Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Helltak válasza maximilian4 (#200) üzenetére


Helltak
őstag

Amint megjön én is rögtön beszámolok nektek!
:))

Oneplus 12 Green

(#202) vagyula válasza Helltak (#201) üzenetére


vagyula
senior tag

Látom beindultatok :C
Helyes,nem bánjátok meg az tuti.

miui.hu

(#203) Helltak válasza vagyula (#202) üzenetére


Helltak
őstag

Remélem is :)
Úgy olvastam te segítettél Gabónak a magyar nyelv telepítéseben, esetleg leírnád ide h kell?
:R

Oneplus 12 Green

(#204) Gabó75


Gabó75
senior tag

Felraktam a mai romot. A frissítés utáni bootolásnál nem magyarul fogadott a rendszer. Újraindítottam úgy, hogy a recoverybe érkezzek, ahol azt írta, hogy utoljára az I-es rendszeren voltam. Ezért azt választottam, hogy a II-es bootoljon be. Frissítette magát és magyarul fogadott. Ezek szerint az Updater tényleg a másik rendszert frissíti. Jól gondolom? Vajk írta korábban, hogy nála nem így működik. Teszek egy próbát, felrakom a nyelvi csomagot és akkor az I-en is magyarul kell bebootolnia.
Még nem teljesen tiszta ez a dualbootos rendszer de azt már látom, hogy nagyon egyszerű a frissítés. Olyan egyszerű, mintha OTA-n frissítene, csak előtte le kell tölteni kézzel a romot.

(#205) Gabó75


Gabó75
senior tag

Tényleg keresztbe frissít, most az I-es és II-es rendszer ugyanaz.:-)

(#206) Helltak válasza Gabó75 (#205) üzenetére


Helltak
őstag

Azért komoly ez a heti frissítés :)
Na és milyen volt az első napotok? :K

Oneplus 12 Green

(#207) vagyula válasza Gabó75 (#205) üzenetére


vagyula
senior tag

Igen, keresztbe frissít, a lényeg h az updater a másik system partícióra fogja telepíteni a romot,mint amin vagy,valamint az újonnan telepített rom fog elindulni.
Ez szerintem pont a tesztelés miatt jó,bár nekem a Galaxy sorozat után kicsit logikátlan.
A system1-et recoveryből pedig csak ha átnevezed update.zip-re akkor tudod telepíteni.De a nyelvi fájlt és a gappsot is majd csak ha átnevezed update.zipre, tudod tlepíteni.
És csak a gyökérből elérhető.
És van a miflash amit még én sem próbáltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#208) Gabó75 válasza vagyula (#207) üzenetére


Gabó75
senior tag

Én az Updater-ből nyomtam, keresztbe. A romokat a Downloader_rom könyvtárba teszem és onnan választom ki. Egyszer megtaláltam, de most nem találom, hogy hol lehet azt kérni, hogy melyik rendszert indítsa el. Nem a recoveryben, hanem a grafikus felületen volt ilyen lehetőség.
Gyula! A fényképező menü magyarítása mikorra várható? Feltünt, hogy az még angol.

Az első nap kemény volt, mert nem sokat aludtam és most sem fogok:-) Még mindig ámulok-bámulok a sebességen, a kijelző minőségén.
A külső hangszóró szépen tisztán adja vissza a zenét, nem doboz a hangzás.
Fülessel is nagyon jó.
Az FM-Rádió is nagyon jó. Az Atrix 2 itt nalunk talált kb. 4 állomást, a MI-2 kb. 10-et.

(#209) Helltak válasza Gabó75 (#208) üzenetére


Helltak
őstag

Ez nagyon jól hangzik :)
Az aksi is jól bírja?
A játékok is szépen mennek ahogy látom:
[link]

Oneplus 12 Green

(#210) vagyula válasza Gabó75 (#208) üzenetére


vagyula
senior tag

Igen mert előtte S3-am volt és abban a miui a gyári kamerát hagyta,ugyanígy a rádió is.
A rádió fordítása kész,a kamerát most kezdtem,de elég hosszú.
Nálad működik a videófelvételnél ez a slow és fast mode? Nekem simán játssza vissza..

miui.hu

(#211) csabi94 válasza Helltak (#209) üzenetére


csabi94
őstag

Engem is az akksi érdekelne nagyon.

(#212) Gabó75 válasza vagyula (#210) üzenetére


Gabó75
senior tag

Még nem teszteltem a kamerát nagyon. A frame rate és a time interval állítgatásával emlékszem, hogy egyszer gyorsan játszotta vissza...:-) Majd vasárnap megpróbálok rájönni.

(#213) #16820480 válasza Helltak (#206) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem akarok beszólni, de a CM az naponta frissül :P

(#214) Andrew801 válasza Gabó75 (#212) üzenetére


Andrew801
tag

A tesztben nem írtak jókat a kameráról. Nektek mi a tapasztalat? Frissítésekkel javulhat a helyzet? Vagy teljesen hardver függő?

(#215) Gabó75 válasza Andrew801 (#214) üzenetére


Gabó75
senior tag

A kamerát eddig csak este mesterséges fénynél használtam és teljesen jók. A topik elején van belinkelve egy kamera teszt. Abban azért látszik, hogy nem rossz. Alig várom, hogy nappal is próbálhassam.

(#216) Land válasza Gabó75 (#215) üzenetére


Land
veterán

Nappal van :C

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#217) maximilian4 válasza Land (#216) üzenetére


maximilian4
addikt

Teljesen megőrjítette a telefon. :DD

Maxi

(#218) Helltak válasza maximilian4 (#217) üzenetére


Helltak
őstag

Mi is már előre :) nem de bár :K

Oneplus 12 Green

(#219) maximilian4 válasza Helltak (#218) üzenetére


maximilian4
addikt

Dede. Alig bírok már aludni, mindig csak rá gondolok. :DDD

Maxi

(#220) Helltak válasza maximilian4 (#219) üzenetére


Helltak
őstag

:DD

Oneplus 12 Green

(#221) Gabó75 válasza Land (#216) üzenetére


Gabó75
senior tag

Igen, de reggeltől estig a stúdióban melózok...:-) Nem látom a napot ma sem. Majd holnap.

(#222) balewi


balewi
aktív tag

Akkor ha jól értem jelenleg hiába is rendelem meg a kínai ünnep miatt, úgyis később ér ide?
Meddig tart ez a helyzet?

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#223) buca84 válasza balewi (#222) üzenetére


buca84
őstag

Rendeld meg innen. EU.

Amúgy az ajánlott oldalon nagyon jó árban van most.

Február 4-től 18-ig tart az ünnep. Adhatsz le rendelést, csak 2 hét múlva fogják feladni.

(#224) kyru74 válasza balewi (#222) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!
Nézd meg itt .[link]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#225) balewi


balewi
aktív tag

Igen, az iBuygou-n tényleg jó áron van, ott néztem én is, olcsóbb, mint a francia oldalon.
Asszem megvárom a huszadikát.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#226) djgeg válasza balewi (#225) üzenetére


djgeg
őstag

Aztán a Kínait benyalják a vámon mennyi lesz? xD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#227) maximilian4 válasza djgeg (#226) üzenetére


maximilian4
addikt

Úgy küldik mint ajándékcsomag.

Maxi

(#228) balewi válasza djgeg (#226) üzenetére


balewi
aktív tag

Többször is vásároltam már eBay-en (legalább 50x, kisebb-nagyobb dolgokat, mindenféle országból, Kínából is) és eddig egyszer sem kellett vámot vagy bármi más +költséget fizetnem. Remélem ez továbbra is így marad :D

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#229) maximilian4 válasza balewi (#228) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem hülyék ők sem. Én is írtam emailt nekik hogy úgy küldjék. És az a válsz jött hogy eleve minden vásárlóknak úgy küldik mint gift box.

Maxi

(#230) Helltak válasza maximilian4 (#229) üzenetére


Helltak
őstag

Remélem is h nem lesz semmi gubanc pont nálunk :)

Oneplus 12 Green

(#231) balewi válasza maximilian4 (#229) üzenetére


balewi
aktív tag

Szeretem ha egy szolgáltató rugalmas és ha az ügyfél érdekeit nézi ;)

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#232) bok92 válasza #16820480 (#213) üzenetére


bok92
addikt

Na azért ne hasonlítgassuk össze a két ápdéjtot... :))

[ Szerkesztve ]

(#234) qdak


qdak
addikt

nekem marhan bejön tesztek alapján, idaig S2 re hajaztam ,de most ugy érzem ez kell :R

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#235) Haneto válasza qdak (#234) üzenetére


Haneto
tag

Nekem S2 van de aktívan figyelem a topicot. :) Még várok 1-2 személyes beszámolót.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#236) Helltak válasza Haneto (#235) üzenetére


Helltak
őstag

Jövő héten ha minden igaz két beszámolót is látni fogsz :)

Oneplus 12 Green

(#237) Haneto válasza Helltak (#236) üzenetére


Haneto
tag

Igen. Rátok céloztam! ;)

Xiaomi Mi 9T Pro

(#238) No.01 válasza Helltak (#236) üzenetére


No.01
őstag

Na latom akkor erdemes lesz figyelni a topicot :K
barcsak a masik topic is porogne... nemigazan tudok donteni, h MI2 vagy MX2

(#239) csabi94 válasza Helltak (#236) üzenetére


csabi94
őstag

Én is várom, rettentően megtetszett a telefon. :)
Egyébként arra lennék még kíváncsi, hogy a rendszer mennyire van az adott telefonra optimalizálva. Értem ezt úgy, hogy amikor a Motorola Defy-ra Miui-t raktam, volt, hogy váratlan újraindulások voltak. Ugye egy ilyen készüléknél amin ez a gyári rendszer ez nem fordulhat elő?

(#240) Helltak válasza No.01 (#238) üzenetére


Helltak
őstag

Én is a kettő között vacilláltam, néztem teszteket, meg h melyikben milyen a kamera, meg a hardver... és szinte mindenben a mi2 nyert, pl szinte minden játék hibátlanul megy egy snapdragon-adreno pároson :)
No meg olcsóbb is jóval a xiaomi, legalábbis ha a 32gb-ost nézzük.

Szerk: Szerény véleményem szerint ez a jelenlegi legjobb androidos készülék, mind hardveresen, méretben is ( nekem a 4,3 a kedvenc méretem és ez hd felbontással, maga a tökély :)) )

[ Szerkesztve ]

Oneplus 12 Green

(#241) Weeman1 válasza csabi94 (#239) üzenetére


Weeman1
veterán

Szerintem tökéletesen fut rajta,
biztos nincs újraindulás,stb. :)

Xiaomi 11T Pro

(#242) No.01 válasza Helltak (#240) üzenetére


No.01
őstag

En is olvasgatam teszteket es azoka alapjan tenyleg a MI2 jobb de li;sore engem az MX2 jobban megfogott.
A 2 itteni cikket is elolvastam mar vagy 3x de meg mindig nem tudok donteni...
Lehet megrendelem mind2-t es amelyik jobban bejpn megtartom. :U

(#243) petipetya válasza No.01 (#242) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szinte 100%, hogy a másikat simán el tudod majd adni. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#244) No.01 válasza petipetya (#243) üzenetére


No.01
őstag

Igen ezzel tisztaban is vagyok csak epenseggel a vam az ami kicsit megkerdojelezi a dolgot...
Bar most ugytunik van remeny ennek athidalasara, de meg varok a forumtars valaszara ezzel kapcsolatban.
Hamarosan kiderul.
Meg az is lehet, h az S3 is eladosorba kerul :U
Sajna a nagy felhajtas mara beerett es majdnem olyan trendi lett, mint az alma.
Nincs ezzel baj de engem ez szemley szerint zavar :B

(#245) DIEGO15 válasza No.01 (#244) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nyugodj meg nem lesz baj a vámmal. Aktív ebay-es vagyok, eddig összesen 76 terméket vettem ott, 150ft-30000ft között és soha semmi baj nem volt.

(#246) vagyula válasza No.01 (#244) üzenetére


vagyula
senior tag

Ha szereted es hasznalod a miuit csak akkor vedd meg MI2-t.
En is S3-rol valtottam,de nekem azon kazasztrofa volt a miui.
Nem hiaba a sajat telefonjan mukodik ez a legjobban.

miui.hu

(#247) No.01 válasza DIEGO15 (#245) üzenetére


No.01
őstag

De hogy? Volt mar h nekem sem kellett sem vamot sem afat fizetnem pedig a cucc amit rendeltem majd 100 000Ft-volt, hivatalos dealertol vettem es nem volt trukkozes, h ajandek meg tarsai...
Vagy ezt ertsem ugy h jo helyrol kell venni vagy esetleg le kell beszelni az eladova? Stryker forumtasr a masik topicbol azt irta, h az o telefonja angliai kiterovel jott igy o is mentesult minden alol. a kerdes csak az, h egy barat tovabbitotta vagy eleve az elado volt ennyire dorzsolt?

MIUI mindig szimpatikus volt bar S3-on csak 1x probaltam akkoris csak kb 2 napid mert sok volt benne a bug...

(#248) DIEGO15 válasza No.01 (#247) üzenetére


DIEGO15
őstag

Az eladók azt szokták bejelölni a csomagon, hogy ajándék, szerintem ezért.

(#249) blade zte válasza No.01 (#242) üzenetére


blade zte
őstag

Xiaomi m2-nél biztos, hogy 2+ évig támogatott lesz új verziókkal, nameg egyszerre 2 romod is fennlehet, még rootolnod sem kell. Amiket hallok(pl. hogy ez nem recseg, de az mx2 igen, nameg a védöüvege is egy misét megér), azok szerint ez egy igazi masszív jó anyagú "komcsi" telefon. :D

A meizu mx2 nem annyira radikálisan más szerintem kinézetre(szoftveresen), mint egy alap felület. Ezt persze félig meddig pozitívum is. Ott egy kattintásra rootjogot kapsz, mégcsak nem is kell hozzá extra program, egyszerüen az is egy beállítás. Szerintem annyi ideig nem lesz támogatott, lévén ez nem egy custom rom készítöjének a telefonja. De a kinézete az nem rossz, az a gomb alázza az iphoné-t.

A teljesítménye a meizu mx2-nek kb úgy 3/4-e a xiaomi m2-höz képest antutuban, de egyéb tesztekben sem elözi meg olcsóbb társát. A xiaomi jelentösen gyorsabb telefon(sok helyen, de ez majd késöbbi játékokon/rendszereken látszik majd meg.)

Az ára az, ami miatt nincs értelme mx2-öt venni. Annyiért/kicsivel többért már egy oppo find 5-öt is kaphatsz hamarosan. Elvileg olcsóbb lesz a kínán kívüli változat. Nameg azon van is google-play. Mert elvileg kínai telefonokban nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#250) No.01 válasza blade zte (#249) üzenetére


No.01
őstag

Sok igazsag van az irasodban ez magam is be kell, h lassam, de a a kulso szamomra lenyegesen jobb pedig egymas mellett azert nincs tul sok elteres ott sem, Szerintem berendelem mind2-t gyozzon a jobb alapon :B

Oppo find 5 szamomra mar sok. Mind tomegben mind meretben. Ezert is tartok picit a Galaxy 4-tol is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.