Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:35:14

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi8 összefoglaló
(kódnév: dipper)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) lovas93 válasza havri1 (#6000) üzenetére


lovas93
tag

Legfrissebb verzió van a telefonon és nálam mégsem jó :F

(#6002) w333 válasza havri1 (#6000) üzenetére


w333
félisten

Melyik ... nálam Global Dev 8.12.20 -nál megállt a tudomány ! :DDD

3 hete nem kaptunk frissítést, mi történik itt ? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6003) havri1 válasza w333 (#6002) üzenetére


havri1
félisten

9.1.3 és 9.1.10 EU

havri

(#6004) lovas93 válasza w333 (#6002) üzenetére


lovas93
tag


Nekem ez van jelenleg; ezzel már működnie kellene rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#6005) w333 válasza lovas93 (#6004) üzenetére


w333
félisten

Ez a Stabil kiadás ... csak a Dev verziókon lett javítva amit még nem kaptunk meg de valószínűleg hamarosan frissülni fog, Stabil kiadás az kb. 2 havonta frissül így ez csak max. akkor lesz javítva (ha belekerül a frissítésbe), Dev viszont hetente frissül kivéve most az ünnepek miatt kb. 3 hete mi sem kaptunk frissítést ! :D

Mondjuk a 9.1.10 verziót illene már nekik kiadni, vagy mit csinálnak :F

(#6006) havri1

Én nem is akarok, nekem a Global Dev tökéletesen megfelel és semmi gond vele !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6006) havri1


havri1
félisten

Nem tudtok még nyitni?

havri

(#6007) ShadowLac válasza w333 (#6005) üzenetére


ShadowLac
addikt

Decemberben 3. hétre jött frissítés. Az előtt 1 hónapra,az előtt 2 re. Fene sem tud ezen elmenni.(globál stabra)

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6008) kengyel válasza ShadowLac (#6007) üzenetére


kengyel
nagyúr

Majd küldenek rá, a mostanival is teljesen jó. A fènyerővel vannak gondok, más nálam jól működik.

kengyel

(#6009) kuksa90 válasza huliganboy (#5989) üzenetére


kuksa90
őstag

Versenyezzünk... Nekem 308 óra. :)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#6010) CactuS válasza havri1 (#6000) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez tuti? Nekem a 9.1.10 van fent - eu-s -, de néha még mindig behülyül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6011) havri1 válasza CactuS (#6010) üzenetére


havri1
félisten

Nálam már a 3-ason is tökéletes volt.

havri

(#6012) g_g_g válasza havri1 (#6011) üzenetére


g_g_g
Topikgazda

Nálam sem oké az 1.10-esen.

(#6013) huliganboy válasza kuksa90 (#6009) üzenetére


huliganboy
addikt

Meglátjuk kinek lesz több ideje, hamarabb felrakni..
EU dev megy a tiédre is?

(#6014) havri1 válasza g_g_g (#6012) üzenetére


havri1
félisten

Én nem vettem észre. Mi a gond? Reprodukálható?
Tiszta telepítés volt?

havri

(#6015) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok! Jelenleg Miui Global Stable 10.0.3.0 van a telón amivel jött. Bootloader nyitás előtt telepítsem fel az új global stabilt?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6016) ShadowLac válasza kengyel (#6008) üzenetére


ShadowLac
addikt

Én a fényerővel is elégedett vagyok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6017) juve600 válasza Istuu15 (#6015) üzenetére


juve600
nagyúr

minek ?
összefoglalóban le van írva minden a BL nyitásról

(#6018) Istuu15 válasza juve600 (#6017) üzenetére


Istuu15
senior tag

Tudom csak az is van írva, hogy a security appban 100%-nak kell lennie és most csak 97 és ha felrakom a legutolsó global stabilt akkor lesz 100%.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6019) morfeus08


morfeus08
tag

Sziasztok, tegnap óta én is a Mi8 tulajok táborát erősítem, jelenleg még erősen ismerkedek a kicsikével.

Két dologban szeretném a segítségeteket kérni. Az első az a Youtube, megnyitom ugyan azt a videót egy OnePlus 3-on illetve a Mi8-on, akkor a Mi8 mutat reklámokat a videó alatt,OP3 meg nem.

A másik amire nem igazán tudok rájönni, értesítéseknél bepipálok neki mindent hogy mutassa. Megjön pl az e-mail, messenger értesítés. Lock screen-en látszódik, telefont feloldom de nem nézem meg az értesítéseket hanem visszazárom. Na következő képernyő bekapcsolásnál már nem mutatja az értesítéseket, holott nem nyitottam meg. Akkor láthatóak egyedül mikor a telefont feloldom és lehúzom az értesítési sávot.

(#6020) g_g_g válasza havri1 (#6014) üzenetére


g_g_g
Topikgazda

Még mindig túl sötétre veszi vissza.
Hiába próbálok egy minimum fényerőt megadni (ami alá ne menjen), mégis kevés fényben nagyon leveszi.
Mindegy, nekem jól megy a külső alkalmazással (tudom többeknek nem), így nem aggódok ezen.

(#6021) Istuu15


Istuu15
senior tag

A legfrisebb eu fejlesztői jól működik? Bootloader nyitás és twrp után megpróbálom szerintem.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6022) enginev3.0 válasza Istuu15 (#6021) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem fent van
Nincs gondom vele

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6023) g_g_g válasza Istuu15 (#6021) üzenetére


g_g_g
Topikgazda

Nincs gond vele, tedd fel nyugodtan.

(#6024) Istuu15


Istuu15
senior tag

A face unlock az ugyan úgy rögtön feloldja a kijelzőt ha ránézek mint globalon? Nincs külön "siwpe only" opció ahogy iphone-on van, hogy csak egy swipe up után oldja fel?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6025) Gusztáv válasza kengyel (#5951) üzenetére


Gusztáv
addikt

Köszi, 4.-5. próbálkozásra felrakta :F .

Laci

(#6026) Istuu15 válasza Gusztáv (#6025) üzenetére


Istuu15
senior tag

Hmm nekem elsőre felrakta

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6027) gerii válasza morfeus08 (#6019) üzenetére


gerii
addikt

Az értesítés nekem is csak egyszer jelenik meg, nem is értem mit gondoltak...

Más.

Rendelem egy Basueus üveget, amit az összefoglalóban is ajánlotok.
Hát ez szar. Mindkét irányban pár pixelnyit kitakar a kijelzőből a fekete festés. Vagy 10x feltettem, de sehogy nem lesz jó, egyértelműen alálátni oldalról is, illetve a sarok rádiuszokon is látni lehet.
Szóval szerintem ezt nem kellene ajánlani.

(#6028) g_g_g válasza gerii (#6027) üzenetére


g_g_g
Topikgazda

A Baseus üvegre.
Sokan használják megelégedéssel.
Neked nem jött be, nincs ezzel gond, sőt azzal sincs, hogy megosztod a tapasztalataidat.
Mivel sok jó tapasztalat van és emlékeim szerint csak a tied negatív, így továbbra is benn marad az összefoglalóban mint ajánlott üveg.

Szubjektív vélemény következik.
Soha egyik korábbi telefonomon sem volt kijelzővédő, nem tetszett, nem szerettem használni.
Tettem egy próbát a Baseus-szal és az első kijelzővédő lett ami maradt és én is megelégedéssel használok.

Ha találsz majd számodra megfelelőt, kérlek, hogy majd oszd meg itt, hogy bekerülhessen az ajánlottak közé.
Köszi.

Szerk.:
Az értesítések fix megjelenítésre találsz ötletet az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#6029) blueye


blueye
veterán

Ha vkit erdekel a vezetek nelkuli toltes, en igy oldottam meg:

Baseus Qi Wireless Charger Receiver For iPhone 7 6 6s Plus Wireless Charging Adapter Receptor For Samsung Xiaomi Android Phone

Befer a tok ala es tokeletesen mukodik.

(#6030) havri1 válasza g_g_g (#6028) üzenetére


havri1
félisten

Kitakar igen, már többen észrevettük. Cserébe viszont nagyon jó minőség, imádom. Ettől még zavar az a pár pixel, ami sztem mm-ben is mérhető alul/oldalt.

havri

(#6031) havri1 válasza Istuu15 (#6024) üzenetére


havri1
félisten

Azonnal old, amikor ébren a kijelző. Pl értesítéseknél egyből oldja, ami hülyeség, mert azzal el is tűnik az értesítés :DDD
Külön kapcsolni kell, hogy az unlock értesítéseknél aktiválódjon e vagy ne.
Amúgy azt érdemes tudni, hogy dupla kopp után pl csak 3-4 mp-ig keresi az arcot.

havri

(#6032) kengyel válasza Gusztáv (#6025) üzenetére


kengyel
nagyúr

Csináltál egy FR.t, vagy magától sikerült ?

kengyel

(#6033) Istuu15


Istuu15
senior tag

Kicsit kínos de valami nem jó a bl nyitásnál. Hozzá lett adva a telefon, az usb debugging és oem unlock be lett kapcsolva aztán most rádugtam a telót a hátsó usb re, fastbootban elindítottam és ezt írja ki a programban:account application area query failed

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6034) kengyel válasza Istuu15 (#6033) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha úgy csináltál mindent ahogy le van írva, annak működnie kell, ha letelt a bl.nyitási idő.
A Mi- fiók, hozzá lett rendelve, mobilneten csináltad ?
Fejlesztői beállítások- Oem feloldás engedèlyezèse, Usb hibakeresès bekapcsolása, MI fiók hozzáadása mobilneten, Miunlock program megnyitás, fastboot menübe rakás.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6035) Istuu15 válasza kengyel (#6034) üzenetére


Istuu15
senior tag

Íjj nem mobileneten adtam hozzá. December 11. én adtam hozzá egyébként. Csak akkor jó, hogy ha mobilneteneten adom hozzá?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6036) kengyel válasza Istuu15 (#6035) üzenetére


kengyel
nagyúr

A MI- fiókodat, csak mobilnetel tudod csatlakoztatni, addig kapcsold ki a Wifit. A MI unlock programot ha megnyitod, előtte nèzd meg a fiók hozzá van e adva, ès úgy nyithatod a bl.t. A fejlesztői menüben, írja is, hogy a fiók hozzá lett csatlakoztatva, persze ha jól csinálod.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6037) Istuu15 válasza kengyel (#6036) üzenetére


Istuu15
senior tag

1 hónapja wifin voltam mikor hozzá adtam de akkor is ki írta, hogy hozzá lett adva. Most hozzá adtam mobilneten utána megint mepróbáltam de ugyan úgy kidobja azt a hibát és meg sem tudom próbálni kinyitni a bootloadert. Oem unlock, usb debugging be van kapcsolva. Most, hogy csatlakoztattam a telefont mobilnettel, ha bezárom a beállítás appot majd megint mengyitom akkor ugyan úgy megint hozzá tudom adni a telefont. Az normális?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6038) #12681728


#12681728
törölt tag

Sziasztok!
Gcam beállításokban tudna segíteni valaki?
Egy nagyobb problémám van vele, hogy sok idő mire fókuszál. Ezért általában mire elkészül a kép elhomályosodik mert valaki/valami belemozdul.

[ Szerkesztve ]

(#6039) juve600 válasza Istuu15 (#6033) üzenetére


juve600
nagyúr

régebbi-másik unlock progi verziót próbáljál

(#6040) kengyel válasza Istuu15 (#6037) üzenetére


kengyel
nagyúr

Maradj mobilneten, add hozzá a fiókot, nyitsd meg a MI unlock programot, tedd fastboot módba a telefont, hátsó usb portra csatlakozz, kezd el a nyitást, mindent okèzz le, az unlock programban. Ha így sem megy, akkor kezdj mindent az elejèről, mert valamit elszúrtál.
Èn, a tèmaösszefoglaló alapján csináltam, ès onnan szedtem le mindent.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6041) Istuu15 válasza kengyel (#6040) üzenetére


Istuu15
senior tag

Én is de lehet akkor az a probléma, hogy decemberben nem mobilnettel adtam hozzá.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6042) kengyel válasza Istuu15 (#6041) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha a fejlesztőiben kiírta hogy hozzáadva, akkor az úgy is van. Nem csináltál egy FR.t azóta, vagy valamilyen törlèst ?
Wifin nem is tudtad hozzáadni, mert kiírta hogy kapcsold le a Wifit.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6043) huliganboy válasza Istuu15 (#6041) üzenetére


huliganboy
addikt

Én is wifin adtam hozzá, a Mi Unlock írja hogy 336 óra van hátra...

Neked eddig írta?

(#6044) kengyel válasza huliganboy (#6043) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem, nem is engedte Wifin hozzáadni. Ha neked írja a hátralèvő időt, akkor ott minden ok.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6045) Istuu15 válasza kengyel (#6042) üzenetére


Istuu15
senior tag

Nem. De ami a fórum társ írt az imént abban lehet valami. Rá kerestem és más is írta, hogy régibbi mi unlock progival kell megpróbálni

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6046) kengyel válasza Istuu15 (#6045) üzenetére


kengyel
nagyúr

Veszteni valód nincs, egy próbát megèr.

kengyel

(#6047) Istuu15 válasza kengyel (#6044) üzenetére


Istuu15
senior tag

Nekem engedte, ki is írta, hogy hozzá adva. Nyugodtan ültem, hogy akkor most már csak várni kell. Az nem lehet a baj, hogy win 7 es gépen próbáltam?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#6048) kengyel válasza Istuu15 (#6047) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem nem, a Win7 is a mai napig egy jó rendszer.
A gyári kábellel próbálod ? A telefon keresèse be van kapcsolva ? Nálam, mèg a szinkron is ment.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6049) gerii válasza g_g_g (#6028) üzenetére


gerii
addikt

Ez nem a bejött/ nem jött be-ről szól, hanem hogy nem méretpontos. Ez egy elég fontos kritérium egy terméknél. Igen, minőségi cucc, de a hajamra kenhetem, ha idegesít, hogy kitakar.
Szóval ha lehet, akkor az ajánlóba legalább azt írjátok bele, hogy kitakar körben pár pixelnyit, hogy más ne járjon így mint én. :R

Viszont akkor már írok a Nillkin Synthetic Fiber tokról is, hogy ez tényleg jó minőség, most hogy végignéztem a kapható tokok siralmas halmazát.
Jól körbeveszi a telót, kicsit szögletesebb lesz a fogása, a hátlap jó vastag kemény műanyag, míg az oldalai nagyon puha gumik (kb mint egy szimmering). Az említett kijelzővédő üveget sem nyomja fel.
Nem vagyok teljesen megelégedve ezzel sem, mivel a kamera és az ujjlenyomatolvasó körül 2-3mm-es rést hagytak, de ez a fotókon is látható. Az ujjlenyomatolvasó körül nincs síkban a 2 anyag magassága, így ott van egy éles perem, ami szintén zavaró.

+ Rendeltem Baseus kábeleket, autós töltőt, azok is rendben vannak. (A mágneses tartóra még kíváncsi leszek ha megjön)

Ilyen tokot rendelt már valaki? Ha takarná a teló alsó részét is, ez tökéletes volna.

(#6050) kányabé


kányabé
csendes újonc

helló,
elkövettem egy olyan hibát, hogy global stable ról global dev-re váltás előtt nem léptem ki a google fiókomból, és újraindításnál kéri a google fiók zárolási jelszavát amit történetesen nem tudok (minden lehetséges számkódot megpróbáltam)
a menübe belépve a fejlesztői mód aktiválása után sehogy sem tudom az OEM feloldási módot bekapcsolni, így sajnos sikertelen a művelet. mit tudok tenni a siker érdekében?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.