Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) lovas93 válasza bogdanypeter (#700) üzenetére


lovas93
tag

eMAG

(#702) StLui válasza lovas93 (#699) üzenetére


StLui
veterán

Látod sötétben a gombokat most, vagy egyáltalán nem?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#703) lovas93 válasza StLui (#702) üzenetére


lovas93
tag

Egyáltalán nem, néztem egy teszt videót, ott látszik is, hogy hogyan kellene világítania, nálam meg semmi... De minden más funkció meg jó, és amúgy a gombok is működnek. Nem is értem. :(

(#704) bogdanypeter válasza lovas93 (#703) üzenetére


bogdanypeter
tag

Azt hittem, hogy Kínából. Vedd fel velük a kapcsolatot. Oldják meg.

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#705) iOce


iOce
tag

Sziasztok,

Tegnap rendeltem egy ilyen telefont az eustockról, 3/32 szürke.
Nagyon kíváncsi vagyok, a mediamarktban megnéztem egyet, nagyon tetszett. Egy iPhone 6-ot váltana le, ha bír :)

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#706) dragon1993 válasza iOce (#705) üzenetére


dragon1993
őstag

iPhone 6 / S6 kategóriás telefonokat miért cseréltek erre?

(#707) helixP válasza dragon1993 (#706) üzenetére


helixP
nagyúr

Kijelzőméret/felbontás/dual sim/bővíthetőség/android? Így első körben.
Azért a hat egy 3 éves telefon, kamerán kívül (ha egyáltalán) nem marad el tőle a Redmi.

[ Szerkesztve ]

(#708) dragon1993 válasza helixP (#707) üzenetére


dragon1993
őstag

Inkább a kategória visszalépés a furcsa a számomra.
Se az S6 se az i6 nem ebben az árkategóriában játszott

(#709) helixP válasza dragon1993 (#708) üzenetére


helixP
nagyúr

A "kategória" mint besorolás szerintem csak a kiadás idején értelmezhető csak. Ami 3 éve a felső kategória kizárólagossága volt, az már megvan a közép kategóriában is. Ebben az esetben pl. ujjlenyomat olvasó, de ilyen lesz szerintem két éven belül a dual kamera rendszer.
Tehát 3 év után már közép kategóriás a 6-os szifon, nincs visszalépés, inkább oldalra.

[ Szerkesztve ]

(#710) boken válasza dragon1993 (#706) üzenetére


boken
senior tag

Én I7 Plust cseréltem le, 3 hónapig volt nálam, most a lányom használja,ÉN nem tudtam megszokni ő imádja :)

Mondjuk nekem az volt az első IOS rendszerű telefon,és a kezelhetősége nem fogott meg.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#711) Sys85 válasza dragon1993 (#706) üzenetére


Sys85
veterán

Én nem szószerint cseréltem le erre az S8+t,átmeneti telefonnak vettem a S8+ és a következő flagship közé,de meglepő módon bizonyos dolgokban kb ugyanazt hozza érzésre mint az S8+,sőt valamiben jobb is.
Amiben sokkal jobb mint méreg drága Samsung flagship:
-Térerő és 4G stabilitás.Melóban az úton sok helyen a 4G-ről H+ra vagy 3G-re váltott le az S8,ez több helyen is előfordul és néha elég sokára talál vissza 4G-re (Telekom).Ilyenkor sokszor net sincs,a hívás is akadozik.
Ez az eddigi összes csúcs Galaxy S-emre igaz volt.Itthon (nagyon vidék) a házban vagy a térerő se az igazi,a 4G meg esélytelen,kint már ok.
Ezzel szemben a Note 4 stabilan tartja ott is a 4G-t ahol a Samsung már váltogat össze-vissza és a térerő is jobb.
-Wifi.
Sokkal messzebbről látja a routeremet és a jel is erősebb.
A Note 4 ott is vígan hasít a wifin ahol az S8 már mobilnetre vált.
-UI reszponzitás.
Az S8 Grace UX-e hajlamos apróbb laggokra,a MIUI sokkal jobban lett optimalizálva,egy akadással nem találkoztam még,folyamatos és gyors a működés.
-Akku.Gondolom nem kell részleteznem. :)

Amiben visszalépés:
-Kamera.
Nappal egész jó képeket csinál,este már kb nulla a teló az S8-hoz képest,videóban meg egy az egyben hulladék.Előlapi kamera elmegy nappal,de az S8 autófokuszos kamerája fényévekkel jobb,de ugyebár nem is egy árkategória 2 teló. :)
-Emmc tároló.
Az UFS rendszerű háttértár érezhetően sokkal gyorsabb.
-Kijelző max fényereje.

Átlag felhasználással (net,yt,zene,telefonálás,appok futtatása) viszont egyáltalán nem érzem annyival rosszabbnak a Note-ot,mint amennyivel olcsóbb,sőt az árához képest nagyon jó teló,csak az a fránya kamera lenne jobb. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#712) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Srácok, tud valaki bármit is a nougat frissítésről! Barátnőmnek ma jött meg a független nem mai darab P9 Lite-ra! Azért lassan illő lenne már ki adni erre is! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#713) Oldman2 válasza PeteePeti (#712) üzenetére


Oldman2
veterán

Fejlesztői vonalon már az van, türelem (vagy frissíts Developer ROM-ra)...

(#714) Graphics válasza PeteePeti (#712) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És miben változna?

Külső ugyanaz marad. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#715) StLui


StLui
veterán

Ez a tok megérkezett, tetszik de hangyányit bővebb mint amilyennek gondolnám, hogy kéne lennie

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#716) iOce válasza dragon1993 (#706) üzenetére


iOce
tag

Kíváncsiság, kijelző, bővíthetőség, akkuidő.

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#717) PeteePeti válasza Graphics (#714) üzenetére


PeteePeti
őstag

Gondolom, akkor neked még az Froyo is jó lenne akkor! Nem a külleme miatt kell a nougat, hanem mert újabb és gondolom hasznos sokszor láthatatlan funkciók vannak benne! A adat biztonságról nem is beszélve! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#718) Graphics válasza PeteePeti (#717) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Legalább egy Cupcake , vagy Donut , Eclair a minimum ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#719) iOce


iOce
tag

Ezeket próbálta már valaki? Használhatóak?

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#720) Graphics válasza iOce (#719) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Drágák :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#721) Upo válasza Graphics (#720) üzenetére


Upo
addikt

Ráadásul lehet hogy a mediatekeshez valók.

Valami ilyesmi lehet, azért az még nem olyan drága, a 2$-ért házhoz szállított tokot postával 3000-ért adni. Bár nagy tételben nem biztos hogy ilyen drágán veszi, 1$ alatt simán megkapja. [link]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#722) helixP válasza Upo (#721) üzenetére


helixP
nagyúr

Ilyet használok és tök jó. Ha nem lenne "púpom", ennél nem is kéne jobb napi használathoz. :)

(#723) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Ma én is beléptem a Redmi tulajok táborába. Tegnap rendeltem EUStockról, ma hozta a futár. Nagy erőkkel folyik a testreszabás. :DD

Abban tud valaki segíteni, hol lehet beállítani, hogy a képernyők végtelenítve körbepörögjenek? Köszi! :R

B.Cs.

(#724) Graphics válasza bollokcs80 (#723) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs ilyen opció.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#725) helixP válasza bollokcs80 (#723) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyszerű Launcher cserével minden lehetséges (Nova).

(#726) Upo válasza helixP (#725) üzenetére


Upo
addikt

Azzal meg jópár miui-s dolgot bukik.
Okosan kell mappákba rendezni a dolgokat, akkor nem lesz sok képernyő. Én kettőn el szoktam férni, bár most három van mert egy ideje nem rendezkedtem. Kettőnél meg szvsz értelmetlen a körbepörgetés, az utolsóról ugyanúgy egy legyezés az első csak a másik irányban. (De 3 képernyőnél se vészes)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#727) bollokcs80 válasza helixP (#725) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Tudom, stock droidos gépeken azt használtam. :))

B.Cs.

(#728) Oldman2 válasza Upo (#726) üzenetére


Oldman2
veterán

Jómagam a Nova Launchert használom, többek között amiatt a tulajdonságáért, hogy 1-1 applikációt akár több mappában is megjeleníthetek.

Még nem találtam más Launchert, ami ezt tudta volna.

(#729) helixP


helixP
nagyúr

Ressurection Romra MiFlash-selnék Dev romot, MiFlash-ben "can not found file"-üzenettel nem flash-sel. Mi a hiba vajon?

(#730) Upo válasza helixP (#729) üzenetére


Upo
addikt

Jó könyvtárat adtál meg? Minden ki lett tömörítve? Hosszú elérési út, ékezetes könyvtárnevek esetleg?
Próbáld meg hogy a C: gyökérben csinálsz mondjuk egy rom nevű mappát, oda tömörítsd ki és onnan próbáld meg flashelni.
Esetleg a logból ki kéne deríteni a konkrét hibát, akkor talán tudnánk segíteni.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#732) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Jött MIUI update! 8.2.10.0 global stabil.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#733) helixP válasza Upo (#730) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi szépen az opciókat, lehet hogy a túl hosszú könyvtár név volt a baj, de végül inkább feltoltam TWRP-ből egy .eu-s devet.
De sajnos nem megy a RAW-ban fotózás a Snap-pal (sem), úgyhogy megy vissza a RR.
Köszi még 1x.

(#734) Whist válasza D1L1ZS (#732) üzenetére


Whist
aktív tag

Nekem a 8.2.7.0-t se jelezte :/

(#735) D1L1ZS válasza Whist (#734) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Mikor megérkezett a teló nem néztem a MIUI verziót, de még aznap letöltötte a 8.2.5.0-t azt hiszem, aztán ma este már jelzett, hogy van új verzió.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#736) Graphics válasza Whist (#734) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert olyan tan nem is volt , miui oldalán sincs.

Szép lassan kapja meg mindenki a frisset is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#737) Fejvadi válasza helixP (#733) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Fent a TWRP-d és egy custom és a Globalt szeretnéd feltenni? Azt hiszem az úgy megy, hogy a Kínai nyelvű Flash-t kell használni, az szépen felteszi.

(#738) helixP válasza Fejvadi (#737) üzenetére


helixP
nagyúr

TWRP-ből felment egy xiaomi.eu-s 7.0-s dev. De lényegtelen is sajnos, mert nem tudja azt, amit kéne. RAW ezek szerint nem N-hez van kötve, hanem a RR-ben nem tiltják a 2Api-t.
De köszi azért!

(#739) Fejvadi válasza helixP (#738) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen TWRP-ből fel lehet tenni az EU ROM-okat, de a Glovalokat nem, mert az zárja a bootloadert és ott nincs elérhető recovery. A RAW-ot nem tudom, hogy van e a Global dev.-ben.

(#740) iOce


iOce
tag

Tegnap megérkezett a telefon, hát le vagyok nyűgözve.
Az i6 után:
- érzem a különbséget minőségben, de nagyon szépen össze van rakva, jó kézbe venni. Kicsit féltem a mérettől, de tokban is tök jól tudom kezelni. Régebben volt 1-2 phablet Nokia Lumiám, amik már túl nagyok voltak, de ez stimmel.
- a MIUI felhasználói élményben most többet ad az újdonság varázsával, mint az ios, kellemesen testre szabható.
- nagyon szép a képernyő képe.
- gyorsan működik minden
- nem érzem indokoltnak drágább telefont venni a jövőben
- nyúzása következik
:))

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#741) #63534592 válasza iOce (#740) üzenetére


#63534592
törölt tag

Sajnos én eladtam,visszatértem az ios-re mert nagyon hiányzott minden nyűgjével együtt,de amit már most sajnálok az az akku idő.A note 4 mellett pocsék.Ja meg a zenehallgatás minősége ami hiányzik.A note 4 mellett úgy szól az iphone,hogy egyszerűen szánalmas :(

(#742) iOce válasza #63534592 (#741) üzenetére


iOce
tag

Kíváncsi vagyok, nekem hogyan alakul a dolog, köszi a tapasztalatokat. Ezen csodálkozom, hogy az iPhone rosszabb hangú, még nem teszteltem le a Note-ot.

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#743) #63534592 válasza iOce (#742) üzenetére


#63534592
törölt tag

Dugd be a headszettet és meglátod a különbséget.És állitási lehetőséged is van bőven.

Nem csak hangosabban,de szebben is szól

[ Szerkesztve ]

(#744) bollokcs80 válasza iOce (#740) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én ugyan csak egy Vernee Thor-ról váltottam, de a különbség tapintható. Nagyon jól testreszabható a MIUI (bár van egy-két apró hülyesége, de melyik UI-nak nincs?!), a vas látszólag jól egyben van, az akkuidő pedig elképesztő. :Y

Eddig jó vételnek tűnik, majd meglátjuk, hogyan válik be hosszú távon.

B.Cs.

(#746) m_dawe


m_dawe
senior tag

Kinyitottam a BL-t, de amint felteszem a twrp-t, bootloopot kapok :W Mi lehet a gond? (mido-hoz való twrp-t tettem fel)

[ Szerkesztve ]

(#747) Fulár


Fulár
senior tag

Ugyan így jártam én is!De valaki linkelt nekem egy másik Recoveryt és azzal egyből.megoldódott a gond.Valamiért ennek a telónak több topikja van a kelleténél de ha átjössz ide akkor biztosan lesz aki segít mert itt lényegesen nagyobb a pörgés:
https://m.prohardver.hu/tema/xiaomi_redmi_note_4_b20/friss.html

(#748) trebrona válasza m_dawe (#746) üzenetére


trebrona
nagyúr

TWRP-ben tedd fel a lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip-et és be fog tudni bootolni.

@Fulár, nem, te konkrétan másik telefon TWRP-jével próbálkoztál.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#749) Fulár válasza trebrona (#748) üzenetére


Fulár
senior tag

Uh....Ráadásul úgy,hogy még csak nem is tudtam róla!Még szerencse,hogy kihúztatok a sz**ból!

(#750) m_dawe válasza trebrona (#748) üzenetére


m_dawe
senior tag

Köszi, így már működik :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.