Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Remélem lesz bőséges gameplay benne, mert ha megint csak nettó pofázás lesz, meg előre renderelt videók, akkor sírni fogok.

Megyen!

(#3) Wesder


Wesder
félisten

The Mediummal meg a Horizon 5-tel màr eladtàk nekem a gépet, úgyhogy nekem mindegy mit mutatnak majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) markknight válasza CptAdamica (#2) üzenetére


markknight
veterán

Majd jönnek a táncoló répák, meg a minimalista pentimum 4-en is eldöcögő indi címek.

(#5) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Fable plz.

Meg egy új Midtown Madness is kéne

/s

(#6) rottenbull


rottenbull
senior tag

Biztos, hogy szar lesz.

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo gameplay, esetleg béta bejelentés + dátum és már elégedett leszek. :D

Live-Die-Respawn

(#8) Wesder válasza markknight (#4) üzenetére


Wesder
félisten

1stparty hogy lesz indi péeles? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) rdt89


rdt89
addikt

Na vééééééégre :C

(#10) Steve1207 válasza Wesder (#3) üzenetére


Steve1207
veterán

Na igen, engem is a Horizon mozgat. Nekem esélyesebb, hogy a PS nem cserélődik egyből és egy olcsóbb (már amennyire hinni lehet a pletykáknak) új Xbox lesz, ha tényleg alá akarnak vágni árban is. Így letudva a Horizon vágy, tartalom lesz bőségesen, mert a 4 is érdekel, a többi meg csak plusz.

.

(#11) Giovan! válasza oriic (#7) üzenetére


Giovan!
addikt

+1, eddig nem sokat mutattak az Infinite-ből, remélem most odacsapnak valami 3 perces cinematic-al.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#12) pomorski


pomorski
őstag

A gyerekeim már várják, én kevésbé.

(#13) oriic válasza Giovan! (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NOpe, gameplay-t kérek. :D Felcsigáztak nagyon, főleg a múltkori Signal Detected videó után, amin a "törés" elvileg nem is az, hanem flood csápok.

Live-Die-Respawn

(#14) Wesder válasza oriic (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Azutàn lévő hétre elvileg megint lesznek ilyen demók, mint ami a Grounded volt. Simàn lehet hogy kiadnak egy Infinite demót hogy próbàljuk ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#16) NoMagix válasza Wesder (#3) üzenetére


NoMagix
addikt

Hol vagy mikor mutatták a Horizon 5-öt?
Nem úgy volt, hogy ebben az évben nem lesz új FH?

[ Szerkesztve ]

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Fable,Fable, Fable!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Wesder válasza NoMagix (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Sehol, de lesz. Az mindegy mikor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) NoMagix válasza Wesder (#18) üzenetére


NoMagix
addikt

Várom!
Viszont nagyon nagy meglepetés lenne, ha bemutatnak a hónap végén!

(#20) GodGamer5 válasza CptAdamica (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Még hiszek a csodákban és remélem az államat fogom keresni a padlón. :D
Felőlem multiplatform is lehet, csak üssön! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) konikan válasza oriic (#15) üzenetére


konikan
aktív tag

:U Épp akartam írni, hogy a múltkori nagy-nagy "gameplayek" után várom, erre ez. Jó, akkor majd a yt highlight reel is megteszi.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#22) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Naptárba beírva :) [link] ezt a számot pedig Fülöpnek küldeném. ne k*rd el megint!

Life, Uh, Finds A Way

(#23) Silεncε válasza Wesder (#18) üzenetére


Silεncε
őstag

Ha végre elkészítik a Japános részt, amit már 2 iteració óta pletykálnak, repül is az előrendelés (még lehet az XSX-re is, ha lesz)

(#24) rottenbull válasza Silεncε (#23) üzenetére


rottenbull
senior tag

Kellene nagyon egy bal oldali kozlekedest tudo orszag orszag megint, ahol az utak nagy resze masfel savos.

(#25) Crytek


Crytek
veterán

Ár + mikor csak ez érdekel A játékok nem érdekelnek úgyis a meglévő xbox 360asok fognak többségben menni rajta :C

Next PC Upgrade: 2022

(#26) lmno


lmno
őstag

Most nem Horizon fog jönni, hanem FM8.

(#27) Wesder válasza lmno (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Tudjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) lmno válasza Wesder (#27) üzenetére


lmno
őstag

Akkor jó.
Én meg várom a TLOU Part III-at. :K

(#29) Wesder válasza lmno (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Azt màshol vàrd, mert itt nem lesz. Meg most adjàl a Part II-höz 7-8 évet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

- Halo Infinite (az idei év hátralévő része gyakorlatilag erről a játékról fog szólni)
- Fable (Playground Games)
- Forza Motorsport 8 (Turn 10)
- Perfect Dark (The Initiative)
- Obsidian RPG
- Grounded
- Esetleg Hellblade 2

A játéknak soha nincs vége.

(#31) Crytek válasza dreampage (#30) üzenetére


Crytek
veterán

Az nagyon szomorú ha egy ilyen indie Grounded-el akarnak házalni ... én azt említésre sem méltatnám a "nagyok között"

Meg ez nagyon kevés. Be kéne mutatni mind a 15 studio játékát de gameplay formában és akkor mindenki örülne...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#32) Wesder válasza Crytek (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Obsidian csinàlta. Egyàltalàn kipróbàltad, mielött lehurrogod? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) _cHAos_


_cHAos_
aktív tag

Tűkön ülve várjuk.
Hatalmas piros pont a Micro-nak, hogy kb. minden game jön Pc-re is, így Series X lesz az első Xbox, amit nem veszek meg. ;]

(#34) Wesder válasza _cHAos_ (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Most aztàn jól kitoltàl velük. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) _cHAos_ válasza Wesder (#34) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Miért toltam volna ki? Írtam, hogy pirospont, hogy nem kell Box-ot venni, ha van/lesz Next gen Gamer Pc-d. :D
Teljesen szimpatikus az üzletpolitikájuk.
Egyébként száz milliáért már biztos vettem szoftvert tőlük, küldhetnének promóba is egy Series X-et. :D

(#36) Wesder válasza _cHAos_ (#35) üzenetére


Wesder
félisten

A smileyból arra következtettem hogy most majd jól kitolsz velük hogy PC-n akarod jàtszani az XGS jàtékokat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) wjbhbdux válasza Crytek (#31) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szinte kivétel nélkül pozitív véleményeket olvastam a Groundedről mindenkitől aki próbálta. Nem fog meglepni ha több játékosa lesz ennek a 12 Obsidianos által fejlesztett kis projectnek (Outer Worlds csapatuk 90 fős összehasonlításként), mint egy-egy nagy címnek amit itt bemutatnak és százmillió dollárokat költenek rájuk.
Ha meg nem, akkor nem buknak sokat rajta. Egy jó kísérlet valami teljesen újra, szükség van ezekre a sok folytatás mellett.

[ Szerkesztve ]

/s

(#38) hunluki válasza Wesder (#36) üzenetére


hunluki
senior tag

Speckó én is PC-re várok új forzát, igaz nekem a horizon széria jobban adja, toronymagasan a legjobb fun arcade autós játék sokadik éve. Meg néha egy kis gears lövölde haverral egész móka tud lenni, de itt kb kifújt, egyedül sose mennék pl neki de ketten darálni egészen más dimenzió.
Amúgy konzol téren konkurencia felé húzok (teljes haveri kör ott van, eddig PC-n játszottam de behúztak a galádok).

(#39) Daffchy válasza Wesder (#3) üzenetére


Daffchy
őstag

Volt érdemi infó a FH5-ről?? :))
Dobj egy linket kétlek mert nem találok sok mindent róla! :R

(#40) Wesder válasza Daffchy (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, de mivel csak MS platformra lesz, így kell egy Xbox is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) Televan74


Televan74
nagyúr

Én kíváncsian várom a felhozatalt,főleg ha jönne egy olcsóbb változat a gépből, akkor a PS5 mellé veszek egy Xbox terméket is. Mert lesz néhány cím ami itt is érdekelne.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#42) dreampage válasza Crytek (#31) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

A stúdiók többsége még nem tart ott a játékaikkal, hogy azokból gameplay-t lehetne prezentálni. Még több év, mire azok elkészülnek. Az Undead Labs a State of Decay 3-on dolgozik, a 343, Minecraft ismert, a Gears 6-tal nyilván megvárják az Unreal Engine 5-öt, vagyis abból 2022 előtt nem lesz semmi. A Double Fine-tól AAA játékot nem várhatunk.

Ami kérdés maradt, hogy min dolgozik a The Initiative (Perfect Darkon), milyen lesz az új Fable, illetve a Forzák (Motorsport 8 / Horizon 5, szerintem utóbbi jön később). Az inXile még javában a Wasteland 3-at promózza, úgyhogy nekik is nagyon messze van a következő nagy játékuk (már ha nagy lesz), a Compulsion Games pedig nyilván marad a rajzfilmszerű, stilizált vonalon a Contrast és a We Happy Few után, szóval világrengető dolgot én nem várnék tőlük sem.

Szóval ez a "15 stúdió" jól hangzik, csak valójában mégsem annyi, és egy részük már ismert játékokra, sorozatokra van lekötve.

A játéknak soha nincs vége.

(#43) Döglött Róka válasza Crytek (#31) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ah, szóval az Obsidian indie cég :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#44) Wesder válasza Döglött Róka (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn megvette az MS màr nem.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) wjbhbdux válasza dreampage (#42) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Tegnapi hír hogy több kiadó mellett ők is pályáznak az eladósorba kerülő WB stúdiókra is (pl. Rocksteady, Monolith, Netherrealm), na az már eléggé lefenyítené a Sonyt.

/s

(#46) Crytek válasza dreampage (#42) üzenetére


Crytek
veterán

Valami csak van olyan állapotban hogy bemutassák gameplay formában, mert ha nem ez megint fail lesz mint a korábbi bemutatójuk

wjbhbdux: Röhögnék ha a semmiből előtünve nevető sokadikként a Sony vinné a WB cumokat :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#47) Wesder válasza Crytek (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs annyi pénze a Sony-nak, amire az MS ne tudna még 2 lapàttal ràtenni, ha nagyon kéne nekik a WB Games.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) rdt89 válasza Crytek (#46) üzenetére


rdt89
addikt

Az MS annyira meg akarja nyerni ezt a generációt, hogy szerintem nincs az a pénzkupac amire ne licitálna rá. :C
(#47) wesder igen, pontosan :D

[ Szerkesztve ]

(#49) Bluverkill válasza dreampage (#42) üzenetére


Bluverkill
tag

15 stúdió tényleg 15 stúdió. Konkrétan 400 fős csapata van már most a Playgroundnak úgy hogy még 100+ pozició kiadó. Ezek a stúdiók maguk döntik el mit akarnak és mit nem. Legtöbb stúdió több embert akart megkapták. De példáúl a Moon Studio nem akart több embert. Nem is erőltette rá az MS.

Azért ne legyünk annyira biztosak abban min is dolgoznak. Mint írtam sok stúdió sokkal nagyobb lett. Rare-nek is van egy Londoni stúdiója igaz erről senki se tud. De állás hírdetések alapján már lehet tudni.

(#50) Döglött Róka válasza Bluverkill (#49) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A Rare számomra mennybe ment a Sea of Thieves-el. Amilyen botladozva indult, idénre nagyon kiforrta magát. Igaz, még mindig sok fura bug van, de tartalomban igen jó.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.