Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) koppasz1986


koppasz1986
tag

Flash-nél akármit csinálok nem jelenik meg az eszközkezelőben a xiaomi composite mdb interface, csak az android composite adb interface... az nem elég?

(#53) Kormoskutya


Kormoskutya
újonc

Hali!

Xiaomi redmi pro telefonom van hamis ROM-mal. Hogyan tudom feltenni a gyári ROM-ot ha a frissitesi app nem ismer fel semmilyen ROM-ot a ROM meg nem ismer olyat hogy fastboot.

Előre is köszönöm a mihamarabbi segitséget.

Kormos

(#54) Weeman1 válasza Kormoskutya (#53) üzenetére


Weeman1
veterán

Inkább a topikjában kérdezd.

Xiaomi 11T Pro

(#55) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Utolsó reményem ti vagytok! Redmi Note 4 EDL módbn ragadt, már mindent megpróbáltam de eddig nem sikerült megoldani a problémát: [link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#56) muszasi111


muszasi111
csendes tag

Sziasztok ,segítséget szeretnék kérni .Vettem egy redmi note 3 pro snapdragon 650 mobilt,és bármit csinálok nem látja a windows 7 ,32 bit laptoppom.Mindenhol írják,ha telepitem a xiaomi suitot,myflash unlockot,akkor telepólnek a driverek,hát nekem semmi.Eszköz aláirást kikapcsoltam,de semmi.... szeretném megtartani a telefont,mert imádom,hogy nem kell naponta tölteni stb,de a miui felületet nem tudom megszokni,szeretnék romot cserélni,de igy...előre is köszönöm a válaszokat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.