Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) UnA válasza Victoryus (#50) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem ilyen gondom nem volt a hívásnál, de majd kipróbálom.

Néhány fényképet én is hozzáteszek.

(#52) rdt89


rdt89
addikt

Jó teszt lett, bár ha az üzemidő fontos a Qiku N4S még erre is rá tesz egy lapáttal hasonló ársávban és a Helio X20 4gb ram támogatásában kicsit még lehet erősebb is, bár cserébe fél col-al nagyobb a kijelző. :)

(#53) eFeMeR74 válasza rdt89 (#52) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Nemcsak nagyobb nincs benne B20 LTE + nincs akkora támogatottság + frissítések gyakorisága? Mindig lesz új jobb csájna teló, de ez a fórum a R3s VS LP780 ról szól úgy mellékesen. Ha neked tetszik vedd meg a kis Qiku kuki hogyis hívjákot :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#54) rdt89 válasza eFeMeR74 (#53) üzenetére


rdt89
addikt

Ez nem az én problémám ha ezt a gyártót leírod, már abból is látszik, hogy nem ismered, hogy azt írod nincs támogatottság, mikor nem olyan fiatalok és eléggé benne vannak az élmezőnyben, de igazad van ez nem az a fórum. :)
Ezt leszámítva én a teszt írónak ajánlottam figyelmébe az üzemidő végett és nem azért, mert ipari hulladék vagy mert feltörekvő név...

(#55) Victoryus válasza rdt89 (#54) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

ok, köszi!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#56) eFeMeR74 válasza rdt89 (#54) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Oksi :) Nekünk csak jó, hogy a nagy szoftver fejlesztő cégek is csinálnak már telefont :)
A támogatottságnál természetesen a közösségi támogatásra gondoltam. Én már nem is tudom követni az egyre több kinai márkát. Szerintem szépen lassan a nagy neves gyártók felköthetik a nadrágot. ;)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#57) Flashget válasza eFeMeR74 (#56) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem a nagy nevesnek mondott gyártók pont úgy fognak járni a mobil piacon a kínaiakkal szemben, mint a nagy tv gyártók jártak a Samsung és LG-vel (már generációk nőnek fel akik nem tudják a néhai Gold Starról van szó) szemben.

Realme GT Master Edition

(#58) Mad_Wolf válasza rdt89 (#52) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

soha az életben nem hallottam még erről a márkáról, pedig elég sokat nézegetem a kínai telókat :D

(#59) Flashget válasza Mad_Wolf (#58) üzenetére


Flashget
félisten

dolgoztunk kínaiak által megvett lakáson a belvárosban (igen terrorista kötvényesek) mutattam a redmi 1s telómat és nem hogy arról, de magáról a xiaomiről nem hallott még kínában...samsungja volt egyébként.

Realme GT Master Edition

(#60) Mad_Wolf válasza Flashget (#59) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

hát persze, mert itt él magyarországon, már itt is született :D

(#61) Flashget válasza Mad_Wolf (#60) üzenetére


Flashget
félisten

ő biztos nem főleg, hogy 60-hoz közel jár. ;) kb. 1 éve van itt...
egyébként a legtöbb kínai arra a kérdésre miért Magyarország túl azon, hogy van ez a kötvény lehetőség, mind azt mondta, hogy kínában élhetetlen a levegő a nagy városokban és itt meg tiszta.
jártak volna Bp-n a kilencvenes években ;)

Realme GT Master Edition

(#62) littlelion21


littlelion21
addikt

A Redmi-n pontosan melyik az a kék téma?

(#63) Victoryus válasza littlelion21 (#62) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nero, ha jol emlékszem.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#64) littlelion21 válasza Victoryus (#63) üzenetére


littlelion21
addikt

Nem az, csak hasonló :)
Köszi, még keresgélek

(#65) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nos, így 3 év után azt kell, hogy mondjam, jó kis telefon. A hardver rendben volt a kezdetektől, de a romok... Custom rommal sokkal jobban teljesített a vas, az utóbbi 2 évben csak ilyenek voltak rajta. Legjobban a Syberia project vált be. Hihetetlen, milyen különbségek voltak a kamera kezelésében. Nyilván a legjobb a Google kamerája. Ami 3 éve benne volt a miui-ban, az ahhoz képest nagyon pocsék képeket készített.
Az aksi még mindig nagyon jól bírja, igaz, 20-90% között szoktam használni, nagyon ritka a teljes merülés-töltés. Meg is hálálja. Még mindig elmegy 3 napot, pedig egész nap wifin/mobilneten lóg. Kijelzőidő átlagosan 9 óra körüli.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.