagyon jó készülék lehet ez is. :)) Én nem vártam meg pár hónapja, hogy legyen az eustocknál, inkább RN3 lett, de nem bántam meg.

Samsung Galaxy S23+

(#106) Fejvadi válasza crue (#12) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Miért ne kapna?

(#107) DrKapocs válasza aelod (#103) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nincs.
Nekem Redmi4 Prime van, nagyon jó telefon. Nem zavar, hogy nincs "béhúsz", így is rendre 4G-n van. Bár, amennyit én használom az adatot (mindenhol wifi van). A 4X-ből van B20-as, ha fontos. Szerintem nagy ára van a B20-nak... Snapdragon 625 helyett 435 és FHD helyett HD.

(#108) Smiro


Smiro
senior tag

Szasztok. Vásárlás előtt állok. Ez az egyik kinézett, vs Lenovo P2. Melyiket érdemes és miért? :R

(#110) porse válasza #63534592 (#109) üzenetére


porse
senior tag

ebay

De magyar shopban is lehet hozzá kapni.
Gyengén bújtatott hirdetés ;]

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#111) #63534592 válasza porse (#110) üzenetére


#63534592
törölt tag

2-3 hét mig megjön ami sok idő.Baromira nem azért vettem hogy a dobozba pihenjen.Még nem hirdetem de gondolkozom az eladásán ezért.Vicces hogy sehol se legyen hozzá,vagy már akinek volt esetleg,annak meg elfogyott.

Speedshop,tok-shop-ba is voltam sehol sincs,ott is 1-2 hét

[ Szerkesztve ]

(#112) zzz03 válasza Smiro (#108) üzenetére


zzz03
őstag

nekem van mind2. lenovo kicsit nagyobb es sztem a kameraja gyengebb kepeket csinal, viszont a kijelzoje szebb. mind2 jol osszerakott telefon. amelyik jobban tetszik azt vedd meg sztem. :)

(#113) szaszapi


szaszapi
őstag

Érdekesség, nekem RN4X van, a global romnál van 4K felvétel, a kínai rom viszont csak 1080p-t enged. Ez meg ugyanaz a SOC, és nincs 4K felvétel és Nougat sem!

[ Szerkesztve ]

(#114) Smiro válasza zzz03 (#112) üzenetére


Smiro
senior tag

:R Kamera nem lényeges, mert QX100 csatlakozással fotózom. Üzemidő, GPS lényeges inkább. Oké, tudom, van köztük 1000 mAh, majdnem 1/4-ed különbség. Van, vagy üzemidő egyéb okoknál fogva egyforma? A hátulja mindkettőnek kissé domború? Előre is kösz a választ! Te vagy az emberem :DD

[ Szerkesztve ]

(#115) kelly416


kelly416
veterán

Root-ban tudtok segíteni? Nem nekem kell, havernak van ilyen, de nem tud root-olni és így nem tud alkalmazást tiltani. Na meg az ujjlenyomat olvasót sem tudja ujjlenyomatra konfigolni, egyszerűen hiányzik a menüpont. 8.1.6 global van a telefonján, ha ez számít valamit.

(#116) ollie válasza kelly416 (#115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt találsz root infót az összefoglalóban, egyébként meg be kell állítani vagy mintát vagy pin kódot először, utána lehet csak ujjlenyomatot hozzáadni.

***

(#117) DonaldJames


DonaldJames
tag

Az aksi egész jó 4100 mAh,de Android 6-al kiadni egy telefont. :DD

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#118) haypro válasza DonaldJames (#117) üzenetére


haypro
senior tag

Pontosan mi a hatalmas hátránya egy stabil 6.0-s MIUI8-nak a 7-es droidhoz képest? :DD

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#119) ollie válasza DonaldJames (#117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem látnál különbséget a 6 és 7 között MIUI esetén. Sőt, akár lehetne 4.4 is, azon is ugyanúgy néz ki a MIUI 8. De lesz rá 7-es android is, ha ez megnyugtat.

***

(#120) szaszapi válasza ollie (#119) üzenetére


szaszapi
őstag

Persze hogy lesz, hisz az RN4X is 7-es már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.