Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) bb.bocs válasza ates (#13) üzenetére


bb.bocs
őstag

Ez inkább az elektromos kerékpároknak szólt mintsem a rollereknek szerintem. Külön rollert nem említ, csak a kerékpárt, gondolom mivel az alaptéma az elektromos kerékpár lehet.
Többieknek:
Kijelző a gombnál beázhat, mivel a termék a leírás szerint sem vízálló...(halkan jegyzem meg egy fólia, vagy védő hamar orvosolja a problémát, ettől függetlenül ne ússzunk vele. :) )
Én eddig 1500km használtam, rengeteget mentem néha egy nap,most 3 hete in gyulladásom van... 1 defektem volt,általában jól felfújom a kereket. első teleszkóp ihiányzik, de létezik már hozzá monorim... sima m365 van nálam, pár fényvisszaverős matrica hogy lássanak... Elszállt egy f2 biztosíték, filléres tétel,ha jól veszed észre nem taknyolsz vele.. lett hozz ácsináltatva plusz akksi, igy a gyári 23km helyett (mókolt rendszerr 30-32km/h végsebesség) helyett egy töltéssel 50 52őt megtudok tenni , a sebesség nem csökken plusz akksival ,1 %on is 25km/h még megvan, lassabban gyorsul monduk....emelkedőt bíhatná jobban eprsze de ez van, nem hegyetmsázok. eléggé eltértem a tárgytól, de gondoltam leírom a tapasztalataima, igaz moddolt a történet nálam .) helyesírásért bocs.persze koránylötyögés hézagoló stb stb... de állítólag nagyrésze a prónál is előjöhet ... kijelző ugyanúgy belement a simába is utólag. :) amúgy ha most vennék rollert, egy ninebot maxot vennék nagy valószínűséggel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.