Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Üdvözlendő lépés :C

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#2) helixP


helixP
nagyúr

Kihagyhatatlan ajánlat lett a Note ezzel az árral ... :U

De legalább megjelent a szolgáltatóknál.

[ Szerkesztve ]

(#3) Graphics válasza helixP (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az árazást, ha azt nézed, kártyásan nem veszélyesen drága.

Igazodik az eddigi árakhoz, viszont így lehet szélesebb körben is elérhetővé válik.

Ha ezt tudom, akkor kértem volna előfizetés mellé egyet. Viszont ha a családban lejár valamelyik, akkor már tudjuk mit hozunk ki.

Végre.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Luck Dragon

Üdvözölendő Redmi a szolgáltató soraiban. Bár az ára az még nagyobb meglepetés de ezt már nem pozitívan gondolom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) #63534592


#63534592
törölt tag

Végre egy jó telefon a telenornál.Csak kicsit drágán adják amikor az eustocknál minden elkötelezetség nélkül a redmi note 4 3/32gb 47900 ft.

(#6) Graphics válasza #63534592 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez is tény. De a hazai áfát és dolgokat is oda kell venned

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Luck Dragon válasza Graphics (#6) üzenetére

Ez lehet, de a tényeken akkor sem változtat. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Flashget


Flashget
félisten

Akik annyira várták a Xiaominak az Európában való megjelenését hivatalosan is, valami ilyesmi árakra számíthatnak itthoni szolgáltatóknál.
Asszem maradok inkább eustocknál meg a 20%-os szlovák áfánál még...

Realme GT Master Edition

(#9) <Lacy85> válasza #63534592 (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Attól függ, hogy ez melyik lesz, mert van belőle 4/64-es is, ami meg már mindjárt 55 ezer.
Így viszont már csak 7ezer plusz, ami szerintem nem vészes.

(#10) Graphics válasza <Lacy85> (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

3/32-es, csak nem írták bele.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) <Lacy85> válasza Graphics (#10) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Úgy viszont tényleg drága. :D
Mondjuk ha azt nézzük, hogy pl. egy A5 2017-nek van hasonló hardvere 92 ezerért kártyásan, akkor még mindig egész jó vétel.

(#12) Wesder


Wesder
félisten

61-èrt nem is rossz.
Kiváncsi vagyok, mi van mèg ennyièrt a szolgáltatóknál.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Elég jót tenne a Xiaomi közmegítélésésnek, ha több szolgáltató is felvesz már ilyen márkás telefont a listájába. Óriási sláger lenne az ünnepi időszakra árazott Mi A1 a szolgáltatóktól.

Finn the human

(#14) Luck Dragon válasza Matada2.3 (#13) üzenetére

Egy igazi nép telefon lenne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) helixP válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


helixP
nagyúr

Amúgy már így is az. :)

(#16) Flashget válasza helixP (#15) üzenetére


Flashget
félisten

Mindenféle pr. és szponzoráció nélkül! :)

na majd mikor sporteseményeken megjelennek a xiaomi sportkamerák, kütyük reklámjai az lesz a vég :D

Realme GT Master Edition

(#17) Luck Dragon válasza helixP (#15) üzenetére

EZ igaz, jól pörög mind a "kettő" topicja. De ha egy lenne akkor lenne az igazi. :DDD :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) janeszgol válasza Matada2.3 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

De tud annyit gyártani a cég? Van rá kapacitása?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Matada2.3 válasza janeszgol (#18) üzenetére


Matada2.3
veterán

Gondolom tudna, ha mondjuk most megérkezne a rendelés x készülékre, bár nem tudom hogyan működik a hivatalosan jelen lévő A1-ről a tárgyalás, kin keresztül lehet rendelést leadni árajánlatot kérni stb.

Finn the human

(#20) #63534592 válasza Graphics (#6) üzenetére


#63534592
törölt tag

Akkor is drága mert a 18 %-os áfás ár van megadva az eustocknál áfa nélkül olcsóbb,Magyar garis ugyanúgy és nincs rablánc 2 évig.Ezt se felejtsük el.

Amúgy meg iszonyat jó teló,nagyon jó akkuval.Tegnap elött eladtam de már bánom :(

[ Szerkesztve ]

(#21) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Hmmm. És előfizuval még drágábban is is jön ki, mint kártyásan. Hát tényleg nem egy jó vétel.

(#22) Graphics válasza #63534592 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kártyás árról beszéltem, ott milyen rablánc létezik? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Stock droiddal, vagy a kép false?

Everybody lies.

(#24) Graphics válasza Barthezz2 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a mobilarenás tesztből származik, egy másik Launcher :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) #63534592 válasza Graphics (#22) üzenetére


#63534592
törölt tag

Ha megnézed én az elöfizetéses árakhoz szóltam hozzá,de ha megnézed kártyásan is sokkal drágább.Az a másik hogy ugye ezek dual simesek,nem tudom hogy lessz-e rajta hálozati korlát,mert jó lessz ha valaki megveszi a telefont előfizusan,és nem fizeti,eladja valami madárnak,és letiltják.Ez most csak eszembe jutott.

De visszatérve akárhogy nézzük sokkal drágább mint az eustocknál,akik másnapra kiszálitják a telefont,és 1 év Magyar garival adják.

(#26) Graphics válasza #63534592 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elbeszélünk egymás mellett sajnos.

Az én álláspontom, hogy csak szolgáltatói ismerkedéssel terjedhet el széleskörben.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) hitvanyalak válasza #63534592 (#25) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Rengeteg felhasználó nem vesz eustockból, innen-onnan. Hanem bemegy a szolgáltatóhoz, megnézi mi van és választ. Eddig mindig az volt a Xiaomi-ra a legnagyobb ellenérv, hogy " jó de az nem itthoni szolgáltatós telefon" na most már az lett legalább az egyiknél. Nem bánom, ha elterjed, hátha az értelmetlenül drága nevek is visszább vesznek. Mondjuk a Huawei is inkább megvadult az árképzésében.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#28) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Adott esetben melyik cég szervizeli hivatalosan?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29) #63534592 válasza hitvanyalak (#27) üzenetére


#63534592
törölt tag

Teljesen igazad van sajnos nem is igazán ismerték a xiaomit kb 1 éve hogy jobban elterjedt,én nagyon örülök,hogy behozzák szolgáltatói kinálatban,mert tényleg nagyon jó telefonok.Én is az első xiaomimat félve vettem meg (redmi note 2 )de azóta volt egy kettő,mert elég sokan lenézik a kinai telefonokat,de szerintem nagyon megbizható márka.Én egy mi mix 2-öt szeretnék,de az sajnos az eustocknál is a jövő zenéje,ha behozná a telenor a kinálatba,akkor biztos ráharapnék :)

Ettöl félek én is hogy kinövik magukat és emelkedni fog az áruk

Fornettisuti: Úgy tudom a wayteq Hungary ami a Gubacsi út 1 szám alatt van

[ Szerkesztve ]

(#30) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ilyenkor hogy van?
Dual simes? Ha igen a másik sim korlátlan?

(#31) Graphics válasza WhiteWalker (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gyanítom, hogy független lesz a modell, mint ahogy a Nokia 6 esetében is.

De megpróbálok utánakérdezni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) pauliboy23 válasza WhiteWalker (#30) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Mindkettő slot független.

(#33) <Lacy85> válasza #63534592 (#29) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Ettöl félek én is hogy kinövik magukat és emelkedni fog az áruk"

Noname kínai gyártóként csak úgy tudtak piacot szerezni maguknak, ha baromi olcsón adták a telefonokat.
Viszont ha később valami profitot is szeretnének, akkor kénytelenek lesznek árat emelni. Ha nem is Samu, Apple szintre, de biztos, hogy drágulni fognak.

(#34) Graphics válasza <Lacy85> (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A drágulás már év elején megtörtént, 10%-ot emeltek. / ez viszont a dollár árfolyama miatt nem igazán érződött /

A hazai terhek miatti drágulást viszont nem igazán lehet figyelembe venni. Létezik persze, de nem a termék valós drágulása

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) <Lacy85> válasza Graphics (#34) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem a hazai árakra gondoltam, hanem úgy alapból. Hosszú távon nincs olyan hülye cég, aki kb. nulla profittal gyárt.

(#36) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Reménykedek, hogy a csúcs szériákba is belerakják a B20-at - Mi7 jövőre - és megjelenik a szolgáltatóknál. Mennék is a Telenorhoz!

(#37) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Na hát ez egészen kellemes meglepetés, bár én az A1-re számítottam első szolgáltatós Xiaominak, de így sem baj.

(#38) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Helló magyar ÁFA és Artisjus díj! :U

Minden szavam magánvélemény!

(#39) WhiteWalker válasza Graphics (#31) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi.
(Fuggetlenre gondoltam, most nézem, hogy rosszul írtem, de értettétek a lényeget ) :D
Ha ez biztos akkor elgondolkozok rajta. Legalább nem egybe kell kifizetni :D
Mi a helyzet a huseggel az adott dijcsomagra, mert most hogy van ez a kavarás, elvesztem a részletekbe..

[ Szerkesztve ]

(#40) liquidgold


liquidgold
tag

Edigitalnal is olcsóbb mint itt kartyásan. De Blue M előfizuval is 55ezer azaz ár valójában, kemény 4e ft a kedvezmény 2 év hűségért :D Vicc

(#41) <Lacy85> válasza liquidgold (#40) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Valamit rosszul számoltál, mert M-es csomaggal 67-re jön ki. vagyis drágább, mint kártyásan. :D

(#42) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Csak aztán nehogy megtáltosodjanak a Xiaomi árak is idővel...

(#43) liquidgold válasza <Lacy85> (#41) üzenetére


liquidgold
tag

Az nem tudom neked, hogy jött ki. Én annyit tartottam szem előtt, hogy 1000ft tal drágább a havidíj ha készülékkel kötöm. 24x1000 az 24 ezer+31e=55e :)

(#44) helixP válasza cezarlacrone (#42) üzenetére


helixP
nagyúr

Pedig meg fognak. Igazából a folyamat már elindult. De aszem ez így normális a piacgazdaságban. ( Lásd még.: Huawei)

(#45) joey04


joey04
titán

a tájékozatlanok majd megveszik ennyiért. vicc ez a szolgáltatói árazás szinte minden telefonnál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) <Lacy85> válasza liquidgold (#43) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Úgy, hogy 1500/hó, hogyha készüléket is veszel. 6190 vs. 7690

Szerk.: Bocs, akkor ez mostanában változhatott, mert eddig így volt, de most felvitték 6690-re. :D
Pár hete még 6190 volt készülék nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#47) <Lacy85> válasza joey04 (#45) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem mindnél, csak oda kell figyelni.
Nekem mindent beleszámolva 254-re jött ki az S8+. Normális, hivatalos helyről rendelve mennyi volt tavasszal? 300?
Sufnikat meg hagyjuk, onnan az életben nem rendelnék telefont. :D

(#48) vigyori78


vigyori78
őstag

Örülök tökmindegy mennyibe kerül, legalább a szolgáltatóhoz bekerült ez is egy nagy előrelépés.

Kérdés: Vajon a 2 SIM-et lehet használni vagy itt is letiltják a 2. SIM-et mint a P10-nél ?

(#49) Graphics válasza vigyori78 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebbe a szoftverbe nagyon macerás lenne , én most utánakérdeztem, ott a tipp, hogy független a készülék, így garantálható a szoftverfrissítés.

A Nokia 6-os is független.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Sgr_A válasza #63534592 (#20) üzenetére


Sgr_A
addikt

az artisjus adót se felejtsd ki, az sincs a szlovákoknál
32gb-nál kb 3-5k lehet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.